Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Ноќевање со појадок

Со купон од 99 ден. и доплата од 499 ден. добивате 43% попуст за ноќевање со појадок за едно лице во Вила - ресторан „Осоговска Куќа“ - Пониква

598 ден
1050 ден
43% 2Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + базен и лежалки во Хотел Шипка, Китен

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно  да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор. Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

945 ден
1890 ден
50% 63Понудата е успешна!
45% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 1500ден. за само 819ден.

* ПО ЕКСТРА ЦЕНА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА во вилата „Стар Град“ која располага со 5 двокреветни апартмани на идеална локација со фантастичен поглед на езерото и градот * Апартманите се опремени со кабелска-тв , засебно купатило, тераса, греење, free wi-fi. * Апартманите се над Охридската чаршија

819 ден
1500 ден
45% 0Понудата е успешна!
770 ден
1450 ден
47% 17Понудата е успешна!
219 ден
760 ден
71% 0Понудата е успешна!
150 денари за паста по Ваш избор

<b>* 32% попуст на паста по Ваш избор (Карбонара, Фунги, Алио Олио, Пршуто Цукини) </b>

150 ден
220 ден
32% 1Понудата е успешна!
890 ден
2400 ден
63% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Дигитална кујнска Мини-Вага

46% попуст или само 669 денари за дигитална кујнска Мини-Вага во „Тесла Лед“

669 ден
1250 ден
46% 2Понудата е успешна!
Задно ласерско лед светло за велосипед

22% попуст или само 350 денари за задно ласерско лед светло за велосипед од „Тесла Лед“

350 ден
450 ден
22% 1Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца во Охрид

Со купон од 100 денари и доплата од само 900 денари во прекрасните De Lux апартмани „Јован“, Охрид добивате 33% попуст на 1 ноќевање за двајца

1000 ден
1500 ден
33% 6Понудата е успешна!
Лед светлечки филтер за чешма

67% попуст или само 190 денари за лед светлечки филтер за чешма од „Тесла Лед“

190 ден
580 ден
67% 0Понудата е успешна!
Стаклена вага за мерење тежина, хидратација и маснотии

24% попуст или 1890 ден. за супер функционална стаклена вага од „DREAM“ со LCD дисплеј за мерење на тежина, хидратација и маснотии во телото и IC пренос

1890 ден
2500 ден
24% 0Понудата е успешна!
Дигитална вага за телесна тежина

62% попуст или само 680 денари за дигитална вага за телесна тежина во „Тесла Лед“

680 ден
1800 ден
62% 3Понудата е успешна!
Полна пињата со изглед по ваш избор од „РАДОСТ“

Со купон од 90 денари и доплата од 700 денари добивате 47% попуст за полна пињата со изглед по ваш избор од „РАДОСТ“

790 ден
1500 ден
47% 2Понудата е успешна!
Надградба на нокти со типсови

18% попуст или само 490 ден. за надградба на нокти со типсови во Козметичко Фризерско Студио „DAKI FASHION“

490 ден
600 ден
18% 0Понудата е успешна!
„POWER BANK“ пренослив полнач за мобилни и таблети

44% попуст или само 2500 денари за „POWER BANK“ пренослив полнач за мобилни телефони и таблети од „Тесла Лед“

2500 ден
4500 ден
44% 1Понудата е успешна!
Спортска масажа на цело тело (40 мин.)

50% попуст или 400 ден. за спортска масажа на цело тело со времетраење од 40 минути во Центарот за физиотерапија „Ластовица“

400 ден
800 ден
50% 0Понудата е успешна!
Луксузен, колагенски лифтинг третман за Вашата коса

Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате 69% попуст за луксузен, колагенски лифтинг третман за Вашата коса против стареење на косата и скалпот во Салонот за убавина „Vita Lux“

370 ден
1200 ден
69% 0Понудата е успешна!
Стаклокерамичка плотна за готвење

43% попуст или само 1830 денари за стаклокерамичка плотна за готвење од „Тесла Лед“

1830 ден
3200 ден
43% 0Понудата е успешна!
Медицинска масажа на цело тело (45 мин.)

42% попуст или 290 ден. за медицинска масажа на цело тело со времетраење од 45 минути во Центарот за физиотерапија „Ластовица“

290 ден
500 ден
42% 0Понудата е успешна!
УСБ лед лампа за лап топ и за мобилен

64% попуст или само 245 денари за УСБ лед лампа за лап топ и за мобилен телефон од „Тесла Лед“

245 ден
680 ден
64% 0Понудата е успешна!
Летен камп по ориентален танц (09.06 -16.06)

Со купон од 600 денари и доплата од 190 евра, добивате 24% на ПОСЕТА НА ЛЕТЕН КАМП ПО ОРИЕНТАЛЕН ТАНЦ, 5 ноќевања со полупансион во Хотел Минај***- Кушадаси + автобуски превоз + посета на турска бања (09.06 -16.06)

11780 ден
15500 ден
24% 0Понудата е успешна!
Релакс масажа на цело тело (50 мин.)

52% попуст или 290 ден. за релакс масажа на цело тело со времетраење од 50 минути во Центарот за физиотерапија „Ластовица“

290 ден
600 ден
52% 1Понудата е успешна!
Аниматор, маскота, пињата и слики од роденденот

Со купон од 90 ден. и доплата од 900 ден. добивате 65% попуст за аниматор, маскота, пињата и слики од роденден од „РАДОСТ“

990 ден
2800 ден
65% 5Понудата е успешна!
Класичен педикир со парафин

Со купон од 70 денари и доплата од 280 денари добивате 42% попуст за класичен педикир со парафин во салонот за убавина "Vita Lux"

350 ден
600 ден
42% 0Понудата е успешна!
Електричен бокал за вода

50% попуст или само 750 денари за електричен бокал за вода од „Тесла Лед“

750 ден
1500 ден
50% 3Понудата е успешна!
Масажа на лице за здрав и свеж изглед

Со купон од 30 ден. добивате 25% попуст на професионална масажа на лицето за помлад изглед на лицето

150 ден
200 ден
25% 3Понудата е успешна!
Светлосни лед зивани за велосипед

40% попуст или само 150 денари за светлосни лед зивани за велосипед од „Тесла Лед“

150 ден
250 ден
40% 2Понудата е успешна!
Ноќевање во одлично уредени апартмани

56% попуст или само 400 ден. за ноќевање за едно лице во нови автентично уредени апартмани во Вила „Софија“ - Крушево

400 ден
900 ден
56% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца во Охрид (мај и јуни)

Мај и јуни во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасната Вила „TOMIC“ добивате 38% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман

1000 ден
1600 ден
38% 1Понудата е успешна!
ЛЕД светлечка рачка за туш

59% попуст или само 490 денари за ЛЕД светлечка рачка за туш од „Тесла Лед“

490 ден
1200 ден
59% 1Понудата е успешна!
Црни бамбусови чорапи

150 ден. за Супер бамбусови чорапи ACTIVE THERAPY од Green Master®

150 ден
150 ден
- 13Понудата е успешна!
Дигитален будилник и саат во боја

53% попуст или само 870 денари за дигитален будилник и саат во боја од „Тесла Лед“

870 ден
1870 ден
53% 0Понудата е успешна!
Превоз за 1st Outdoor Festival Даутица

Со купон од 160 денари и доплата од 200 денари добивате 40%попуст за превоз на релација Скопје-Папрадиште-Скопје за учество на 1st Outdoor Festival Даутица 2016 на 26 Мај

360 ден
600 ден
40% 4Понудата е успешна!
Единечен јоги чаршаф со ластик од трико во боја по избор

27% попуст или само 230 денари за единечен јоги чаршаф со ластик од трико во боја по избор: бела, крем, виолетова, розева, сина и зелена

230 ден
315 ден
27% 0Понудата е успешна!
7 ноќевања за 2-ца (28.05 - 04.06) во Villa Eden - Тасос

34% попуст или само 13375 денари (212 евра) за 7 ноќевања (28.05 - 04.06.2016 г.) за 2 лица во прекрасната Villa Eden - Тасос

13375 ден
20158 ден
34% 0Понудата е успешна!
Депилација на нозе со препони со ладен восок

50% попуст или само 350 ден. за депилација на нозе со препони со ладен восок во Салон за убавина „La Bellezza“

350 ден
700 ден
50% 0Понудата е успешна!
Лековит крем „Родопско чудо“ од Green Master®

390 ден. за лековит крем „Родопско чудо“ од Green Master®

390 ден
390 ден
- 0Понудата е успешна!
Депилација на раце со пазуви со ладен восок

56% попуст или само 200 ден. за депилација на раце со пазуви со ладен восок во Салон за убавина „La Bellezza“

200 ден
450 ден
56% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање со појадок за едно лице + СПА

Со купон од 130 ден. и доплата од 738 ден. (12 евра) добивате 1 ноќевање со појадок за едно лице + СПА третмани во хотел „GRAND ROYALE Hotel &amp; SPA“

868 ден
1450 ден
40% 0Понудата е успешна!
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.

 РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА ЗА МЕСЕЦ МАЈ И ЈУНИ ЗА САМО 500 ДЕН.

0 ден
0 ден
- 15Понудата е успешна!
Шоу со ориентални танчерки (ЖАДЕ) за вашата прослава

Со купон од 500 денари и доплата од 5 500 денари добивате 39% попуст на професионално шоу со ориентални танчерки (ЖАДЕ) за Вашата прослава!

