Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Охрид - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Охрид.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Охрид

Цена Попуст Продадено
БОГАТ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА: ЃОМЛЕЗЕ, ПИТУЛИЦИ, КИСЕЛО МЛЕКО, РЕБРО ПОД САЧ И ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ОД ФУРНА ВО ЕТНО РЕСТОРАН „ДЕДО ДИМО“ - КУРАТИЦА ЗА САМО 999ДЕН.

БОГАТ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА: * ЃОМЛЕЗЕ * ПИТУЛИЦИ * КИСЕЛО МЛЕКО * РЕБРО ПОД САЧ * ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ОД ФУРНА

999 ден
1500 ден
33% 0Понудата е успешна!
5300 ден
9000 ден
41% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Охрид

Цена Попуст Продадено
59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

WEB пакет кој вклучува:* Дизајн на веб страна (6000ден.)** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Регистрација на .mk Domain или .com Domain (800ден.) * Вклучен веб Hosting една година (2200ден.) * Email адреси - неограничено* Бесплатна поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

3699 ден
9000 ден
59% 51Понудата е успешна!
50% попуст на МЕСЕЧНА ЧЛЕНАРИНА ЗА СЕКОЈДНЕВНИ ТРЕНИНЗИ ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ во вредност од 800ден. за само 399ден. КУПЕТЕ ДВА КУПОНИ И ВЕЖБАЈТЕ ДВА МЕСЕЦИ!

* Со купување на ЕДЕН КУПОН добивате ЧЛЕНАРИНА ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ СЕКОЈДНЕВНИ ТРЕНИНЗИ ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ * Со купување на ДВА КУПОНИ добивате ЧЛЕНАРИНА ЗА ДВА МЕСЕЦИ СЕКОЈДНЕВНИ ТРЕНИНЗИ ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ * Побрзајте! Обезбедете си место на време, бројот на купони е ограничен.

399 ден
800 ден
50% 42Понудата е успешна!
ТРЕНИРАЈТЕ ТРИ ПАТИ НЕДЕЛНО со 50% попуст ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ во вредност од 600ден. за само 299ден. КУПЕТЕ ДВА КУПОНИ И ВЕЖБАЈТЕ ДВА МЕСЕЦИ!

* Со купување на ЕДЕН КУПОН добивате ТРЕНИНЗИ ТРИ ПАТИ НЕДЕЛНО ИЛИ ВКУПНО 12 ТРЕНИНЗИ ЦЕЛ МЕСЕЦ ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ * Со купување на ДВА КУПОНИ добивате ТРЕНИНЗИ ТРИ ПАТИ НЕДЕЛНО ИЛИ ВКУПНО 24 ТРЕНИНЗИ ДВА МЕСЕЦИ ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ * Побрзајте! Обезбедете си место на време, бројот на купони е ограничен.

299 ден
600 ден
50% 29Понудата е успешна!
50% ПОПУСТ НА СУДСКИ ПРЕВОД ОД АНГЛИСКИ НА МАКЕДОНСКИ И ОБРАТНО ОД ОВЛАСТЕН СУДСКИ ПРЕВЕДУВАЧ ВО ВРЕДНОСТ ОД 400ДЕН. ЗА САМО 200ДЕН.

* Превод на една страна од македонски на англиски или обратно од овластен судски преведувач

200 ден
400 ден
50% 29Понудата е успешна!
ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН.

ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА* Основен дизајн прилагоден за сите екрани (Desktop, Tablet, Mobile)* Неограничен број на производи и категории* Шопинг кошничка* Плаќање со платежни картички (кредитни/дебитни)* Процесирање на платежни картички преку Casys/cPay* Административен панел за самостојно управување со веб продавницата.* Можност за дополнителни јазици и валути* Можност за интеграција со веќе постоечка веб страна или регистрација и хостинг на нова веб страна.* Бесплатна техничка поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

6200 ден
31000 ден
80% 11Понудата е успешна!
МЕШАН РАЖНИЧ ЗА ДВАЈЦА: ДОМАШЕН КОЛБАС, СВИНСКО МЕСО, ПИЛЕШКИ СТЕК + ГАРНИР ОРИЗ, КОМПИР, СВЕЖИ ПЕЧУРКИ, ДОМАТ, КРАСТАВИЦА И КРОМИД ВО „VILLA MINAMI“ ГОРНО КОЊСКО ЗА САМО 299ДЕН.

