Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Шопинг тура низ Солун за две лица + посета на "ONE SALONICA"

Сигурна реализиација! Само 800 ден. за еднодневна шопинг тура низ центарот на Солун за две лица + посета на "ONE SALONICA" outlеt mall со туристичка агенција „Савана“

800 ден
800 ден
- 47Понудата е успешна!
Тридневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во хотел Огњаново СПА ***, Огњаново

Хотелот располага со 12 двокреветни соби Делукс, 4 двокреветни соби стандард и 4 апартмани. Сите елегантни простории  за сместување во хотелот располагаат со LCD телевизор со кабелски канали, мини бар и купатило со козметика и фен. Секоја соба е со клима уред и балкон . Ресторанот е со пријатна атмосфера и пространа градина, добра услуга и нуди на своите гости бугарска и интернационална кујна. Од панорамскиот бар со чаша ароматично кафе, може да уживате во неповторлива глетка кон Пирин, Родопите и река Канина. Во хотелот може да организирате забави, годишнини, родендени, семејни прослави, пријателски средби како и професионални собири - конференции, семинари, обуки и школи. Хотел Огњаново Спа нуди конференциска сала, бесплатен Wi-Fi на територијата на комплексот, спокојна и продуктивна средина. Огњаново е едно од најпознатите балнеолошките центри во Бугарија. Огњановските минарални бањи се состојат од 24 термоминерални извори со вкупен дебит од 102 литри во секунда. Просечната температура на водата е 39-40 степени Целзиусови. Анализата на водата ја дефинира како хипертермална и слабоминерализирана. Минералните води лекуваат болести на мускуло - моторниот систем, срцеви заболувања и болести на крвните садови, нарушувања на ендокриниот систем, дигестивниот и респираторниот систем, метаболизмот и различни гинеколошки и нервни проблеми.  

4550 ден
4550 ден
- 0Понудата е успешна!
349 ден
500 ден
30% 4Понудата е успешна!
690 ден
1590 ден
57% 51Понудата е успешна!
690 ден
999 ден
31% 0Понудата е успешна!
60% попуст на кактус „Ноќна Кралица“

<b>* Кактус „Ноќна Кралица“ од с.Вратница за само 60 денари </b>

60 ден
150 ден
60% 12Понудата е успешна!
3500 ден
4500 ден
22% 0Понудата е успешна!
1200 ден
1950 ден
38% 0Понудата е успешна!
1200 ден
12000 ден
90% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
2 Body Wrapping и 2 Стимулации

Со купон од 100 ден. и доплата од 500 ден. во салонот за убавина "VELVET SKIN" добивате 79% попуст за 2 Body Wrapping и 2 Стимулации

600 ден
2200 ден
73% 1Понудата е успешна!
5 Антицелулитни, 5 LPG + гратис 1 криолиполиза

Со купон од 400 ден. и доплата од 2000 ден. добивате 5 Антицелулитни, 5 LPG + гратис 1 криолиполиза во Салонот за убавина „VELVET SKIN“

2400 ден
5400 ден
56% 1Понудата е успешна!
Уникатен чајник во црвена боја

20% попуст или само 530 денари за уникатен чајник во црвена боја од „Унимакс Дат“

530 ден
660 ден
20% 3Понудата е успешна!
Вкусен богат ордевер со мешана скара (16 парчиња месо)

51% попуст или само 390 ден. за неодолива гурманска понуда -  вкусен богат ордевер со мешана скара (16 парчиња месо) во Гостилница „Налеј“

390 ден
800 ден
51% 14Понудата е успешна!
Двочасовна роденденска претстава за вашите најмили

Незаборавна роденденска забава за вашето дете и неговите другарчиња! Со бесплатен купон и доплата од 1000 ден. добивате 57% попуст за роденденска прослава во времетраење од 2 часа со многу забава и незаборавни мигови за вашите најмили во ИГРОТЕКА "ЛОЛИПОП",   нас.Аеродром

0 ден
2300 ден
100% 11Понудата е успешна!
Зимски гуми од марката MATADOR со бесплатна достава и монтажа

Со бесплатен купон добивате 30% попуст на зимски гуми од марката MATADOR + бесплатна достава, монтирање и балансирање во сервисно продажниот центар за гуми „Тјунинг Центар“

0 ден
2950 ден
100% 16Понудата е успешна!
Кератински третман за трајно исправување и нега + фен

67% попуст или за само 1799 ден. добивате кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano + фенирање во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

1799 ден
4800 ден
63% 0Понудата е успешна!
Единечен јоги чаршаф со ластик од трико во боја по избор

27% попуст или само 230 денари за единечен јоги чаршаф со ластик од трико во боја по избор: бела, крем, виолетова, розева, сина и зелена од "Жанет Експорт"

230 ден
315 ден
27% 3Понудата е успешна!
4 ноќевања на база HB + СПА услуги

Со купон од 1020 ден. и доплата од 7530 ден. добивате 4 ноќевања за едно лице на база HB + бесплатно користење на луксузен СПА центар во Grand Hotel Murgavets 4* - Пампорово

8553 ден
13320 ден
36% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок и вечера + СПА центар (недела до четврток)

Ноќевање со појадок и вечера + СПА центар (недела до четврток)

1111 ден
2100 ден
47% 78Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок и вечера + СПА (Јан, Февр, Март)

Со купон од 165 ден. и доплата во хотелот од 15 евра добивате едно ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА центар во "Adeona Ski &amp; Spa" - Банско

1095 ден
1896 ден
42% 154Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА (јан. - фев.)

Со купон од 125 денари и доплата од 18 евра во хотелот „Iceberg“ Банско добивате 33% попуст за ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + трансфер до гондола + СПА услуги

1240 ден
1860 ден
33% 32Понудата е успешна!
Дупли фротирен двобоен прекривач

16% попуст или само 1350 денари за дупли фротирен двобоен прекривач со боја по избор од "Жанет Експорт"

1350 ден
1600 ден
16% 0Понудата е успешна!
Шишање, третман со чоколадна или мед маска и фенирање

73% попуст или само 350 денари за шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса со чоколадна/мед маска и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“

350 ден
1300 ден
73% 54Понудата е успешна!
Единечен фротирен двобоен прекривач

21% попуст или само 1030 денари за единечен фротирен двобоен прекривач со боја по избор од "Жанет Експорт"

1030 ден
1300 ден
21% 1Понудата е успешна!
Елитен кератински третман

Вратете го природниот сјај и еластичноста на Вашата коса! Со купон од 50 денари и доплата од 200 денари добивате миење со масажа на скалп, кератински третман и гратис фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“

250 ден
950 ден
74% 1Понудата е успешна!
 3 мезотерапија третмани (без игла) со коктел LIFT SOLUTION + класичен третман за лице

62% попуст или само 3990 денари за 3 мезотерапија третмани (без игла) со коктел LIFT SOLUTION за длабинска ревитализација и интензивен лифтинг на кожата + подарок класичен третман за чистење на лицето од “Дермабјути”

3990 ден
10500 ден
62% 1Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + СПА

Со купон од 200 денари и доплата од 1980 денари (32 евра) добивате ноќевање на база HB + користење на СПА ценатрот во хотел „Riverside“ 4* - Банско

2180 ден
3890 ден
44% 0Понудата е успешна!
2 но

2 но

5882 ден
9215 ден
36% 0Понудата е успешна!
1 час префрлување на видео материјал на DVD

55 % попуст или само 90 ден. за 1 час префрлување на видео материјал од VHS , mini DV, 8 mm касета или VHSC на DVD во дигитал фото студио „Маестро“

90 ден
200 ден
55% 13Понудата е успешна!
3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани

79% попуст или за само 1390 денари добивате 9 најдобри третмани за слабеење (3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани) во „Мое Студио Дадар“

1390 ден
6500 ден
79% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице во студио

Ноќевање за едно лице во студио

750 ден
1500 ден
50% 28Понудата е успешна!
Освежителен третман на лице

Со купон од 50 ден. и доплата од 200 ден. добивате 72% попуст на освежителен третман на лице во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

250 ден
900 ден
72% 0Понудата е успешна!
10 стимулации

За само 500 ден. добивате 10 стимулации! Искористете го попустот од 83% во салонот за убавина "Тим Бјути" 

500 ден
3000 ден
83% 1Понудата е успешна!
Нијансирање со две бои + право фенирање

59% попуст или само 490 денари за нијансирање со две бои + право фенирање во фризерско студио „Mona City Fashion“

490 ден
1200 ден
59% 0Понудата е успешна!
Миење + шишање + фенирање

53% попуст или само 190 денари за миење + шишање + фенирање во фризерско студио „Mona City Fashion“

190 ден
400 ден
53% 6Понудата е успешна!
Ноќевање на база на HB + СПА услуги (Јануари/Март)

Со купон од 136 ден.и доплата од 1360 ден. (22 евра) добивате 43% попуст за ноќевање со појадок и вечера + СПА услуги во  хотел „Forest Nook” Пампорово

1496 ден
2158 ден
31% 0Понудата е успешна!
Третман на коса со кавијар + право фенирање

62% попуст или само 190 денари за третман на коса со кавијар + право фенирање во фризерско студио „Mona City Fashion“

190 ден
500 ден
62% 5Понудата е успешна!
2976 ден
3920 ден
24% 4Понудата е успешна!
Од 30% до 50% попуст на јакни

Со купон од 59 денари добивате од 30% до 50% попуст на јакни во новоотворената продавница за спортска гардероба „Roly Sport casual“

59 ден
59 ден
- 0Понудата е успешна!
Персонализиран фото камен 10 x 15 cm

Персонализиран фото камен 10 x 15 cm

350 ден
500 ден
30% 2Понудата е успешна!
Турбо вентилатор за лаптоп

Искористете го попустот од 42% и за само 290 ден. добијте турбо вентилатор (со два кулери) за лаптоп со боја по избор

290 ден
500 ден
42% 4Понудата е успешна!
Персонализиран термос

39% попуст или 430 денари за п

430 ден
700 ден
39% 1Понудата е успешна!
5 стимулации,5 боди врапинг, 10 ултразвук третмани

За само 690 ден. добивате 5 стимулации, 5 боди врапинг и 10 ултразвук третмани. Искористете го попустот од 86% во салонот за убавина "Тим Бјути"

690 ден
5000 ден
86% 1Понудата е успешна!
Релакс масажа на цело тело со етерично масло (45 мин.) + гратис Биоптрон терапија на стапалата

Релакс масажа на цело тело со етерично масло (45 мин.) + гратис Биоптрон терапија на стапалата

390 ден
1000 ден
61% 0Понудата е успешна!
Зимски одмор во Банско во хотел Orphey 4* (26 - 29.01.2017)

Зима во Банско во хотел Orphey 4* (26 - 29.01.2017) преку „БИСЕР ПРОМ“! 34% или само 4500 ден. за 3 ноќевања со појадок и вечера, автобуски превоз и користење на спа центар

4500 ден
6800 ден
34% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица + СПА (Декември)

Со купон од 238 ден. и доплата од 2145 ден. (34.5 евра) добивате 27% попуст за 

2385 ден
3260 ден
27% 0Понудата е успешна!
Шопинг во Софија (19-ти или 21-ви јануари)

46% попуст или 650 ден. за шопинг тура во Софија во четврток 19-ти или сабота, 21-ви јануари преку „БИСЕР ПРОМ“! Посетете ги најголемиот шопинг центар на Балканот - Paradise, Ikea Ring Mall и познатиот Decathlon

650 ден
1200 ден
46% 0Понудата е успешна!
Шопинг во Солун (19-ти или 21-ви јануари)

20% попуст или 800 ден. за еднодневна шопинг тура во Солун, Cosmos и IKEA во четврток 19-ти или сабота, 21-ви јануари преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“

800 ден
1000 ден
20% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок за едно лице 

Со купон од 100 ден. и доплата од 550 ден. во Еуро Хотел „Градче“ - Кочани добивате 28% попуст на ноќевање со појадок за едно лице

650 ден
900 ден
28% 29Понудата е успешна!
Силиконски држач за мобилен за во автомобил

43% попуст или само 170 денари за силиконски држач за мобилен за во автомобил

170 ден
300 ден
43% 7Понудата е успешна!
Печатење и пластифицирање на фотографија во А4 формат

54% попуст или само 69 ден за печатење и пластифицирање на фотографија во А4 формат + обработка од „BEST PLUS“

69 ден
150 ден
54% 43Понудата е успешна!
Медицинска масажа, ароматерапија, мобилизација, киропрактика

61% попуст или само 390 ден. за медицинска масажа на цело тело + ароматерапија + мобилизација и киропрактика во Центар за рехабилитација "Св. Јован"

390 ден
1000 ден
61% 6Понудата е успешна!
Универзален стабилен држач за мобилен за на велосипед

31% попуст или за само 240 денари добивате универзален стабилен држач за мобилен за на велосипед

240 ден
350 ден
31% 4Понудата е успешна!
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со вулкански камења и ароматерапија

65% попуст или само 390 ден. релакс масажа на цело тело со вулкански камења + ароматерапија во Центар за рехабилитација "Св. Јован"

390 ден
1100 ден
65% 1Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок и вечера + СПА (јануари/февруари)

Јануари и февруари во Royal Bansko Apart Hotel! Со купон од 130 ден. и доплата од 1610 ден. (26 евра) во хотелот, добивате 43% попуст на ноќевање за едно лице на база HB (вклучен појадок и вечера) + бесплатно користење на СПА центар!