5500 ден
9000 ден
39% 0Понудата е успешна!
Фарбање, фенирање и кератински третман во „ПЕРФЕКТ“

70% попуст или за само 350 денари добивате фарбање со професионална боја за коса, фенирање и кератински третман со професионална линија на Италијански бренд во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

350 ден
1150 ден
70% 5Понудата е успешна!
Миење, шишање, маска + фенирање

60% попуст или 200 ден. за миење, шишање, масажа на скалп, третман со ревитализирачка маска за оштетена коса + фенирање во салонот „Fashion &amp; Vision“

200 ден
500 ден
60% 12Понудата е успешна!
30 ефикасни третмани за слабеење

80% попуст или 890 ден. за пакет 30 ефикасни третмани за слабеење (10 електро стимулации + 10 боди врапинг + 10 ултразвук третмани) во „Fashion &amp; Vision“

890 ден
4500 ден
80% 3Понудата е успешна!
Шатирање, миење + гратис фенирање

50% попуст или само 450 денари за шатирање, миење + гратис фенирање во Козметичко Фризерско студио „Rigal“

450 ден
900 ден
50% 2Понудата е успешна!
Изнајмување на луксузна лимузина со приватен шофер

Со купон од 930 ден. и доплата од 5890 ден. во фото студио “Маестро“ добивате луксузна лимузина и приватен шофер за урнебесна забава и незaборaвeн ден по повод вашата матура/полуматура. Искористете го попустот од 62% и уживајте на уникатен начин

9610 ден
15500 ден
38% 0Понудата е успешна!
1 час префрлување на видео материјал на DVD

55 % попуст или само 90 ден. за 1 час префрлување на видео материјал од VHS , mini DV, 8 mm касета или VHSC на DVD во дигитал фото студио „Маестро“

90 ден
200 ден
55% 23Понудата е успешна!
Купка, пилинг, масажа на раце и маникир

63% попуст или само 150 ден. на пакет: купка, пилинг, масажа на раце и отстранување на кутикули + маникир по избор (француски или декоративен) во козметички салон "Тим Бјути"

150 ден
400 ден
63% 0Понудата е успешна!
Јуни и јули во Sunny beach, Бугарија - 6/7 ноќевања со појадок

Лето 2016 во Sunny beach, Бугарија во одличниот хотел VERIS 3* преку „БИСЕР ПРОМ“! 56% попуст или само 4050 ден. за 6 или 7 ноќевања со појадок, повратен автобуски превоз, бесплатно користење на клима, wi-fi, базен, лежалки и чадор + организација и пратител на патувањето (термини по избор во јуни и јули)

4050 ден
9300 ден
56% 0Понудата е успешна!
Детски лустер Пеперутки во боја по избор

32% или 950 ден. за уникатен детски лустер Пеперутки со едноставен дизајн во боја по избор (бела, розева, виолетова) од „Essos Light“. Создадете пријатна и топла атмосфера во домот и разиграјте го просторот 

950 ден
1400 ден
32% 0Понудата е успешна!
Целосна депилација со ладен восок

51% попуст или за само 420 денари добивате целосна депилација со ладен восок во Козметичко Фризерски салон „Rigal“

420 ден
850 ден
51% 1Понудата е успешна!
Дизајнерски лустер Флора за штедливи сијалици до 40W 

32% попуст или 950 ден. за голем уникатен дизајнерски лустер Флора во бела боја наменет за штедливи сијалици до 40W од „Essos Light“. Надополнете ја елеганцијата на просторот во Вашиот дом или канцеларија

950 ден
1400 ден
32% 1Понудата е успешна!
Љубовен хороскоп за наредни 3 месеци

50% попуст или 199 ден. за дневен љубовен хороскоп за наредните 3 месеци со детална анализа и стручно астролошко толкување на влијанието на транзитните брзи планети (Меркур, Венера, Марс) и Сонцето врз наталната карта во „Astro Venus“

199 ден
400 ден
50% 15Понудата е успешна!
Вежбајте латино денс зумба

51% попуст или само 490 ден. за месечна членарина за латино денс зумба во аеробик центарот „СПЕНС МОДЕРНА“

490 ден
1000 ден
51% 6Понудата е успешна!
Мешана скара за 4-ца со 20 парчиња месо

51% попуст или само 390 ден. за мешана скара за 4-ца со 20 парчиња месо

390 ден
800 ден
51% 99Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок за едно лице во Обзор, Бугарија

Со купон од 71 ден. и доплата од 400 ден. (6,5 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице со појадок во апартман, Wi - Fi во целиот хотел, сателитска телевизија, клима уред, мини бар, детски кат, место за скара и бесплатен паркинг во Хотел „Jemelly“, Обзор

471 ден
790 ден
40% 0Понудата е успешна!
Педикир со гел лак

42% попуст или само 290 ден. за педикир со гел лак во Козметичко Фризерскo Студио „DAKI FASHION“

290 ден
500 ден
42% 1Понудата е успешна!
3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани

77% попуст или за само 1490 денари добивате 9 најдобри третмани за слабеење (3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани) во „Мое Студио Дадар“

1490 ден
6500 ден
77% 0Понудата е успешна!
 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***!(10.06.2016- 15.06.2016) - КУШАДАСИ

Last minute - КУШАДАСИ! Со купон од 500ден. и доплата од 3100 денари(50евра) добивате 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***  (10.06.2016- 15.06.2016)

3100 ден
7440 ден
58% 0Понудата е успешна!
Професионална шминка, надградба на трепки, и наливни нокти

Матурски пакет! 52% попуст или само 1200 денари за професионална шминка, надградба на трепки, и наливни нокти во Салон за убавина „Шмизличка“

1200 ден
2500 ден
52% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице со појадок во Маврово

52% попуст или само 1000 ден. за ноќевање за едно лице со појадок во прекрасниот хотел „СРНА“ - Маврово

1000 ден
2100 ден
52% 0Понудата е успешна!
10 стимулации

60% попуст или за само 990 денари добивате 10 стимулации во салонот за убавина „Шмизличка“

990 ден
2500 ден
60% 0Понудата е успешна!
Ехо на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли

Со купон од 110 денари и доплата од 440 денари добивате попуст од 73% за ехо на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + извештај и дијагноза во „Skopje Polyclinic“!

550 ден
2000 ден
73% 17Понудата е успешна!
 Techni Spa третман за отстранување на целулит

63% попуст или само 890 денари за Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело тело во институтот за убавина „Дермаестетика“!

890 ден
2400 ден
63% 9Понудата е успешна!
10 третмани за слабеење

63% или 2200 ден. за 10 третмани за слабеење со 4 ефекти во едно со само еден апарат во салон за убавина „Шмизличка“

2200 ден
6000 ден
63% 0Понудата е успешна!
Комплетен гинеколошки преглед

Со купон од 280 денари и доплата од 1120 денари добивате попуст од 63% за комплетен гинеколошки преглед (ПАП, Ехо, Ph - тест и дигитална колпоскопија) во „Skopje Polyclinic“!

1400 ден
3800 ден
63% 30Понудата е успешна!
Ноќевање на база на HB + СПА услуги

Со купон од 100 ден.и доплата од 923 ден. (14,9 евра) добивате 43% попуст за ноќевање со појадок и вечера + СПА услуги во  хотел „Forest Nook” Пампорово

1023 ден
1780 ден
43% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база All Inclusive + СПА услуги

Со купон од 200 ден. и доплата од 18,5 еврa во хотелот "Casa Кarina" добивате 50% попуст на 1 ноќевање за едно лице на база All Inclusive + бесплатно користење на СПА услугите

1333 ден
2666 ден
50% 0Понудата е успешна!
Надградба со свилени трепки

Бидете во тренд со новата најгламурозната и најтрајната екстензија на трепки! Со купон од 400 ден. и доплата од 1600 ден. добивате 43% попуст за надградба со свилени трепки во салонот за убавина „Шмизличка“

2000 ден
3500 ден
43% 1Понудата е успешна!
Небески лампион (SKY LANTERN)

55% попуст или за само 140 денари направете ги Вашите мигови посебни, ексклузивни и незаборавни со небески лампиони (SKY LANTERN)

140 ден
310 ден
55% 9Понудата е успешна!
Депилација на интима + депилација на надусници

55% попуст или само 159 денари добивате депилација на интима со восок за една употреба + гратис депилација на надусници во салонот за убавина „Шмизличка"

159 ден
350 ден
55% 4Понудата е успешна!
Комплетна депилација со топол восок

50% попуст или за само 350 денари добивате комплетна депилација со топол восок (раце, нозе, пазуви и интима) во Салонот за убавина „Шмизличка“

350 ден
700 ден
50% 4Понудата е успешна!
Пакет за слабеење (5-25 kg.)

Со купон од 900 ден. и доплата во салонот 6000 ден. добивате 23% на пакет за слабеење (5-25 kg.) - 5 стимулации, 5 капсули, 5 боди терм третмани, 5 платформи, 5 кавитации со новиот апарат и 5 антицелулитни масажи во "Сандра Ексклузив"

6900 ден
9000 ден
23% 1Понудата е успешна!
Пакет за слабеење (5-15 kg.)

Со купон од 500 ден. и доплата во салонот 3000 ден. добивате 42% на пакет за слабеење (5-15 kg.) - 5 стимулации, 5 капсули, 5 боди терм третмани и 5 платформи во "Сандра Ексклузив"

3500 ден
6000 ден
42% 0Понудата е успешна!
Нефролошки преглед

Со купон од 190 денари и доплата од 760 ден. добивате попуст од 78% за нефролошки преглед со ехо на бубрези и надбубрежни жлезди + ехо на мочен меур и мочоводи + ехо проверка на рест урина во „Skopje Polyclinic“!

950 ден
4400 ден
78% 2Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица + СПА - Пампорово

Со купон од 168 ден. и доплата од 1513 ден. (24,4 евра) добивате 43% попуст за ноќевање за две лица во студио + СПА услуги во Апарт хотел „Forest Glade“ Пампорово

1681 ден
2950 ден
43% 0Понудата е успешна!
 Аnti age крема од азиска центела 

20% попуст или само 412 ден. за anti age крема од азиска центела за подмладување и обликување на телото од Green Master® 

412 ден
515 ден
20% 0Понудата е успешна!
Лето во Бургас! Трособен стан за 4-5 лица 

Лето 2016 во Бургас, Бугарија! 50% или 2480 ден. (40 евра) за еднодневно изнајмување на одлично уреден трособен стан со тераса (над 20 m2) за 4-5 лица со клима и интернет во центарот на Бургас преку туристичката агенција „My Travel Consult“

2480 ден
4960 ден
50% 0Понудата е успешна!
Специјалистички интернистички преглед (Helyobacter Pylori)

Со купон од 240 денари и доплата од 960 денари добивате попуст од 79% на специјалистички интернистички преглед со тест за окултно крварење, ехо на абдомен, цревен и дигестивен тракт + скрининг за наголемени ретроперитонеални жлезди + скрининг и испитување на Helyobacter Pylori во „Skopje Polyclinic“!