НОВА НЕОДОЛИВА ГУРМАНСКА ПОНУДА ЗА ДВАЈЦА ВО VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД!<br><br>* МЕШАН РАЖНИЧ ЗА ДВАЈЦА:<br>** ДОМАШЕН КОЛБАС<br>** СВИНСКО МЕСО<br>** ПИЛЕШКИ СТЕК <br>** ГАРНИР: ОРИЗ, КОМПИР, СВЕЖИ ПЕЧУРКИ, ДОМАТ, КРАСТАВИЦА И КРОМИД

299 ден
600 ден
50% 9Понудата е успешна!
1000 ден
2000 ден
50% 8Понудата е успешна!
50% попуст на 30 минутна ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА во салон за масажа „ARNIKA“ во вредност од 600ден. за само 299ден.

* 30 минутна масажа на грб или нозе по ваш избор изведена од професионален масер* Со купување на ДВА КУПОНИ добивате можност користење на една RELAX МАСАЖА во времетраење од 60 МИНУТИ на цело тело.Опуштете се, дозволете си себе си парцијална масажа, ослободете се од напнатоста и стресот и уживајте.

299 ден
600 ден
50% 6Понудата е успешна!
50% попуст на ПЕДИКИР ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 800ден. за само 399ден.

* Педикир <br><br>Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

399 ден
800 ден
50% 5Понудата е успешна!
ИЗВОНРЕДНО ВКУСНО МЕНИ СО ПЛЕСКАВИЦА СО КАЈМАК, МЕШАНА САЛАТА, АПЕРИТИВ И ДЕСЕРТ ВО РЕСТОРАН „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ ЗА САМО 250ДЕН.

* ИЗВОНРЕДНО ВКУСНО МЕНИ:** Аперитив лозова ракија** Мешана салата** Плескавица со кајмак** Домашна лепиња** Десерт

250 ден
500 ден
50% 5Понудата е успешна!
ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА: ТАВА СЕЛСКО МЕСО, САЛАТА И ДЕСЕРТ ВО АВТЕНТИЧНИОТ АМБИЕНТ НА VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД ЗА САМО 999ДЕН.

* ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА СО ДОМАШНА ТРАДИЦИОНАЛНА ХРАНА: ** Мешана салата со сирење за четири лица** Тава селско месо за четири лица** лепче** Десерт за четири лица

999 ден
2200 ден
55% 5Понудата е успешна!
50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ОД „AFRODITA COSMETICS“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA во вредност од 800ден. за само 399ден.

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ СО ПРЕПАРАТИ ОД „AFRODITA COSMETICS“ * ЧИСТЕЊЕ, ПИЛИНГ, МАСКА И КРЕМ * Подарете и на кожата интензивна и ефикасна нега и блеснете со свежо, нежно, витално и младешко лице.

399 ден
800 ден
50% 5Понудата е успешна!
58% попуст на МАСАЖА НА ЛИЦЕ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 400ден. за само 169ден.

* МАСАЖА НА ЛИЦЕ Почувствувајте ја моќта на масажата, дозволете вашето лице да блесне со подмладена, блескава сјајна кожа и убавина.

169 ден
400 ден
58% 4Понудата е успешна!
39% попуст на ПОЛИРАЊЕ НА АВТОМОБИЛ СО КОМПЛЕТНА ЗАШТИТА И МИЕЊЕ НА ВОЗИЛОТО ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО во автоперална „ПАЛЕЦ“ во вредност од 1800ден. за само 1099ден.

