За само 120 ден. имајте средени раце и убави нокти и искористете го попустот од 50% со кој добивате маникир на природни нокти + декорација со лак по избор во Козметичкиот салон "Габи"

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

« Сите попусти (777)

Понуда која е во тек...