Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Охрид - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Охрид.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Охрид

Цена Попуст Продадено
50% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ИЛИ ПАСТРМАЈЛИЈА ПО ИЗБОР ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 240ДЕН. ЗА САМО 120ДЕН.

* ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ИЛИ ПАСТРМАЈЛИЈА ПО ИЗБОР Не пропуштајте! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, вкусите неодоливо вкусна пица КАПРИЧИОЗА ИЛИ ПАСТРМАЈЛИЈА и уживајте во извонредно богатиот вкус.

120 ден
240 ден
50% 52Понудата е успешна!
800 ден
1600 ден
50% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Охрид

Цена Попуст Продадено
38% попуст на 60 МИНУТНА РЕЛАКС МАСАЖА на ЦЕЛО ТЕЛО во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1200ден. за само 750ден.

* RELAX МАСАЖА во времетраење од 60 МИНУТИ на цело тело.Овозможете си совршена релаксација, опуштете се и разбудете ја енергијата во вашето тело!

750 ден
1200 ден
38% 59Понудата е успешна!
59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

WEB пакет кој вклучува:* Дизајн на веб страна (6000ден.)** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Регистрација на .mk Domain или .com Domain (800ден.) * Вклучен веб Hosting една година (2200ден.) * Email адреси - неограничено* Бесплатна поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

3699 ден
9000 ден
59% 51Понудата е успешна!
50% попуст на 30 МИНУТНА ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 600ден. за само 299ден.

* 30 МИНУТНА МАСАЖА НА ГРБ ИЗВЕДЕНИ ОД ПРОФЕСИОНАЛНА МАСЕРКА.* СО КУПУВАЊЕ НА ДВА КУПОНИ ДОБИВАТЕ МОЖНОСТ КОРИСТЕЊЕ НА ЕДНА RELAX МАСАЖА ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 60 МИНУТИ НА ЦЕЛО ТЕЛО.Масажата е најлесниот начин да ги опуштите вашите затегнати мускули, да го релаксирате вашето тело, да ја зголемите циркулацијата на крвта и протокот на позитивната енергија.

299 ден
600 ден
50% 41Понудата е успешна!
МЕШАН РАЖНИЧ ЗА ДВАЈЦА: ДОМАШЕН КОЛБАС, СВИНСКО МЕСО, ПИЛЕШКИ СТЕК + ГАРНИР ОРИЗ, КОМПИР, СВЕЖИ ПЕЧУРКИ, ДОМАТ, КРАСТАВИЦА И КРОМИД ВО „VILLA MINAMI“ ГОРНО КОЊСКО ЗА САМО 299ДЕН.

НОВА НЕОДОЛИВА ГУРМАНСКА ПОНУДА ЗА ДВАЈЦА ВО VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД!<br><br>* МЕШАН РАЖНИЧ ЗА ДВАЈЦА:<br>** ДОМАШЕН КОЛБАС<br>** СВИНСКО МЕСО<br>** ПИЛЕШКИ СТЕК <br>** ГАРНИР: ОРИЗ, КОМПИР, СВЕЖИ ПЕЧУРКИ, ДОМАТ, КРАСТАВИЦА И КРОМИД

299 ден
600 ден
50% 30Понудата е успешна!
50% ПОПУСТ НА СУДСКИ ПРЕВОД ОД АНГЛИСКИ НА МАКЕДОНСКИ И ОБРАТНО ОД ОВЛАСТЕН СУДСКИ ПРЕВЕДУВАЧ ВО ВРЕДНОСТ ОД 400ДЕН. ЗА САМО 200ДЕН.

* Превод на една страна од македонски на англиски или обратно од овластен судски преведувач

200 ден
400 ден
50% 29Понудата е успешна!
45% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 1500ден. за само 819ден.

* ПО ЕКСТРА ЦЕНА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА во вилата „Стар Град“ која располага со 5 двокреветни апартмани на идеална локација со фантастичен поглед на езерото и градот* Апартманите се опремени со кабелска-тв , засебно купатило, тераса, греење, free wi-fi.* Апартманите се над Охридската чаршија

819 ден
1500 ден
45% 16Понудата е успешна!
50% попуст на БОГАТО МЕНИ СО СВИНСКО ПОД САЧ И ЛУКАНЕЦ во ресторан „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ во вредност од 600ден. за само 299ден.