* Комплетно полирање на каросерија на вашиот автомобил со високо квалитетни полир пасти* Заштита на каросерија од променливите временски услови* Полирањето е машинско со специјални помошни додатоци за полирање* Внатрешно и надворешно миење на возилото

1099 ден
1800 ден
39% 4Понудата е успешна!
50% попуст на БОГАТО МЕНИ СО СВИНСКО ПОД САЧ И ЛУКАНЕЦ во ресторан „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ во вредност од 600ден. за само 299ден.

* Аперитив лозова ракија* Мешана салата* Свинско под сач* Луканец (домашен колбас)* Пекарски компир* Домашна лепиња* Десерт

299 ден
600 ден
50% 4Понудата е успешна!
34% попуст на ПАКЕТ 10 ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК ВО ОБРАЗОВЕН ЦЕНТАР „КЛОВЕР“ во вредност од 3000ден. за само 1990ден.

* ПАКЕТ ОД 10 ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК (сите нивоа) * Времетраење нa секој час е 45 мин.

1990 ден
3000 ден
34% 3Понудата е успешна!
37% попуст на ДЕТАЛНО МАШИНСКО ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА ЕНТЕРИЕРОТ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ВО АВТОПЕРАЛНА „ПАЛЕЦ“ во вредност од 3000ден. за само 1899ден.

* ДЕТАЛНО МАШИНСКО ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА ЕНТЕРИЕРОТ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ВО АВТОПЕРАЛНА „ПАЛЕЦ“:** чистење на седиштата** чистење на тапацирот на вратите** чистење на тапацирот на подот и патосниците** чистење на тапацирот на кровот

1899 ден
3000 ден
37% 2Понудата е успешна!
1 + 1 ГРАТИС! 90% попуст на ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 4 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US во вредност од 5350ден. за само 540ден.

* ДВА КУПОНИ, 1 + 1 ГРАТИС! КУПИТЕ ЕДЕН КУПОН И ЌЕ ДОБИЕТЕ УШТЕ ЕДЕН ГРАТИС! * ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 4 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US * Целосен пристап до online платформата во времетраење од 4 месеци. * Англиски (320 часови 450 активности, вкупно 4 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Бизнис Англиски (240 часови 360 активности, вкупно 4 нивоа, 24 часа на едно ниво) * Германски (240 часови 360 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Шпански (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Италијански (240 часови 350 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Француски (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)

540 ден
5350 ден
90% 2Понудата е успешна!
БОГАТ ФАМИЛИЈАРЕН РУЧЕК СО ВЕВЧАНСКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА, МЕШАНА САЛАТА, АПЕРИТИВ И ДЕСЕРТ ВО РЕСТОРАН „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ ЗА САМО 990ДЕН.

* БОГАТ ФАМИЛИЈАРЕН РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА:** Аперитив лозова ракија X4** Мешана салата за четири лица** Вевчанска тава за четири лица** Домашна лепиња** Десерт X4

990 ден
2000 ден
51% 2Понудата е успешна!
1699 ден
3500 ден
51% 1Понудата е успешна!
31% ПОПУСТ НА ЕДЕН ЧАС ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈА ВО АВТО ШКОЛА РОЛЕКС ВО ВРЕДНОСТ ОД 650ДЕН. ЗА САМО 450ДЕН.

* ЕДЕН ЧАС ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈАНе пропуштајте! Искористете го пролетниот попуст од Автошкола РОЛЕКС.

450 ден
650 ден
31% 0Понудата е успешна!
40% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 ЧАСОВИ ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈА ВО АВТО ШКОЛА РОЛЕКС ВО ВРЕДНОСТ ОД 6500ДЕН. ЗА САМО 3900ДЕН.

* ПАКЕТ 10 ЧАСОВИ ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈАНе пропуштајте! Искористете го пролетниот попуст од Автошкола РОЛЕКС.

