Со купон од 100 ден. и доплата од 1000 ден. во прекрасната Вила „TOMIĆ“ добивате 38% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

« Сите попусти (777)

Понуда која е во тек...