* Аперитив лозова ракија* Мешана салата* Свинско под сач* Луканец (домашен колбас)* Пекарски компир* Домашна лепиња* Десерт

299 ден
600 ден
50% 12Понудата е успешна!
ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ДВАЈЦА: ТАВА СЕЛСКО МЕСО, САЛАТА, АПЕРИТИВ И ДЕСЕРТ ВО АВТЕНТИЧНИОТ АМБИЕНТ НА VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД ЗА САМО 499ДЕН.

* ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ДВАЈЦА СО ДОМАШНА ТРАДИЦИОНАЛНА ХРАНА И ДОМАШНИ ПИЈАЛАЦИ: ** Две ракии** Мешана салата со сирење за две лица** Тава селско месо за две лица** лепче** Десерт за две лица

499 ден
1100 ден
55% 11Понудата е успешна!
ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН.

ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА* Основен дизајн прилагоден за сите екрани (Desktop, Tablet, Mobile)* Неограничен број на производи и категории* Шопинг кошничка* Плаќање со платежни картички (кредитни/дебитни)* Процесирање на платежни картички преку Casys/cPay* Административен панел за самостојно управување со веб продавницата.* Можност за дополнителни јазици и валути* Можност за интеграција со веќе постоечка веб страна или регистрација и хостинг на нова веб страна.* Бесплатна техничка поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

6200 ден
31000 ден
80% 11Понудата е успешна!
ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА: ТАВА СЕЛСКО МЕСО, САЛАТА, АПЕРИТИВ И ДЕСЕРТ ВО АВТЕНТИЧНИОТ АМБИЕНТ НА VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД ЗА САМО 999ДЕН.

* ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА СО ДОМАШНА ТРАДИЦИОНАЛНА ХРАНА И ДОМАШНИ ПИЈАЛАЦИ: ** четири ракии** Мешана салата со сирење за четири лица** Тава селско месо за четири лица** лепче** Десерт за четири лица

999 ден
2200 ден
55% 10Понудата е успешна!
50% попуст на КЛАСИЧНО ЧИСТЕЊЕ + ПОТХРАНУВАЧКИ ТРЕТМАН за лице во козметичко студио FREYA во вредност од 1200ден. за само 599ден.

<b>* Класично чистење + потхранувачки третман за лице (две маски, пилинг, масажа и ампула)<br><br>* Времетраење на третманот 2 часа</b> <br><br>Вашата кожа нека биде нежна и мека, подарете и луксузен третман, подгответе го вашето лице за пролетта и блеснете со убава сјајна кожа.

599 ден
1200 ден
50% 9Понудата е успешна!
СОВРШЕН ПОДАРОК! 50% попуст на ПРИВРЗОК СО ОРИГИНАЛЕН ОХРИДСКИ БИСЕР И СРЕБРЕНО ЛАНЧЕ во АНТИЦА 2 „МИХАЈЛО ФИЛЕВ“ во вредност од 2600ден. за само 1299ден.

* ПРИВРЗОК СО ОРИГИНАЛЕН ОХРИДСКИ БИСЕР И СРЕБРЕНО ЛАНЧЕ* Не размислувајте! Кога ви треба подарок за вашите сакани, за себе, за спомен од Охрид, купите безвременски оригинален Охридски бисер.

1299 ден
2600 ден
50% 8Понудата е успешна!
ИЗВОНРЕДНО ВКУСНО МЕНИ СО ПЛЕСКАВИЦА СО КАЈМАК, МЕШАНА САЛАТА, АПЕРИТИВ И ДЕСЕРТ ВО РЕСТОРАН „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ ЗА САМО 250ДЕН.

* ИЗВОНРЕДНО ВКУСНО МЕНИ:** Аперитив лозова ракија** Мешана салата** Плескавица со кајмак** Домашна лепиња** Десерт

250 ден
500 ден
50% 7Понудата е успешна!
50% попуст на ЛУКСУЗЕН ПЕДИКИР во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 800ден. за само 399ден.

