Со купон од 310 ден. и доплата од 1798 ден. добивате 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Зимски одмор, релаксација и комплетно уживање! Со купон од 310 ден. и доплата од 1798 ден. (29 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман во прекрасниот хотел „Winslow Infinity“, Банско

« Сите попусти (810)

Понудата е успешна!