1740 ден
3090 ден
44% 0Понудата е успешна!
Шиатцу масажер за седиште АЕГ

9% попуст или само 5900 денари за шиатцу масажер за седиште АЕГ од „KM Medical“

5900 ден
6500 ден
9% 0Понудата е успешна!
Early booking зима во Банско - SPA хотел Orphey или Trinity 4*

Early booking зимовање во Банско во одличниот SPA хотел Orphey или Trinity 4* преку „БИСЕР ПРОМ“! 30% или само 4750 ден. за пакет 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера во термин по избор во јануари, автобуски превоз и користење на спа центар

4750 ден
6750 ден
30% 2Понудата е успешна!
Инфра црвен топломер BK 8005

21% попуст или само 1650 денари за инфра црвен топломер BK 8005 од „KM Medical“

1650 ден
2100 ден
21% 0Понудата е успешна!
Електричен инхалатор А430 + дигитален топломер БК 4301

36% попуст или само 1780 денари за електричен инхалатор А430 + дигитален топломер БК 4301 од „KM Medical“

1780 ден
2800 ден
36% 7Понудата е успешна!
Дупли јоги чаршаф со ластик

23% попуст или само 360 денари за дупли јоги чаршаф со ластик од трико во боја по избор: бела, крем, виолетова, розева, сина и зелена од „Жанет Експорт"

360 ден
470 ден
23% 11Понудата е успешна!
Рачна пумпа за измолзување Spectra Handy + дигитален топломер БК 4305 цуцла

37% попуст или само 1200 денари за рачна пумпа за измолзување Spectra Handy + дигитален топломер БК 4305 цуцла од „KM Medical“

1200 ден
1900 ден
37% 0Понудата е успешна!
Сет со активности

Сет со активности

1199 ден
1599 ден
25% 0Понудата е успешна!
1736 ден
2580 ден
33% 20Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок + СПА центар

Ноќевање со појадок + СПА центар

1610 ден
2300 ден
30% 0Понудата е успешна!
“Hydra Clean“ третман за лице

51% попуст или само 784 денари за третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ во институтот за убавина „Дермаестетика“!

784 ден
1600 ден
51% 0Понудата е успешна!
Јапонска корекција на вашите веѓи

50% попуст или 1500 денари за јапонска корекција на вашите веѓи во козметичкото студио "Perfect Line"

1500 ден
3000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Јапонско исцртување на Вашите веѓи

57% попуст или 3900 денари за 1 третман - јапонско исцртување на вашите веѓи во козметичкото студио "Perfect Line"

3900 ден
9000 ден
57% 0Понудата е успешна!
Шатирање + миење + маска + фенирање

51% попуст или само 490 ден. за шатирање + миење + маска + фенирање во фризерско-козметичко студио „Стеси“

490 ден
1000 ден
51% 0Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе и препони

Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате 64% попуст за депилација на цели нозе и препони со специјална крема за пред и после депилација во салонот за убавина „Vita Lux“

370 ден
900 ден
59% 4Понудата е успешна!
Фарбање на корен и фенирање

Со купон од 50 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 300 ден. добивате 56% попуст за миење на коса со масажа на скалп, фарбање на корен и фенирање

350 ден
800 ден
56% 8Понудата е успешна!
100% Ладно цеден матичен сок од Аронија 

100% Ладно цеден матичен сок од Аронија 

440 ден
580 ден
24% 0Понудата е успешна!
Универзален полнач за во автомобил или камион

64% попуст или за само 180 денари добивате универзален полнач за во автомобил или камион по Ваш избор со два излеза 1А + 2А или 2,1А

180 ден
500 ден
64% 11Понудата е успешна!
Центрирање предница

57% попуст или само 390 ден. за компјутерско центрирање на тркала и управувач, проверка на пневматици, проверка на антифриз, подесување на траг, затур и нагиб на подвозје од "Европа Гуми"

390 ден
900 ден
57% 5Понудата е успешна!
Билни капки Сремуш - еликсир од природата

За Ваше подобро здравје! 23% попуст или 385 денари за билни капки од див лук, Сремуш - Резултат на љубов кон природата!

385 ден
500 ден
23% 0Понудата е успешна!
Целосен интензивен двомесечен почетен курс по Германски јазик

74% попуст или 790 денари за целосен интензивен двомесечен почетен курс по Германски јазик од Едукативно-образовниот центар "СОНИ-ЛОГОС"

790 ден
3000 ден
74% 3Понудата е успешна!
Детска играчка, музичка вртелешка со прожектор

Првиот подарок за вашето бебе! 21% попуст или 1270 денари за детска играчка - МУЗИЧКА ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР

1270 ден
1600 ден
21% 0Понудата е успешна!
Уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладување на кожата

33% попуст или за само 800 ден добивате уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладена кожа, намалување на црнките и големите пори и повеќе сјај и транспарентност на епидермисот

800 ден
1200 ден
33% 2Понудата е успешна!
Детска играчка - КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ

Прекрасен подарок за секоја мала "барбика"! 20% попуст или 1200 денари за детска играчка - КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ

1200 ден
1500 ден
20% 0Понудата е успешна!
Вентилатор за лаптоп

Искористете го попустот од 38% и за само 250 ден. добијте вентилатор за лаптоп со боја по избор

250 ден
400 ден
38% 0Понудата е успешна!
Детски пиштол за забава на вашето дете

За сите вешти момчиња! 26 % попуст или 260 денари за детски пиштол за забава на вашето дете

260 ден
350 ден
26% 0Понудата е успешна!
Детски замок

23% попуст или 730 денари за детски замок

730 ден
950 ден
23% 0Понудата е успешна!
Бебенце само за вашата малечка

Супер забава за најмалите! 26% попуст или 885 денари за прекрасно бебенце само за вашата малечка

885 ден
1200 ден
26% 0Понудата е успешна!
Детска играчка - Бебе во кадичка

Само за најмалите кои сакаат да играат со бебиња! 26% попуст или 1040 денари за детска играчка - Бебе во кадичка

1040 ден
1400 ден
26% 0Понудата е успешна!
Глава за фризури на прекрасната морска сирена Ариел 

За сите мали фризерки! 25% попуст или 560 денари за глава за фризури на прекрасната морска сирена Ариел 

560 ден
750 ден
25% 0Понудата е успешна!
Мини mp3 плеер

38% попуст или за само 240 ден. добивате мини mp3 плеер (достапен во: црна, сина, зелена, портокалова, розева, виолетова и бела боја)

240 ден
400 ден
40% 9Понудата е успешна!
Kозметички сет за вашата мала принцеза

Изненадете ја вашата принцезичка! 16 % попуст или 1590 денари за козметички сет за вашата мала принцеза

1590 ден
1900 ден
16% 0Понудата е успешна!
Фотеља за релаксација - код 68591

20% попуст на фотеља за релаксација во "Атлантик Комерц"!

720 ден
900 ден
20% 5Понудата е успешна!
Футрола за спортување за на рака

55% попуст или за само 180 ден. добијте појас за спортување за на рака достапни во бела, црвена и розева боја

180 ден
400 ден
55% 0Понудата е успешна!
Парцијална релакс масажа на грб

63% попуст или само 150 ден. за парцијална релакс масажа на грб со ароматични масла во студиото за убавина „CHARMELLЕ“! Дозволете си релаксација и опуштање во овој период

150 ден
400 ден
63% 1Понудата е успешна!
Ефикасен сув педикир + UV лак на нозе (препарати од Depileve belfeet)

61% попуст или 350 ден. за ефикасниот сув педикир во студиото за убавина „CHARMELLЕ“. Ослободете се од сувата кожа и добијте целосен третман на Вашите стапала (пилинг, маска, крема и лакирање со UV лак) со препарати од козметичката линија Depileve belfeet

350 ден
900 ден
61% 0Понудата е успешна!
Двострано пикадо 

32 % попуст или 260 денари за двострано пикадо 

260 ден
380 ден
32% 0Понудата е успешна!
Депилација на нозе + депилација на раце или маникир

74% попуст или 290 ден. за депилација на цели нозе со препони + гратис депилација на раце, надусници и веѓи или третман маникир со траен UV лак во студиото за убавина „CHARMELLE“. Имајте мазно тело и средени нокти!

290 ден
1100 ден
74% 7Понудата е успешна!
Миење, освежителна маска, шишање, обликување

38% попуст или само 250 ден. за миење со масажа на скалп, освежителна маска за коса, шишање и обликување во фризерски салон „Вики Јанг“

250 ден
400 ден
38% 4Понудата е успешна!
Персонализирана касичка за монети

30% попуст или 350 денари за персонализирана касичка за монети од Лука Графикс

350 ден
500 ден
30% 1Понудата е успешна!
Детска игра ПОКЕР ЧИПОВИ

29 % попуст или 249 денари за детска игра ПОКЕР ЧИПОВИ! Нека започне забавата!

249 ден
350 ден
29% 2Понудата е успешна!
Единечна (160x220) памучна постелнина со дезен по избор

15% попуст или само 1495 денари за единечна (160x220) памучна постелнина (чаршав, навлака за јорган и навлака за перница) со дезен по избор од „Жанет Експорт“

1495 ден
1750 ден
15% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок и вечера во студио

Ноќевање со појадок и вечера во студио

1055 ден
1585 ден
33% 0Понудата е успешна!
GPS навигација со инсталирана мапа на цела Европа

16% попуст или само 2700 денари за GPS навигација AMOI A435 4.3 (со инсталирана мапа на цела Европа)

2700 ден
3200 ден
16% 1Понудата е успешна!
Индивидуална советодавна психотераписка сеанса (90 минути)

67% попуст или само 490 ден. за индивидуална советодавна психотераписка сеанса со времетраење од 90 минути во „Интернационалниот Гешталт институт на Македонија“. Најдете решение за Вашите проблеми!

490 ден
1500 ден
67% 10Понудата е успешна!
Персонализиран маус пад

32% попуст или 170 денари за персонализиран маус пад од Лука Графикс!

170 ден
250 ден
32% 1Понудата е успешна!
Детска играчка ФИСКАЛНА КАСА

Фискална каса за вашите мали " продавачи "!  25 % попуст или 450 денари за детска играчка ФИСКАЛНА КАСА!

450 ден
600 ден
25% 2Понудата е успешна!
Крвнa комплетна лабораториска анализа

70% попуст или 350 ден. за комплетна лабораториска анализа во медицинскиот центар ПЗУ Д-р Мирјана Андоновска. Погрижете се за здравјето, направете крвни анализи!

350 ден
1170 ден
70% 3Понудата е успешна!
Супер двочасовна караоке и диско роденденска забава

50% попуст или само 1000 ден. за двочасовна супер караоке и диско роденденска забава во „Тениска Академија Аеродром“

1000 ден
2000 ден
50% 1Понудата е успешна!
Интерактивен таблет "Talking Tom"

Умно забавување за вашето дете! 27 % попуст или 880 ден. за интерактивен таблет "Talking Tom" кој ќе внесе радост во вашиот дом!

880 ден
1200 ден
27% 1Понудата е успешна!
900 ден
2500 ден
64% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 2 лица со појадок и вечера + СПА (Јан, Фев.)

Со купон од 410 ден. и доплата од 2370 ден. (38,5 евра) добивате 49% попуст за 1 ноќевање за 2 лица со појадок и вечера во Лукс студио + СПА услуги во хотел „All Seasons Club 4* “ Банско

2790 ден
5456 ден
49% 63Понудата е успешна!
Футрола со ултра тенка тастатура - Genius LuxePad A120

16% попуст или само 559 ден. за футрола со ултра тенка тастатура - Genius LuxePad A120 од „НИТРО Компјутери".  Претворете го вашиот таблет во лаптоп!

559 ден
700 ден
20% 0Понудата е успешна!
Порција вкусни и крцкави пилешки прсти

45% попуст или само 99 ден. за порција вкусни и крцкави пилешки прсти  во Гостилница „Налеј“! Уживајте во вкусно мезе и одлична атмосфера!

99 ден
180 ден
45% 6Понудата е успешна!
2 ноќевањa за 1 лицe во студио на база HB + СПА

2 ноќевањa за 1 лицe во студио на база HB + СПА

3162 ден
4111 ден
23% 40Понудата е успешна!
Слушалки со микрофoн за компјутер/лаптоп во боја по избор

31% попуст или само 269 ден. за кул слушалки со микрофoн за компјутер/лаптоп во боја по избор од „НИТРО Компјутери"

269 ден
390 ден
31% 0Понудата е успешна!
Порција вкусни и крцкави пилешки крилца со гарнир

36% попуст или само 89 ден. за порција вкусни и крцкави пилешки крилца со гарнир во Гостилница „Налеј“! Уживајте во вкусно мезе и одлична атмосфера!

