Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Парафинско пакување (третман) на раце

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 100 ден. денари добивате 75% попуст на парафинско пакување (третман) на раце во салонот "Сандра Ексклузив"

150 ден
600 ден
75% 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + користење на сауна во Хотел Бистрица, Самоков

Хотелската база на хотел Бистрица е 44 кревети распоредени во 14 соби и 5 апартмани. Сите соби се опремени со кабловска телевизија, бесплатен интернет, сопствена бања, централно греење, луксузен и удобен ентериер, и деноноќна административна услуга. Двокреветните соби на хотелот Бистрица се со спална и поединечни кревети, овозможуваат сместување на трет човек на дополнително легло.  

664 ден
1327 ден
50% 0Понудата е успешна!
45% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 1500ден. за само 819ден.

* ПО ЕКСТРА ЦЕНА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА во вилата „Стар Град“ која располага со 5 двокреветни апартмани на идеална локација со фантастичен поглед на езерото и градот * Апартманите се опремени со кабелска-тв , засебно купатило, тераса, греење, free wi-fi. * Апартманите се над Охридската чаршија

819 ден
1500 ден
45% 3Понудата е успешна!
770 ден
1450 ден
47% 94Понудата е успешна!
199 ден
440 ден
55% 0Понудата е успешна!
73% попуст на класичен педикир со пилинг и масажа + гел лак

<b>* Класичен педикир со пилинг и масажа + гел лак за само 149 денари </b>

149 ден
550 ден
73% 1Понудата е успешна!
1399 ден
4400 ден
68% 0Понудата е успешна!
800 ден
2000 ден
60% 0Понудата е успешна!
620 ден
1010 ден
39% 0Понудата е успешна!
0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Ноќевање за 2 лица со појадок, паркинг, WI-FI, ски гардероба и сауна во хотел „Кралев Двор“, Банско

Со купон од 298 ден. и доплата од 1685 ден. (27.5 евра) добивате 50% попуст за ноќевање за 2 лица со појадок, паркинг WI-FI во целиот хотел, ски гардероба и сауна во хотел „Кралев Двор“, Банско

1983 ден
4000 ден
50% 0Понудата е успешна!
ЕХО преглед на дојки

44% попуст или само 450 денари за ЕХО преглед на дојки, толкување на резултатите и совети за грижа и нега во Поликлиника „ИНТЕРМЕД АРТ“

450 ден
800 ден
44% 4Понудата е успешна!
Свечена шминка и фризура + гратис надградба на трепки во фризерско студио „Ен“

Заблескајте за 8-ми МАРТ во вистинско светло! 57% попуст или само 650 денари за шминка и фризура + гратис надградба на трепки во фризерско студио „N“

650 ден
1500 ден
57% 0Понудата е успешна!
Полна пињата со изглед по ваш избор од „РАДОСТ“

Со купон од 90 денари и доплата од 700 денари добивате 47% попуст за полна пињата со изглед по ваш избор од „РАДОСТ“  

790 ден
1500 ден
47% 4Понудата е успешна!
Свежи лигњи, даска за 4-ца, телешка чорба, малиџано специјалитет или пилешки стек

Со купон од 29 ден. и соодветна доплата во таверна Александар добивате до 66% попуст на превкусни свежи лигњи, даска за 4-ца, телешка чорба, малиџано специјалитет или пилешки стек

29 ден
29 ден
- 26Понудата е успешна!
Цела зима во Hotel „Four Leaf Clover“, Банско

Цела зима во Банско! Со купон од 120 денари и доплата од 1085 денари (17,5 евра) во Hotel „Four Leaf Clover“, Банско добивате 60% попуст за 1 ноќевање за едно лице на база All Inclusive Light + базен

1209 ден
3044 ден
60% 121Понудата е успешна!
Миење, шишање и фенирање во фризерско студио „N“

50% попуст или само 300 денари за миење, шишање и фенирање на секоја должина на коса во фризерско студио „N“

300 ден
600 ден
50% 0Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + СПА услуги во хотел „EVERGREEN ApartHotel &amp; Spa“ Банско

Со купон од 270 ден. и доплата од 1530 ден. (24.5 евра) добивате 44% попуст за ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со МИНЕРАЛНА ВОДА, спа центар (базен-џакузи, сауна и парна бања) во хотел „EVERGREEN ApartHotel &amp; Spa“ Банско

1800 ден
3200 ден
44% 0Понудата е успешна!
Медицинска / релакс масажа на грб со Allga San - Dr. Theiss

42% попуст или 350 ден. за медицинска или релакс парцијална масажа на грб со ефикасно Allga San масло од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор во центарот за рехабилитација, физикална и кинезитерапија „КИНЕЗИКА“

350 ден
600 ден
42% 0Понудата е успешна!
Аниматор, маскота, пињата и слики од роденденот

Со купон од 90 ден. и доплата од 900 ден. добивате 51% попуст за аниматор, маскота, пињата и слики од роденден од „РАДОСТ“

990 ден
2000 ден
51% 1Понудата е успешна!
Понуда јануари - март! 3 ноќевања за едно лице на база HB + СПА во хотел „Aspen Resort“

Понуда јануари - март! Со купон од 560 денари и доплата од само 67 евра во хотел „Aspen Resort“ - Разлог добивате 43% попуст на 3 ноќевања за едно лице на база HB + бесплатно користење на СПА

4714 ден
8300 ден
43% 6Понудата е успешна!
Понуда јануари - март! 5 ноќевања за едно лице на база HB + СПА во хотел „Aspen Resort“

Понуда јануари - март! Со купон од 920 денари и доплата од само 110 евра во хотел „Aspen Resort“ - Разлог добивате 43% попуст на 5 ноќевања за едно лице на база HB + бесплатно користење на СПА

7740 ден
13500 ден
43% 6Понудата е успешна!
Понуда јануари - март! 7 ноќевања за едно лице на база HB + СПА во хотел „Aspen Resort“

Понуда јануари - март! Со купон од 1240 денари и доплата од само 150 евра во хотел „Aspen Resort“ - Разлог добивате 43% попуст на 7 ноќевања за едно лице на база HB + бесплатно користење на СПА

10540 ден
18500 ден
43% 0Понудата е успешна!
Светлечка рачка за туш со LED и термички сензор во “Дурис“

