38% на професионален маникир ( отстранување на кутикули, oбликување и полирање на нокти + Гратис парафинска ракавица во козметичко студио и центар за едукација „Tropic Belleza 38% на професионален маникир ( отстранување на кутикули, oбликување и полирање на нокти + Гратис парафинска ракавица во козметичко студио и центар за едукација „Tropic Belleza Цена400 ден 700 ден Попуст43% Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база  All Inclusive Light + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина*** Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive Light + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина*** Цена1011 ден 1011 ден Попуст- 31% ПОПУСТ за ИЗРАБОТКА НА УНИКАТЕН СЕМИНАРСКИ ТРУД ПО ЕСКЛУЗИВНА ЦЕНА ОД 450 ден. 31% ПОПУСТ за ИЗРАБОТКА НА УНИКАТЕН СЕМИНАРСКИ ТРУД ПО ЕСКЛУЗИВНА ЦЕНА ОД 450 ден. Цена450 ден 650 ден Попуст31% 20% попуст на топла депилација: раце и нозе + интима во Козметички салон "Габи" за само 400 ден. 20% попуст на топла депилација: раце и нозе + интима во Козметички салон "Габи" за само 400 ден. Цена400 ден 500 ден Попуст20% 20% попуст на ладна депилација на раце, нозе и интима со восок за еднократна употреба во вредност по цена од 600 ден. во Козметички салон "Габи" 20% попуст на ладна депилација на раце, нозе и интима со восок за еднократна употреба во вредност по цена од 600 ден. во Козметички салон "Габи" Цена600 ден 700 ден Попуст14% 20% ПОПУСТ на едно ноќевање за двајца со вклучено користење на фитнес и базен во VILLA & Spa Sparadise во Охрид за само 1200 ден. 20% ПОПУСТ на едно ноќевање за двајца со вклучено користење на фитнес и базен во VILLA & Spa Sparadise во Охрид за само 1200 ден. Цена1200 ден 1500 ден Попуст20% 35% попуст или само 400 ден. за испитување на крвна слика со хематолошки, биохемиски, глициден, липиден статус + уринарен статус во ПЗУ ПЗУ „Интермед Арт“ 35% попуст или само 400 ден. за испитување на крвна слика со хематолошки, биохемиски, глициден, липиден статус + уринарен статус во ПЗУ ПЗУ „Интермед Арт“ Цена400 ден 600 ден Попуст33% Класичните и романтични обетки од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Pearl Sparkle, за само 990 ден. Бесплатна испорака Класичните и романтични обетки од сребро и SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Pearl Sparkle, за само 990 ден. Бесплатна испорака Цена990 ден 2100 ден Попуст53% 16% на 15 третмани за слабеење! За 1050 ден. добивате 5 антицелулитни и 10 боди врапинг третмани во Козметичко студио„Габи “ 16% на 15 третмани за слабеење! За 1050 ден. добивате 5 антицелулитни и 10 боди врапинг третмани во Козметичко студио„Габи “ Цена1050 ден 1250 ден Попуст16% Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Селект****, Велинград Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Селект****, Велинград Цена1548 ден 3097 ден Попуст50% Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Апарт Хотел СПА Вита Спрингс - Бугарија Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Апарт Хотел СПА Вита Спрингс - Бугарија Цена1770 ден 3539 ден Попуст50% Еднодневен делничен пакет со појадок или со со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Спа Хотел Рич****, Велинград Еднодневен делничен пакет со појадок или со со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Спа Хотел Рич****, Велинград Цена2307 ден 2307 ден Попуст- 50% ПОПУСТ на комплетен офталмолошки преглед и одредување диоптрија на наочари во очна оптика Геталдус со најсовремени методи и апарати. 50% ПОПУСТ на комплетен офталмолошки преглед и одредување диоптрија на наочари во очна оптика Геталдус со најсовремени методи и апарати. Цена500 ден 1000 ден Попуст50% Повелете во хотелот со најтоплата минерална вода во Велинград – СПА одмор со појадок и вечера во Балнеохотел Аура*** Повелете во хотелот со најтоплата минерална вода во Велинград – СПА одмор со појадок и вечера во Балнеохотел Аура*** Цена1675 ден 1675 ден Попуст- Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско Цена790 ден 1580 ден Попуст50% Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Орфеј****, Банско Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Орфеј****, Банско Цена1766 ден 1766 ден Попуст- 61% ПОПУСТ на Кинезиолошки преглед - функционален статус + телесни корективни вежби за деформитети на 'рбетен столб (Сколиоза, кифоза, лордоза...) кај деца и адолесценти. 