89 ден
140 ден
36% 6Понудата е успешна!
USB глувче Jeway RED light со симетричен дизајн

39% попуст или само 129 ден. за USB глувче Jeway RED light со симетричен дизајн од „НИТРО Компјутери"

129 ден
210 ден
39% 1Понудата е успешна!
Компактен пренослив USB HUB со 4 порти

61% попуст или само 190 ден. за компактен пренослив USB HUB со 4 порти во црна или бела боја од „НИТРО Компјутери". Зголемете ги USB портите на Вашиот полнач, компјутер или лаптоп

190 ден
490 ден
61% 2Понудата е успешна!
Крем со слуз од полжави

505 ден. за крем со слуз од полжави со регенеративно и подмладувачко дејство

505 ден
505 ден
- 8Понудата е успешна!
Миење + маска + фенирање

55% попуст или само 90 ден. за миење + маска + фенирање во фризерско - козметичко студио „Стеси“

90 ден
200 ден
55% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за максимум 3 лица во студио + СПА услуги

Ноќевање за максимум 3 лица во студио + СПА услуги

2476 ден
3410 ден
27% 0Понудата е успешна!
Nitro N-PHONE држач за мобилен телефон со вграден звучник

78% попуст или само 99 ден. за Nitro N-PHONE држач за мобилен телефон со вграден пасивен звучник од „НИТРО Компјутери“

99 ден
460 ден
78% 1Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + СПА (Јануари, Април)

Со купон од 230 ден и доплата во хотелот „3 Планини“ од 1320 ден. добивате ноќевање за денови од недела до четврток за 1 лице во студио или апартман на база HB + СПА услуги

1550 ден
2375 ден
35% 0Понудата е успешна!
Оригинална белегзија за сечиј вкус

Оригинална белегзија за сечиј вкус

60 ден
80 ден
25% 0Понудата е успешна!
7 ноќевања за максимум 3 лица во студио + СПА услуги

7 ноќевања за максимум 3 лица во студио + СПА услуги

16310 ден
23870 ден
32% 1Понудата е успешна!
Фотографирање на роденденот на Вашите најмили

67% попуст или само 1000 денари за фотографирање на роденденот на Вашите најмили од СИТИ ПЛУС ФОТО

1000 ден
3000 ден
67% 0Понудата е успешна!
Чистење вируси на хард диск + средување драјвери

61% или 350 ден. за прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет + дополнителени 50% на лиценца за McAfee Antivirus во „НИТРО компјутери“

350 ден
900 ден
61% 0Понудата е успешна!
Викенд ноќевање на база HB + СПА (Јануари/Април)

„3 Планини“ од 1510 ден. добивате викенд ноќевање за 1 лице во студио или апартман на база HB + СПА услуги

1776 ден
2350 ден
24% 0Понудата е успешна!
Ноќевање, All inclusive light + СПА (Јануари/Април)

Со купон од 290 ден и доплата во хотелот „3 Планини“ од 1690 ден. добивате ноќевање за 1 лице за денови од недела до четврток во студио или апартман на база All inclusive light + СПА услуги

1998 ден
2753 ден
27% 0Понудата е успешна!
Снимање и фотографирање на свадбена веселба

67% попуст или само 3000 денари за снимање и фотографирање на свадбена веселба од СИТИ ПЛУС ФОТО

3000 ден
9000 ден
67% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база All Inclusive + СПА (Јан-Март)

Со купон од 60 ден и доплата од 28 евра добивате ноќевање за едно лице на база All Inclusive + користење на СПА центарот во Royal Park Spa Hotel &amp; Apartments, Банско

1790 ден
2480 ден
28% 24Понудата е успешна!
Третман сауна за двајца

Со купон од 50 ден. и доплата од 250 ден. во салонот за убавина "Сандра Ексклузив" добивате 75% попуст за третман сауна за двајца

300 ден
1200 ден
75% 0Понудата е успешна!
5 ноќевања со појадок во Пампорово

Со купон од 1200 ден. и доплата од 6800 ден. (110 евра) добивате 60% попуст за 5 ноќевања за едно лице со вклучен појадок + СПА во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK 5* “ Девин, Пампорово

8000 ден
19840 ден
60% 2Понудата е успешна!
1450 ден
2700 ден
46% 2Понудата е успешна!
1860 ден
3968 ден
53% 0Понудата е успешна!
Ароматерапија - освежителен третман на лице

55% попуст или само 180 ден. за ароматерапија - освежителен третман на лице + масажа на лице во салон за убавина „Refresh“

180 ден
400 ден
55% 0Понудата е успешна!
Пакет од 10 третмани Crazy Fit

70% попуст или само 450 ден. за пакет од 10 третмани Crazy Fit  за сигурно отстранувње на вишокот килограми во Салон за убавина „REFRESH“

450 ден
1500 ден
70% 0Понудата е успешна!
Монтирање на полски автогасен уред AC STAG 4+

Со купон од 1000 денари и соодветна доплата добивате до 10% попуст на монтирање на полски автогасен уред AC STAG 4+ на Вашиот автомобил во АВТОГАС ЦЕНТАР

21475 ден
23862 ден
10% 0Понудата е успешна!
Tандем релакс масажа на грб со ароматични масла по избор

Tандем релакс масажа на грб со ароматични масла по избор

390 ден
800 ден
51% 0Понудата е успешна!
Промена на филтер за гас + компјутерска дијагностика и преглед

40% попуст или за 600 денари добивате промена на филтер за гасна фаза со бесплатна компјутерска дијагностика и бесплатен преглед на гасниот уред на Вашиот автомобил во АВТОГАС ЦЕНТАР

600 ден
900 ден
33% 4Понудата е успешна!
Поправка, сервис и одржување на инкџет и ласерски принтери од разни брендови

Поправка, сервис и одржување на инкџет и ласерски принтери од разни брендови

500 ден
1000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Сместување по ваш избор во одлично уредени апартмани

Со купон од 50 ден. и соодветна доплата во прекрасната Вила „STEFANO“, добивате 27% попуст на сместување по ваш избор во одлично опремени апартмани со кујна, тоалет, WiFi и бесплатен паркинг на само 100 метри од брегот на Охридското езеро

510 ден
700 ден
27% 0Понудата е успешна!
Трајна ласерска епилација на надусници

Трајна ласерска епилација на надусници

990 ден
1500 ден
34% 1Понудата е успешна!
Професионална шминка и свечена фризура

Со купон од 90 ден и доплата од 500 ден добивате 61% попуст за професионална шминка и свечена фризура во салонот за убавина „Vita Lux“

590 ден
1500 ден
61% 3Понудата е успешна!
Чистење на забен камен со ултра звук

 68 % попуст или само 320 денари за чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација во ПЗУ   „Д-р Оливера Јанкуловска“, нас. Ново Лисиче

320 ден
1000 ден
68% 11Понудата е успешна!
 Изнајмување на фудбалски терен во балон

38% попуст или само 990 ден. за изнајмување на фудбалски терен во Спорт Кафе - Спортски Центар Аеродром

990 ден
1600 ден
38% 0Понудата е успешна!
Шатирање, миење, фенирање, маска за коса

Со купон од 90 ден. и доплата во салонот 550 ден. добивате 47% попуст на миење, фенирање, маска и шатирање во фолија во "Сандра Ексклузив"

640 ден
1200 ден
47% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + СПА (Февр-Март)

Со купон од 190 ден. и доплата во хотелот од 1100 ден. (17,5 евра) добивате во хотел „EVERGREEN ApartHotel &amp; Spa“ Банско

1300 ден
1693 ден
23% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + СПА (Јан - Февр)

Со купон од 260 ден. и доплата во хотелот од 1475 ден. (23,8 евра) добивате ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА со температура на водата од 30 до 33°C  во хотел „EVERGREEN ApartHotel &amp; Spa“ Банско

1736 ден
2294 ден
24% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + СПА (Јан - Март)

Со купон од 60 ден и доплата од 24 евра добивате ноќевање за едно лице на база HB + користење на СПА центарот во Royal Park Spa Hotel &amp; Apartments, Банско

1550 ден
2015 ден
23% 4Понудата е успешна!
До 50% попуст за развивање, фотографирање, преснимување, снимање

Со купон од 0 ден. добивате до 50% попуст на најразлични видови на услуги - фотографии, фотографирање за документи, преснимување, снимање со дрон, свадбени пакети, фото албуми во најдоброто фото студио "Профото Здравко"!

0 ден
0 ден
- 8Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + користење на СПА (Јан-Март)

Со купон од 190 ден и доплата од 1980 ден. (32 евра) добивате ноќевање за едно лице на база HB + користење на СПА во „Perun Lodge 4* “ Банско

2170 ден
3920 ден
45% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + користење на СПА (Март-Април)

Со купон од 180 ден и доплата од 1860 ден. (30 евра) добивате ноќевање за едно лице на база HB + користење на СПА во „Perun Lodge 4* “ Банско

2046 ден
3720 ден
45% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + користење на СПА (Јан-Февр)

Со купон од 150 ден и доплата од 2100 ден. (34 евра) добивате ноќевање за едно лице на база HB + користење на СПА во хотел „GUINNESS“ 4* “ Банско

2250 ден
3295 ден
32% 0Понудата е успешна!
iGlove ракавици (црна, сива, црвена, розева или сина боја)

Управувајте лесно со Вашиот телефон и кога е ладно! 47% попуст или само 240 ден. за iGlove ракавици достапни во црна, сива, црвена, розева и светло или темно сина боја

240 ден
450 ден
47% 13Понудата е успешна!
Наливни гелни нокти со боја и декорација по избор

Со купон од 90 ден. и доплата во салонот „Mirror“ од само 500 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор

590 ден
1000 ден
41% 9Понудата е успешна!
Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

Со купон од 50 ден и доплата во салонот за убавина „Mirror“ од 300 ден. добивате гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

300 ден
500 ден
40% 7Понудата е успешна!
Луксузен третман за коса по избор

50% попуст или само 1500 денари за луксузен третман за коса по Ваш избор (Ботокс третман, третман со вистински кавијар, третман со матични клетки или OLAPLEX третман) во „Бубе Студио Ин“

1500 ден
3000 ден
50% 2Понудата е успешна!
Испитување на Helicobacter pylori + тотален IgE (имуноглобин)

72% попуст или само 390 денари за испитување на Helicobacter pylori + тотален IgE (имуноглобин) во Дијагностичка лабораторија ПЗУ „Павлина“

390 ден
1400 ден
72% 5Понудата е успешна!
Пакет 5 терапевтски медицински масажи на грб

50% попуст или 1500 ден. за пакет 5 терапевтски медицински масажи на грб во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Ослободете се од болките кои ве измачуваат

1500 ден
3000 ден
50% 2Понудата е успешна!
Топла масажа на цело тело (50 мин.) со топло кокосово/палмино млеко

74% попуст или 390 ден. за ексклузивна HOT WINTER MASSAGE - топла зимска масажа на цело тело (50 мин.) со топло масло единствено во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Опуштете се со топлото кокосово или палмино млеко збогатено со ароматични масла од портокал, гераниум/здравец, лаванда, ванила, бадемово масло, бергамово масло или анасон

390 ден
1500 ден
74% 13Понудата е успешна!
1 пар професионални зглобни тегови со тежина од 0,5 kg

1 пар професионални зглобни тегови (0,5 kg)

249 ден
400 ден
38% 5Понудата е успешна!
Масажен хулахоп (дијаметар 90cm)

40% попуст или 295 ден. за масажен хулахоп (дијаметар 90cm) во фитнес центар „Титаниум“. Обликувајте го вашето тело преку забава!

295 ден
490 ден
40% 0Понудата е успешна!
1 ноќевањe за едно лице на база HB (Јануари)

Со купон од 180 ден. и доплата од 1030 ден. (16,6 евра) добвате 1 ноќевањe за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатен интернет, бесплатен паркинг во хотел „Rothmans“

1210 ден
2120 ден
43% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 2 лица на база HB (Јан - Април)

Со купон од 410 ден. и доплата од 2325 ден. (37,5 евра) добивате ноќевање за 2 лица со појадок и вечера во двоспратен луксузен апартман, користење на сауна, паркинг, WI-FI и ски гардероба во хотел „Кралев Двор“, Банско

2735 ден
4197 ден
35% 0Понудата е успешна!
Уникатна, креативна 3D сложувалка од дрво или картон

40% попуст или само 120 ден. за уникатна, креативна 3D сложувалка од дрво или картон по избор за вас или вашите деца!

120 ден
200 ден
40% 9Понудата е успешна!
4 ноќевања за 1 лице на база HB + 1 ноќ. ГРАТИС (јан. - фев.)

Со купон од 495 денари и доплата 72 евра директно во хотелот „Iceberg“ Банско добивате 47% попуст за 4 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера) + ГРАТИС 1 ноќевањe со вклучен појадок + СПА услуги

4960 ден
9300 ден
47% 17Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок за едно лице (ноември - март)

Со купон од 126 ден и доплата од 928 ден (15 евра) добивате ноќевање со појадок за едно лице + парна бања и финска сауна во хотел „Viktoria“★★★★ Добриниште

1054 ден
3245 ден
68% 0Понудата е успешна!
Автобуски превоз за Банско (се до 26.02.2017)

25% попуст или 1860 ден. за повратен автобуски билет Скопје - Банско - Скопје преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“

1860 ден
2480 ден
25% 2Понудата е успешна!
3 ноќевања на база BB во Пампорово

Со купон од 780 ден. и доплата 4425 ден. (71 евра) добивате 63% попуст за 3 ноќевања со појадок + СПА услуги во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK***** “ Пампорово

4425 ден
11904 ден
63% 0Понудата е успешна!
3 ноќевања на база полн пансион + базен со минерална вода

Со купон од 300 денари и доплата од 3720 денари (60 евра) добивате 3 ноќевања за едно лице на база полн пансион + бесплатно користење на базен со минерална вода, сауна и парна бања во SPA resorts CAPA - Дебарски бањи

4020 ден
6448 ден
38% 217Понудата е успешна!
Печатење на фотографија во А4 или А3 формат + обработка на сликата 

68% попуст или само 29 ден за печатење на фотографија во А4 или А3 формат + обработка на сликата од „BEST PLUS“

29 ден
90 ден
68% 118Понудата е успешна!
Освежувач и навлажнувач на воздух

40% попуст или само 240 ден. за освежувач и навлажнувач на воздух, погоден за вашиот дом или канцеларија! 

240 ден
400 ден
40% 7Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица со појадок и вечера во студио

Со купон од 333 ден. и доплата од 3000 ден. (48,5 евра) добивате 23% попуст за ноќевање за две лица со појадок и вечера во студио + СПА услуги во Апарт хотел „Forest Glade“ Пампорово

3338 ден
4360 ден
23% 0Понудата е успешна!
Масажа на грб + освежителен третман на лице

51% попуст или 660 ден. за 1 час уживање (релакс или медицинска масажа на грб со етерични масла + освежителен третман на лице со производи од линијата на Afrodita) во Центарот за рехабилитација, физикална и кинезитерапија „КИНЕЗИКА“. Погрижете се за Вашата кожа во овој студен период!