За само 590 ден. добивате светлечка рачка за туш со LED и термички сензор. Искористете го попустот од 34% во “Дурис“

590 ден
890 ден
34% 7Понудата е успешна!
Кристален камен во вид на спреј од "Duris"

Спречете ја непријатната миризба при потење на здрав и природен начин! 21% попуст на кристален камен во вид на спреј од "Duris" за 230 ден

230 ден
290 ден
21% 2Понудата е успешна!
Светлечки перлатор за чешма со LED и термички сензор во “Дурис“

За само 350 ден. добивате светлечки перлатор за чешма со LED и термички сензор. Искористете го попустот од 29% во “Дурис“

350 ден
490 ден
29% 3Понудата е успешна!
Надградба со свилени трепки во салонот за убавина „Шмизличка“

Бидете во тренд со новата најгламурозната и најтрајната екстензија на трепки! Со купон од 400 ден. и доплата од 1600 ден. добивате 43% попуст за надградба со свилени трепки во салонот за убавина „Шмизличка“

2000 ден
3500 ден
43% 1Понудата е успешна!
Миење со масажа и шампон за ревитализација, шишање и фенирање во Ателје „СЕРГЕЈ“

74% попуст за само 390 денари во Ателје „СЕРГЕЈ“ добивате миење со масажа на скалп, шампон за ревитализација, шишање и фенирање

390 ден
1500 ден
74% 20Понудата е успешна!
Депилација на интима со восок за една употреба + гратис депилација на надусници во „Шмизличка"

55% попуст или само 159 денари добивате депилација на интима со восок за една употреба + гратис депилација на надусници во салонот за убавина „Шмизличка"

159 ден
350 ден
55% 4Понудата е успешна!
Целосна депилација со ладен восок за една употреба во „Шмизличка“

57% попуст или само 390 денари за комплетна депилација (раце, нозе, пазуви и интима) со ладен восок за една употреба во Салонот за убавина „Шмизличка“

390 ден
900 ден
57% 1Понудата е успешна!
Комплетна депилација со топол восок (раце, нозе, пазуви и интима) во Салонот за убавина „Шмизличка“

50% попуст или за само 350 денари добивате комплетна депилација со топол восок (раце, нозе, пазуви и интима) во Салонот за убавина „Шмизличка“

350 ден
700 ден
50% 4Понудата е успешна!
10 антицелулитни рачни масажи со специјален гел за отстранување на тврдокорните наслаги во „Шмизличка“

60% попуст или за само 990 денари добивате 10 антицелулитни рачни масажи со специјален гел за отстранување на тврдокорните наслаги во салонот за убавина „Шмизличка“

990 ден
2500 ден
60% 3Понудата е успешна!
Професионална шминка во салон за убавина „Шмизличка“

66% попуст или за само 450 ден. за професионална шминка во салон за убавина „Шмизличка“

450 ден
1200 ден
63% 0Понудата е успешна!
Преглед на тироидна жлезда

 25% попуст или само 450 ден. за преглед на тироидна жлезда, толкување на резултатите и совети за грижа и нега во поликлиника "Интермед Арт"

450 ден
600 ден
25% 2Понудата е успешна!
Wynns Airco Clean третман за дезинфицирање на клима системот и внатрешноста на автомобилот во "Авто куќа GMC"

53% попуст или за само 1100 ден. добивате чистење и дезинфекција на целото возило со светски познатиот третман Wynn's Airco-Clean во „Авто Куќа GMC“

1100 ден
2360 ден
53% 0Понудата е успешна!
32 функционални операции и комјутерска дијагностика + 25% на сите авто делови во „Авто Куќа GMC“

90% попуст или за само 99 ден. добивате проверка на 32 функционални операции и целосна комјутерска дијагностика + 25% попуст на сите авто делови во „Авто Куќа GMC“

99 ден
1000 ден
90% 22Понудата е успешна!
Месечна членарина за фитнес тренинг

65% попуст или само 700 ден. за месечна членарина за фитнес тренинзи во термини по ваш избор во фитнес центар “Atletics Fitness„

700 ден
2000 ден
65% 1Понудата е успешна!
Тандем масажа на грб, врат и раце за двајца со ароматични масла во салонот за убавина "Urban Beauty"

Двојно задоволство на 50% попуст! Тандем масажа на грб, врат и раце за двајца со ароматични масла за само 600 ден. во салонот за убавина "Urban Beauty"

600 ден
1200 ден
50% 5Понудата е успешна!
Депилација со ладен восок на  нозе + препони или раце + пазуви во салонот за убавина “Urban Beauty“

40% попуст или само 300 ден. за депилација со ладен восок на  нозе + препони или раце + пазуви во салонот за убавина “Urban Beauty“

300 ден
500 ден
40% 5Понудата е успешна!
Маникир со UV траен гел лак + декорација и боја по избор во "Nails Art Kolinda"

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. искористете го попустот од 50% за маникир со UV траен гел лак + декорација и боја по избор во "Nails Art Kolinda"

300 ден
600 ден
50% 7Понудата е успешна!
1 ноќевањe за 1 лице на база HB + СПА услуги

За само 1240 ден. (20 евра) добивате 1 ноќевањe по лице на база полупансион (појадок и вечера), трансфер до гондола, бесплатно користење на базен, џакузи, парна бања, и многу други поволности во прекрасниот комплекс Хотел „Iceberg“ Банско! Искористете го попустот од 33% и имајте одличен зимски одмор

1240 ден
1860 ден
33% 22Понудата е успешна!
3 ноќевања со појадок + СПА услуги во хотел „Aleksandar 3*** “ Банско

Со купон од 472 ден. и доплата од 2676 ден. (43 евра) добивате 46% попуст за 3 ноќевања за 1 лице со појадок + СПА услуги во хотел „Aleksandar 3*** “ Банско

3148 ден
5800 ден
46% 0Понудата е успешна!
2 ноќевања со појадок + СПА услуги во хотел „Aleksandar 3*** “ Банско

Со купон од 315 ден. и доплата од 1785 ден. (29 евра) добивате 45% попуст за 2 ноќевања со појадок + СПА услуги во хотел „Aleksandar 3*** “ Банско

2099 ден
3800 ден
45% 7Понудата е успешна!
6 ноќевања за 1 лице во Лукс студио со појадок, вечера, чаша вино на вечерата + СПА услуги во хотел „All Seasons Club“ Банско