3900 ден
6500 ден
40% 0Понудата е успешна!
1 + 1 ГРАТИС! 92% попуст на ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 8 МЕСЕЦИ СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US во вредност од 10700ден. за само 899ден.

* ДВА КУПОНИ, 1 + 1 ГРАТИС! КУПИТЕ ЕДЕН КУПОН И ЌЕ ДОБИЕТЕ УШТЕ ЕДЕН ГРАТИС! * ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 8 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US * Целосен пристап до online платформата во времетраење од 8 месеци. * Англиски (320 часови 450 активности, вкупно 4 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Бизнис Англиски (240 часови 360 активности, вкупно 4 нивоа, 24 часа на едно ниво) * Германски (240 часови 360 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Шпански (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Италијански (240 часови 350 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Француски (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)

899 ден
10700 ден
92% 0Понудата е успешна!
34% попуст на ПАКЕТ 10 ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ ПО ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК ВО ОБРАЗОВЕН ЦЕНТАР „КЛОВЕР“ во вредност од 3000ден. за само 1990ден.

* ПАКЕТ ОД 10 ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ ПО ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК (почетно ниво) * Времетраење нa секој час е 45 мин.

1990 ден
3000 ден
34% 0Понудата е успешна!
1 + 1 ГРАТИС! 92% попуст на ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 15 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US во вредност од 18000ден. за само 1499ден.

* ДВА КУПОНИ, 1 + 1 ГРАТИС! КУПИТЕ ЕДЕН КУПОН И ЌЕ ДОБИЕТЕ УШТЕ ЕДЕН ГРАТИС! * ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 15 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US * Целосен пристап до online платформата во времетраење од 15 месеци. * Англиски (320 часови 450 активности, вкупно 4 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Бизнис Англиски (240 часови 360 активности, вкупно 4 нивоа, 24 часа на едно ниво) * Германски (240 часови 360 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Шпански (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Италијански (240 часови 350 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Француски (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)

1499 ден
18000 ден
92% 0Понудата е успешна!
34% попуст на ПАКЕТ 10 ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ ПО ИТАЛЈАНСКИ ЈАЗИК ВО ОБРАЗОВЕН ЦЕНТАР „КЛОВЕР“ во вредност од 3000ден. за само 1990ден.

* ПАКЕТ ОД 10 ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ ПО ИТАЛЈАНСКИ ЈАЗИК (сите нивоа) * Времетраење нa секој час е 45 мин.

1990 ден
3000 ден
34% 0Понудата е успешна!
50% попуст на ПАКЕТ 10 ТЕРМИНИ ЗА ВЕЖБАЊЕ НА CRAZY FIT ПЛАТФОРМА ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ во вредност од 2000ден. за само 999ден.

* ПАКЕТ 10 ТЕРМИНИ ЗА ВЕЖБАЊЕ НА CRAZY FIT ПЛАТФОРМА CRAZYFIT платформата е идеална за: * Губење тежина* Циркулација на крвта* Хормонален баланс* Затегнување на кожата* Превенција од остеопороза* Ремоделирање на телото* Зацврстување на мускулите* Анти-стрес терапија

999 ден
2000 ден
50% 0Понудата е успешна!
40% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА ЛИДИЈА во вредност од 1500ден. за само 899ден.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ВИЛА ЛИДИЈА ОХРИД* ЕДНО ДЕТЕ ДО 5 ГОДИШНА ВОЗРАСТ БЕЗ ДОПЛАТА.* Апартманите во „Вила Лидија“ се опремени со кабелска-тв, засебно купатило, кујна, free wi-fi и паркинг

899 ден
1500 ден
40% 0Понудата е успешна!
ДИЈАГОНОСТИКА, ЧИСТЕЊЕ НА ВАШИОТ ЛАПТОП ИЛИ КОМПЈУТЕР, БЕКАП, ФОРМАТИРАЊЕ И ПРЕИНСТАЛАЦИЈА ОД КОМПЈУТЕРСКИ ЦЕНТАР ДАРКО ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

* Дијагностика * Детално механичко чистење на матична плоча, графичка картичка, напојување, процесор и хард диск * Бекап на вашите податоци * Форматирање * Преинсталација на оперативниот систем

599 ден
1200 ден
50% 0Понудата е успешна!
50% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И АМПУЛА „DIKSON STRUCTURE FORT“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 600ден. за само 299ден.