1200 ден
5800 ден
79% 1Понудата е успешна!
Две креми од див костен и листови од лоза

40% попуст или само 606 ден. за две креми од див костен и листови од лоза за уморни нозе и проширени вени од Green Master®

606 ден
1010 ден
40% 1Понудата е успешна!
Силиконски држач за мобилен за во автомобил

43% попуст или само 170 денари за силиконски држач за мобилен за во автомобил

170 ден
300 ден
43% 5Понудата е успешна!
Печатење и пластифицирање на фотографија во А4 формат

54% попуст или само 69 ден за печатење и пластифицирање на фотографија во А4 формат + обработка од „BEST PLUS“

69 ден
150 ден
54% 4Понудата е успешна!
Депилација на цело тело

Со купон од 90 денари и доплата од 300 денари добивате 61% попуст за депилација на цело тело (раце, нозе, интима и пазуви) + депилација на стомак во студио „Комплетна“

390 ден
1000 ден
61% 1Понудата е успешна!
Персонализирани детски покани за роденден

37% попуст или само 69 ден. за персонализирани детски покани за роденден од „BEST-PLUS“

69 ден
110 ден
37% 4Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица во вила „Стар Град“ во Охрид

Со купон од 90 ден. и доплата од само 700 ден. добивате 47% попуст за едно ноќевање за две лица во вила „Стар Град“ во Охрид

790 ден
1500 ден
47% 4Понудата е успешна!
Надградба на водоотпорни трепки (влакно по влакно)

33% попуст или само 2000 денари за надградба на водоотпорни трепки (влакно по влакно) во „Ред Мари“

2000 ден
3000 ден
33% 0Понудата е успешна!
Универзален стабилен држач за мобилен за на велосипед

31% попуст или за само 240 денари добивате универзален стабилен држач за мобилен за на велосипед

240 ден
350 ден
31% 0Понудата е успешна!
Анти стрес + лице + сауна

52% попуст или само 620 денари за анти стрес масажа + масажа на лице + сауна во центар за телесно здравје „Петрески“

620 ден
1300 ден
52% 2Понудата е успешна!
Третман на лице (детокс, витамински или anti age)

65% попуст или само 350 денари за третман на лице по избор (детокс, витамински или anti age) во „Ред Мари“

350 ден
1000 ден
65% 1Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица + СПА - Пампорово

Со купон од 155 ден. и доплата од 1395 ден. (22,5 евра) добивате 44% попуст за ноќевање за две лица во студио + СПА услуги во Апарт хотел „Forest Glade“ Пампорово

1550 ден
2790 ден
44% 0Понудата е успешна!
Релакс масажа - 60 мин. - цело тело

50% попуст или само 390 денари за релакс масажа на цело тело со етерично масло по избор во Центарот за телесно здравје „Петрески“

390 ден
780 ден
50% 1Понудата е успешна!
Ботокс третман на коса + фенирање

35% попуст или само 390 денари за ботокс третман на коса + фенирање во „Ред Мари“

390 ден
600 ден
35% 1Понудата е успешна!
1 ноќевање за едно лице (09.05 - 30.06)

Со купон од 93 ден. и доплата во хотелот „WInslow Infinity &amp; SPA“ - Банско од 9.5 евра добивате 50% попуст за едно ноќевање за едно лице

682 ден
1364 ден
50% 0Понудата е успешна!
Миење + маска + фенирање

60% попуст или само 99 денари за миење + маска + фенирање во „Ред Мари“

99 ден
250 ден
60% 5Понудата е успешна!
Hydradermie „Longue Vie Soleil“ третман на лице

60% попуст или само 990 денари за Hydradermie „Longue Vie Soleil“ третман на лице во инситут за убавина „Дермаестетика“!

990 ден
2500 ден
60% 0Понудата е успешна!
Дупли јоги чаршаф со ластик

23% попуст или само 360 денари за дупли јоги чаршаф со ластик од трико во боја по избор: бела, крем, виолетова, розева, сина и зелена

360 ден
470 ден
23% 0Понудата е успешна!
“Hydra Clean“ третман за лице

 51% попуст или само 784 денари за третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ во во институтот за убавина „Дермаестетика“!

784 ден
1600 ден
51% 7Понудата е успешна!
Рачна изработка на уметничка слика на стакло (30x40cm)

54% попуст или за само 550 денари добивате уникатна, рачна изработка на уметничка слика на стакло со димензија 30 x 40 cm за Вашиот дом или работно место

550 ден
1200 ден
54% 2Понудата е успешна!
 Ноќевање со доручек - само 3 минути од плажа!

Со купон од само 150 ден. и доплата од 660 ден. (11 евра) добивате ноќевање за едно лице со доручек во Хотел Soleil - КУШАДАСИ на само 3 минути од плажа !

660 ден
1200 ден
45% 0Понудата е успешна!
1 ноќ. за 1 лице-FB + СПА(17 - 19.06)

Со купон од 185 ден. и доплата во хотелот „WInslow Infinity &amp; SPA“ - Банско од 18 евра добивате 50% попуст за едно ноќевање за едно лице на база FB + СПА

1302 ден
2604 ден
50% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице во апартмани во Крушево

Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари добивате 50% попуст за ноќевање за 1 лице во современо опремени апартмани „Винце“ Крушево

400 ден
800 ден
50% 8Понудата е успешна!
Држач за мобилен со LOCKING MECHANISM

38% попуст или само 250 денари за квалитетен стабилен единечен држач за мобилен со LOCKING MECHANISM!

250 ден
400 ден
38% 2Понудата е успешна!
Масажа на цело тело + гратис солена соба

66% попуст или само 390 денари за 60 минутна релакс масажа на цело тело со етерично масло по избор од чоколадо, ментол или маслинка + третман во солена соба во „Халомедика“

390 ден
1160 ден
66% 8Понудата е успешна!
Мега понуда - " Victory хотел " Кушадаси!

Со купон од 150 денари и доплата од само 600 ден (10евра). ЦЕЛА ЛЕТНА СЕЗОНА во "Victory hotel" - Кушадаси добивате 70% попуст за ноќевање за едно лице со доручек и вечера

600 ден
1600 ден
63% 0Понудата е успешна!
01.05 до 30.09 - Хотел Минај*** - КУШАДАСИ!

Со купон од само 150 ден. и соодветна доплата добивате до 35% на ноќевање за едно лице во Хотел Минај*** - КУШАДАСИ!

1050 ден
1600 ден
34% 0Понудата е успешна!
Матурантски пакет

Со купон од 0 денари и доплата од 4700 денари добивате матурантски пакет (шминка, фризура, пробна фризура - консултација, трепки и маникир) во „Мое Студио ДАДАР“

0 ден
9500 ден
100% 1Понудата е успешна!
Специјален невестински пакет

Со купон од 0 денари и доплата од 5990 денари добивате специјален невестински пакет (шминка, фризура, бесплатна пробна фризура, трепки, маникир) од „Мое Студио ДАДАР“

0 ден
11000 ден
100% 0Понудата е успешна!
All Inclusive Light во Four Leaf Clover, Банско

Со купон од 95 денари и доплата од 868 денари (14 евра) во Hotel „Four Leaf Clover“, Банско добивате 53% попуст за 1 ноќевање за едно лице на база All Inclusive Light + базен

868 ден
1860 ден
53% 0Понудата е успешна!
4 пива и порција пилешки прсти/крилца

25% попуст или само 390 ден. за 4 пива Скопско или Даб 0,5л и порција пилешки прсти или крилца 250 гр. за ваше вкусно уживање во Спорт Кафе - Спортски Центар Аеродром

390 ден
520 ден
25% 3Понудата е успешна!
Нијансирање со OMBRE или BRONDE техника + третман за коса + фенирање

57% попуст или за само 649 денари добивате нијансирање со OMBRE или BRONDE техника по Ваш избор + третман за коса со професионалната линија на INSIGHT + фенирање во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

649 ден
1500 ден
57% 7Понудата е успешна!
Македонска тава - парчиња свинско и телешко

50 % попуст или само 175 ден. за 300 гр. богата македонска тава (парчиња зачинети свинско и телешко со зеленчук)  во гостилница „ЛИРА“

175 ден
350 ден
50% 39Понудата е успешна!
Третман за деформитети на рбетен столб

59% попуст или само 350 ден. за комплетен третман за деформитети на рбетен столб (кифоза, сколиоза или лордоза) во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“

350 ден
850 ден
59% 3Понудата е успешна!
Секаква надградба на нокти или корекција + Гратис циркон на заб и Подарок

Со купон од 100 ден. и доплата од 700 денари добивате 56% попуст за надградба на нокти (типси, акрил, гел лак), корекција + Гратис циркон на заб и Подарок изненадување во Студио за нокти „Nails by Mikuska“

800 ден
1800 ден
56% 1Понудата е успешна!
60 мин. релакс/спортска масажа на цело тело

Со купон од 90 ден. и доплата од 200 ден. во студиото за масажа "Јапан" добивате 64% попуст на релакс или спортска масажа на цело тело во времетраење од 60 мин.

290 ден
800 ден
64% 37Понудата е успешна!
5 Рачни антицелулитни масажи

63% попуст или само 650 ден. за 5 рачни антицелулитни масажи во фризерско - козметичко студио „Стеси“!

650 ден
1750 ден
63% 3Понудата е успешна!
Шатирање + миење + маска + фенирање

51% попуст или само 490 ден. за шатирање + миење + маска + фенирање во фризерско-козметичко студио „Стеси“

490 ден
1000 ден
51% 1Понудата е успешна!
Роденден (мај/јуни) - на нова локација

40% попуст или 1500 ден. за роденденска прослава во времетраење од 2 часа, магионичарски трикови, караоке шоу + луда забава, игри и анимација прилагодена на возраста на децата. ФАНТАСТИЧНА РОДЕНДЕНСКА ПОНУДА ЗА МАЈ/ЈУНИ ОД ИГРОТЕКА „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“ (НА НОВА ЛОКАЦИЈА)

1500 ден
2500 ден
40% 0Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе и препони

55% попуст или само 250 ден. за депилација на цели нозе и препони во фризерско - козметичко студио „Стеси“

250 ден
550 ден
55% 7Понудата е успешна!
Кинеска ТУИ-НА масажа на цело тело (60 мин.)