Со купон од 1240 ден. и доплата од 7027 ден (114 евра) добивате 50% попуст за 6 ноќевања за 1 лице во Лукс студио со појадок, вечера, чаша вино на вечерата + СПА услуги во хотел „All Seasons Club“ Банско

8267 ден
16693 ден
50% 4Понудата е успешна!
4 ноќевања за 1 лице во Лукс студио со појадок, вечера, чаша вино на вечерата + СПА услуги во хотел „All Seasons Club“ Банско

Со купон од 835 ден. и доплата од 4730 ден (76.3 евра) добивате 50% попуст за 4 ноќевања за 1 лице во Лукс студио со појадок, вечера, чаша вино на вечерата + СПА услуги во хотел „All Seasons Club“ Банско

5565 ден
11130 ден
50% 16Понудата е успешна!
4 ноќевања на база HB + СПА услуги

Со купон од 725 ден. и доплата од 66 евра во хотелот „Пирина Клуб“ Банско добивате 54% попуст на 4 ноќевања за едно лице на база полупансион + бесплатно користење на СПА центарот

4836 ден
10600 ден
54% 3Понудата е успешна!
Ехо на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли

Со купон од 110 денари и доплата од 440 денари добивате попуст од 73% за ехо на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + извештај и дијагноза во „Skopje Polyclinic“!

550 ден
2000 ден
73% 22Понудата е успешна!
Ноќевање на база HB + СПА услуги

Со купон од 175 ден. и доплата од 16 евра во хотелот „Пирина Клуб“ Банско добивате 41% попуст на 1 ноќевање за 1 лице на база полупансион + бесплатно користење на СПА центарот

1178 ден
1984 ден
41% 24Понудата е успешна!
Комплетен гинеколошки преглед

Со купон од 280 денари и доплата од 1120 денари добивате попуст од 63% за комплетен гинеколошки преглед (ПАП, Ехо, Ph - тест и дигитална колпоскопија) во „Skopje Polyclinic“!

1400 ден
3800 ден
63% 12Понудата е успешна!
Ноќевање на база на HB + СПА услуги

Со купон од 123 ден.и доплата од 1109 ден. (17,9 евра) добивате 33% попуст за ноќевање со појадок и вечера + СПА услуги во  хотел „Forest Nook” Пампорово

1232 ден
1850 ден
33% 20Понудата е успешна!
Специјалистички преглед + ехо на тироидна жлезда

Со купон од 100 денари и доплата од 400 денари добивате 67% попуст на специјалистички преглед + ехо на тироидна жлезда во реномираната „Skopje Polyclinic“!

500 ден
1500 ден
67% 3Понудата е успешна!
Дизајн по избор изгравиран на стакло

68% попуст или само 390 ден. за Вашиот омилен дизајн (слика, текст или апликација) изгравиран на стакло со светлосни ефекти од лед диода

390 ден
1200 ден
68% 3Понудата е успешна!
4 ноќевања на база HB + БОНУС 1 ноќевањe бесплатно со вклучен појадок + СПА услуги во Хотел „Iceberg“ Банско!

47% попуст или за само 4960 ден. (80 евра) по лице добивате 4 ноќевања на база полупансион + БОНУС 1 ноќевањe бесплатно  со вклучен појадок + СПА услуги во прекрасниот комплекс Хотел „Iceberg“ Банско!

4960 ден
9300 ден
47% 22Понудата е успешна!
Небески лампион (SKY LANTERN)

50% попуст или за само 140 денари направете ги Вашите мигови посебни, ексклузивни и незаборавни со небески лампиони (SKY LANTERN)

140 ден
310 ден
55% 2Понудата е успешна!
Генерално чистење на дом + освежување на теписи

66% попуст или само 1100 денари за генерално чистење на Вашиот дом + освежување на теписи од „Бел Лотос“ - Скопје!

1100 ден
3200 ден
66% 3Понудата е успешна!
8-ми март во Банско - Evelina Palace 4* / Banderitsa 4*

8-ми март во Банско во хотел Evelina Palace 4* или Banderitsa 4* (04 - 06.03.2016) преку „БИСЕР ПРОМ“! 27% или 3190 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз + користење на спа центар

3190 ден
4350 ден
27% 0Понудата е успешна!
Генерално чистење на вашиот дом

62% попуст или само 950 денари на генерално чистење на Вашиот дом од „Бел Лотос“ - Скопје!

950 ден
2500 ден
62% 5Понудата е успешна!
Производ за пилинг и безболно отстранување на влакна

42% попуст или само 260 денари за револуционерен производ за пилинг и безболно отстранување на влакна „Smoothaway“ + гратис една резерва

260 ден
450 ден
42% 1Понудата е успешна!
8-ми март во Банско во Orphey 4* + превоз

8-ми март во Банско во одличниот хотел Orphey 4* (04 - 06.03.2016) преку „БИСЕР ПРОМ“! 26% или 3340 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз, прослава на празникот + користење на спа центарот

3340 ден
4500 ден
26% 0Понудата е успешна!
Длабинско чистење на тапациран мебел

47% попуст за длабинско чистење на тапациран мебел за само 790 денари во „Бел Лотос“!

790 ден
1500 ден
47% 4Понудата е успешна!
Гелни нокти со типсови

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 350 ден. добивате 43% попуст на гелни нокти со типсови во салонот "Сандра Ексклузив"

400 ден
700 ден
43% 0Понудата е успешна!
Надградба со наливни нокти + декорација

Со купон од 100 ден. и доплата од 400 ден. добивате 50% попуст на надградба со наливни нокти + декорација во козметички салон "Tamara Beauty"

500 ден
1000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база HB

Со купон од 270 денари и доплата од 1530 денари (25 евра) добивате 40% попуст за ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со МИНЕРАЛНА ВОДА, спа центар (базен-џакузи, сауна и парна бања), внатрешен паркинг и интернет во преубавиот хотел „EVERGREEN ApartHotel &amp; Spa“ Банско

1798 ден
3000 ден
40% 0Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе со ладен восок Depileve

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 300 ден. добивате 42% попуст на депилација на цели нозе со ладен восок во салонот “Сандра Ексклузив“ 

350 ден
600 ден
42% 0Понудата е успешна!
Надградба на нокти со типсови + декорација

Со купон од 100 ден. и доплата од 350 ден. добивате 50% попуст на надградба на нокти со типсови + декорација во козметички салон “Tamara Beauty“

450 ден
900 ден
50% 0Понудата е успешна!
Шминкање + фенирање + корекција на веѓи

Со купон од 100 ден. и доплата од 350 ден. добивате 50% попуст на шминкање + фенирање + корекција на веѓи во козметички салон "Tamara Beauty"

450 ден
900 ден
50% 0Понудата е успешна!
Совршен подарок за денот на вљубените!