660 ден
1350 ден
51% 1Понудата е успешна!
Депилација на регија, обликување на веѓи, депилација на надусници

Со купон од 60 ден. и доплата од само 240 ден. во Салон за убавина „Nefertiti“ добивате 40% попуст за депилација на регија по избор (раце со пазуви + интима или цели нозе + интима) со восок по Ваш избор + гратис обликување на веѓи и депилација на надусници

300 ден
500 ден
40% 3Понудата е успешна!
Полна пињата со изглед по ваш избор

43% попуст или само 850 денари за полна пињата со изглед по ваш избор од „РАДОСТ“

850 ден
1500 ден
43% 1Понудата е успешна!
Дупла (200x220) памучна постелнина со дезен по избор

19% попуст или само 1875 денари за дупла (200x220) памучна постелнина (чаршав, навлака за јорган и навлака за перница) со дезен по избор од „Жанет Експорт“

1785 ден
2200 ден
19% 0Понудата е успешна!
„Двоен лифтинг“ третмани за инстант anti-aging и подмладување

50% попуст или за 1750 денари добивате 2 лифтинг третмани споени во еден протокол со кои ќе постигнете тониран и затегнат изглед на Вашето лице во францускиот центар за убавина „ДЕРМАБЈУТИ“

1750 ден
3500 ден
50% 1Понудата е успешна!
Шишање, третман на коса со масажа на скалп и фенирање

Понуда за мажи! 58% попуст или 190 ден. за шишање, третман на коса со масажа на скалп и фенирање само во најдоброто „Мое студио Дадар“!

190 ден
450 ден
58% 16Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB во двокреветна соба + СПА

Со купон од 95 денари и доплата од 859 денари (13,8 евра) добивате ноќевање за едно лице на база HB во двокреветна соба + СПА во хотел „Зорница“, Банско

959 ден
1355 ден
29% 0Понудата е успешна!
1302 ден
3038 ден
57% 0Понудата е успешна!
Единечен фротирен еднобоен прекривач

20% попуст или само 720 денари за единечен фротирен еднобоен прекривач со боја по избор од "Жанет Експорт"

720 ден
895 ден
20% 1Понудата е успешна!
2 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + СПА (петок и сабота)

2 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + СПА (петок и сабота)

3844 ден
7688 ден
50% 0Понудата е успешна!
Дупли фротирен еднобоен прекривач

20% попуст или само 840 денари за дупли фротирен еднобоен прекривач со боја по избор од "Жанет Експорт"

840 ден
1050 ден
20% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице со појадок и вечера + СПА (јан.-фев.)

Со купон од 125 денари и доплата од 19 евра хотел „Елица“ - Банско добивате 53% попуст за едно ноќевање за едно лице на база HB (појадок и вечера) + СПА услуги

1178 ден
2480 ден
53% 16Понудата е успешна!
Jонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема

67% попуст или само 990 ден. за цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) за Вашето лице во „Дерма Плус“

990 ден
3000 ден
67% 18Понудата е успешна!
Рентгенската панорамска слика на цела вилица

51% попуст или за само 390 денари добивате рентгенската панорамска слика на цела вилица во ПЗУ „Picasso Dental Studio“

390 ден
800 ден
51% 28Понудата е успешна!
Роденденска прослава (јануари и февруари)

40% попуст или 1500 ден. за роденденска прослава во времетраење од 2 часа, магионичарски трикови, караоке шоу + луда забава, игри и анимација прилагодена на возраста на децата. ЗИМСКА ФАНТАСТИЧНА РОДЕНДЕНСКА ПОНУДА ЗА ЈАНУАРИ И ФЕВРУАРИ ОД ИГРОТЕКА „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“

1500 ден
2500 ден
40% 0Понудата е успешна!
Ноќен чувар против ноќното шкрипење на забите (бруксизам)

51% попуст или за само 590 денари кажете НЕ на осетливоста на забите на ладно, закочена вилица или болки во зглобот предизвикани од ноќното шкрипење на забите (бруксизам) во ПЗУ „Picasso Dental Studio“

590 ден
1200 ден
51% 6Понудата е успешна!
Масажа на грб со етерично масло по избор

Со купон од 50 денари и доплата од 200 денари добивате 58% попуст за масажа на грб во „Сандра Ексклузив“

250 ден
600 ден
58% 0Понудата е успешна!
Преглед за псоријаза, егзема / витилиго + фото тест на кожа + план за UVB терапија

Решение за псоријаза, егзема или витилиго! 700 ден. за специјалистички преглед со фото тест на кожа за осетливост на истата + план за понатамошно лекување и UVB терапија. Искористете го попустот од 50% и посетете ја дерматовенеролошката ординација „DERMA SANA DERMIKA“

700 ден
1400 ден
50% 4Понудата е успешна!
90 минутен третман за масна кожа, акни, пори и флеки на лице

Решение за масна кожа, акни, проширени пори, лузни од акни и флеки! 50% попуст или 1550 ден. за 90 минутен третман (преглед од дерматолог, чистење со млеко и тоник, пилинг, озонотерапија, полимеризирана и монохроматска светлосна терапија, дарсонвал и ласер терапија) во дерматовенеролошката ординација „DERMA SANA DERMIKA“

1550 ден
3100 ден
50% 1Понудата е успешна!
120 ден
250 ден
52% 7Понудата е успешна!
Перонален тример „Micro Touches max“ за отстранување на влакна

55% попуст или само 470 денари за перонален тример „Micro Touches max“ за отстранување на влакна од „Super Ortho“

470 ден
1040 ден
55% 4Понудата е успешна!
Mини USB масажер

40% попуст или само 280 денари за мини USB масажер од „Super Ortho“

280 ден
470 ден
40% 2Понудата е успешна!
Стоечки турбо солариум MEGA SUN

61% попуст или за само 79 денари за најдобриот третман стоечки турбо солариум MEGA SUN во „Бубе Студио Ин“

79 ден
200 ден
61% 47Понудата е успешна!
500 ден
800 ден
38% 0Понудата е успешна!
Лифтинг третман Hydradermie Lift

56% попуст или само 880 денари на револуционерниот лифтинг третман без хируршка интервенција Hydradermie Lift во институтот за убавина „Дермаестетика“!

880 ден
2000 ден
56% 0Понудата е успешна!
Новиот третман за лице HYDRADERMIE

56% попуст или само 890 денари за новиот третман за лице HYDRADERMIE во институт за убавина „Дермаестетика“!

890 ден
2000 ден
56% 0Понудата е успешна!
Фен за коса во црвена боја FS 08 (1 година гаранција)

20% попуст или само 1060 денари за фен за коса во црвена боја FS 08 (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

1060 ден
1320 ден
20% 0Понудата е успешна!
Магична персонализирана чаша печатена по Ваш избор

47% попуст или за само 290 денари добивате магична персонализирана керамичка чаша печатена по Ваша желба во книжарница М&amp;М Графика

290 ден
550 ден
47% 2Понудата е успешна!
Бокал за загревање вода (1 година гаранција) FS 406

20% попуст или само 960 денари за бокал за загревање вода FS 406 (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

960 ден
1200 ден
20% 0Понудата е успешна!
Педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, полирање и лакирање

60% попуст или само 200 денари за педикир со купка, пилинг и масажа на стапала, отстранување на кутикули, полирање и лакирање на нокти во салонот за убавина "Тим Бјути"

200 ден
500 ден
60% 5Понудата е успешна!
Електрична турпија за пети FS 43 (1 година гаранција)

20% попуст или само 1200 денари за електрична турпија за пети FS 43 (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

1200 ден
1500 ден
20% 0Понудата е успешна!
Изнајмување на тениски терен (тврда подлога) во балон

Супер забава и рекреација! 29% попуст или 850 ден. за 1 час изнајмување на тениски терен (тврда подлога) во балон + опрема  во „Тениска Академија Аеродром“

850 ден
1200 ден
29% 0Понудата е успешна!
Депилатор за тело FS 41 (1 година гаранција)

21% попуст или само 1100 денари на депилатор за тело FS 41 (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

1100 ден
1400 ден
21% 2Понудата е успешна!
Зимски третман на лице со овошна киселина + блага масажа

51% попуст или 390 денари за зимски третман на лице со овошна киселина за обновување и регенерација на кожата + блага масажа во козметичкиот салон " Perfect line "

390 ден
800 ден
51% 0Понудата е успешна!
СУПЕР КРЧКО (1 година гаранција)

Со брзо и ефикасно готвење до вкусно јадење! 26% попуст или 2900 ден. за СУПЕР КРЧКО

2900 ден
3900 ден
26% 4Понудата е успешна!
390 ден
900 ден
57% 3Понудата е успешна!
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице

61% попуст или само 350 денари за освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и масажа во „Мое студио Дадар“

350 ден
900 ден
61% 5Понудата е успешна!
Електрична машина за месо FS 180Т (1 година гаранција)

20% попуст или само 4950 денари за електрична машина за месо FS 180Т (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

4950 ден
6200 ден
20% 0Понудата е успешна!
Турбо рерна FS 017 (1 година гаранција)

20% попуст или само 2770 денари за турбо рерна FS 017 (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

2770 ден
3450 ден
20% 0Понудата е успешна!
Пица пекач FS 730 (1 година гаранција)

21% попуст или само 3140 денари за пица пекач FS 730 (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

3140 ден
3950 ден
21% 0Понудата е успешна!
Соковник FS 502 (1 година гаранција)

31% попуст или само 3090 денари за соковник FS 502 (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

3090 ден
4450 ден
31% 1Понудата е успешна!
Пегла за алишта FS 210 (1 година гаранција)

Пегла за алишта идеална за патување FS 210 (1 година гаранција)

730 ден
910 ден
20% 0Понудата е успешна!
Правосмукалка FJ 109 со голема јачина на вовлекување и намалено ниво на бучава (1 година гаранција)

20% попуст или само 5800 денари за правосмукалка модел FJ 109 со голема јачина на вовлекување и намалено ниво на бучава (1 година гаранција) од „Унимакс Дат“

5800 ден
7250 ден
20% 0Понудата е успешна!
 Уникатни гламурозни обетки

42% попуст или 290 денари за уникатни гламурозни обетки

290 ден
500 ден
42% 0Понудата е успешна!
Третман со маска од арганово масло, миење, масажа на скалп + ГРАТИС фенирање

Со купон од 40 ден и доплата од 200 ден добивате третман на коса со маска од арганово масло + миење со масажа на скалп + ГРАТИС фенирање во Салон за убавина „Mirror“

240 ден
500 ден
52% 7Понудата е успешна!
Уникатено гламурозен комплет обетки и ланче

51% попуст или 490 денари за уникатно гламурозен комплет ланче со обетки

490 ден
1000 ден
51% 0Понудата е успешна!
Дупли фротирен чаршаф + 2 навлаки за перници

15% попуст или само 550 денари за дупли фротирен чаршаф со ластик за јоги душек во боја по избор: бела, крем, лила, розева, сина, зелена, жолта, кајсија или кафеава + 2 навлаки за перници од "Жанет Експорт"

550 ден
650 ден
15% 3Понудата е успешна!
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки

Со купон од 262 ден. и доплата од 1488 ден. (24 евра) добивате ноќевање за две лица со појадок во Double room во хотел „Almopia 3* близу топлите бањи во Лутраки, Грција

1750 ден
2940 ден
40% 0Понудата е успешна!
Единечен фротирен чаршаф со ластик за јоги душек во боја по избор

13% попуст или само 480 денари за единечен фротирен чаршаф со ластик за јоги душек во боја по избор: бела, крем, лила, розева, сина, зелена, жолта, кајсија или кафеава + навлака за перница од "Жанет Експорт"

480 ден
550 ден
13% 0Понудата е успешна!
Тандем масажа на цело тело за двајца

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 500 ден. добивате 40% попуст на тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла во салон "Сандра Ексклузив"

600 ден
1000 ден
40% 1Понудата е успешна!
Подна телесна вага

20% попуст или само 490 денари за подна телесна вага од „Унимакс Дат“

490 ден
610 ден
20% 5Понудата е успешна!
Биолифтинг третман за лице

За само 390 денари добивате 68% попуст за перфектна и затегната кожа - Биолифтинг третман за лице со долготраен ефект во „Мое студио Дадар“

390 ден
1200 ден
68% 17Понудата е успешна!
30% попуст на Esprit и Atmos ташни и модни додатоци 

Со купон од 59 денари добивате 30% попуст на целиот асортиман на модерни ташни и модни додатоци од брендовите Esprit и Atmos во бутикот „DEVEL“, ТЦ Беверли хилс

59 ден
59 ден
- 1Понудата е успешна!
Душек - код 68950

Душек со димензии 191 x 76 x 22 cm

600 ден
750 ден
20% 2Понудата е успешна!
Пилатес топка - код 15845

Пилатес топка 65 cm

360 ден
500 ден
28% 3Понудата е успешна!
Ќебенце за играње - код 19362

За забава на вашето најмило! 10% попуст или само 1800 ден. за ќебенце за играње од "Атлантик Комерц"

1800 ден
2000 ден
10% 0Понудата е успешна!
Есцајг прибор за јадење со сребрена апликација

Есцајг прибор за јадење со сребрена апликација

1822 ден
2300 ден
21% 0Понудата е успешна!
Третман на лице со ESENSA MEDITERANA

Со купон од 70 ден. и доплата од 400 ден. добивате третман на лице за хидратација и тонизација на кожата со зелено кафе, арабика и ацерола од познатиот бренд ESENSA MEDITERANA во „Vita Lux“

470 ден
1200 ден
61% 0Понудата е успешна!
Керамичко тенџере за готвење

20% попуст или само 1450 денари за керамички сад за готвење од „Унимакс Дат“

1450 ден
1810 ден
20% 0Понудата е успешна!
Керамички земјен сад

20% попуст или само 555 денари за керамички земјен сад од „Унимакс Дат“

555 ден
690 ден
20% 0Понудата е успешна!
Плински шпорет Ferree C6340 во бела боја

Плински шпорет Ferree C6340 во бела боја

9460 ден
11352 ден
17% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок и вечера + сауна и фитнес (недела - четврток)

Ноќевање со појадок и вечера + сауна и фитнес (недела - четврток)

1020 ден
1705 ден
40% 0Понудата е успешна!
Професионална шминка

Со купон од 90 ден. и доплата од 400 ден. за контурирање на лице, професионален make up по Ваша желба со стручна препорака со производи од линиите на светските брендови Garnier, Artdeco, Gosh, Kryolan, Catrice, Seventeen во салонот „Mirror“

490 ден
1000 ден
51% 3Понудата е успешна!
Плинско решо Yucel 0-200 без капак

Плинско решо Yucel 0-200 без капак

890 ден
1070 ден
17% 0Понудата е успешна!
Миење + третман „so pure“ + фенирање со обликување

50% попуст или само 150 денари за миење со масажа на скалпот, третман „so pure“ и фенирање со обликување во „HAIR VIP STUDIO II“ во ТЦ Бисер!

