Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Со купон од 50 ден и доплата во салонот за убавина „Mirror“ од 300 ден. добивате гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

« Сите попусти (810)

Понудата е успешна!