Совршен подарок за денот на вљубените! Со купон од 70 ден. и доплата од 500 ден. добивате 53% попуст за љубовна пињата со изглед по ваш избор од „РАДОСТ“

570 ден
1200 ден
53% 0Понудата е успешна!
2 ноќевања за две лица со појадок

Со купон од 715 ден. и доплата од 4048 ден. (65,3 евра) добивате 20% попуст за 2 ноќевања за две лица со појадок во Villa FOREVER Белград

4762 ден
5952 ден
20% 0Понудата е успешна!
Персонализирана керамичка чаша печатена по Ваша желба

52% попуст или за само 120 денари добивате персонализирана керамичка чаша печатена по Ваша желба

120 ден
250 ден
52% 5Понудата е успешна!
Супер диско роденденска прослава 

75% или само 500 ден. за двочасовна супер  роденденска прослава во „Тениска Академија Аеродром“

500 ден
2000 ден
75% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база All inclusive light + СПА

Со купон од 251 ден. и доплата од 1423 денари (23 евра) добивате 34% попуст за ноќевање за 1 лице на база All inclusive light + СПА услуги во хотел „3 Mountains Boutique“ Разлог, Банско

1974 ден
3000 ден
34% 0Понудата е успешна!
 10% попуст на детски аранжман по избор

Со купон од 0 ден. добивате 10% попуст на детски аранжман по ваш избор во Авантуристички кампус „Бегова Корија“ Крушево

0 ден
0 ден
- 2Понудата е успешна!
Фарбање со „KEUNE“ фарба + третман „so pure“ + фенирање

67% попуст или само 500 денари за фарбање со „KEUNE“ фарба + третман „so pure“ + фенирање во „HAIR VIP STUDIO“

500 ден
1500 ден
67% 1Понудата е успешна!
Изработка на лична натална карта

58% попуст или 500 ден. за изработка на лична натална карта во „Astro Venus“! Дознајте се за Вашата личност

500 ден
1200 ден
58% 8Понудата е успешна!
15 третмани за слабеење

За само 499 денари добивате 85% попуст за 15 третмани за слабеење (5 Антицелулитни масажи, 5 Body Wrapping, 5 медови масажи) во салонот за убавина „Либера Емма“

499 ден
3250 ден
85% 2Понудата е успешна!
Фарбање со „KEUNE“ фарба + шишање + третман „so pure“

67% попуст или само 800 денари за фарбање со „KEUNE“ фарба + шишање + третман „so pure“ за во „HAIR VIP STUDIO“

800 ден
2400 ден
67% 0Понудата е успешна!
4 Криолиполизи + 4 Лимфни дренажи со ултра звук, воздушни перничиња и Body wrapping

Најпопуларната и докажана светска метода за слабеење - КРИОЛИПОЛИЗА  во ексклузивниот салон „Velvet Skin“. Со купон од 400 денари и доплата од 2300 денари добивате 72% попуст за 4 Криолиполизи + 4 Лимфни дренажи со ултра звук, воздушни перничиња и Body wrapping

2700 ден
9500 ден
72% 0Понудата е успешна!
Изработка и толкување на композитна карта

58% попуст или 500 ден. за изработка и толкување на композитна карта во „Astro Venus“! Дознајте важни информации за Вашата врска и љубовен живот

500 ден
1200 ден
58% 1Понудата е успешна!
Стоматолошки пакет

81% попуст или само 390 денари на стоматолошки пакет (чистење забен камен со ултразвук, чистење субгингивални конкременти, парадонтални џебови, отстранување наслаги, полирање, импрегнација со флуор паста, преглед и план за идно лекување) во ПЗУ „Premium Dent“

390 ден
2000 ден
81% 1Понудата е успешна!
Миење со масажа на скалпот, третман „so pure“ и шишање

77% попуст или само 250 денари за миење со масажа на скалпот, третман „so pure“ и шишање во „HAIR VIP STUDIO“

250 ден
1100 ден
77% 1Понудата е успешна!
5 Антицелулитни, 5 Стимулации и 5 Body Wrapping

Со купон од 300 ден. и доплата од 1200 ден. добивате 72% попуст за 15 третмани за слабеење (5 Антицелулитни, 5 Стимулации и 5 Body Wrapping) во Салонот за убавина „VELVET SKIN“

1500 ден
5300 ден
72% 0Понудата е успешна!
Професионална шминка и свечена фризура

65% попуст или 700 ден. на професионална шминка и свечена фризура во козметичко - фризерскиот салон „Fashion &amp; Vision“. Имајте совршен изглед за секаква свечена пригода

700 ден
2000 ден
65% 0Понудата е успешна!
60 минутна масажа на цело тело

58% попуст или за само 250 денари добивате 60 минутна масажа на цело тело во салонот за убавина „Либера Емма“

250 ден
600 ден
58% 2Понудата е успешна!
Миење + третман „so pure“ и фенирање

83% попуст или само 150 денари за миење со масажа на скалпот, третман „so pure“ и фенирање со обликување во „HAIR VIP STUDIO“

150 ден
900 ден
83% 1Понудата е успешна!
Празничен пакет за релаксација и разубавување

72% попуст или само 690 денари за специјален празничен пакет за релаксација и разубавување (масажа по избор + депилација на раце и нозе + еден третман за двајца во солена соба) во „Халомедика“

690 ден
2500 ден
72% 0Понудата е успешна!
Третман за слабеење со гипсени бермуди (60 минути)

72% попуст или 700 ден. за ефикасниот и докажан третман за слабеење со гипсени бермуди (60 минути) во „Fashion &amp; Vision“! Ослободете се од целулитот и вишокот килограми!

