20% ПОПУСТ на едно ноќевање за двајца со вклучено користење на фитнес и базен во VILLA & SPA SPARADISE во Охрид за само 1200 ден.

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

« Сите попусти (702)

Понуда која е во тек...