Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Со купон од 262 ден. и доплата од 1488 ден. (24 евра) добивате ноќевање за две лица со појадок во Double room во хотел „Almopia 3* близу топлите бањи во Лутраки, Грција

« Сите попусти (810)

Понудата е успешна!