700 ден
2500 ден
72% 1Понудата е успешна!
Релакс масажа + користење на спа центар

51% попуст или 990 ден. за релакс масажа + користење турска и финска сауна, џакузи и топли лежалки во одличниот спа центар во Garden Spa Boutique Hotel - Скопје

990 ден
2000 ден
51% 0Понудата е успешна!
Омбре фарбање + третман „so pure“ + фенирање

80% попуст или само 800 денари за омбре фарбање + третман „so pure“ + фенирање во „HAIR VIP STUDIO“

800 ден
4000 ден
80% 0Понудата е успешна!
5 кавитации, 5 радиофрекфенции и 5 Body Wrapping + ГРАТИС 2 Алго терапии

Со купон од 500 ден. и доплата од 2500 ден. добивате 65% попуст за 5 кавитации, 5 RF третмани (радиофрекфенции) и 5 Body Wrapping + ГРАТИС 2 Алго терапии во салонот за убавина „VELVET SKIN“

3000 ден
8500 ден
65% 2Понудата е успешна!
до 20% попуст на авто услуги

Со купон од 0 денари добивате до 20% попуст на монтажа и инсталација и 2 години гаранција на турски или италијански плински уред + 10% попуст на авто-лимарски услуги во Авто Сервис SGS

0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
2 часа спа уживање (сауна, џакузи и топли лежалки)

25% попуст или 450 ден. за 2 часа спа уживање - користење турска и финска сауна, парна бања, џакузи и топли лежалки во одличниот спа центар во Garden Spa Boutique Hotel - Скопје

450 ден
600 ден
25% 6Понудата е успешна!
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАРТ за 1000 ден.

 РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА ЗА МЕСЕЦ МАРТ за 1000 денари

0 ден
0 ден
- 11Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база на HB во апартман + СПА

Со купон од 210 ден и доплата во хотел „Cornelia Golf &amp; Sky &amp; Spa“, Разлог од 1209 ден. (19,5 евра) добивате 38% попуст на ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман + СПА услуги

1420 ден
2300 ден
38% 0Понудата е успешна!
Паста по избор во гостилница “Налеј“

32% попуст или само 150 денари на паста по избор (Карбонара, Фунги, Алио Олио, Пршуто Цукини) во гостилница “Налеј“

150 ден
220 ден
32% 2Понудата е успешна!
Денот на вљубените во Белград

Незаборавен викенд за денот на вљубените(12.02 - 15.02)! Со купон од 650 ден. и доплата од 3690 ден. (59,5 евра) добивате 33% попуст за 3 ноќевања за 2 лица во приватна двокреветна соба во Хостел „No9“ во Белград

4340 ден
6510 ден
33% 0Понудата е успешна!
Членарина за курс по цртање,сликање,керамика и вајање

За само 500 денари добивате 44% попуст за месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање во најдоброто училиште за уметност „Galeria KOTI“!

500 ден
900 ден
44% 10Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база HB  + СПА

Со купон од 210 ден. и доплата од само 1178 ден. (19 евра) во хотел „Mountain Paradise by the walnut trees“ добивате 44% попуст на ноќевање за едно лице на база HB  + бесплатно користење на СПА центар

1388 ден
2500 ден
44% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 2 лица во приватна двокреветна соба

Со купон од 163 ден. и доплата од 1092 денари (17.6 евра) добивате 41% попуст за ноќевање за две лица во приватна двокреветна соба во Хостел „No9“ во центарот на Белград

1290 ден
2170 ден
41% 0Понудата е успешна!
Пиво даска за 4 особи (1,3 kg)

50% попуст или само 300 денари за пиво даска (1,3 kg) за 4-ца во гостилница “Налеј“

300 ден
600 ден
50% 5Понудата е успешна!
Nitro Inox монопод Selfie Stick

34% попуст или 390 ден. за Nitro Inox монопод Selfie Stick во „НИТРО Компјутери“! Зачувајте ги моментите засекогаш!

399 ден
600 ден
34% 0Понудата е успешна!
Двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил

53% попуст или само 190 денари за двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил!

190 ден
400 ден
53% 1Понудата е успешна!
20 третмани за слабеење

За само 1500 ден. добивате 53% попуст за 20 третмани за слабеење (10 антицелулитни масажи и 10 body wrapping) во Козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“

1500 ден
3200 ден
53% 1Понудата е успешна!
Керамичка чаша печатена по Ваш избор

40% попуст или само 180 денари за керамичка чаша печатена по Ваша желба

180 ден
300 ден
40% 8Понудата е успешна!
10 персонализирани чоколатца "Merci"

29% попуст или само 250 денари за 10 персонализирани чоколатца "Merci" печатени по Ваша желба и дизајн

250 ден
350 ден
29% 9Понудата е успешна!
Печатење постер во B2 (50x70cm) или B1 (70x100) формат

 29% попуст или само 250 денари за печатење постер по Ваш избор во B2 (50x70cm) или B1 (70x100) формат во „Royal Art“!

250 ден
350 ден
29% 4Понудата е успешна!
Арганово масло (30ml)

10% попуст или само 360 денари за арганово масло (30ml)

360 ден
400 ден
10% 0Понудата е успешна!
100 визит карти

За само 120 денари добивате 52% попуст за 100 визит карти еднострано колор професионално печатени и нивен дизајн

120 ден
250 ден
52% 6Понудата е успешна!
Најдобрата аква спа детоксикација

За само 80 ден. добивате 78% попуст за најдобрата аква спа детоксикација за подобро здравје во козметичкото студио „ПИКОЛА КАРА“

80 ден
360 ден
78% 5Понудата е успешна!
Целосна депилација за жени, топла или ладна по Ваш избор

За само 390 денари добивате 65% попуст за целосна депилација за жени, топла или ладна по Ваш избор во козметичко студио „Пикола Кара“

390 ден
1100 ден
65% 2Понудата е успешна!
3 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА услуги

Со купон од 465 ден. и доплата во хотелот „Gardenia“ - Банско од 67,5 евра искористете го попустот од 64% попуст и добијте 3 ноќевање во економична соба за едно лице на база на полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на СПА услугите

4650 ден
12834 ден
64% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА услуги

Со купон од 120 ден. и доплата од 15 евра во хотелот „Eagle Lodge“ Банско добивате 40% попуст на 1 ноќевање за 1 лице на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на СПА услугите

1054 ден
1736 ден
39% 4Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице на база FB + СПА услуги

Со купон од 150 ден. и доплата од 20 евра во хотелот „Eagle Lodge“ Банско добивате 40% попуст на 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + бесплатно користење на СПА услугите

1395 ден
2325 ден
40% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица во студио

Со купон од 255 ден. и доплата од 37 евра во хотел „Пирин Палас“ Банско добивате 30% попуст на ноќевање за две лице во студио 

2542 ден
3650 ден
30% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за двајца со појадок + спа и превоз до гондола во хотел „Avalon“ - Банско

Со купон од 248 ден. и доплата од 1860 ден. (30 евра) во хотел „Avalon“ - Банско добивате 32% за 1 ноќевање за двајца со појадок + користење на спа центар (џакузи, сауна) + превоз до гондола. Уживајте во Банско во текот на целата зимска сезона!