70% попуст или 390 ден. за ефикасната ТУИ-НА традиционална кинеска масажа со акупресура во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Опуштете се со масажа на цело тело во времетраење од 60 минути

390 ден
1300 ден
70% 13Понудата е успешна!
Четирикреветен апартман во Vila Popi 2 - Полихроно (04.06-14.06)

47% попуст или само 3100 денари (50 евра) за 10 ноќевања за едно лице во четирикреветен апартман во Vila Popi 2 - Полихроно за периодот од 04.06 до 14.06.2016 г.

3100 ден
5890 ден
47% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база HB

Со купон од 125 денари и доплата од 13 евра во хотел „Елица“ - Банско добивате 31% попуст за три ноќевања за едно лице на база HB

930 ден
1352 ден
31% 0Понудата е успешна!
Универзален полнач за во автомобил или камион

64% попуст или за само 180 денари добивате универзален полнач за во автомобил или камион по Ваш избор со два излеза 1А + 2А или 2,1А

180 ден
500 ден
64% 5Понудата е успешна!
5 КРИОЛИПОЛИЗИ

Најпопуларната и докажана светска метода за слабеење - КРИОЛИПОЛИЗА  во ексклузивниот салон „Velvet Skin“. Со купон од 400 денари и доплата од 2000 денари добивате 75% попуст за 5 Криолиполизи

2400 ден
9700 ден
75% 2Понудата е успешна!
Nitro N-Cool5 - N19 кулер за лаптоп/таблет 

59% попуст или 290 ден. за компактниот и тенок Nitro N-Cool5 - N19 Држач за лаптоп / таблет со систем за ладење во „НИТРО Компјутери“. Овозможете му соодветна заштита на Вашиот лап топ или таблет

290 ден
700 ден
59% 9Понудата е успешна!
 Ноќевање за едно лице во Vila Popi 2 - Полихроно (14.06-24.06)

16% попуст или 4650 денари (75 евра) за 10 ноќевања за едно лице во трокреветно студио во Vila Popi 2 - Полихроно за периодот од 14.06 до 24.06.2016 г.

4650 ден
5520 ден
16% 0Понудата е успешна!
Уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладување на кожата

33% попуст или за само 800 ден добивате уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладена кожа, намалување на црнките и големите пори и повеќе сјај и транспарентност на епидермисот

800 ден
1200 ден
33% 4Понудата е успешна!
Мемориска Kingston 16GB MicroSD HC Class 10 + SD адаптер

35% попуст или 449 ден. за Kingston 16GB MicroSD HC Class 10 со SD адаптер - супер брза мемориска картичка за Вашиот MP3/MP4 плејер, мобилен телефон, таблет или дигитална камера во „НИТРО компјутери“

449 ден
690 ден
35% 0Понудата е успешна!
Декоративен уникатен кактус 

25% попуст или само 590 ден. за рачно изработен уникатен  декоративен кактус за разубавување на вашиот дом или канцеларија

590 ден
790 ден
25% 1Понудата е успешна!
Вентилатор за лаптоп

Искористете го попустот од 33% и за само 290 ден. добијте вентилатор за лаптоп

290 ден
430 ден
33% 0Понудата е успешна!
Чистење вируси на хард диск + средување драјвери

61% или 350 ден. за прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет + дополнителени 50% на лиценца за McAfee Antivirus во „НИТРО компјутери“

350 ден
900 ден
61% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице во Vila Popi 2 - Полихроно (04.06-14.06)

40% попуст или само 3720 денари (60 евра) за 10 ноќевања за едно лице во трокреветно студио во Vila Popi 2 - Полихроно за периодот од 04.06 до 14.06.2016 г.

3720 ден
6200 ден
40% 0Понудата е успешна!
Selfie Stick Mirror black

42% или за само 290 денари добијте квалитетен Selfie Stick Mirror black достапен во црна боја со вграден 3,5 mm кабел кој се вметнува во излезот за слушалки на мобилниот

290 ден
500 ден
42% 1Понудата е успешна!
Спортска торба

27% попуст или само 550 денари за спортска торба

550 ден
750 ден
27% 2Понудата е успешна!
 1 kg крем салата по ваш избор

Ве очекува матура, полуматура или друг вид на прослава? Со купон од 50 ден. и соодветна доплата добивате 30% попуст за 1 kg крем салата по ваш избор од Any's Bakery!

230 ден
330 ден
30% 0Понудата е успешна!
Ноќевања за 1 лице со појадок + СПА услуги

Со купон од 95 денари и доплата во хотелот од 14 евра добивате 1 ноќевања за 1 лице со појадок + користење на СПА центарот. Искористете го овој попуст од 50% во "Balkan Jewel Resort" - Банско

961 ден
1922 ден
50% 0Понудата е успешна!
Механичка поправка на скршен/напукнат лаптоп

50% или 1200 ден. за механичка поправка на скршен/напукнат лаптоп во „НИТРО компјутери“! Не дозволувајте лаптопот да Ви се уништи целосно поради скршена рамка на екранот, попуштени шарки под екранот или пукнатина на пластиката

1200 ден
2400 ден
50% 1Понудата е успешна!
1 третман кавитација

70% попуст или само 300 ден. за 1 третман кавитација за брзо и лесно ослободување од масти и целулит во салон за убавина „Refresh“

300 ден
1000 ден
70% 1Понудата е успешна!
Ноќевања за 1 лице на база HB + СПА услуги

Со купон од 140 денари и доплата во хотелот од 21 еврo добивате 1 ноќевања за 1 лице на база HB (појадок и вечера) + користење на СПА центарот. Искористете го овој попуст од 50% во "Balkan Jewel Resort" - Банско

1426 ден
2852 ден
50% 0Понудата е успешна!
Персонализирана керамичка чаша печатена по Ваша желба

52% попуст или за само 120 денари добивате персонализирана керамичка чаша печатена по Ваша желба

120 ден
250 ден
52% 10Понудата е успешна!
Релакс масажа + Q10 третман на лице

50% попуст или само 500 ден. за релакс масажа на цело тело со ароматични масла по избор + Q10 третман на лице за подигање и обликување на контурите во студио за убавина „New Feeling“

500 ден
1000 ден
50% 2Понудата е успешна!
Лаптоп батерии од познатите светски производители

22% попуст или само 2190 ден. за лаптоп батерии од познатите светски производители

2190 ден
2800 ден
22% 1Понудата е успешна!
Мини mp3 плеер

38% попуст или за само 240 ден. добивате мини mp3 плеер (достапен во: црна, сина, зелена, портокалова, розева, виолетова и бела боја)

250 ден
400 ден
38% 1Понудата е успешна!
Puzzle/сложувалка

20% попуст или само 280 денари за puzzle/сложувалка (слика, текст, дизајн и/или апликација) во А4 формат или во форма на срце по Ваш избор!

280 ден
350 ден
20% 2Понудата е успешна!
Футрола за спортување за на рака

55% попуст или за само 180 ден. добијте појас за спортување за на рака достапни во бела, црвена и розева боја

180 ден
400 ден
55% 0Понудата е успешна!
Пакет од 12 ефективни третмани за слабеење

88% попуст или само 550 ден. за пакет од 12 ефективни третмани за слабеење во Салон за убавина „REFRESH“

550 ден
4400 ден
88% 8Понудата е успешна!
Педикир со гел лак и декорација по избор

Со купон од 70 денари и доплата од 400 денари добивате педикир со гел лак и декорација по избор од Салонот за убавина „Бјути Бајадера

470 ден
900 ден
48% 0Понудата е успешна!
Јуни во Котор, Црна Гора - 6 ноќевања 

Јуни во Котор, Црна Гора! Со купон од 300 ден. и доплата од 11 904 ден. (192 евра) по лице за полн пансион или 10 788 ден. (174 евра) за полупансион добивате 6 ноќевања во одличните апартмани „Djukic“ и ресторан „Konoba Akustik“ - Котор 

300 ден
300 ден
- 0Понудата е успешна!
Пилинг и отстранување на влакна

42% попуст или само 260 денари за револуционерен производ за пилинг и безболно отстранување на влакна „Smoothaway“ + гратис една резерва

260 ден
450 ден
42% 0Понудата е успешна!
Единечна (160x220) памучна постелнина со дезен по избор

15% попуст или само 1495 денари за единечна (160x220) памучна постелнина (чаршав, навлака за јорган и навлака за перница) со дезен по избор од „Жанет Експорт“

1495 ден
1750 ден
15% 0Понудата е успешна!
GPS навигација со инсталирана мапа на цела Европа

16% попуст или само 2700 денари за GPS навигација AMOI A435 4.3 (со инсталирана мапа на цела Европа)

2700 ден
3200 ден
16% 0Понудата е успешна!
Надградба на нокти со типси + декорација + маникир

Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате надградба на нокти со типси + декорација по избор + целосен маникир и третман со пилинг на раце во Салон за убавина „Бјути Бајадера“

590 ден
1200 ден
51% 3Понудата е успешна!
1 час билјард или пинг понг + 20 % на сите пијалоци

63 % попуст или само 90 ден. за 1 час билјард или пинг понг + 20% попуст на сите видови пијалоци во Спорт Кафе - Спортски Центар Аеродром

90 ден
240 ден
63% 13Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице со доручек

Со купон од 150 денари и соодветна доплата добивате до 70% попуст за ноќевање за едно лице со доручек во хотел "Албора" 3* Кушадаси

480 ден
1600 ден
70% 0Понудата е успешна!
10 антицелулитни масажи

67% попуст или само 990 ден. за 10 антицелулитни масажи во Козметичко Фризерско Студио „DAKI FASHION“

990 ден
3000 ден
67% 0Понудата е успешна!
Параглајдерски тандем лет

За само 2500 ден. искористете го попустот од 50% за параглајдерски тандем лет на Водно, Скопска Црна гора или Крушево со мастер инструктор од училиштето за екстремни спортови „ACRO MACEDONIA“

2500 ден
5000 ден
50% 8Понудата е успешна!
Спец. преглед и масажа на тело со акцент на атласот

58% попуст или 750 ден. за специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на телото со акцент на првиот вратен прешлен - атласот во „Атлас Центар“. Трајно отстранете го главниот причинител на Вашите здравствени проблеми! 