* МИЕЊЕ * DIKSON STRUCTURE FORT АМПУЛА * ШИШАЊЕ * ПРАВО ФЕНИРАЊЕ DIKSON STRUCTURE FORT ампулите се наменети за оштетена и сува коса но исто така се применуваат и како превенција од разни механички оштетувања на влакното и надворешни влијанија врз влакното. Нивната честа употреба придонесува влакното да се заштити и да остане здраво и неоштетено.

299 ден
600 ден
50% 0Понудата е успешна!
58% попуст на ФАРБАЊЕ + ЗАШТИТА ЗА КОСА „INEBRYA OGENEX“ + ТРЕТМАН ЗА ФАРБАНА КОСА И ПРАВО ФЕНИРАЊЕ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

* АПЛИКАЦИЈА НА „INEBRYA OGENEX“ ВО ФАРБА ЗА ЗАШТИТА НА КОСА * ФАРБАЊЕ * МИЕЊЕ * ТРЕТМАН ЗА ФАРБАНА КОСА * ПРАВО ФЕНИРАЊЕ „Ogenex“ на „Inebrya“ ја донесе иновацијата во фризерските студија. За прв пат имаме производ кој се користи паралелно во процесот на фарбање за да ја направи апликацијата на фарбата побезбедна на самото влакно. Целосно го заштитува влакното во процесите на хемиските третмани како што се бланширањето, фарбањето и шатирањето.

499 ден
1200 ден
58% 0Понудата е успешна!
249 ден
350 ден
29% 0Понудата е успешна!
40% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА ОД „WELLA PROFESSIONALS“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA ВО ВРЕДНОСТ ОД 500ДЕН. ЗА САМО 299ДЕН.

* ТРЕТМАН ЗА КОСА ОД „WELLA PROFESSIONALS“: * МИЕЊЕ СО WELLA ШАМПОН + МАСКА ОД WELLA + ЛОСИОН ЗА ВОЛУМЕН И РАСТ НА КОСАТА +КАПКИ ОД WELLA + ФЕНИРАЊЕ Не пропуштајте ја оваа извонредна можност, подарете и на косата третман и имајте свилена, блескаво сјајна негувана коса.

299 ден
500 ден
40% 0Понудата е успешна!
53% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА „INEBRYA KARYN“ ЗА РЕСТРУКТУРИРАЊЕ И ОБНОВА НА ТРЕТИРАН КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 699ДЕН.

* ТРЕТМАН ЗА КОСА INEBRYA KARYN ЗА РЕСТРУКТУРИРАЊЕ СО ОБНОВУВАЧКО ДЕЈСТВО И ВИСОК СЈАЈ! * НЕ СОДРЖИ СУЛФАТ, ПАРАБЕН, ПАРАФИН И СИЛИКОН. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН. * ТРИ АМПУЛИ ВО ЕДЕН ТРЕТМАН!

699 ден
1500 ден
53% 0Понудата е успешна!
299 ден
600 ден
50% 0Понудата е успешна!
31% попуст на ЛАДНА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛИ РАЦЕ И НОЗЕ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ во вредност од 800ден. за само 549ден.

* ЛАДНА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛИ РАЦЕ И НОЗЕ СО ЧИСТ ВОСОК ЗА ЕДНА УПОТРЕБА!<br><br>* Имајте кадифен и нежна кожа без влакненца!