2108 ден
3100 ден
32% 3Понудата е успешна!
1 Ноќевање за едно лице на база HB + СПА услуги

Со купон од 185 ден. и доплата од 1550 ден. (25 евра) во хотел „Royal Bansko Aparthotel“ Банско добивате 30% попуст на ноќевање за едно лице на база HB + бесплатно користење на СПА центарот

1736 ден
2480 ден
30% 0Понудата е успешна!
1 Ноќевање за едно лице со појадок + СПА услуги

Со купон од 125 ден. и доплата од 1364 ден. (22 евра) во хотел „Royal Bansko Aparthotel“ Банско добивате 30% попуст на ноќевање за едно лице со вклучен појадок + бесплатно користење на СПА центарот

1488 ден
2120 ден
30% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база HB + СПА

Со купон од 260 ден. и доплата од 1476 ден. (23,8 евра) добивате 22% попуст за ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + користење на СПА центар во хотел „St. George Ski &amp; Spa Luxury Resort“ Банско

1736 ден
2232 ден
22% 12Понудата е успешна!
Даска за 4-ца со 5 парчиња сочно свинско месо

54% попуст или само 300 денари за вкусна и сочна даска за 4-ца со 5 парчиња свинско месо во гостилница “Налеј“

300 ден
650 ден
54% 11Понудата е успешна!
Фарбање + третман + миење + фенирање

Со купон од 100 ден. и доплата од 350 ден. во Салон за убавина „ХАНА“ добивате 65% попуст за фарбање, третман за регенерација на сува и оштетена коса, миење, масажа на скалп, фенирање и обликување на коса

450 ден
1300 ден
65% 0Понудата е успешна!
Релакс масажа на грб со ароматични масла по избор

Со купон од 50 ден. и доплата од само 200 ден. во Салон за убавина „Хана“ добивате 55% попуст за релакс масажа на грб со ароматични масла по избор

250 ден
550 ден
55% 0Понудата е успешна!
Релакс масажа на цело тело со ароматични масла

Со купон од 100 ден. и доплата од 400 ден. во Салон за убавина „Хана“ добивате 50% попуст за релакс масажа на цело тело со ароматични масла по ваш избор 

500 ден
1000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Третман за регенерација на сува и оштетена коса

Со купон од 40 ден. и доплата од само 160 ден. во Салон за убавина „Хана“ добивате 50% попуст на третман за регенерација на сува и оштетена коса, миење, масажа на скалп, фенирање и обликување

200 ден
400 ден
50% 0Понудата е успешна!
 Шишање + третман + миење + фенирање

Со купон од 80 ден. и доплата од 320 ден. во Салон за убавина „Хана“ добивате 60% попуст за шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса, миење, масажа на скалп, фенирање и обликување на коса

400 ден
1000 ден
60% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице ALL INCLUSIVE + СПА услуги

Со купон од 250 ден. и доплата од 23 евра во хотелот „Мaria - Antoaneta Residence“ Банско добивате 53% попуст на 1 ноќевање за 1 лице на база ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на СПА услугите

1674 ден
3596 ден
53% 6Понудата е успешна!
Месечна членарина за фудбал за деца над 4 години

80% попуст или само 200 ден. за месечна членарина за фудбал за деца над 4 години во фудбалската школа за деца „МОНДАНО“

200 ден
1000 ден
80% 0Понудата е успешна!
Valentine викенд во Банско Banderitsa 4* / Orphey 4* 

Valentine во Банско во хотел Banderitsa 4* или Orphey 4* (12 - 14.02.2016) преку „БИСЕР ПРОМ“! 27% или 3150 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз до Банско + користење на спа центар

3150 ден
4300 ден
27% 2Понудата е успешна!
4 третмани за слабеење

63% или 220 ден. за 4 третмани за слабеење, ултразвук, инфраред, вакум и лимфна дренажа со само еден апарат во салон за убавина „Шмизличка“

220 ден
600 ден
63% 0Понудата е успешна!
Уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладена кожа

За само 800 денари добивате 33% попуст за уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладена кожа, намалување на црнките и големите пори и повеќе сјај и транспарентност на епидермисот

800 ден
1200 ден
33% 3Понудата е успешна!
Месечна чланарина за пилатес и аеробик

За само 690 ден. добивате 43% попуст за месечна чланарина за пилатес и аеробик со инструктор Владимир Прибичевиќ -  дипломиран спортски тренер и професор по физичко образование во BODY LINE

690 ден
1200 ден
43% 5Понудата е успешна!
Викенд во Банско (26 - 28.02.) во Orphey 4* + превоз

Викенд во Банско во одличниот хотел Orphey 4* (26 - 28.02.2016) преку „БИСЕР ПРОМ“! 27% или 3090 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз + користење на спа центарот

3090 ден
4250 ден
27% 0Понудата е успешна!
Aеробик, функционален тренинг, пилатес и спининг

52% пупуст или само 1200 ден. за месечна членарина за цела програма на активности во кои се вклучени аеробик, функционален тренинг, пилатес и спининг (статични точаци) во G - FITNESS (Голден фитнес)

1200 ден
2500 ден
52% 2Понудата е успешна!
Викенд во Банско (19 - 21.02.) во Orphey 4* + превоз

Викенд во Банско во одличниот хотел Orphey 4* (19 - 21.02.2016) преку „БИСЕР ПРОМ“! 27% или 3090 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз + користење на спа центарот

3090 ден
4250 ден
27% 0Понудата е успешна!
Женски часовник + украсна кутија

43% или 790 ден. за женски часовник кој зрачи со елеганција и префинетост. Подарете часовник изработен од висококвалитетен материјал + украсна кутија