* ЛУКСУЗЕН ПЕДИКИР ТРЕТМАН ЗА НЕЖНИ СТАПАЛА И НЕОДОЛИВИ НОЗЕ!Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

399 ден
800 ден
50% 7Понудата е успешна!
БОГАТ ФАМИЛИЈАРЕН РУЧЕК СО ВЕВЧАНСКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА, МЕШАНА САЛАТА, АПЕРИТИВ И ДЕСЕРТ ВО РЕСТОРАН „ВИА ИГНАЦИЈА“ - ВЕВЧАНИ ЗА САМО 990ДЕН.

* БОГАТ ФАМИЛИЈАРЕН РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА:** Аперитив лозова ракија X4** Мешана салата за четири лица** Вевчанска тава за четири лица** Домашна лепиња** Десерт X4

990 ден
2000 ден
51% 6Понудата е успешна!
50% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И АМПУЛА „DIKSON STRUCTURE FORT“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 600ден. за само 299ден.

* МИЕЊЕ * DIKSON STRUCTURE FORT АМПУЛА * ШИШАЊЕ * ПРАВО ФЕНИРАЊЕ DIKSON STRUCTURE FORT ампулите се наменети за оштетена и сува коса но исто така се применуваат и како превенција од разни механички оштетувања на влакното и надворешни влијанија врз влакното. Нивната честа употреба придонесува влакното да се заштити и да остане здраво и неоштетено.

299 ден
600 ден
50% 6Понудата е успешна!
57% попуст на КОМПЛЕТЕН СЕРВИС + МИЕЊЕ НА ВЕЛОСИПЕД во „CITY BIKE“ во вредност од 1400ден. за само 599ден.

* Комплетен сервис на велосипед:** Проверка и штелување на менувачи** Проверка и штелување на кочници** Проверка и подмачкување на средна осовина** Проверка на гуми** Подмачкување на ланец** Подмачкување на телескопи од амортизер** Подмачкување на предна и задна осовина** Подмачкување гарнитура на волан** Центрирање на тркала+ Миење на велосипед

599 ден
1400 ден
57% 5Понудата е успешна!
ПРОЛЕТНО ЧИСТЕЊЕ НА ВАШИОТ ЛАПТОП ИЛИ КОМПЈУТЕР, БЕКАП, ФОРМАТИРАЊЕ И ПРЕИНСТАЛАЦИЈА ОД КОМПЈУТЕРСКИ ЦЕНТАР ДАРКО ВО ВРЕДНОСТ ОД 800ДЕН. ЗА САМО 399ДЕН.

* Детално механичко чистење на матична плоча, графичка картичка, напојување, процесор и хард диск * Бекап на вашите податоци * Преинсталација на оперативниот систем

399 ден
800 ден
50% 4Понудата е успешна!
58% попуст на ФАРБАЊЕ + ЗАШТИТА ЗА КОСА „INEBRYA OGENEX“ + ТРЕТМАН ЗА ФАРБАНА КОСА И ПРАВО ФЕНИРАЊЕ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

* АПЛИКАЦИЈА НА „INEBRYA OGENEX“ ВО ФАРБА ЗА ЗАШТИТА НА КОСА * ФАРБАЊЕ * МИЕЊЕ * ТРЕТМАН ЗА ФАРБАНА КОСА * ПРАВО ФЕНИРАЊЕ „Ogenex“ на „Inebrya“ ја донесе иновацијата во фризерските студија. За прв пат имаме производ кој се користи паралелно во процесот на фарбање за да ја направи апликацијата на фарбата побезбедна на самото влакно. Целосно го заштитува влакното во процесите на хемиските третмани како што се бланширањето, фарбањето и шатирањето.

499 ден
1200 ден
58% 3Понудата е успешна!
31% ПОПУСТ НА ЕДЕН ЧАС ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈА ВО АВТО ШКОЛА РОЛЕКС ВО ВРЕДНОСТ ОД 650ДЕН. ЗА САМО 450ДЕН.

* ЕДЕН ЧАС ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈАНе пропуштајте! Искористете го пролетниот попуст од Автошкола РОЛЕКС.

450 ден
650 ден
31% 2Понудата е успешна!
39% попуст на ПОЛИРАЊЕ НА АВТОМОБИЛ СО КОМПЛЕТНА ЗАШТИТА И МИЕЊЕ НА ВОЗИЛОТО ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО во автоперална „ПАЛЕЦ“ во вредност од 1800ден. за само 1099ден.