150 ден
300 ден
50% 2Понудата е успешна!
Сет ѓезвиња (700ml и 350ml)

20% попуст или само 910 денари за сет ѓезвиња кои не загоруваат (700ml и 350ml) од „Унимакс Дат“

910 ден
1140 ден
20% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок + СПА услуги

Со купон од 150 ден. и доплата од 896 ден. (14,5 евра) добивате ноќевање за едно лице со појадок + СПА услуги во хотел „Aleksandar 3*** “ Банско

1050 ден
1985 ден
47% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база HB + фитнес (јан.-фев.)

Со купон од 186 денари и доплата од 22 евра во Хотел „Moura“, Боровец добивате 50% попуст за ноќевање за едно лице на база HB (појадок и вечера) + бесплатно користење на фитнес центар

1550 ден
3100 ден
50% 0Понудата е успешна!
Грил тава со нелеплива керамичка површина

20% попуст или само 1390 денари за Грил тава со нелеплива керамичка површина од „Унимакс Дат“

1390 ден
1730 ден
20% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок + сауна и фитнес (недела - четврток)

Ноќевање со појадок + сауна и фитнес (недела - четврток)

839 ден
1395 ден
40% 0Понудата е успешна!
Вок тава со нелеплива керамичка површина и стаклен поклопец

20% попуст или само 1020 денари за Вок тава со нелеплива керамичка површина и стаклен поклопец од „Унимакс Дат“

1020 ден
1270 ден
20% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база HB + СПА (јан.-фев.)

Со купон од 186 денари и доплата од 22 евра во Хотел „Бреза“, Боровец добивате 50% попуст за ноќевање за едно лице на база HB (појадок и вечера) + бесплатно користење на СПА (сауна и парна бања)

1550 ден
3100 ден
50% 0Понудата е успешна!
100% Ладно цеден матичен сок од Калинка

100% Ладно цеден матичен сок од Калинка

440 ден
580 ден
24% 0Понудата е успешна!
Роман по избор или прирачник за здрава исхрана

40% попуст или 174 денари за роман по избор или прирачник за здрава исхрана од "Books by Aleksandar Aleksov"

174 ден
290 ден
40% 4Понудата е успешна!
Керамичка тепсија со димензии 42.5 X 29 X 5cm

Керамичка тепсија со димензии 42.5 X 29 X 5cm

400 ден
495 ден
19% 0Понудата е успешна!
Блендер Nutri Practic FS-510 (1 година гаранција)

52% или само 3290 ден. за одличниот блендер Nutri Practic FS-510 со 1 година гаранција и овластен сервис + бесплатна достава! Уживајте во Вашите омилени шејкови!

3290 ден
6900 ден
52% 171Понудата е успешна!
Детски прекривач (Bart Simpson)

Изненадете ги Вашите најмили! 35% попуст или само 520 денари за детски прекривач (Bart Simpson) од "Жанет Експорт"

520 ден
800 ден
35% 1Понудата е успешна!
Фотографии со димензии по избор

61% попуст или само 79 денари за развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) во фото студио „ДИЧО“

79 ден
200 ден
61% 103Понудата е успешна!
СУПЕР двочасовен роденден со најдобрата анимација и забава

само 1500 ден. СУПЕР креативен двочасовен роденденден со најдобрата анимација и забава за вашите најмили!

0 ден
2500 ден
100% 14Понудата е успешна!
Маникир, купка, пилинг и масажа на раце

63% попуст или само 150 ден. на пакет: купка, пилинг, масажа на раце и отстранување на кутикули + маникир по избор (француски или декоративен) во козметички салон "Тим Бјути"

150 ден
400 ден
63% 3Понудата е успешна!
Пепа прасе забавен парк + музичко дрво

Одлична забава за вашето дете и неговите другарчиња! 29 % попуст или 700 ден. за Пепа прасе забавен парк + музичко дрво

700 ден
990 ден
29% 1Понудата е успешна!
 Ferre  во бела боја

 Ferre во бела боја

10450 ден
12540 ден
17% 0Понудата е успешна!
Шишање + миење со масажа на скалпот + маска

Со купон од 20 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате 40% попуст на миење со масажа на скалп, шишање + маска во “Сандра Ексклузив“

120 ден
200 ден
40% 5Понудата е успешна!
Пав Патрол забавен парк + Музичко дрво

25 % попуст или 790 ден. за Пав Патрол забавен парк + Музичко дрво

790 ден
1050 ден
25% 5Понудата е успешна!
Фенирање + миење со масажа на скалпот + маска

Со купон од 20 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате 40% попуст на миење со масажа на скалп, фенирање + маска за соодветна коса во “Сандра Ексклузив“

120 ден
200 ден
40% 6Понудата е успешна!
Пепа прасе доктор сет

Детска играчка за сите мали доктори! 40 % попуст или 455 денари за ПЕПА ПРАСЕ ДОКТОР СЕТ

455 ден
750 ден
39% 0Понудата е успешна!
Маникир со траен лак од најквалитетниот бренд CUCCIO + декорација

58% попуст или само 250 ден за маникир со траен лак со боја по избор од најквалитетниот бренд за лакови CUCCIO + декорација по Ваш избор во студиото за убавина „Шмизличка“

250 ден
600 ден
58% 5Понудата е успешна!
ЕКСКЛУЗИВЕН БОТОКС третман

ЕКСКЛУЗИВЕН БОТОКС третман

350 ден
1000 ден
65% 1Понудата е успешна!
Миење, фенирање, маска и ампула за коса

Со купон од 20 ден. и доплата од 100 ден. добивате миење, фенирање, маска за ревитализација и ампула за зајакнување на косата во „Vita Lux“

120 ден
350 ден
66% 20Понудата е успешна!
250 ден
500 ден
50% 25Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок + користење на СПА 

Ноќевање со појадок + користење на СПА 

932 ден
1899 ден
51% 58Понудата е успешна!
Нијансирање со техника по Ваш избор

67% попуст или за само 1500 денари добивате нијансирање со техника по Ваш избор во „Бубе Студио Ин“

1500 ден
4500 ден
67% 22Понудата е успешна!
Страндардна персонализирана чаша во бела боја

Стандардна персонализирана чаша со текст по вашa желба

150 ден
300 ден
50% 41Понудата е успешна!
Персонализирана сложувалка А5 формат

Персонализирана сложувалка А5 формат

220 ден
400 ден
45% 5Понудата е успешна!
5 третмани стимулации

Со купон од 100 денари и доплата од 500 денари добивате 5 третмани стимулации во салонот за убавина „Velvet Skin“

600 ден
1500 ден
60% 1Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок, ужинка и вечера + СПА (јан. - март)

Цела зима во Банско! Со купон од 155 ден. и доплата од само 1736 ден. (28 евра) во прекрасниот планински резорт „Casa Karina 4*“, добивате 41% попуст на ноќевање за едно лице со вклучен појадок, ужинка и вечера + користење на луксузен СПА центар!

1891 ден
3200 ден
41% 0Понудата е успешна!
Уникатно гламурозно ланче

42% попуст или 290 денари за уникатно гламурозно ланче

290 ден
500 ден
42% 0Понудата е успешна!
Целосна депилација со топол восок

Со купон од 80 ден. и доплата во салонот од 400 ден. добивате целосна депилација со топол восок во Салонот за убавина „VELVET SKIN“

480 ден
1200 ден
60% 3Понудата е успешна!
Педикир + пилинг на стапала + витаминска маска + лак по избор

Со купон од 60 ден. и доплата од само 240 ден. во Салон за убавина „Nefertiti“ добивате 40% попуст за педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, витаминска маска и лакирање на нокти со лак по избор 

300 ден
500 ден
40% 0Понудата е успешна!
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло 

Тропско уживање! 63% попуст или само 259 ден. за релакс масажа на грб со органско кокосово масло во Салон за убавина „Refresh“

259 ден
700 ден
63% 1Понудата е успешна!
Чоколадна масажа на цело тело

Со купон од 70 денари и доплата од само 350 денари добивате 45% попуст за чоколадна масажа на цело тело во салонот за убавина "VELVET SKIN"

420 ден
1200 ден
65% 0Понудата е успешна!
Масажа на лице, деколте и врат, пилинг + ултразвук на лице

Со купон од 70 ден. и доплата од 280 ден. во Салон за убавина „Nefertiti“ добивате 61% попуст за масажа на лице, деколте и врат + пилинг и третман ултразвук со регенеративно дејство + гратис депилација на надусници и обликување на веѓи

350 ден
1000 ден
65% 0Понудата е успешна!
2514 ден
3348 ден
25% 0Понудата е успешна!
Превоз за Маврово во недела, 22-ри јануари 

22% попуст или 390 ден. за еднодневна екскурзија и организиран превоз Скопје - Маврово - Скопје во недела, 22-ри јануари преку туристичката агенција „МТ ТРАВЕЛ“. Искористете го снегот и уживајте во зимата!

390 ден
500 ден
22% 0Понудата е успешна!
Капуера за Деца

Капуера за Деца

590 ден
1200 ден
51% 6Понудата е успешна!
2 третмани криолиполиза + гратис алготерапија

Со купон од 200 денари и доплата од 1000 денари добивате 2 третмани криолиполиза + гратис алготерапија во ексклузивниот салон „Velvet Skin“

1200 ден
4200 ден
71% 0Понудата е успешна!
4 ноќевања за 1 лице со појадок + користење на сауна

Со купон од 560 денари и доплата од 51 евро во куќа за гости „Мира“, Добриниште, Бугарија добивате 53% попуст за 4 ноќевања за 1 лице со појадок + користење на сауна

3720 ден
7850 ден
53% 0Понудата е успешна!
Чаша со дизајн по ваш избор

40% попуст или само 139 ден. за персонализирана керамичка чаша печатена со дизајн по ваш избор во „BEST PLUS“

139 ден
230 ден
40% 8Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со или без појадок во Куќа за гости Викеја, Сапарева бања

Куќа Викеја во Сапарева Бања има сместувачката база од 20 места. Секоја куќа има 5 соби. Стандардните соби вклучуваат спална или две самостојни легла, како и дополнително канапе. Собите наведени како луксузли располагаат со 2 дополнителни фотелји на растегнување. Секоја од собите има купатило со када или туш кабина, за да може да се релаксирате соодветно. Градот Сапарева бања се одликува со доминантно планински релјеф, што ја прави почетна точка за бројни туристички правци, излети и екскурзии по еколошките патеки и центар на атракција за балнео туризам. Стрмните падини на на северозападниот дел на Рила со длабоко врежаните реки Џерман и Горица, Седумте Рилски езера и еколошки чистата, речиси недопрена природна средина создаваат прекрасни услови за планински туризам.

724 ден
1447 ден
50% 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Аризона, Павел бања

Нашиот тим од професионалци ќе се погрижи Вашиот престој во Хотел &quot;Аризона&quot; да биде&nbsp; прекрасен, да уживате во прекрасн храна и специјално избрани пијалоци. Хотел ресторан &quot;Аризона&quot; Павел бања има 18 бутик соби: 4 еднокреветни, 10 двокреветни, 2 трокреветни и 2 Вип студиа. Максималниот капацитет на хотелот е 40 легла. Просториите располагаат со: LED телевизор со кабловска телевизија Климатизација Наметки Комплет крпи Безжичен интернет Минибар Тераса (со исклучок на еднокреветните соби) Сите соби се со обезбеден пристап за инвалидски колички Забрането е пушење во сите соби на хотелресторан Аризона Павел бања! Домашни миленичиња исто така не се дозволени. Можете да ги искористат предностите на лековитите процедури на хотел &quot;ПРО-ЕАД&quot; Павел бања, кој се наоѓа на 20 метри од хотел&nbsp; ресторан &quot;Аризона&quot; Павел бања. Можете да ги искористат предностите на лековитите процедури на бланеохотел ДианаМар Павел бања, кој се наоѓа на 100 метри од хотел ресторан &quot;Аризона&quot; Павел бања. Хотел-ресторан &quot;Аризона&quot; има сопствено риболовно стопанство, кое може да го посетите на Ви и да уживате во тишината, спокојството и убавината на природата. Рибникот располага со атрактивенлокал, којшто е лоциран во водата, каде што може да каснете свежо печено риба. Достапни се и други забави - спортски риболов, прошетка со педалинки, а за децата има мало детско катче, каде што можат да играат на спокојство среде природата.