790 ден
1390 ден
43% 1Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца

Со купон од 100 денари и доплата од само 900 денари во прекрасните De Lux апартмани „Јован“, Охрид добивате 33% попуст на 1 ноќевање за двајца

1000 ден
1500 ден
33% 0Понудата е успешна!
Анти стрес третман (масажа, музикотерапија и електротерапија)

61% попуст или 390 ден. за 90-минутен анти стрес третман (релакс масажа, музикотерапија и електротерапија + психо-физио неуростимулација) единствено во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“

390 ден
1000 ден
61% 0Понудата е успешна!
Третман за спондилоза (60 минути)

35% попуст или 390 ден. за 60-минутен третман за спондилоза (електро и ултразвучна терапија, масажа и кинезитерапија) во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“. Помогнете си со спондилозата и ослободете се од болките во вратот

390 ден
600 ден
35% 11Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок за едно лице

Со купон од  50 ден. и доплата од 500 ден. добивате 42% попуст за ноќевање со појадок за едно лице во Вила „Осоговска Куќа“ - Пониква

550 ден
950 ден
42% 22Понудата е успешна!
Наливни гелни нокти со боја и декорација по избор

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 550 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор. Искористете го попустот од 35% во салонот "Сандра Ексклузив"

650 ден
1000 ден
35% 0Понудата е успешна!
3 TechniSPA® третмани + гратис TechniSPA® Firming

2700 ден. или 55% попуст на пакет од 3 TechniSPA® антицелулитни апаративни третмани + гратис TechniSPA® Firming во Францускиот Салон „ДЕРМАБЈУТИ“

2700 ден
6000 ден
55% 0Понудата е успешна!
Тандем масажа на цело тело за двајца

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 400 ден. добивате 50% попуст на тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла во салон "Сандра Ексклузив"

500 ден
1000 ден
50% 2Понудата е успешна!
Ладна депилација на цели нозе и интима

42% попуст или само 380 ден. за ладна депилација на цели нозе и интима со посебен чист восок во салон за убавина „New Feeling“

380 ден
650 ден
42% 1Понудата е успешна!
Парцијална масажа

Со купон од 60 денари и доплата од 140 денари добивате попуст од 52% на парцијална масажа на грб и врат + вежби за дренажа или масажа на нозе и стапала + вежби за дренажа во салонот за убавина „Lotos EM“!

200 ден
420 ден
52% 0Понудата е успешна!
5 ноќевања за 2 лица на база HB + СПА

Со купон од 1335 ден. и доплата 12020 ден. (194 евра) добивате 37% попуст за 5 ноќевања за 2 лица на база HB + СПА услуги во хотел „Forest Nook” Пампорово

13353 ден
21125 ден
37% 0Понудата е успешна!
Депилација на нозе со препони

Со купон од 60 денари и доплата од 130 денари добивате попуст од 53% за депилација на нозе со препони во „Lotos EM“

190 ден
400 ден
53% 1Понудата е успешна!
3 ноќевања за 2 лица на база HB + СПА

Со купон од 815 ден. и доплата 7326 ден. (118 евра) добивате 44% попуст за 3 ноќевања за 2 лица на база HB + СПА услуги во хотел „Forest Nook” Пампорово

8139 ден
14525 ден
44% 0Понудата е успешна!
Mасажа за трудници

Со купон од 110 денари и доплата од 260 денари добивате попуст од 54% на масажа за трудници во „Lotos EM“

370 ден
800 ден
54% 0Понудата е успешна!
Освежителен ревитализациски третман

71% попуст или само 190 ден. за масажа на лице + освежителен третман за ревитализација на кожа во салон за убавина „New Feeling“

190 ден
650 ден
71% 0Понудата е успешна!
Депилација на интима, раце и надусници

Со купон од 50 денари и доплата од 120 денари добивате попуст од 51% за депилација на интима + депилација на раце + гратис депилација на надусници во „Lotos EM“

170 ден
350 ден
51% 0Понудата е успешна!
2 ноќевања за 2 лица на база HB + СПА

Со купон од 560 ден. и доплата 5035 ден. (81 евро) добивате 37% попуст за 2 ноќевања за 2 лица на база HB + СПА услуги во хотел „Forest Nook” Пампорово

5595 ден
8950 ден
37% 0Понудата е успешна!
Пакет за слабеење

83% попуст или само 850 денари за 3 мезотерапии на тело без игла со специјална ампула за топење на целулитот, 3 кавитации и 3 антицелулитни масажи во салон за убавина „Estetik Slim Studio“!

850 ден
5000 ден
83% 0Понудата е успешна!
Пакет од 10 антицелулитни масажи

60% попуст или само 1200 ден. за пакет од 10 антицелулитни масажи за совршено мазна и затегната кожа во салон за убавина „New Feeling“

1200 ден
3000 ден
60% 0Понудата е успешна!
Витамински козметички третман на лице со хијалурон

79% попуст или само 250 денари за витамински козметички третман на лице со хијалурон за еластичност и цврстина на Вашето лице во „Estetik Slim Studio“

250 ден
1200 ден
79% 8Понудата е успешна!
Педикир + пилинг + витаминска маска

58% попуст или само 250 ден. за педикир со купка, пилинг, масажа на стапала, отстранување на кутикули, витаминска маска и лакирање на нокти со лак по избор во салон за убавина „New Feeling“

250 ден
600 ден
58% 1Понудата е успешна!
50 минутна релакс или медицинска масажа на цело тело

71% попуст или само 290 денари за 50 минутна масажа по избор (релакс масажа на цело тело со масло по избор или медицинска масажа на цело тело со крема против болки) во „Estetik Slim Studio“!

290 ден
1000 ден
71% 13Понудата е успешна!
Рефлексотерапија - масажа на стапала

63% попуст или само 120 ден. за рефлексотерапија - масажа на стапала во салон за убавина „New Feeling“

120 ден
320 ден
63% 3Понудата е успешна!
1500 или 2000 ден. за супер роденден

Со бесплатен купон и соодветна доплата во реномираната Игротека "Тиквичка" - Карпош добивате до 40% попуст за СУПЕР креативна двочасовна роденденска забава!