* Комплетно полирање на каросерија на вашиот автомобил со високо квалитетни полир пасти* Заштита на каросерија од променливите временски услови* Полирањето е машинско со специјални помошни додатоци за полирање* Внатрешно и надворешно миење на возилото

1099 ден
1800 ден
39% 2Понудата е успешна!
37% попуст на ДЕТАЛНО МАШИНСКО ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА ЕНТЕРИЕРОТ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ВО АВТОПЕРАЛНА „ПАЛЕЦ“ во вредност од 3000ден. за само 1899ден.

* ДЕТАЛНО МАШИНСКО ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА ЕНТЕРИЕРОТ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ВО АВТОПЕРАЛНА „ПАЛЕЦ“:** чистење на седиштата** чистење на тапацирот на вратите** чистење на тапацирот на подот и патосниците** чистење на тапацирот на кровот

1899 ден
3000 ден
37% 2Понудата е успешна!
50% попуст на ПЕДИКИР + ГЕЛ-ЛАК во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1200ден. за само 599ден.

* ПЕДИКИР + ГЕЛ-ЛАКПодарете им на стапалата педикир третман со трајно лакирање, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

599 ден
1200 ден
50% 2Понудата е успешна!
50% попуст на ГЕЛ-ЛАК НА ПРИРОДНИ НОКТИ во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 600ден. за само 299ден.

* Гел-лак на природни ноктиИмајте цврсти, убави, негувани и модерни нокти кои ќе направат вашите раце долго време да изгледаат заводливо и убаво.

299 ден
600 ден
50% 2Понудата е успешна!
40% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 ЧАСОВИ ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈА ВО АВТО ШКОЛА РОЛЕКС ВО ВРЕДНОСТ ОД 6500ДЕН. ЗА САМО 3900ДЕН.

* ПАКЕТ 10 ЧАСОВИ ПРАКТИЧНА НАСТАВА ЗА Б-КАТЕГОРИЈАНе пропуштајте! Искористете го пролетниот попуст од Автошкола РОЛЕКС.

3900 ден
6500 ден
40% 1Понудата е успешна!
ОСВЕЖЕТЕ ГО ВАШЕТО ЛИЦЕ! 50% попуст на ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 800ден. за само 399ден.

* ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ * Чистење, тонизирање, пилинг, маска, ампула, нанесување на кремаПодарете му свежина и чистота на вашето лице и блеснете со нежна и мазна кожа.

399 ден
800 ден
50% 1Понудата е успешна!
47% попуст на НАДГРАДБА НА НОКТИ или ГЕЛ НА ПРИРОДНИ НОКТИ во козметичко студио „DIVINE“ во вредност од 700ден. за само 370ден.

* НАДГРАДБА НА НОКТИ ИЛИ ГЕЛ НА ПРИРОДНИ ВО ЕДНА БОЈА ПО ИЗБОРИмајте цврсти, убави, негувани и модерни нокти кои ќе направат вашите раце долго време да изгледаат заводливо и убаво

370 ден
700 ден
47% 1Понудата е успешна!
63% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА „DIKSON LUXURY CAVIAR“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 299ден.

* Третман за коса „DIKSON LUXURY CAVIAR“ Првиот третман кој во себе содржи кавијар олигопептиди и екстракт од морската алга Fucus Vesicolosus и кој не содржи силикон и парабен. Третманот ја заштитува, обновува и подмладува косата и ја прави нежна свиленкаста и сјајна.

299 ден
800 ден
63% 0Понудата е успешна!
1 + 1 ГРАТИС! 90% попуст на ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 4 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US во вредност од 5350ден. за само 540ден.

* 1 + 1 ГРАТИС! КУПИТЕ ЕДЕН КУПОН И ЌЕ ДОБИЕТЕ УШТЕ ЕДЕН ГРАТИС! * ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 4 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US * Целосен пристап до online платформата во времетраење од 4 месеци. * Англиски (320 часови 450 активности, вкупно 4 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Бизнис Англиски (240 часови 360 активности, вкупно 4 нивоа, 24 часа на едно ниво) * Германски (240 часови 360 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Шпански (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Италијански (240 часови 350 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Француски (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)

540 ден
5350 ден
90% 0Понудата е успешна!
1 + 1 ГРАТИС! 92% попуст на ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 8 МЕСЕЦИ СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US во вредност од 10700ден. за само 899ден.