1043 ден
2086 ден
50% 114Понудата е успешна!
50% попуст на пакети за двајца, четворица или шестмина во LUCKY Pamporovo Apartments & SPA ***

Комплексот нуди сместување во комплетно опремени студиа и апартмани со една и две спални, распределени во четири згради. Низ&nbsp; територијата на комплекс Лаки Пампорово тече река на која коритото е регулирано, а во самиот центар на комплексот се издига мала зографисана капела. Романтичниот и живописен амбиент во комплексот се комбинира одлично со пријатната&nbsp; и атмосфера и ентериер на студиата и апартманите, кои располагаат со сите удобства&nbsp; на денешницата потребни за удобен самостоен престој. За оние гости на комплексот, кои ја ценат добрата кујна и услуга, комплекс Лаки Пампорово нуди ресторан со 100 места. Првиот кат на ресторанот е аранжиран&nbsp; во самобитен стил - како таверна, а вториот е дизајниран&nbsp; во модерен стил, кој хармонира со елегантниот&nbsp; ентериер на лоби барот во комплексот. Лаки Пампорово ги&nbsp; искушува своите гости и со својот спа центар кој вклучува џакузи, сауна и сала за масажи, затворен базен, арома терапии, спа третмани и фитнес. За најмалите гости на комплексот е предвидена соба за игри и забава. Комплекс Лаки Пампорово нуди обезбедуван паркинг, гаражи и продавница. Комплексот е од затворен тип и во него влез се дозволува само за негови гости, за чија безбедност се грижи деноноќно&nbsp; обезбедување. За целосното забава на своите гости хотелот нуди фолклорни програми во ресторанот, билијард, пинг понг, табли, пикадо, шах. Опис на просториите за сместување: Студио / 2 лица / На располагање на гостите на комплекс Лаки Пампорово се целосно опремени студија со максимален капацитет од двајца луѓе. Секое студио е мебелирано&nbsp; со&nbsp; кревет на растегнување, трпезарија, кујна со шпорет, фрижидер, аспиратор, мијалник, чајник, телевизор, централно греење, купатило со туш, балкон. Еднособен стан / 2 + 2 / Лаки Пампорово нуди комфорни еднособни&nbsp; апартмани, од кои секој се состои од една пространа спална и посебна дневна соба со кујна, трпезарија&nbsp; и со канапе. Максималниот капацитет на еднособните&nbsp; станови е 2 + 2&nbsp; гости. Кујната на секој стан располага со шпорет, фрижидер, аспиратор, мијалник, чајник, садови и прибори за хранење. Дополнителните удобства&nbsp; во становите вклучуваат камин, телевизор, централно греење, балкон, купатило со туш. Еднособен стан / 4 + 2 / Лаки Пампорово нуди и апартмани кои можат удобно да сместат максимум 4 + 2 гости. Секој апартман се состои од две спални, дневна соба и купатило со туш. Во дневната соба има кревет на рестегнување, трпезарија, кујна со с&egrave; што е потребно за самостојна подготовка на храна, телевизор. Дополнителните удобности на двособните апартмани вклучуваат централно греење, камин, балкон. Атракции и забава Пампорово е едно од најголемите бугарски планински одморалишта. Благата клима, прекрасната природа, големото количество сончеви денови и високиот&nbsp; степен на безбедност го прават совршено место за одмор на планина во секоја сезона. Пампорово е и едно од најпопуларните&nbsp; скијачки&nbsp; одморалишта&nbsp; во Бугарија. Овде има 29 километри вкупна должина на патеки&nbsp; за алпско скијање, 30 километри патеки за трчање со скии, девет влекачи&nbsp; и шест ски-лифтови. Местоположба Лаки Пампорово се наоѓа во јужниот дел на Пампорово на 1 км од Студенец во насока Смолјан и на 40 минути од најновиот ски-влекач, до кој се обезбедени бесплатен превоз и паркинг. Пампорово е лоциран на 15 километри од Смолјан, на 85 километри од Пловдив и на 250 километри од Софија. &nbsp;

1896 ден
3792 ден
50% 0Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со или без исхрана во студио или апартман во Хотел Извор, Трјавна

Хотелот располага со 4 апартмани, 5 студиа, 3 двокреветни и 1 еднокреветна соба со: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; тераса со прекрасен поглед; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; купатило; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; кабелска телевизија; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; фрижидер; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; локално греење; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; сопствен извор на вода; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; безжичен интернет; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; можност за дополнителни кревети; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; климатизација. &nbsp; Местоположба: Градот Трјавна ја има сочувано својата романтична убавина, и се чини како и&nbsp; денес да живее во некое сопствено време и само Градскиот часовник потсетува за течењето на минутите кои овде како да траат со часови. Куќите и дворовите, црквите и улиците со фонтани, Првото училиште од светски карактер, го задржале изгледот и духот од времето на&nbsp; преродбата. Трјавна чува над 140 споменици на Бугарската преродбенска архитектура. Тие ги чуваат ремек-делата на Тревненската уметничка школа. Недопрена убавина, мир и комфор, недопрена природа, чист воздух - сето ова го прави градот Трјавна привлечна туристичка дестинација. &nbsp;

553 ден
1106 ден
50% 2Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - Бугарија

Хотелот располага со 45 еднокреветни, 8 двокреветни соби и 4 студиа. Секој апартман&nbsp; нуди: опремена кујна LCD TV сателитска телевизија телефон наметка, папучи Ресторанот ќе ги задоволи Вашите кулинарски желби, благодарение на суптилното мајсторство на нашиот готвач, а винската листа вклучува вина од стариот и новиот свет, како и од домашни реномирани&nbsp; винарски визби. Нашиот персоналот е млад и симпатичен, подготвен да ги исполни сите ваши желби. Кај нас ќе ги доживеете Вашите волшебни моменти со вашите најблиски! &nbsp;

3097 ден
3097 ден
- 72Понудата е успешна!
Дводневен пакет со појадок и вечера со специјалитеи од дивеч во СПА Клуб Бор****, Велинград

Хотелскиот дел на комплексот располага со 105 двокреветни соби, 4 VIP студиa и 115 луксузни апартмани &ndash; со атрактивни како дизајн и по боја решенија, со божествени глетки и на југ, и на север кон величествените Родопи. Сите простории во хотелот се опремени со LCD телевизор, мини бар, интернет, сателитска, телефон во бања и соба. Отворен и затворен паркинг со 120 места. СПА хотелот ги содржи следниве зони: зона за одмор и рекреација која вклучува основен ресторан со 300 места, ресторан-тераса - 100 места, кафе-тераса - 50 места, бар-ресторан Панорама - 80 места, лоби-бар - 60 места, компјутерска сала, детско катче, сала за фитнес, салон за убавина, туристичко биро. Бизнис зоната&nbsp; вклучува бизнис центар и две конференциски сали со капацитет 30 и 200 места. Салите располагаат со флип чарто, екрани и&nbsp; мултимедија плеери. Wellness зона- вклучува голем и мал (детски) затворен базен со минерална вода, финска сауна, сауна со хромотерапијата, парна бања, сала за релакс, Фреш и Витамин бар. СПА зоната вклучува 2 кабинети за козметички третмани, 15 соби за масажи и 6 простории со кади, египетска бања, турска бања, солариум. &nbsp;

5340 ден
5340 ден
- 4Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера + СПА во хотел Огњаново СПА ***, Огњаново

Хотелот располага со 12 двокреветни соби Делукс, 4 двокреветни соби стандард и 4 апартмани. Сите елегантни простории&nbsp; за сместување во хотелот располагаат со LCD телевизор со кабелски канали, мини бар и купатило со козметика и фен. Секоја соба е со клима уред и балкон . Ресторанот е со пријатна атмосфера и пространа градина, добра услуга и нуди на своите гости бугарска и интернационална кујна. Од панорамскиот бар со чаша ароматично кафе, може да уживате во неповторлива глетка кон Пирин, Родопите и река Канина. Во хотелот може да организирате забави, годишнини, родендени, семејни прослави, пријателски средби како и професионални собири - конференции, семинари, обуки и школи. Хотел Огњаново Спа нуди конференциска сала, бесплатен Wi-Fi на територијата на комплексот, спокојна и продуктивна средина. Огњаново е едно од најпознатите балнеолошките центри во Бугарија. Огњановските минарални бањи се состојат од 24 термоминерални извори со вкупен дебит од 102 литри во секунда. Просечната температура на водата е 39-40 степени Целзиусови. Анализата на водата ја дефинира како хипертермална и слабоминерализирана. Минералните води лекуваат болести на мускуло - моторниот систем, срцеви заболувања и болести на крвните садови, нарушувања на ендокриниот систем, дигестивниот и респираторниот систем, метаболизмот и различни гинеколошки и нервни проблеми. &nbsp;

1390 ден
1390 ден
- 4Понудата е успешна!
Тридневен или четиридневен делничен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Лоциран во месноста Страгите, од хотелот се открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирањето на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и природа. Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа. Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни&nbsp; апартмани со кујна и апартмани&nbsp; со камин во дневната соба. &bull; Рецепциja и туристичка канцеларија; &bull; Лоби бар; &bull; Ресторан; &bull; Откриен&nbsp; бар за летните денови; &bull; Лифт&nbsp; во&nbsp; секој&nbsp; сектор&nbsp; на комплексот; &bull; Гардероба за скијање; &bull; Подземен паркинг и надземни паркинг места; &bull; Кабелска телевизија во секоја соба; &bull; Неверојатната локација, величествените&nbsp; глетки кон планината, удобните&nbsp; апартмани, како и&nbsp;нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор! &nbsp;

5783 ден
5783 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + оф-роуд прошетка во Хотел Дипломат Парк - град Луковит, Бугарија

Соби: Стандардните двојни соби располагаат со клима уред, 21 инчен телевизор, сателитска ТВ, телефон и безжичен интернет. Хотел Дипломат Парк нуди и сместување во простории тип студио, кои се состојат од спална соба, дневен престој и целосно опремена кујна. На располагање на гостите се клима уред, 21 инчен телевизор, сателитска ТВ, телефон и безжичен интернет. Ресторани: Ресторан Дипломат Парк располага со 60 места и нуди традиционална бугарска кујна. Пријатната атмосфера на ресторанот е погодна за службени ручеци и вечери, корпоративни и семејни прослави. &nbsp; Атракции: Во околината на градот во 1953 година е пронајдено Луковитското Тракиско сребрено богатство, датира од средината до втората половина на IV в.пр.н.е. Месноста е богата со пештери. Тука можат да се видат природните атракции: пештерата &quot;Проходна&quot;, С&rsquo;евата Дупка, &quot;Темната Дупка&quot;, &quot;Котлен&quot;, Прекрасниот кањон на реката Златна Панега, уникатните карпести&nbsp; формации &quot;Куклите&quot; во Карлуковското карстно плато. С&egrave; почесто градот и регионот собира луѓе на уметноста,бидејќи&nbsp; ова место се карактерира како високo енергетска зона. &nbsp;

1232 ден
2465 ден
50% 10Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + СПА во Хотел Казанлак***

Хотелот располага со најголемата сместувачката база на територијата на град Казанлак, овозможувајќи сместување при максимален капацитет до 240 луѓе во: 90 двокреветни соби 10 еднокреветни соби 11 трокреветни 3 апартмани 1 претседателски апартман. Собите се со индивидуален клима уред, сопствена бања, кабелска телевизија, брз бесплатен Wi Fi, противпожарни системи. Хотел Казанлак нуди одлични услови за бизнис и конгресен туризам - четири конференциски сали - една со 180 места, една со 60 места и две со по 35 места. Салите се опремени со мултимедија, голем екран, магнетна табла, проектор, интернет конекција и ги обезбедуваат сите потребни услови за бизнис работа. За своите гости Хотел Казанлак нуди бесплатен сеф на рецепција, факс услуги, плаќање со кредитни картички, платен безбеден паркинг, перална, пеглање, продавница за сувенири, собна услуга, будење по нарачка. Хотелскиот комплекс располага со три ресторани: Дом Казанлак со 250 места, сала Корнер со 50 места и сала Магна со 120 места. Рестораните предлагаат комфор и дискреција, во комбинација со исклучителна удобност и богат избор на европска и национална кујна. Атмосферата е исклучително погодна за деловни ручеци и вечери, за организирање на бизнис и приватни прослави. На располагање се уште дневен коктел бар Холивуд и ноќен бар Панорама. При користење на надворешна балнео терапија по темперирање до 33- 35 степени, минералната вода на извор Овошник покажува благотворно влијание кај следните болести: - Дегенеративни и воспалителни болести, како артрозоартрити, спондилартрити, коксартрози, ревматоиден артритис; - Болести на периферниот нервен систем, како дископатија, радикулити, плексити; - Ортопедски болести; - Хронични неспецифични дерматитис; - Раздвижување кај пострауматско и постоперативни состојби на локомоторниот апарат.