549 ден
800 ден
31% 0Понудата е успешна!
56% попуст на ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПО ИЗБОР ОД „ÊTRE BELLE“ ЕКСКЛУЗИВНА ГЕРМАНСКА КОЗМЕТИКА ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ во вредност од 800ден. за само 349ден.

* Третман за лице по избор ОД „ÊTRE BELLE“ ЕКСКЛУЗИВНА ГЕРМАНСКА КОЗМЕТИКА* Чистење (млеко, тоник без стискање), Пилинг , Маска и Крем и масажаОсвежете го вашето лице, блеснете со чисто нежно младешко лице и совршен тен!

349 ден
800 ден
56% 0Понудата е успешна!
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
30% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

850 ден
1200 ден
29% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
675 ден
1500 ден
55% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2500 ден
52% 0Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
300 ден
12000 ден
98% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% 0Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% 0Понуда која е во тек...
2070 ден
2590 ден
20% 0Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% 0Понуда која е во тек...
3900 ден
8100 ден
52% 0Понуда која е во тек...
425 ден
850 ден
50% 0Понуда која е во тек...
999 ден
1500 ден
33% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2700 ден
56% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1600 ден
50% 0Понуда која е во тек...
1490 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
1490 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2500 ден
72% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2000 ден
66% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2000 ден
66% 0Понуда која е во тек...
800 ден
2600 ден
69% 0Понуда која е во тек...
680 ден
1010 ден
33% 0Понуда која е во тек...
430 ден
640 ден
33% 0Понуда која е во тек...
16300 ден
19300 ден
16% 0Понуда која е во тек...
235 ден
390 ден
40% 0Понуда која е во тек...
625 ден
1040 ден
40% 0Понуда која е во тек...
600 ден
850 ден
29% 0Понуда која е во тек...
300 ден
440 ден
32% 0Понуда која е во тек...
144 ден
200 ден
28% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% 0Понуда која е во тек...
670 ден
770 ден
13% 0Понуда која е во тек...
3018 ден
3550 ден
15% 0Понуда која е во тек...
495 ден
550 ден
10% 0Понуда која е во тек...
315 ден
350 ден
10% 0Понуда која е во тек...
2678 ден
3150 ден
15% 0Понуда која е во тек...
2420 ден
2850 ден
15% 0Понуда која е во тек...
4320 ден
5400 ден
20% 0Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
11992 ден
14990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
39600 ден
49500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
22180 ден
27720 ден
20% 0Понуда која е во тек...
22000 ден
27500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
2240 ден
2800 ден
20% 0Понуда која е во тек...
2820 ден
3528 ден
20% 0Понуда која е во тек...
890 ден
2000 ден
56% 0Понуда која е во тек...
1430 ден
1580 ден
9% 0Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
2000 ден
30% 0Понуда која е во тек...
6200 ден
9000 ден
31% 0Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% 0Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% 0Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% 0Понуда која е во тек...
1275 ден
1500 ден
15% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1600 ден
75% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% 0Понуда која е во тек...
RTG на бели дробови и срце

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

580 ден
1310 ден
56% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
4500 ден
22% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% 0Понуда која е во тек...
35% попуст на масажа на заден дел од телото 40 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

650 ден
1000 ден
35% 0Понуда која е во тек...
42% попуст на парцијална масажа 20 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

350 ден
600 ден
42% 0Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% 0Понуда која е во тек...
1780 ден
1980 ден
10% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
5000 ден
75% 0Понуда која е во тек...
350 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 117
Просечен групни попуст: 42%
Вкупна дневна групна заштеда: 184054 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 116066
2. Moemesto.mk 61872
3. Wow.mk 47420
4. Webklinika.mk 35115
5. Lapaj.mk 29783
6. Kelepur.mk 23373
7. Mkupon.com.mk 23215
8. VipPonuda.com 20262
9. Ekolektiva.mk 3547
10. Goshopping.mk 2077
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Охрид и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+