* 1 + 1 ГРАТИС! КУПИТЕ ЕДЕН КУПОН И ЌЕ ДОБИЕТЕ УШТЕ ЕДЕН ГРАТИС! * ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 8 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US * Целосен пристап до online платформата во времетраење од 8 месеци. * Англиски (320 часови 450 активности, вкупно 4 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Бизнис Англиски (240 часови 360 активности, вкупно 4 нивоа, 24 часа на едно ниво) * Германски (240 часови 360 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Шпански (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Италијански (240 часови 350 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Француски (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)

899 ден
10700 ден
92% 0Понудата е успешна!
1 + 1 ГРАТИС! 92% попуст на ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 15 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US во вредност од 18000ден. за само 1499ден.

* 1 + 1 ГРАТИС! КУПИТЕ ЕДЕН КУПОН И ЌЕ ДОБИЕТЕ УШТЕ ЕДЕН ГРАТИС! * ONLINE КУРС ЗА ИЗУЧУВАЊЕ СТРАНСКИ ЈАЗИК ПО ИЗБОР ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 15 МЕСЕЦИ + СЕРТИФИКАТ ОД LERNI.US * Целосен пристап до online платформата во времетраење од 15 месеци. * Англиски (320 часови 450 активности, вкупно 4 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Бизнис Англиски (240 часови 360 активности, вкупно 4 нивоа, 24 часа на едно ниво) * Германски (240 часови 360 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Шпански (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Италијански (240 часови 350 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво) * Француски (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)

1499 ден
18000 ден
92% 0Понудата е успешна!
40% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА ЛИДИЈА во вредност од 1500ден. за само 899ден.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ВИЛА ЛИДИЈА ОХРИД* ЕДНО ДЕТЕ ДО 5 ГОДИШНА ВОЗРАСТ БЕЗ ДОПЛАТА.* Апартманите во „Вила Лидија“ се опремени со кабелска-тв, засебно купатило, кујна, free wi-fi и паркинг

899 ден
1500 ден
40% 0Понудата е успешна!
10% ПОПУСТ НА НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ VIPER МОДЕЛИ ЗА 2018 ГОДИНА ВО „CITY BIKE“ ОХРИД.

* БЕСПЛАТЕН КУПОН ЗА 10% ПОПУСТ НА НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ ОД РЕНОМИРАН ПРОИЗВОДИТЕЛ VIPER ВО „CITY BIKE“ ОХРИД. * Алуминиумски Viper 26” со 10% попуст. * Побрзајте! понудата трае до исцрпување на количините.

0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
10% ПОПУСТ НА НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ CUBE МОДЕЛИ ЗА 2018 ГОДИНА ВО „CITY BIKE“ ОХРИД.

* БЕСПЛАТЕН КУПОН ЗА 10% ПОПУСТ НА НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ ОД РЕНОМИРАН ПРОИЗВОДИТЕЛ CUBE ВО „CITY BIKE“ ОХРИД. * Велосипед Cube AIM SL Модел за 2018г. Цена:45500ден. - 10% попуст. * Велосипед Cube STEREO 120 Модел за 2018г. Цена:147500ден. - 10% попуст. * Велосипед Cube ANALOG Модел за 2018г. Цена:53100ден. - 10% попуст. * Побрзајте! понудата трае до исцрпување на количините.

0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
АВТЕНТИЧНА ДОМАШНА ХРАНА! ЈАГНЕШКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА НА СТАР ТРАДИЦИОНАЛЕН НАЧИН, МЕШАНА САЛАТА, ЛИТАР ВИНО + КАФЕ И ДЕСЕРТ ВО „TERASA UTARNA“ ГОРНО КОЊСКО ЗА САМО 999ДЕН.