750 ден
1800 ден
58% 0Понудата е успешна!
Чистење на забен камен со ултра звук  

85% попуст или само 330 денари за чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на наслаги и парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација во ПЗУ „Дентал АРТ М“

330 ден
2200 ден
85% 2Понудата е успешна!
Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1

55% попуст или 1790 ден. за одличниот паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 со неверојатни функционалности, убав дизајн и лесен на рака од „НИТРО Компјутери“. Бидете кул и во тренд

1790 ден
4000 ден
55% 2Понудата е успешна!
Батак / стек / плескавица / колбас / пилешки прсти или 10 кебапи

48% попуст или само 89 ден. за батак / стек / плескавица / колбас / пилешки прсти или 10 кебапи на скара во ресторан „Деи Фратели“

89 ден
170 ден
48% 18Понудата е успешна!
Креативна песочна боенка

43% попуст или само 69 ден. за уникатна креативна песочна боенка за вас или вашите деца! 

69 ден
120 ден
43% 11Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок, Градче - Кочани

   Со купон од 100 ден. и доплата од 550 ден. во Еуро Хотел „Градче“ - Кочани добивате 28% попуст на ноќевање со појадок за едно лице 

650 ден
900 ден
28% 156Понудата е успешна!
Ултра модерен смарт часовник со Bluetooth

38% попуст или само 1990 денари за ултра модерен смарт часовник со Bluetooth направен од челик и силикон

1990 ден
3200 ден
38% 2Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца - Св.Јоаким Осоговски

Со купон од 100 ден. и доплата од 1099 ден. во Етно ресторан „Манастир“ Св.Јоаким Осоговски и соби за издавање добивате 50% попуст за 1 ноќевање за двајца + 20% на целото мени во ресторанот. Уживајте во живописната природа на Осоговските планини

1199 ден
2400 ден
50% 1Понудата е успешна!
Комплетна обука за Б категорија

Со бесплатен купон добивате 25% или 13 500 ден. за комплетна обука за Б категорија (лекарско уверение, пробен тест, 36 часа обука со професионaлен инструктор и многу други поволности) во авто школа „М22“. Брзо, лесно и едноставно до Вашата возачка дозвола! 

0 ден
18000 ден
100% 43Понудата е успешна!
2 ноќевање за двајца - Св.Јоаким Осоговски

Со купон од 199 ден. и доплата од 1899 ден. во Етно ресторан „Манастир“ Св.Јоаким Осоговски и соби за издавање добивате 58% попуст за 2 ноќевање за двајца + 20% на целото мени во ресторанот. Уживајте во живописната природа на Осоговските планини

1999 ден
4800 ден
58% 3Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца + 2 деца до 14 год. - Св.Јоаким Осоговски

Со купон од 100 ден. и доплата од 1399 ден. во Етно ресторан „Манастир“ Св.Јоаким Осоговски и соби за издавање добивате 58% попуст на фамилијарен пакет - 1 ноќевање за двајца + 2 деца до 14 години + 20% на целото мени во ресторанот. Уживајте во живописната природа на Осоговските планини

1499 ден
3600 ден
58% 0Понудата е успешна!
Сет 6 прстени за салфетки (срце, пеперутки / лебед)

61% попуст или 75 ден. за сет од 6 прстени за салфетки од пластика во бела боја и форма по избор (пеперутка, срце или лебеди) за секаков вид прослави од „Essos Light“

75 ден
190 ден
61% 2Понудата е успешна!
Кралска масажа (со две терапевтки истовремено)

62% попуст или само 500 денари за кралска масажа (со две терапевтки истовремено) во „Ред Мари“

500 ден
1300 ден
62% 32Понудата е успешна!
Една антицелулитна масажа

50% попуст за една антицелулитна масажа во „Ред Мари“

150 ден
300 ден
50% 0Понудата е успешна!
Маникир со гел лак

53% попуст или само 350 денари за маникир со гел лак во „Ред Мари“

350 ден
750 ден
53% 3Понудата е успешна!
Масажа на лумбален дел

47% попуст или само 200 ден. за масажа на лумбалниот дел од телото за спречување на болки во кичма и отстранување на вкочанетост во Центар за физикална, кинезитерапија и масажа „Здрав Живот Релакс“

200 ден
380 ден
47% 2Понудата е успешна!
Професионална шминка и свечена фризура

Со купон од 90 ден и доплата од 500 ден добивате 61% попуст за професионална шминка и свечена фризура во салонот за убавина „Vita Lux“

590 ден
1500 ден
61% 1Понудата е успешна!
Третман за слабеење со гипсени бермуди (60 минути)

72% попуст или 700 ден. за ефикасниот и докажан третман за слабеење со гипсени бермуди (60 минути) во „Fashion &amp; Vision“! Ослободете се од целулитот и вишокот килограми!

700 ден
2500 ден
72% 1Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица

500 денари или 29% попуст за ноќевање за две лица во Вила Диме во прекраснот село Папрадиште, опкружено со недопрена природа на Даутица

500 ден
700 ден
29% 0Понудата е успешна!
Развивање на 10 фотогафии по ваш избор

66% попуст или само 69 денари за супер квалитетно печатење на вашите најомилени фотографии со димензија по Ваш избор во дигитал фото студио „МАЕСТРО“

69 ден
200 ден
66% 5Понудата е успешна!
Паста за заби Dr. Silver со алое вера и хималајска сол

195 ден. за паста за заби Dr. Silver со алое вера и хималајска сол против воспаление со регенеративно и освежувачко дејство од Green Master®

195 ден
195 ден
- 1Понудата е успешна!
Двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил

53% попуст или само 190 денари за двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил!

190 ден
400 ден
53% 10Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок во „Prestige City“, Сончев брег 

Лето 2016 во комплекс „Prestige City“, Сончев брег - Бугарија! 21% или 1364 ден. (22 евра) за ноќевање со појадок за едно лице во еднособен апартман (2+2) со клима и интернет во компекс „Prestige City“ преку туристичката агенција „My Travel Consult“

1364 ден
1736 ден
21% 0Понудата е успешна!
Керамичка чаша печатена по Ваш избор

40% попуст или само 180 денари за керамичка чаша печатена по Ваша желба

180 ден
300 ден
40% 3Понудата е успешна!
10 персонализирани чоколатца "Merci"

29% попуст или само 250 денари за 10 персонализирани чоколатца "Merci" печатени по Ваша желба и дизајн

250 ден
350 ден
29% 3Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе, раце и интима со ладен восок

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 500 ден. добивате депилација на цели нозе, раце и интима со ладен восок Depileve. Искористете го попустот од 33% во салонот “Сандра Ексклузив“ 

600 ден
900 ден
33% 3Понудата е успешна!
Развивање фотографии

Со купон од 0 ден. добивате до 50% попуст на развивање фотографии, фотографирање за документи, преснимување од VHS, DV, mini DV и DVD на DVD и 30% попуст на свадбени пакети во фото студио "Профото Здравко"

0 ден
0 ден
- 63Понудата е успешна!
Кинезиолошки преглед + вежби

390 ден. за кинезиолошки преглед - функционален статус + корективни вежби за деформитети на ´рбетен столб кај деца и адолесценти (сколиози, кифози, лордози). Искористете го попустот од 61% и дозволете професионалци во „LASER MED“ навреме да се погрижат за Вашите деца

390 ден
1000 ден
61% 0Понудата е успешна!
100 визит карти

52% попуст или за само 120 денари добивате 100 визит карти еднострано колор професионално печатени и нивен дизајн

120 ден
250 ден
52% 7Понудата е успешна!
На плажа и море во Пефкохори - Ханиоти, Грција

Со купон од 300 ден. и соодветна доплата добивате сместување во комплетно опремени апартмани лоцирани во непосредна близина на плажата во Пефкохори и Ханиоти

300 ден
300 ден
- 15Понудата е успешна!
Третман за спондилоза (60 минути)

35% попуст или 390 ден. за 60-минутен третман за спондилоза (електро и ултразвучна терапија, масажа и кинезитерапија) во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“. Помогнете си со спондилозата и ослободете се од болките во вратот

390 ден
600 ден
35% 3Понудата е успешна!
Анти стрес третман (масажа, музико и електротерапија)

61% попуст или 390 ден. за 90-минутен анти стрес третман (релакс масажа, музикотерапија и електротерапија + психо-физио неуростимулација) единствено во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“

390 ден
1000 ден
61% 1Понудата е успешна!
Месечна членарина за Mix Aerobic Extreme

42% попуст или 700 ден. за месечна членарина за Mix Aerobic Extreme интензивни тренинзи под раководство на повеќекратниот фитнес шампион, проф. Лазар Иванов. Вежбајте со најдобрите на две локации во Центар: Дом на АРМ и СУГС „Јосип Броз Тито“! 

700 ден
1200 ден
42% 0Понудата е успешна!
Месечна членарина за фитнес

40% попуст или 600 ден. за месечна членарина за фитнес (6 x неделно) за мажи и жени. Обликувајте го Вашето тело со најдобрите во фитнес центар „БУДО“!

600 ден
1000 ден
40% 0Понудата е успешна!
10 минути турбо солариум

72% попуст или 70 ден. за 10 минути турбо солариум во салонот за убавина „Стива Ви“

70 ден
250 ден
72% 10Понудата е успешна!
Шопинг во Софија во сабота, 28-ми мај

53% попуст или 560 ден. за шопинг тура во Софија во сабота, 28-ми мај преку „БИСЕР ПРОМ“! Посетете ги најголемиот шопинг центар на Балканот - Paradise, Ikea Ring Mall и познатиот Decathlon

560 ден
1200 ден
53% 0Понудата е успешна!
5 антицелулитни масажи

50% попуст или 750 ден. за 5 антицелулитни масажи во салонот за убавина „Стива Ви“. Ослободете се од несаканиот целулит! 