1406 ден
1406 ден
- 43Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Лоциран во месноста Страгите, од хотелот се открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирањето на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и природа. Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа. Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни&nbsp; апартмани со кујна и апартмани&nbsp; со камин во дневната соба. &bull; Рецепциja и туристичка канцеларија; &bull; Лоби бар; &bull; Ресторан; &bull; Откриен&nbsp; бар за летните денови; &bull; Лифт&nbsp; во&nbsp; секој&nbsp; сектор&nbsp; на комплексот; &bull; Гардероба за скијање; &bull; Подземен паркинг и надземни паркинг места; &bull; Кабелска телевизија во секоја соба; &bull; Неверојатната локација, величествените&nbsp; глетки кон планината, удобните&nbsp; апартмани, како и&nbsp;нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор! &nbsp;

1327 ден
1327 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Комплекс Пирин Голф - Разлог, Бугарија

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен чајник, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон. Се открива прекрасна панорамата&nbsp;&nbsp; кон планината, центарот на градот&nbsp; или кон теренот за голф. Студио - од 35 метри квадратни&nbsp; до 44 метри квадратни. Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло &nbsp;

1232 ден
1232 ден
- 364Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и СПА третман + базен во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Прекрасната природа, минералните извори и поволните климатски карактеристики за лекувањето на голем број болести го прават Велинград посакувана од бугарските и странски туристи дестинација. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканскиот полуостров&quot; градот ги пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, софистицирана кујна и живописни места за одмор. &nbsp;

695 ден
1390 ден
50% 6Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Орфеј****, Пампорово

Сместување: Хотелот Орфеј, на располагање на гостите се соби, како и апартмани со 1 и 2 спални. Во секоја соба и апартман има телевизор, телефон, мини бар, интернет, бањите се со када и фен. Ресторани и барови: Хотелот Орфеј, Пампорово има главен ресторан, таверна Орфеј, лоби бар, бар базен / витамин бар. Спа услуги и слободно време: Во Спа &amp; Велнес центарот на Орфеј, гостите имаат можност да избираат од внатрешен базен, турска бања, туш &quot;Виши&quot;, 2 масажни кади, џакузи, парна бања, Финска бања, инфрацрвена сауна, финска сауна, масажа ординации, Руски ВИП апартман. Хотелски услуги: Во хотелот има салон за убавина- козметика за лице и тело, маникир и педикир, лекарски кабинет. Освен&nbsp; тоа има и&nbsp; конференциска сала со 120 места, сала за состаноци со 30 места, продавници, менувачница, билијард, перење и пеглање, употреба на личен сеф. &nbsp;

2022 ден
2022 ден
- 146Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во СПА Клуб Бор****, Велинград

Хотелот располага со 48 двокреветни соби и 88 апартмани - атрактивни со по дизајн и по боја решенија. Сите соби и апартмани во хотелот се опремени со плазма телевизор, мини бар, интернет, сателитска ТВ, телефони во бањите и собите, минерална вода во бањите. Во хотелот&nbsp; се одвоени следниве зони: &bull; Рекреативна зона: Основен ресторан со 200 места, ресторан-летна бавча со скара на отворено со 80 места, таверна со 80 места, кафе-бар &quot;Панорама&quot; со 80 места, лоби-бар со 30 места, кафе-летна градина со 40 места, компјутерска сала, детско катче, туристичко биро; &bull; Бизнис зоната вклучува бизнис центар, голема конференциска сала со 100 места, мала конференциска сала со 20 места. Салите располагаат со флип-чарто, екрани, мултимедија-плеери, интернет. SPA, Wellness и Медицина на 2000 квадратни. M! &bull; Wellness зона- вклучува&nbsp; внатрешен базен, надворешен базен (во лето), детски отворен базен (во лето), затворено&nbsp; џакузи, фитнес, Фреш-бар со 20 места; &bull; SPA зоната вклучува: 2 кабинети за козметички третмани, 5 кабинети за масажи, 4 кабинети со кади, кабинет за Ајурведа масажа, турска бања, парна бања, сауна, соба за релаксација, солариум; &bull; Медицинската зона вклучува: ординации по Физиотерапија, Неврологија, Кардиологија и внатрешни болести, Хирургија, Гинекологија и акушерство, Гастроентерологија, Урологија и Дерматологија, медицински манипулации, сала за кинезитерапија, простории за третман со Луга-кал, светлолекување, ултразвук, инхалации, хидротерапија. &nbsp; &nbsp;

2812 ден
5625 ден
50% 5Понудата е успешна!
Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера во СПА Клуб Бор****, Велинград

Хотелот располага со 48 двокреветни соби и 88 апартмани - атрактивни со по дизајн и по боја решенија. Сите соби и апартмани во хотелот се опремени со плазма телевизор, мини бар, интернет, сателитска ТВ, телефони во бањите и собите, минерална вода во бањите. Во хотелот&nbsp; се одвоени следниве зони: &bull; Рекреативна зона: Основен ресторан со 200 места, ресторан-летна бавча со скара на отворено со 80 места, таверна со 80 места, кафе-бар &quot;Панорама&quot; со 80 места, лоби-бар со 30 места, кафе-летна градина со 40 места, компјутерска сала, детско катче, туристичко биро; &bull; Бизнис зоната вклучува бизнис центар, голема конференциска сала со 100 места, мала конференциска сала со 20 места. Салите располагаат со флип-чарто, екрани, мултимедија-плеери, интернет. SPA, Wellness и Медицина на 2000 квадратни. M! &bull; Wellness зона- вклучува&nbsp; внатрешен базен, надворешен базен (во лето), детски отворен базен (во лето), затворено&nbsp; џакузи, фитнес, Фреш-бар со 20 места; &bull; SPA зоната вклучува: 2 кабинети за козметички третмани, 5 кабинети за масажи, 4 кабинети со кади, кабинет за Ајурведа масажа, турска бања, парна бања, сауна, соба за релаксација, солариум; &bull; Медицинската зона вклучува: ординации по Физиотерапија, Неврологија, Кардиологија и внатрешни болести, Хирургија, Гинекологија и акушерство, Гастроентерологија, Урологија и Дерматологија, медицински манипулации, сала за кинезитерапија, простории за третман со Луга-кал, светлолекување, ултразвук, инхалации, хидротерапија. &nbsp; &nbsp;

3286 ден
3286 ден
- 2Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Евридика***, Пампорово

Комплексот се состои од три корпуси&nbsp; поврзани меѓу себе со топла врска.&nbsp; Хотелот е на 3 спрата и располага со 9 апартмани, 36 двокреветни и 26 трокреветни соби. Сите соби се свртени кон југ.&nbsp; Во хотелот има ресторан- таверна со камин, ноќен бар, лоби бар, конференциска сала, менувачница, фитнес, затворен базен со детска секција, сауна, џакузи, парна бања, пинг понг, билијард, летна бавча , скара и паркинг. Хотелот располага со сите потребни услови не само за рекреација, спорт и разновидна забава, но и за одржување на конференции, семинари, &quot;зелени&quot; и &quot;планински&quot; училишта. Дозволен е престој со миленичиња. Локација и знаменитости: Хотел Евридика се наоѓа во Пампорово, едно од најпопуларните и модерени&nbsp; скијачки одморалишта во Бугарија. Пампорово е лоцирано во срцето на Родопите, на 260 километри од главниот град Софија, на 85 километри јужно од Пловдив и на 15 километри од Смолјан. Пампорово е едно од најсончевите планински одморалишта во Бугарија &ndash; овде сончевите денови во годината се повеќе од 240. Климата е блага, со силно медитерански влијание. За Пампорово не се карактеристични ниту нагли промени во времето, ниту снежните наноси, па спокојството и безбедноста за време на одморот Ви се загарантирани. Одморалиштето и патеките околу него се наоѓаат меѓу вековните и исклучително убави елки. Ова го прави центар на атракција не само во зима, но и во текот на топлите летни месеци. &nbsp;

822 ден
1643 ден
50% 128Понудата е успешна!
Пакети со појадок, попладневна ужина и вечера + внатрешен базен во Хотел Шато Вапцаров

Сите стандардни соби се опремени со 2 стандардни кревети кои можат да бидат распоредени еден до друг или поодделно, во зависност од желбата на гостите. Сите двокреветни соби имаат можност за сместување на трет гостин на дополнително стандардно легло. Двоседот се растегнува и исто така може да служи за кревет. Стандардните соби се опремени со пространи бањи и нудат поглед кон планината. СПА центар Нашиот спа центар е опремен со голем внатрешен базен, џакузи, мермерна парна бања, сауна со поглед кон планината и зона за релаксација. За гостите кои сакаат да тренираат хотелот нуди и фитнес центар . &nbsp;

1232 ден
1232 ден
- 13Понудата е успешна!
Дводневен пакет за двајца возрасни и едно дете до 6 години + СПА во DIPLOMAT PLAZA Hotel & Resort****!

Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort се наоѓа во еколошки чиста област, непосредно до живописниот кањон на реката&nbsp; Искар и геопарк &quot;Искар-Панега&quot;, што им овозможува на гостите целогодишно да се восхитуваат на природните атракции во околината. Тука можат да се посетат: пештерата &quot;Проходна&quot; (каде што се наоѓа карпестиот феномен &quot;Божјите Очи&quot;), пештера &quot;Свирчовица&quot;, карпестите феномени &quot;Провртеника&quot; и &quot;Струпаница&quot; ,&quot;Котлен&quot;. Убавиот&nbsp; кањон на река &quot;Златна Панега &quot;и античкиот карпест манастир&quot; Св. Никола &quot;- (Глигора).Гостите можат да се забавуваат и со стрелаштво, воздушна пушка и пиштол, прошетка со офроуд џип, скок&nbsp; со банџи од пештерата&quot; Проходна &quot;, качување по карпи, алпски рапел, рафтинг, Пејнтбол, забавни игри меѓу природата, пикници и излети , романтични вечери на отворено, лов и риболов. Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort им нуди на своите гости освен&nbsp; стандардни соби, исто така и тематски луксуз во сместувањето - 9 еднокреветни соби, 23 двокреветни стандардни соби, 19 тематски дизајнирани&nbsp; соби. Благодарение на својот уникатен ентериер, тематските соби на хотелот ги пренесуваат нашите&nbsp; гости&nbsp; до речиси секој агол на светот - од соба &quot;Лондон&quot; во соби &quot;Хонг Конг&quot;, &quot;Чикаго&quot;, &quot;Париз&quot;, &quot;Дубаи&quot; до ултралуксузниот&nbsp; апартман &quot;На седмо небо. Сите соби се со централна климатизација, сателитска дигитална телевизија, мини бар, персонален&nbsp; сеф и интернет конекција. Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort располага со различен тип локали за исхрана&nbsp; и забава: Лоби-бар &quot;Atruim&quot; - одлично место како за приватни, така и за деловните средби со одвоени бизнис зони. Извонреден акцент којшто ја дополнува атмосферата е уникатниот&nbsp; панорамски покрив. Ресторан &quot;La Plaza&quot; - Софистицирана атмосфера, гурманска кујна и место, исклучително&nbsp; погодно&nbsp; за семејни и корпоративни прослави, коктели, гала вечери и свадби. Винарија &quot;При момите&quot; &ndash; дизајнирана&nbsp; во оригинален етно стил,предлага бугарска кујна и локални специјалитети, совршено дополнети со специјално селектирани&nbsp; вина. Локалот е со панорамска тераса, работи преку целата година Пицерија &quot;Plaza&quot; - за обожавателите на вкусна пица и домашни торти и колачи. На располагање на гостите е зона за игри со пинг понг и фудбал на маса. Кон локалот има отворена градина со детско катче и е претпочитано место за детски прослави. Healthybar &ndash; аранжирана просторија за појадок. Соодветно место за одржување на работилници, ручеци и вечери во затворен круг. Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort нуди угостителски услуги(кетеринг) со индивидуален стил и пристап. Организирање на бизнис кетеринг, угостителски услуги на матурски вечери, свадби, семејни и детски прослави, градинарски угостителски забави и скари. Center Health &amp; Beauty -SPECIAL.SPIRITS.FROM.SPECIAL.PLACES.В центарот се развиваат трите главни насоки -Spa, Wellness и Antiaging.SPA Area располага со затворен базен со сребрена - јонска филтрација со различна зона за деца, џакузи, плажа зона со лежалки, финска сауна, инфраред сауна, парна бања и контрастен душ.WELLNESS иANTIAGINGАrea има зона за релаксација, сали за&nbsp; масажа, термо-зона, амам, хидро-масажа кади и Vip парна баня. Center Health &amp; Beauty нуди анти-стареењето, релаксирачки,третмани за детоксикација - масажи и третмани за тело и лице, козметички и фризерски услуги, spa Маникир и педикир други. &nbsp; Diplomat Plaza Hotel &amp; Resort обезбедува и одлична можност за организирање на различен тип корпоративни настани: обуки, тим-билдинг програми, семинари, конференции. Конференцискиот центар на комплексот располага со четири сали со современа техничка опрема, со природна светлина, централна климатизација и Wi-Fi. &nbsp;

6288 ден
6288 ден
- 11Понудата е успешна!
Еднодневен делничен и викенд пакет во двокреветна соба со појадок и вечера во Балнео Хотел Свети Спас, Велинград

Хотелскиот дел на комплексот располага со 105 двокреветни соби, 4 VIP студиa и 115 луксузни апартмани &ndash; со атрактивни како дизајн и по боја решенија, со божествени глетки и на југ, и на север кон величествените Родопи. Сите простории во хотелот се опремени со LCD телевизор, мини бар, интернет, сателитска, телефон во бања и соба. Отворен и затворен паркинг со 120 места. СПА хотелот ги содржи следниве зони: зона за одмор и рекреација која вклучува основен ресторан со 300 места, ресторан-тераса - 100 места, кафе-тераса - 50 места, бар-ресторан Панорама - 80 места, лоби-бар - 60 места, компјутерска сала, детско катче, сала за фитнес, салон за убавина, туристичко биро. Бизнис зоната&nbsp; вклучува бизнис центар и две конференциски сали со капацитет 30 и 200 места. Салите располагаат со флип чарто, екрани и&nbsp; мултимедија плеери. Wellness зона- вклучува голем и мал (детски) затворен базен со минерална вода, финска сауна, сауна со хромотерапијата, парна бања, сала за релакс, Фреш и Витамин бар. СПА зоната вклучува 2 кабинети за козметички третмани, 15 соби за масажи и 6 простории со кади, египетска бања, турска бања, солариум. &nbsp;

1738 ден
3476 ден
50% 56Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Паисиј Хилендарски, Пампорово

За своите гости хотелот предлага сместување во пространи двокреветни соби, апартмани и студиа. Сите простории се со тераси и уникатна глетка кон врв Снежанка, висок 1926 метри и телевизиската кула која се наоѓа на врвот. Собите се модерно опремени и нудат кабловска телевизија, фрижидер, сопствена бања со туш кабина. Бесплатно користење на Wi-Fi безжичен интернет. Двокреветните соби и студиа се со можност за користење на дополнително легло- растеглива фотеља. Апартманите се состојат од спална и дневна соба, со можност за сместување до 4 лица. Во менито на ресторанот акцентот се ставен на разновидноста на европска кујна, на специјални јадења, био производи и егзотични десерти, приготвени од искусни кулинари со креативен однос кон храната. Специјална селекција сомашни и странски вина, комбинација од виртуозни вкусови и ароми. Локацијата на хотелот предлага организирање на скара излети во живописните месности во регионот. Родопското гостопримство и пријателска атмосфера, се гаранција да реализирате успешен креативен одмор и да се чувствувате спокојни и задоволни од Вашиот избор.

1264 ден
1264 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен, тридневен и петдневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во ТЕРРА Комплекс!