* АВТЕНТИЧНА ДОМАШНА ХРАНА ПРИГОТВЕНА НА НА СТАР ТРАДИЦИОНАЛЕН НАЧИН: ** ЈАГНЕШКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА СО ЗЕЛЕНЧУК И ОРИЗ ** МЕШАНА САЛАТА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ** ЛИТАР НАЛИВНО ВИНО ** ЛЕПЧЕ ** ТУРСКО КАФЕ ** ДЕСЕРТ

999 ден
2000 ден
50% 0Понудата е успешна!
50% попуст на третман за исправување на коса со кератин LISSE DESIGN KERATIN THERAPY - Alfaparf Milano во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 4000ден. за само 1999ден.

* Прогресивен третман за исправување со кератин за сите типови на коса, Lisse Design Keratin Therapy - Alfaparf Milano* Mазна кадифена сјајна коса која не се заплеткува со употреба на иновативна техника на база на кератин* Долготрајни резултати до 3 месеци* Ги отстранува и најситните и најсуви локни* 100% безбеден, во согласност со европските стандарди* Без парабен, соли и сулфати

1999 ден
4000 ден
50% 0Понудата е успешна!
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
30% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

850 ден
1200 ден
29% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
675 ден
1500 ден
55% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2500 ден
52% 0Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
300 ден
12000 ден
98% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% 0Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% 0Понуда која е во тек...
2070 ден
2590 ден
20% 0Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% 0Понуда која е во тек...
3900 ден
8100 ден
52% 0Понуда која е во тек...
5300 ден
9000 ден
41% 0Понуда која е во тек...
425 ден
850 ден
50% 0Понуда која е во тек...
999 ден
1500 ден
33% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2700 ден
56% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% 0Понуда која е во тек...
800 ден
2600 ден
69% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2500 ден
72% 0Понуда која е во тек...
680 ден
1010 ден
33% 0Понуда која е во тек...
430 ден
640 ден
33% 0Понуда која е во тек...
16300 ден
19300 ден
16% 0Понуда која е во тек...
235 ден
390 ден
40% 0Понуда која е во тек...
625 ден
1040 ден
40% 0Понуда која е во тек...
600 ден
850 ден
29% 0Понуда која е во тек...
300 ден
440 ден
32% 0Понуда која е во тек...
144 ден
200 ден
28% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% 0Понуда која е во тек...
670 ден
770 ден
13% 0Понуда која е во тек...
3018 ден
3550 ден
15% 0Понуда која е во тек...
495 ден
550 ден
10% 0Понуда која е во тек...
315 ден
350 ден
10% 0Понуда која е во тек...
2678 ден
3150 ден
15% 0Понуда која е во тек...
2420 ден
2850 ден
15% 0Понуда која е во тек...
4320 ден
5400 ден
20% 0Понуда која е во тек...
2200 ден
3800 ден
42% 0Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
11992 ден
14990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
39600 ден
49500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
22180 ден
27720 ден
20% 0Понуда која е во тек...
22000 ден
27500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
13650 ден
21000 ден
35% 0Понуда која е во тек...
2240 ден
2800 ден
20% 0Понуда која е во тек...
2820 ден
3528 ден
20% 0Понуда која е во тек...
890 ден
2000 ден
56% 0Понуда која е во тек...
1430 ден
1580 ден
9% 0Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
2000 ден
30% 0Понуда која е во тек...
6200 ден
9000 ден
31% 0Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% 0Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% 0Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% 0Понуда која е во тек...
1275 ден
1500 ден
15% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1600 ден
75% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% 0Понуда која е во тек...
RTG на бели дробови и срце

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

580 ден
1310 ден
56% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
4500 ден
22% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% 0Понуда која е во тек...
35% попуст на масажа на заден дел од телото 40 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

650 ден
1000 ден
35% 0Понуда која е во тек...
42% попуст на парцијална масажа 20 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

350 ден
600 ден
42% 0Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% 0Понуда која е во тек...
1780 ден
1980 ден
10% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
5000 ден
75% 0Понуда која е во тек...
350 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 114
Просечен групни попуст: 42%
Вкупна дневна групна заштеда: 186522 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115912
2. Moemesto.mk 61135
3. Wow.mk 47562
4. Webklinika.mk 34816
5. Lapaj.mk 29802
6. Mkupon.com.mk 23314
7. Kelepur.mk 23254
8. VipPonuda.com 20333
9. Ekolektiva.mk 3520
10. Goshopping.mk 2082
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Охрид и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+