750 ден
1500 ден
50% 1Понудата е успешна!
Шопинг во Солун во сабота, 28-ми мај

19% попуст или 810 ден. за еднодневна шопинг тура во Солун, Cosmos и IKEA во сабота, 28-ми мај преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“

810 ден
1000 ден
19% 0Понудата е успешна!
Парцијална (медицинска) масажа на грб

50% попуст или 150 денари за парцијална (медицинска) масажа на грб во салонот за убавина „Стива Ви“

150 ден
300 ден
50% 2Понудата е успешна!
12 третмани за слабеење

88% попуст или 420 ден. за 12 ефикасни третмани за слабеење: 4 вакуум третмани + 4 боди детокс третмани + 4 боди мастер третмани во салонот за убавина „Стива Ви“

420 ден
3500 ден
88% 1Понудата е успешна!
Тандем релакс масажа на цело тело

60% попуст или 600 ден. за тандем релакс масажа на цело тело за двајца со ароматични масла по избор во салонот за убавина „Стива Ви“. Дозволете си целосна релаксација

600 ден
1500 ден
60% 3Понудата е успешна!
2 памучни маички со дизајн по избор

17% попуст или 580 ден. за 2 памучни маички со дизајн по избор од „DREAM“ 

580 ден
700 ден
17% 0Понудата е успешна!
Кератински третман за трајно исправување и нега + фен

63% попуст или за само 1799 ден. добивате кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano + фенирање во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

1799 ден
4800 ден
63% 0Понудата е успешна!
Целосен стоматолошки пакет

290 ден. или 76% на комплетен стоматолошки пакет со преглед и план за идно лекување + дополнителен попуст од 15% на протетиката во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“

290 ден
1200 ден
76% 2Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе и препони со топол восок

Со купон од 50 ден. и доплата од 250 ден. добивате 54% попуст за депилација на цели нозе и препони со топол восок во Салонот за убавина „VELVET SKIN“

300 ден
650 ден
54% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице на база ALL INCLUSIVE + СПА услуги

Со купон од 130 ден. и доплата во хотелот „Gardenia“ - Банско од 20 еврo искористете го попустот од 50% попуст и добијте 1 ноќевањe за едно лице на база ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на СПА услугите

1333 ден
2666 ден
50% 0Понудата е успешна!
Промена на стари амалгамски и бели пломби со нови

Со купон од 50 ден. добивате 50% попуст во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“ за промена на Вашите стари амалгамски (сиви) и бели пломби со нови пломби по Ваш избор

50 ден
50 ден
- 1Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе и препони со ладен восок

Со купон од 80 ден. и доплата од 400 ден. добивате 40% попуст за депилација на цели нозе и препони со ладен восок за една употреба во Салонот за убавина „VELVET SKIN“

480 ден
800 ден
40% 1Понудата е успешна!
Пакет 5 антицелулитни масажи

52% попуст или 600 ден. за пакет 5 антицелулитни масажи во „Fashion &amp; Vision“. Ослободете се од целулитот! 

600 ден
1250 ден
52% 4Понудата е успешна!
Депилација на раце и пазуви, топол восок

Со купон од 30 денари и доплата од 120 денари добивате 46% попуст за депилација на раце и ГРАТИС депилација на пазуви со топол восок во салонот за убавина „Velvet Skin“

150 ден
350 ден
57% 0Понудата е успешна!
Пакет 5 релакс масажи

50% попуст или 1000 ден. за пакет 5 релакс масажи на цело тело со етерично масло по избор во „Fashion &amp; Vision“ 

1200 ден
2000 ден
40% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице - ALL INCLUSIVE

Со купон од 185 денари и доплата од 19 евра (1178 денари) во хотел „Царевец***“, Златни Песоци, Бугарија добивате 37% попуст за 1 ноќевање за 1 лице на база ALL INCLUSIVE

1364 ден
2170 ден
37% 0Понудата е успешна!
Летување на Крф (04.06-11.06.2016 и 11.06-18.06.2016)

ЕКСКЛУЗИВНА РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА: 20% попуст или само 5890 ден.(95евра) за ЛЕТУВАЊЕ НА КРФ + КОМПЛЕТНА ОРГАНИЗАЦИЈА (7 ноќевања, превоз + траект, 2 излети, тур.такса и пратител 24/7)

5890 ден
7378 ден
20% 0Понудата е успешна!
Лакирање со гел лак на раце и нозе + декорација

Примамлива женска понуда! Со купон од 80 денари и доплата од 400 денари добивате лакирање со гел лак на раце и нозе + декорација по избор во салонот за убавина "Velvet Skin"

480 ден
1200 ден
60% 0Понудата е успешна!
Дијагноза на сите болести на дигестивниот тракт

51% попуст или само 990 денари за брза, безболна и ефтина дијагноза на сите болести на дигестивниот тракт со квантна анализа и можност за натамошно природно лекување во „Одлично здравје“

990 ден
2000 ден
51% 0Понудата е успешна!
Бразилска депилација

Со купон од 20 денари и доплата од 100 денари добивате Бразилска депилација (депилација на интима со топол восок) во Салонот за убавина „Velvet Skin“

120 ден
250 ден
52% 0Понудата е успешна!
Скен на цело тело со квантна анализа

68% попуст или само 650 денари за скен на цело тело со квантна анализа и изработка на витамински-минерален-ензимски статус со препорака за исхрана во „Одлично здравје“

650 ден
2000 ден
68% 0Понудата е успешна!
5 Кавитации, 5 Body Term, 5 Радиофрекфенции + ГРАТИС пилинг на цело тело

Со купон од 400 ден. и доплата од 2200 ден. во салонот за убавина "VELVET SKIN" добивате 79% попуст за 5 Кавитации, 5 Body term и 5 Радиофрекфенции + ГРАТИС пилинг на цело тело

2600 ден
9500 ден
73% 0Понудата е успешна!
Ортодонт. преглед + диг. панорамска снимка + екстра попуст

62% попуст или само 500 ден. за ортодонтски специјалистички преглед + дигитална рентген панорамска снимка + дополнителен попуст од 6000 ден. за избраниот вид на фиксна протеза во специјалистичка ординација по ортодонција „DENTAL ART“

500 ден
1300 ден
62% 8Понудата е успешна!
Пилинг, чистење на лице, маска, масажа на лице и врат

59% попуст или за само 290 ден. на третман на лице: пилинг, чистење на лице, маска, масажа на лице и врат во Фризерско Козметичко студио "Васе"

290 ден
700 ден
59% 0Понудата е успешна!
Хотел „Olymp“ Банско - All Inclusive

Со купон од 176 ден. и доплата од 1000 ден. (16 евра) за ноќевање за едно лице со појадок, ручек и вечера, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, Wi-Fi, паркинг во преубавиот хотел „Olymp“ Банско

1178 ден
1972 ден
40% 15Понудата е успешна!
LPG третман, антицелулитна масажа и електростимулација

Со купон од 70 денари и доплата од 350 денари добивате 53% попуст за 1 LPG третман, 1 Антицелулитна масажа и 1 третман електростимулации во салонот за убавина „Velvet Skin“

420 ден
900 ден
53% 0Понудата е успешна!
Гелни нокти во боја на природни нокти

56% попуст или за само 350 денари добијте гелни нокти во боја на природни нокти во Фризерско Козметичко студио „Васе“

350 ден
800 ден
56% 3Понудата е успешна!
Пилинг на цело тело

Со купон од 50 денари и доплата од 250 денари спремете ја кожата за летниот период со пилинг на вашето тело во Салонот за убавина „VELVET SKIN“

300 ден
750 ден
60% 0Понудата е успешна!
Гелни нокти

36% попуст или само 350 ден. за прекрасни гелни нокти во салон за убавина „Golden Girls“

350 ден
550 ден
36% 5Понудата е успешна!
Кавитација, Body Wrapping и Стимулација

Намалете го обемот за 3 до 6 сантиметри!!! Со купон од 80 ден. и доплата во салонот „VELVET SKIN“ од 400 дeн. добивате третман од 1 кавитација, 1 боди врапинг и 1 стимулација

480 ден
1200 ден
60% 0Понудата е успешна!
Надградба на нокти

25% попуст или само 490 ден. за надградба на нокти во салон за убавина „Golden Girls“

490 ден
650 ден
25% 2Понудата е успешна!
10 третмани + гратис 2 алго терапии

Со купон од 180 денари и доплата од 890 денари добивате 10 третмани (5 боди терм 5 стимулации) + гратис 2 алго терапии во Салонот за убавина „VELVET SKIN“

1070 ден
2500 ден
57% 0Понудата е успешна!
Анти - стрес масажа на цело тело

42% попуст или само 350 ден. за анти - стрес масажа со лаванда или ментол во салон за убавина „GOLDEN GIRLS“

350 ден
600 ден
42% 7Понудата е успешна!
Дизајн по избор изгравиран на стакло

68% попуст или само 390 ден. за Вашиот омилен дизајн (слика, текст или апликација) изгравиран на стакло со светлосни ефекти од лед диода

390 ден
1200 ден
68% 0Понудата е успешна!
3-креветно студио (04.06 - 14.06) во Vila Elektra - Пефкохори

41% попуст или само 4030 денари (65 евра) за 10 ноќевања за едно лице во трокреветно студио во Vila Elektra - Пефкохори за периодот од 04.06 до 14.06.2016 г.

4030 ден
6820 ден
41% 0Понудата е успешна!
Депилација на раце со топол восок

50 % попуст или само 150 ден. за депилација на раце со топол восок , депилација на надусници или обликување на веѓи во салон за убавина "Golden Girls" 

150 ден
300 ден
50% 2Понудата е успешна!
Ноќевање во двокреветна соба во „Мариј Блаж“,Радожда

Со купон од 100 денари и доплата од 400 денари искористете го попустот од 38% за ноќевање во двокреветна соба во Вила „Мариј Блаж“ во Радожда, Струга

500 ден
800 ден
38% 0Понудата е успешна!
3-креветно студио (14.06 - 24.06) во Vila Elektra - Пефкохори

16% попуст или 4960 денари (80 евра) за 10 ноќевања за едно лице во трокреветно студио во Vila Elektra - Пефкохори за периодот од 14.06 до 24.06.2016 г.