Комплексот нуди модерни двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Сите соби располагаат со ТВ со кабловска, безжичен интернет, телефон, мини бар, бња со туш и фен. Апартманите дополнително располагаат&nbsp; со дневна соба со софа, кујна (перална, тостер, фурна, фрижидер), балкон, бања со када / туш кабина и тоалети. Сите простории се загреваат со парно. Спорти СПА: СПА зона (финска сауна, парна бања, џакузи, затворен базен (20х7м.) Со температура на водата 31 оC. На располагање на гостите на хотелот се ресторан, лоби бар, сала за игри, детско катче, конференциска сала, безжичен интернет во целиот комплекс, паркинг. &nbsp;

1801 ден
3602 ден
50% 36Понудата е успешна!
Дводневен викенд пакет со појадок и вечера во викенд населба Свети Ѓорѓи , Цигов Чарк - Р. Бугарија

Комплексот располага и со апартман со две одделни спални, бања,&nbsp; и дневна соба со два дополнителни кревети. Во секоја куќичка има сателитска телевизија,&nbsp; плазма телевизори, секоја куќичка има фрижидер, интернет, бесплатен паркинг. Гостите на викенд населба имаат на располагање ресторан со 40 места со голема летна бавча. Одморалиштето&nbsp; кај &quot;Браната Батак&quot; и месноста одморалиште &quot;Цигов чарк&quot; се лоцирани во Западните Родопи, на 21 километри од градот Велинград во Бугарија. Идеално место за одмор во секое време од годината. Самиот одморалиште располага со добра сместувачка база од сите видови категории, со многу локали и ресторани. Водата во браната дава прекрасни можности за водни спортови и риболов. &nbsp;

2149 ден
2149 ден
- 2Понудата е успешна!
Еднодневен делничен и викенд пакет во двокреветна соба или апартман со појадок + СПА во Royal SPA Valentina Castle

Секоја од пространите соби и апартмани во Royal SPA Valentina Castle е прекрасно декорирана и предиспонира кон целосна релаксација. Хотелот е дизајниран како место каде со софистициран стил и луксуз се создава една пријатна, мирна и релаксирачка атмосфера. Покрај луксузното сместување, овде имате можност да уживате и на разновидна кујна во ресторанот. Во менито се избрани првокласни вина, светски бренд ови и пијалоци, вкусна локална кујна, салати и прекрасни десерти. Royal SPA Valentina Castle се наоѓа во близина на замокот Valentina Castle Hotel &amp; Spa.

1564 ден
1564 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет на база All Inclisve Light во The Secret Hotel, Банско

Хотелот нуди сместување во двокреветни соби и апартмани, сите опремени со сопствена бања со када. Хотелот располага со: ресторан ноќен бар скара сауна ски гардеробер скијачка патека за вежбање со сопствена жичара бесплатен паркинг &nbsp;

1043 ден
1043 ден
- 0Понудата е успешна!
50% попуст на дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + влезница за градскиот музеј во Хотел Деспот Слав, Мелник

Изграден целосно во традициите на типичните стари Мелнички куќи - со камени основи и ѕидови, врати од дрво, прозорци од обоено стакло, мебел од ковано железо и стакло во &quot;Ретро&quot; стил, хотелот располага&nbsp; со предностите на современата цивилизација - телефон, дигитална телевизија, сопствен санитарен јазол и мини бар во секоја соба. Хотелот располага со 14 двокреветни соби со спална, 2 двокреветни соби со единечни кревети, 4 трокреветни соби, 2 триѕвездни&nbsp; апартмани со капацитет 3 луѓе и 2 апартмани категорија три ѕвезди со капацитет за сместување до 4 луѓе. Богатата античка култура и мноштвото историски знаменитости во градот Мелник го рангира меѓу најголемите богатства на Бугарија. Мелник е место со вековната винска традиција што го прави ова чудо место идеален избор, како за домашните туристи така и за гости љубители на добрата храна, виното и културата. Местоположба и знаменитости: Во месноста има бројни интересни места како манастирот на Ванѓа во месноста Рупите, Роженскиот Манастир, Мелничките&nbsp; пирамиди а самиот град Мелник е под заштита на УНЕСКО. Бројни пешачки патеки започнуваат од градот. Хотел и Ресторан &quot;Деспот Слав&quot; е лоциран на главната улица на стариот град, со одличен поглед кон Мелничките пирамиди, параклисот Света Зона, а во непосредна близина има&nbsp; остатоци од древна Црква. Климата во месноста е погодна за луѓето со проблеми со дишењето и има над 250 сончеви денови во годината. &nbsp;

1896 ден
3792 ден
50% 21Понудата е успешна!
Пакети за двајца со појадок или со појадок и вечера + СПА во Хотел Алегра, Велинград

Сместен во подножјето на ридовите, хотелот им нуди на своите гости тишина и комфор. Хотелот располага со 9 двокреветни соби, 13 студиа, 5 двособни апартмани и 2 трособни апартмани. Собите се опремени со дигитална телевизија, мини бар, WIFI. За време на престојот секој гостин може да отседне во нашиот Класичен ресторан со 80 места, кој нуди&nbsp; традиционални јадења во комбинација со елегантен амбиент и квалитетна услуга. Во Лоби барот&nbsp; може да уживате во пријатна атмосфера и квалитетни&nbsp; алкохолни пијалоци. СПА центарот во хотелот &quot;Алегра&quot; освојува со неповторливата&nbsp; атмосфера и е идеално место за релаксација и бегство од грижите. На располагање на гостите се - внатрешен базен, надворешно и внатрешно џакузи. лежалки, турска бања, сауна, парна бања, релакс сала. На располагање на гостите е и бесплатен паркинг. Надворешно и внатрешно детско катче. Заедно со одлични услови за балнео и климатско лекување, СПА и велнес одмор, релаксација меѓу природата, еко и планински туризам, опознавачки&nbsp; и културно-историски тури, и благодарение на високиот професионализам, добрата конференциска база, првокласна кујна и можности за забава триѕвездниот хотел &quot;Алегра&quot; е погодно место и за спроведување на успешни бизнис настани, самити, тим билдинг и незаборавни семејни прослави. &nbsp;

3666 ден
3666 ден
- 0Понудата е успешна!
Дводневен и тридневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + масажи во Хотел Бугарија, Велинград

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу&nbsp; бугарски и странски туристи. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканот&quot; градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни&nbsp; места за одмор и рекреација. Овде има&nbsp; балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели. &nbsp;

5625 ден
11250 ден
50% 0Понудата е успешна!
Дводневен пакет со појадок и празнична вечера + користење на СПА услуги во Хотел Здравец Wellness & SPA****

Хотел здравец Wellness &amp; SPA **** располага со: 89 соби: 19 еднокреветни соби, 15 двојни стандардни соби со две одделни легла, 35 двојни луксузни соби, 14 двојни ВИП соби, 3 апартмани, 2 семејни апартмани. Двојните Вип соби се со балкон / Сите простории се со када и туш кабина, освен стандардните соби. широкопојасен безжичен интернет Кабловска Телевизија Минибар директна телефонска линија Централна климатизација со самостојно регулирање Електронски систем за заклучување Противпожарен систем Паник копче по потреба Специјално приспособени соби за инвалиди и астматичари Сите соби се со бања и туш- кабина Лоциран во јужна Бугарија, Велинград е сместен во западниот дел&nbsp; на Чепинската котлина, точно до границата меѓу Рила и Родопите. Со своите бројни Хотели Велинград, минерална вода и благодарејќи на климата, кој е особено поволна за третман на различни видови заболувања, градот е рангираа меѓу најпосакуваните места за одмор во земјата! Покрај неговата голема популарност и одликувањето што дефинитивно го заслужува, а имено &quot;СПА престолнина на Бугарија&quot;, овде се разполжени многу природни и културно-архитектонски знаменитости, кои можете да ги посетите. Локалите и рестораните во градот исто така се во изобилство, но освен нив, може да се насладите и на прекрасната природата, која го заобиколува местото. Велинград е популарна дестинација и меѓу странските туристи, повторно поради прекрасната природа, лековитите својства на климата и минералните води, како и поради Хотели Велинград, во кои освен да преноќевате, можете да ги искористат предностите на дополнителните услуги за релаксација, кои се предлагаат овде. &nbsp;

3476 ден
3476 ден
- 2Понудата е успешна!
Дводневен пакет со појадок и вечера + шише вино и СПА во Хотел Казанлак***

Хотелот располага со најголемата сместувачката база на територијата на град Казанлак, овозможувајќи сместување при максимален капацитет до 240 луѓе во: 90 двокреветни соби 10 еднокреветни соби 11 трокреветни 3 апартмани 1 претседателски апартман. Собите се со индивидуален клима уред, сопствена бања, кабелска телевизија, брз бесплатен Wi Fi, противпожарни системи. Хотел Казанлак нуди одлични услови за бизнис и конгресен туризам - четири конференциски сали - една со 180 места, една со 60 места и две со по 35 места. Салите се опремени со мултимедија, голем екран, магнетна табла, проектор, интернет конекција и ги обезбедуваат сите потребни услови за бизнис работа. За своите гости Хотел Казанлак нуди бесплатен сеф на рецепција, факс услуги, плаќање со кредитни картички, платен безбеден паркинг, перална, пеглање, продавница за сувенири, собна услуга, будење по нарачка. Хотелскиот комплекс располага со три ресторани: Дом Казанлак со 250 места, сала Корнер со 50 места и сала Магна со 120 места. Рестораните предлагаат комфор и дискреција, во комбинација со исклучителна удобност и богат избор на европска и национална кујна. Атмосферата е исклучително погодна за деловни ручеци и вечери, за организирање на бизнис и приватни прослави. На располагање се уште дневен коктел бар Холивуд и ноќен бар Панорама. При користење на надворешна балнео терапија по темперирање до 33- 35 степени, минералната вода на извор Овошник покажува благотворно влијание кај следните болести: - Дегенеративни и воспалителни болести, како артрозоартрити, спондилартрити, коксартрози, ревматоиден артритис; - Болести на периферниот нервен систем, како дископатија, радикулити, плексити; - Ортопедски болести; - Хронични неспецифични дерматитис; - Раздвижување кај пострауматско и постоперативни состојби на локомоторниот апарат.

4708 ден
4708 ден
- 0Понудата е успешна!
Дводневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + посета на Музејот на занаетите во Хотел Тројан Плаза****

Опис на собите: Двојна стандардна соба: опремени со клима уред, централно греење, телефон, телевизор со кабловска телевизија, минибар, кабелски интернет, 2 кревети, бања со туш кабина, растеглива фотелја (погодна за сместување на дете) Двокреветна соба Лукс: опремени со клима уред, централно греење , телефон, телевизор со кабловска телевизија, минибар, кабелски интернет, 2 кревети, бања со када, балкон, двосед (погоден за сместување на две деца или 1 возрасен) Апартман: Опремени со клима уред, централно греење, телефон, телевизор со кабловска телевизија, минибар, кабелски интернет, спална, бања со када, балкон, двосед (погоден за сместување на две деца или 1 возрасен). Ресторан &quot;Тројан&quot; е лоциран буквално над реката Бели Осам - во него можете да уживате на интернационална кујна во префинет амбиент, како и на прекрасната глетка кон врв Беклемето. Таверна &quot;Тројан&quot; нуди исклучително богато мени од национални и локални јадења, широк избор на вина и пијалоци. Дизајнот на таверната е исклучително оригинален - атрактивни сепареа во форма на запрежна кола, бочва, бунар или куќа создаваат неповторлива атмосфера. Градот Тројан е лоциран на 400 метри надморска височина на живописно терасирани брегови на реката Бели Осам, во подножјето на Балканот, градот се радува на&nbsp; божествена комбинација на свежа пролет и&nbsp; лето, сончева и топла есен, мека и снежна зима. Во околината се на градот се наоѓаат, историскиот Тројанскиот манастир &quot;Успение Богородично&quot;, кој е трет по големина во Бугарија, Изложба на уметнички занаети и Природонаучниот музеј, Римскиот воен камп &quot;Состра&quot;, кој се наоѓа&nbsp; на во 5 километри&nbsp; од градот, Музејот на народни ракотворби и применети уметности. Галеријата &quot;Серјакова куќа&quot; и Црквата &quot;Св. Параскева Петка&quot; се во непосредна близина на Хотел &quot;Тројан Плаза&quot;. &nbsp;

4993 ден
4993 ден
- 1Понудата е успешна!
50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера со дегустација на 4 вида "Живо Белгиско Пиво" во Куќа за гости Уника

Опремата на сите простории вклучува: клима уред , инфраред отоплување (безшумен&nbsp; - невидлив сончев спектар), бесплатен безжичен интернет, кабелска телевизија со 60 канали, 21 инчен телевизор, фрижидер - минибар, маса, гардероба, тераса со алуминиумска маса и 4 столици , бања и локално греење. Знаменитости: Градот Тројан ја сочувал својата преродбеничка романтична убавина, живее и денес надвор од&nbsp; бурните времиња и само Градскиот часовник потсетува за минувањето на минутите кои тука се часови .... Куќите и дворовите, црквите и улиците со чешми, Првото светско училиште во Бугарија, - овде се задржал изгледот и духот од Преродбата. Трјавна чува над 140 споменици на Бугарската преродбенска архитектура. Овде се ремек делата на Тревненската уметничка школа. Недопрена убавина, мир и комфор, недопрена природа, чист воздух - сето тоа го прави гратчето прави Трјавна привлечна туристичка дестинација.

4582 ден
9164 ден
50% 7Понудата е успешна!
вчитај уште попусти
Статистика
Активна групна понуда со најголем приход:
1992280 ден Vipponuda.com Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел Селект****, Велинград
Вкупно групни понуди: 879
Просечен групни попуст: 38%
Вкупна дневна групна заштеда: 890049 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kolektiva.net 107001
2. Kupinapopust.mk 94792
3. Lapaj.mk 26847
4. Kelepur.mk 16059
5. Megapopust.mk 8837
6. Unisales.mk 4595
7. Popustid.mk 4085
8. Webklinika.mk 3670
9. Sakampopust.mk 0
10. Wow.mk 0
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+