61% ПОПУСТ на Кинезиолошки преглед - функционален статус + телесни корективни вежби за деформитети на 'рбетен столб (Сколиоза, кифоза, лордоза...) кај деца и адолесценти. Цена390 ден 1000 ден Попуст61% 44% попуст или само 450 ден. за фарбање на коса + реконструирачки спреј + маска од ботокс од најдобрата линија на Botu-Cure Special Care на Италијанскиот бренд KAYPRO + фенирање во Фризерско студио „Перфект“ 44% попуст или само 450 ден. за фарбање на коса + реконструирачки спреј + маска од ботокс од најдобрата линија на Botu-Cure Special Care на Италијанскиот бренд KAYPRO + фенирање во Фризерско студио „Перфект“ Цена450 ден 800 ден Попуст44% 70% ПОПУСТ на Специјалистички преглед + ЕКГ + Ехо на црн дроб + Жолчка + Панкреас + Слезина +Абдоменална аорта + Бубрези + Мокрачна бешика + Простата кај мажи со рест урина, лекарски извештај и контрола до 30 дена. 70% ПОПУСТ на Специјалистички преглед + ЕКГ + Ехо на црн дроб + Жолчка + Панкреас + Слезина +Абдоменална аорта + Бубрези + Мокрачна бешика + Простата кај мажи со рест урина, лекарски извештај и контрола до 30 дена. Цена800 ден 2600 ден Попуст69% 55% ПОПУСТ на Лекарски уверенија за вработување, виза, упис на студенти, за престој во странство или државјанство, со реална цена од 1500 денари по цена од 675 денари. 55% ПОПУСТ на Лекарски уверенија за вработување, виза, упис на студенти, за престој во странство или државјанство, со реална цена од 1500 денари по цена од 675 денари. Цена675 ден 1500 ден Попуст55% Еднодневен пакет со појадок +  базен во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија Цена758 ден 758 ден Попуст- Наем на куќа за до десет или дванаесет лица со појадок во Red House, Копривштица Наем на куќа за до десет или дванаесет лица со појадок во Red House, Копривштица Цена8848 ден 8848 ден Попуст- Уживајте во прекрасната зимска идила во Берово! Добивате 40% попуст на едно ноќевање во студио за две лица во Мотел “Бистра“ - Берово Уживајте во прекрасната зимска идила во Берово! Добивате 40% попуст на едно ноќевање во студио за две лица во Мотел “Бистра“ - Берово Цена1300 ден 1300 ден Попуст- Дводневен или тридневен пакет со појадоци + празнична новогодишна вечера во хотел Елит, Девин Дводневен или тридневен пакет со појадоци + празнична новогодишна вечера во хотел Елит, Девин Цена7900 ден 7900 ден Попуст- 30% попуст на кифли со сирење и пица кифли во "Анета кифлички" за само 360 денари 30% попуст на кифли со сирење и пица кифли во "Анета кифлички" за само 360 денари Цена440 ден 650 ден Попуст32% ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН. ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН. Цена6200 ден 31000 ден Попуст80% 50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Спа Хотел Персенк*****, Девин 50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Спа Хотел Персенк*****, Девин Цена2465 ден 4930 ден Попуст50% 52% на преносен звучник Nitro N-MINI Јаболко од Нитро Компјутери во вредност од 749 ден. по цена од 360 ден. 52% на преносен звучник Nitro N-MINI Јаболко од Нитро Компјутери во вредност од 749 ден. по цена од 360 ден. Цена360 ден 750 ден Попуст52% Еднодневен делничен  пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Елбрус***, Велинград Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Елбрус***, Велинград Цена1675 ден 1675 ден Попуст- ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА !!Со купон од 125 ден. добивате 47% попуст на професионална шминка во Салон за убавина „Beauty Port“ ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА !!Со купон од 125 ден. добивате 47% попуст на професионална шминка во Салон за убавина „Beauty Port“ Цена125 ден 1200 ден Попуст90%
→ SITEPOPUSTI.MK - попусти до 90% во Македонија на едно место