4960 ден
5890 ден
16% 0Понудата е успешна!
Депилација на нозе со препони со топол восок

52% попуст или само 290 ден. за депилација на нозе со препони со топол восок + гратис депилација на надусници или обликување на веѓи во салонот за убавина " Golden Girls " 

290 ден
600 ден
52% 3Понудата е успешна!
Ноќевање во апартман во „Мариј Блаж“, Радожда

Со купон од 200 денари и доплата од 800 денари добивате 33% попуст за ноќевање во четворокреветен апартман во Вила „Мариј Блаж“ во Радожда, Струга

1000 ден
1500 ден
33% 0Понудата е успешна!
2-креветно студио (14.06-24.06) во Vila Elektra - Пефкохори

17% попуст или 6200 денари (100 евра) за 10 ноќевања за едно лице во двокреветно студио во Vila Elektra - Пефкохори за периодот од 14.06 до 24.06.2016 г.

6200 ден
7440 ден
17% 0Понудата е успешна!
Фризура, надградба на трепки и шминка

34% попуст или само 790 ден. за фризура, надградба на трепки и шминка со италијанската фирма MODA, во салонот за убавина "Golden Girls" 

790 ден
1200 ден
34% 3Понудата е успешна!
2-креветно студио (04.06 - 14.06) во Vila Elektra - Пефкохори

39% попуст или само 4340 денари (70 евра) за 10 ноќевања за едно лице во двокреветно студио во Vila Elektra - Пефкохори за периодот од 04.06 до 14.06.2016 г.

4340 ден
7130 ден
39% 0Понудата е успешна!
Фарбање, миење и фенирање

30% попуст или само 350 ден. за фарбање на коса со професионална фарба од италијанската фирма FARMA VITA, миење и фенирање во салонот за убавина "Golden Girls" 

350 ден
500 ден
30% 15Понудата е успешна!
РАФТИНГ или САФАРИ авантура, БиХ 

Со купон од 223 ден. и доплата од само 1550 ден. (25 евра) добивате 44% попуст за две ноќевања за едно лице + неповторилива авантура по ваш избор - РАФТИНГ на реките Тара и Дрина или САФАРИ во националниот парк „Сутјеска“ во рафтинг камп „STARI DUD“

1773 ден
3162 ден
44% 8Понудата е успешна!
Депилација на жени на цели нозе и интима

60% попуст или за само 199 ден. добивате депилација за жени на цели нозе и интима во фризерско козметичко студио "Васе"

199 ден
500 ден
60% 9Понудата е успешна!
3 TechniSPA® третмани + гратис TechniSPA® Firming

2700 ден. или 55% попуст на пакет од 3 TechniSPA® антицелулитни апаративни третмани + гратис TechniSPA® Firming во Францускиот Салон „ДЕРМАБЈУТИ“

2700 ден
6000 ден
55% 2Понудата е успешна!
Тандем масажа на цело тело за двајца

47% попуст или само 690 денари за спортско рекреативна тандем релакс масажа со ароматизирани масла во новото студио „Спенс Модерна“ - Порта Влае

690 ден
1300 ден
47% 4Понудата е успешна!
Медицинска масажа на грб 

67% попуст или само 99 ден. за медицинска масажа на грб со ароматични масла по избор во Салон за убавина „Refresh“

99 ден
300 ден
67% 31Понудата е успешна!
1 ноќевање на база BB, Обзор, Бугарија

Со купон од 75 ден. и доплата од 410 ден. (6.6 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице со појадок, Wi - Fi во целиот хотел, сателитска телевизија, клима уред, мини бар, детски кат, место за скара и бесплатен паркинг во Хотел „Jemelly“, Обзор

484 ден
650 ден
26% 0Понудата е успешна!
Ароматерапија со класичен третман на лице 

51% попуст или само 390 ден. за класичен третман на лице + масажа на лице + ароматерапија во салон за убавина „Refresh“

390 ден
790 ден
51% 2Понудата е успешна!
Депилација на нозе со препони

Со купон од 60 денари и доплата од 130 денари добивате попуст од 53% за депилација на нозе со препони во „Lotos EM“

190 ден
400 ден
53% 0Понудата е успешна!
Третман во мини сауна

76% попуст или само 120 ден. за 1 третман во мини сауна за брзо и лесно топење на калории во салон за убавина „Refresh“

120 ден
500 ден
76% 0Понудата е успешна!
Mасажа за трудници

Со купон од 110 денари и доплата од 260 денари добивате попуст од 54% на масажа за трудници во „Lotos EM“

370 ден
800 ден
54% 0Понудата е успешна!
Депилација на интима, раце и надусници

Со купон од 50 денари и доплата од 120 денари добивате попуст од 51% за депилација на интима + депилација на раце + гратис депилација на надусници во „Lotos EM“

170 ден
350 ден
51% 1Понудата е успешна!
Пакет од 10 антицелулитни масажи

60% попуст или само 1200 ден. за пакет од 10 антицелулитни масажи за совршено мазна и затегната кожа во салон за убавина „New Feeling“

1200 ден
3000 ден
60% 0Понудата е успешна!
Педикир + пилинг + витаминска маска

50% попуст или само 300 ден. за педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, витаминска маска и лакирање на нокти со лак по избор во студио за убавина „New Feeling“

300 ден
600 ден
50% 2Понудата е успешна!
Рефлексотерапија - масажа на стапала

63% попуст или само 120 ден. за рефлексотерапија - масажа на стапала во студио за убавина „New Feeling“

120 ден
320 ден
63% 0Понудата е успешна!
Крпи против обојување на облека Color Trap

Само 255 ден. за Color Trap 2 in 1 крпи против обојување на облека и отстранување на дамки (20 парчиња) од Green Master®

255 ден
255 ден
- 1Понудата е успешна!
Парцијална релакс масажа на грб

57% попуст или само 150 ден. за парцијална релакс масажа на грб со ароматични масла по избор во студио за убавина „New Feeling“

150 ден
350 ден
57% 3Понудата е успешна!
Караоке и диско роденденска прослава 

75% или само 500 ден. за двочасовна супер караоке и диско роденденска прослава во „Тениска Академија Аеродром“

500 ден
2000 ден
75% 1Понудата е успешна!
Јапонско исцртување на веѓи

Со купон од 1200 ден. и доплата во салонот 3600 ден. искористете го попустот од 20% за 1 третман - јапонско исцртување на веѓи во "Nails Art Kolinda"

4800 ден
6000 ден
20% 0Понудата е успешна!
Лето во Сутоморе (од 15.07 до 25.08.2016)

Летувајте во Сутоморе, Црна Гора! Со купон од 400 ден. и доплата од 8680 денари (140 евра) по лице за полн пансион или 7378 денари (119 евра) за полупансион добивате 7 ноќевања во апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ во периодот од 15.07 до 25.08.2016 година

400 ден
400 ден
- 0Понудата е успешна!
2 парфеми по избор

35% попуст или само 390 денари за 2 парфеми (20мл) по ваш избор од брендoт Gabrini

390 ден
600 ден
35% 0Понудата е успешна!
Лето во Сутоморе (10.06 - 15.07; 25.08 - 15.09.2016)

Летувајте во Сутоморе, Црна Гора! Со купон од 300 ден. и доплата од 7812 денари (126 евра) по лице за полн пансион или 6510 денари (105 евра) за полупансион добивате 7 ноќевања во апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ во периодот од 10.06 до 15.07 и од 25.08 до 15.09.2016 година

300 ден
300 ден
- 0Понудата е успешна!
Цело лето во Златни песоци, Бугарија

Со купон од 150 ден. и соодветна доплата во прекрасниот хотел ANGY, Златни Песоци -  добивате 63% попуст за ноќевање за едно лице со појадок + бесплатно користење на базен, лежалки и чадор, WiFi и бесплатен паркинг!

930 ден
2500 ден
63% 0Понудата е успешна!
 (10.06 - 17.06) - 7 ноќевања - Хотел „YRIA“ - Zakynthos

14% попуст или само 17090 ден. за 7 ноќевања за двајца во Хотел „YRIA“ - Zakynthos

17120 ден
19950 ден
14% 0Понудата е успешна!
Спортска торба „Roly“

27% попуст или само 950 денари за спортска торба „Roly“

950 ден
1300 ден
27% 1Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок - Хотел Бел Камен, Плачковица

Со купон од 150 ден. и доплата од 700 ден. во прекрасниот Спа хотел Бел Камен - Радовиш добивате 40% попуст на ноќевање за едно лице со појадок

850 ден
1900 ден
55% 58Понудата е успешна!
Фарбања, миење со масажа, фенирање, ампула

Со купон од 70 ден. и доплата од само 300 ден. добивате 48% попуст за фарбања на цела коса + миење со масажа на скалп + фенирање + ампула за регенерација и освежување на влакното во Студио „Комплетна“

390 ден
750 ден
48% 2Понудата е успешна!
Парцијална масажа + вежби за дренажа

Со купон од 60 денари и доплата од 140 денари добивате попуст од 52% на парцијална масажа на грб и врат + вежби за дренажа или масажа на нозе и стапала + вежби за дренажа во салонот за убавина „Lotos EM“!

200 ден
420 ден
52% 0Понудата е успешна!
Лежечки солариум

Со купон од 20 денари и доплата од 55 денари во салон за убавина „Lotos EM“ добивате 70% попуст за лежечки солариум

75 ден
250 ден
70% 2Понудата е успешна!
Миење,маска и фенирање 

47% попуст или само 79 ден. за миење,маска и фенирање во салон за убавина „Golden Girls“

79 ден
150 ден
47% 51Понудата е успешна!
Шишање,третман со арган и обликување

62% попуст или само 190 ден. за шишање,третман со арган и обликување во салон за убавина „Golden Girls“

190 ден
500 ден
62% 8Понудата е успешна!
Cars автомобил со далечински управувач

Израдувајте ги Вашите најмили! 53% попуст или за само 470 денари добивате Cars автомобил со далечински управувач на батерии

470 ден
1000 ден
53% 1Понудата е успешна!
Крем со слуз од полжави

505 ден. за крем со слуз од полжави со регенеративно и подмладувачко дејство од Green Master®

505 ден
505 ден
- 5Понудата е успешна!
Петкреветен апартман во Vila Popi 2 - Полихроно (14.06-24.06)

42% попуст или само 3410 денар (55 евра) за 10 ноќевања за едно лице во петкреветен апартман во Vila Popi 2 - Полихроно за периодот од 14.06 до 24.06.2016 г.

3410 ден
5890 ден
42% 0Понудата е успешна!
Четирикреветен апартман во Vila Popi 2 - Полихроно (14.06-24.06)

36% попуст или само 4150 денари (67 евра) за 10 ноќевања за едно лице во четирикреветен апартман во Vila Popi 2 - Полихроно за периодот од 14.06 до 24.06.2016 г.

4150 ден
6510 ден
36% 0Понудата е успешна!
Летни свилени пижами

22% попуст или само 390 денари за летни свилени пижами

390 ден
500 ден
22% 7Понудата е успешна!
Солариум за лице EFBE Schott

34% попуст или само 3970 денари за солариум за лице EFBE Schott

3970 ден
6000 ден
34% 1Понудата е успешна!
Во Пефкохори - Ханиоти од 20 - 24.05

Од 17.06 - 19.06.2016 на продолжен викенд во Грција! Со купон од 300 ден. и соодветна доплата добивате сместување во комплетно опремени апартмани лоцирани во непосредна близина на плажата во Пефкохори и Ханиоти

300 ден
300 ден
- 0Понудата е успешна!
Продолжен викенд (16.06-19.06) во Банско!

Продолжен викенд (16.06-19.06) во Банско! 49% попуст или само 3689 ден. (59.5 евра) за 3 ноќевања за 2 лица во прекрасниот Murite Club Hotel &amp; SPA - Банско

3689 ден
7254 ден
49% 0Понудата е успешна!
Масажер за седиште АЕГ

17% попуст или само 3500 денари за масажер за седиште АЕГ од „KM Medical“

3500 ден
4200 ден
17% 1Понудата е успешна!
Хемиско чистење и дијагностика на вашиот клима уред

50% попуст или само 1200 ден за хемиско чистење и дезинфекција, дијагностика, како и контрола на количината на фреон на вашиот клима уред со клима сервис „Санико“

1200 ден
2400 ден
50% 0Понудата е успешна!
Концентратор на кислород OxyBreath

14% попуст или само 30030 денари за концентратор на кислород OxyBreath од „KM Medical“

30030 ден
35000 ден
14% 0Понудата е успешна!
Биолифтинг третман за лице со долготраен ефект

За само 390 денари добивате 68% попуст за перфектна и затегната кожа - Биолифтинг третман за лице со долготраен ефект во „Мое студио Дадар“

390 ден
1200 ден
68% 3Понудата е успешна!
Дигитален мерач на крвен притисок БК 6003/6023

16% попуст или само 1211 денари за дигитален мерач на крвен притисок БК 6003/6023 зглобен од „KM Medical“

1211 ден
1450 ден
16% 0Понудата е успешна!
Рачна пумпа за измолзување Spectra Handy

48% попуст или само 850 денари за рачна пумпа за измолзување Spectra Handy од „KM Medical“

850 ден
1650 ден
48% 0Понудата е успешна!
Навлажнувач на воздух со ладна пареа УМ 550

14% попуст или само 1800 денари за навлажнувач на воздух со ладна пареа УМ 550 од „KM Medical“

1800 ден
2100 ден
14% 0Понудата е успешна!
Навлажнувач на воздух со ладна пареа УМ 1450

18% попуст или само 2300 денари за навлажнувач на воздух со ладна пареа УМ 1450 од „KM Medical“

2300 ден
2800 ден
18% 0Понудата е успешна!
Апарат за ноќна апнеа SleepOne Auto CPAP + маска

14% попуст или само 30030 денари за апарат за ноќна апнеа SleepOne Auto CPAP + маска од „KM Medical“

30030 ден
35000 ден
14% 0Понудата е успешна!
Вентилатор со навлажнувач на воздух (водена пареа) АЕГ

16% попуст или само 8354 денари за вентилатор со навлажнувач на воздух (водена пареа) АЕГ од „KM Medical“

8354 ден
10000 ден
16% 0Понудата е успешна!
Масажер за стапала + рачен инфра-црвен масажер

15% попуст или само 3481 денар за СЕТ 2 во 1: масажер за стапала + рачен инфра-црвен масажер од „KM Medical“

3481 ден
4100 ден
15% 1Понудата е успешна!
Испитување на причините за опаѓање на косата

63% попуст или само 1500 денари за испитување на причините за опаѓање на косата со квантна анализа во центарот за брза дијагноза и природно лекување „Одлично здравје“!

1500 ден
4000 ден
63% 0Понудата е успешна!
Регистарска табличка „Just married“

34% попуст или 165 ден. за регистарска табличка „Just married“ во боја по избор (розева, црна или бордо) од „Essos Light“. Бидете уникатни на сопствената свадба! 

165 ден
250 ден
34% 11Понудата е успешна!
Освежителен третман на лице + фенирање

Со купон од 50 ден. и доплата од 350 ден. добивате 56% попуст на освежителен третман на лице + фенирање во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

400 ден
900 ден
56% 0Понудата е успешна!
Пакет 12 третмани за слабеење

Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1000 ден. добивате 60% на пакет за слабеење: 3 стимулации, 3 кавитации, 3 боди терм и 3 power plate третмани во "Сандра Ексклузив"

1200 ден
3000 ден
60% 0Понудата е успешна!
Магична персонализирана чаша печатена по Ваш избор

47% попуст или за само 290 денари добивате магична персонализирана керамичка чаша печатена по Ваша желба

290 ден
550 ден
47% 5Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база HB + СПА услуги

Со купон од 165 ден. и доплата од 15,5 еврa во хотелот "Casa Кarina" добивате 50% попуст на 1 ноќевање за едно лице на база полупансион + бесплатно користење на СПА услугите

1116 ден
2232 ден
50% 0Понудата е успешна!
Педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, полирање и лакирање

60% попуст или само 200 денари за педикир со купка, пилинг и масажа на стапала, отстранување на кутикули, полирање и лакирање на нокти во салонот за убавина "Тим Бјути"

200 ден
500 ден
60% 1Понудата е успешна!
2 ноќевања за едно лице на база HB + СПА

Со купон од 250 денари и доплата од само 35 евра во хотел „Aspen Resort“ - Разлог добивате 65% попуст за 2 ноќевања за едно лице во студио на база HB + бесплатно користење на СПА

2418 ден
6820 ден
65% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за едно лице на база HB + СПА

Со купон од 124 денари и доплата од само 18 евра во хотел „Aspen Resort“ - Разлог добивате 64% попуст за 1 ноќевање за едно лице во студио на база HB + бесплатно користење на СПА

1240 ден
3410 ден
64% 0Понудата е успешна!
4 третмани за интензивен лифтинг и длабинско чистење на кожата

ЧИСТА, НЕЖНА И ЗАТЕГНАТА КОЖА! -50% попуст или 3.600 ден за пакет од 4 третмани за интензивен лифтинг и длабинско чистење на кожата во францускиот Центар за Убавина &amp; Anti-aging „ДЕРМАБЈУТИ“

3600 ден
7200 ден
50% 0Понудата е успешна!
Почетен курс по тенис

40% попуст или само 1500 ден. за почетен курс по тенис (8 тренинзи) за вашите најмили во Тениска Академија Аеродром

1500 ден
2500 ден
40% 0Понудата е успешна!
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице

57% попуст или само 390 денари за освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и масажа во „Мое студио Дадар“

390 ден
900 ден
57% 2Понудата е успешна!
Масажа на стапала - рефлексотерапија 

40% попуст или само 120 ден. за масажа на стапала - рефлексотерапија во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“

120 ден
200 ден
40% 1Понудата е успешна!
Караоке и диско забава за матуранти или полуматуранти

50% попуст или само 500  ден. за супер караоке и диско забава за полуматуранти или матуранти во Тениска Академија Аеродром

500 ден
2000 ден
75% 0Понудата е успешна!
Интерактивна е-книга „Виртуално патување до 25 најопасни и необични аеродроми во светот“

58% попуст или само 150 денари за интерактивна електронска книга „Виртуално патување до 25 најопасни и необични аеродроми во светот“

150 ден
360 ден
58% 1Понудата е успешна!
Android TV BOX HD

22% попуст или за само 3500 денари добивате Android TV BOX HD

3500 ден
4500 ден
22% 0Понудата е успешна!
Незаборавна детска роденденска прослава на отворено!

Со бесплатен купон и доплата од 2990 ден. во Игротека "Морски Свет" добивате 25% попуст за незаборавна роденденска прослава! 

0 ден
4000 ден
100% 16Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок за 1 лице + СПА 

 Со купон од 110 ден. и доплата од 763 ден. (12.3 евра) во хотел „Spa Vita Springs“ добивате 45% попуст на ноќевање со појадок за едно лице + бесплатно користење на СПА центар

873 ден
1580 ден
45% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база All inclusive light + СПА во Банско

Со купон од 200 ден. и доплата од 1149 денари (18,5 евра) добивате 44% попуст за делнично ноќевање за 1 лице на база All inclusive light + СПА услуги во хотел „3 Планини“ 3* Разлог, Банско

1352 ден
2400 ден
44% 6Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок во Пампорово

Со купон од 280 ден. и доплата од 1580 ден. (25 евра) добивате 53% попуст за ноќевање по лице во супериор соба со појадок +СПА услуги во „SPA Hotel PERSENK 5* “ Девин, Пампорово

1860 ден
3968 ден
53% 0Понудата е успешна!
3 ноќевања на база HB во Пампорово

Со купон од 780 ден. и доплата 4425 ден. (71 евра) добивате 63% попуст за 3 ноќевања со појадок, вечера + СПА услуги во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK***** “ Пампорово

4425 ден
11904 ден
63% 0Понудата е успешна!
5 ноќевања со појадок во Пампорово

Со купон од 1200 ден. и доплата од 6800 ден. (110 евра) добивате 60% попуст за 5 ноќевања за едно лице со вклучен појадок + СПА во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK 5* “ Девин, Пампорово

8000 ден
19840 ден
60% 0Понудата е успешна!
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 859
Просечен групни попуст: 47%
Вкупна дневна групна заштеда: 1156348 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kolektiva.net 107001
2. Kupinapopust.mk 94792
3. Lapaj.mk 26847
4. Kelepur.mk 16059
5. Megapopust.mk 8837
6. Unisales.mk 4595
7. Popustid.mk 4085
8. Webklinika.mk 3670
9. Sakampopust.mk 0
10. Wow.mk 0
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+