0 ден
0 ден
- 3Понудата е успешна!
Парцијална релакс масажа на грб

57% попуст или само 150 ден. за парцијална релакс масажа на грб со ароматични масла по избор во салон за убавина „New Feeling“

150 ден
350 ден
57% 12Понудата е успешна!
1000 или 1500 ден. за супер роденден

Со бесплатен купон и соодветна доплата во реномираната Игротека "Тиквичка" - Аеродром добивате до 60% попуст за СУПЕР креативна двочасовна роденденска забава!

0 ден
0 ден
- 6Понудата е успешна!
45 мин. релакс масажа на цело тело

61% попуст или само 390 ден. за релакс масажа + ароматерапија + мобилизација и киропрактика воЦентар за рехабилитација "Св. Јован"

390 ден
1000 ден
61% 0Понудата е успешна!
60 мин. релакс или спортска масажа на цело тело

Со купон од 90 ден. и доплата од 200 ден. во студиото за масажа "Јапан" добивате 64% попуст на релакс или спортска масажа на цело тело во времетраење од 60 мин.

290 ден
800 ден
64% 9Понудата е успешна!
Ноќевање по лице на база на HB + модерен СПА центар

Со купон од 200 ден. и доплата од 1786 ден. (28,8 евра) добивате 31% попуст за ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + користење на модерен СПА центар во хотел „Redenka Holiday Club“ Банско

1984 ден
2880 ден
31% 0Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок за едно лице + СПА услуги

Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21,7 евра) добивате 35% попуст ноќевање за едно лице со појадок + користење на модерен СПА центар во хотел „Redenka Holiday Club“ Банско

1488 ден
2300 ден
35% 0Понудата е успешна!
Викенд ноќевање за 1 лице на база HB во луксузна соба + СПА

Со купон од 305 ден. и доплата во хотелот од 1741 денари (28 евра) добивате 41% попуст за ноќевање во викенд денови за 1 лице на база HB во луксузна соба + СПА услуги во хотел „St. George ski &amp; spa luxury resort“ Банско

2046 ден
3450 ден
41% 12Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база HB во луксузна соба +СПА

Со купон од 260 ден. и доплата во хотелот од 1476 ден. (23.8 евра) добивате 39% попуст за ноќевање во работни денови за 1 лице на база HB во луксузна соба + СПА услуги во хотел „St. George ski &amp; spa luxury resort“ Банско

1736 ден
2850 ден
39% 8Понудата е успешна!
1 ноќевање за две лица на база HB + СПА услуги

Со купон од 300 денари и доплата од 27 евра во хотел „Елица“ - Банско добивате 40% попуст за 1 ноќевање за две лица на база HB + СПА услуги

1674 ден
2790 ден
40% 0Понудата е успешна!
Викенд ноќевање за 1 лице на база BB во луксузна соба + СПA

Со купон од 240 ден. и доплата во хотелот од 1372 денари (22,2 евра) добивате ноќевање во викенд денови за 1 лице на база BB во луксузна соба + СПА услуги во хотел „St. George ski &amp; spa luxury resort“ Банско

1612 ден
2542 ден
37% 0Понудата е успешна!
Месечна членарина за Микс Аеробик со Елена М.

31% попуст или само 690 денари за микс аеробик заедно со спортски докажаниот европски првак Елена Муратовска Златановска

690 ден
1000 ден
31% 13Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база BB во луксузна соба +СПА

Со купон од 195 ден. и доплата во хотелот од 1105 ден. (18 евра) добивате 42% попуст за ноќевање во работни денови за 1 лице на база BB во луксузна соба + СПА услуги во хотел „St. George ski &amp; spa luxury resort“ Банско

1300 ден
2232 ден
42% 0Понудата е успешна!
“Hydra Clean“ третман за лице

 51% попуст или само 784 денари за третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ во во институтот за убавина „Дермаестетика“!

784 ден
1600 ден
51% 1Понудата е успешна!
Третман за лице HYDRADERMIE NEWHITE

67% попуст или само 990 денари за новиот третман за лице HYDRADERMIE NEWHITE во институт за убавина „Дермаестетика“!

990 ден
3000 ден
67% 1Понудата е успешна!
Секоја сабота шопинг во Солун за само 600 ден.

Со бесплатен купон и доплата од само 600 ден. во Т.А. „Travel Land“ добивате 40% попуст на СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА за организирана шопинг тура во Солун, Cosmos и IKEA

0 ден
1000 ден
100% 65Понудата е успешна!
Комплетно природни билни препарати по избор

33% попуст или само 300 ден. за комплетно природни билни препарати по ваш избор од Центар за природно лекување „Хербавит Медика“

300 ден
450 ден
33% 0Понудата е успешна!
Миење, маска и фенирање во фризеско студио „Нена Арт“

50% попуст или само 100 денари за миење, маска и фенирање во фризерско студио „Нена Арт“

100 ден
200 ден
50% 8Понудата е успешна!
Миење, маска и фенирање во локни во фризерско студио “Нена Арт“

44% попуст или само 139 денари за миење, маска и фенирање во локни во фризерско студио “Нена Арт“

139 ден
250 ден
44% 2Понудата е успешна!
Ноќевања за 1 лице на база HB + СПА услуги 

Со купон од 155 денари и доплата во хотелот од 22,5 евра добивате 1 ноќевања за 1 лице на база HB (појадок и вечера) + користење на СПА центарот. Искористете го овој попуст од 50% во "Balkan Jewel Resort" - Банско

1550 ден
3100 ден
50% 6Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база HB + СПА услуги

Со купон од 240 ден. и доплата од 22 еврa во хотелот "Casa Кarina" добивате 30% попуст на 1 ноќевање за едно лице на база полупансион + бесплатно користење на СПА услугите

1589 ден
2280 ден
30% 22Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице во студио на база HB (викенд денови) + спа услуги во „Elegant LUX“

Цела сезона во Банско! Со купон од 280 ден. и доплата од 1581 ден. (25.5 евра) во хотел „Elegant LUX“ добивате 27% за 1 ноќевање за 1 лице во студио во викенд денови со појадок и вечера + користење на СПА центар, фитнес, транспорт до ски лифт, паркинг, Wi-fi и детско катче

1861 ден
2542 ден
27% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице во студио на база HB + спа услуги во „Elegant LUX“

Цела сезона во Банско! Со купон од 233 ден. и доплата од 1317 ден. во хотел „Elegant LUX“ добивате 31% за 1 ноќевање за 1 лице во студио со појадок и вечера + користење на СПА центар, фитнес, транспорт до ски лифт, паркинг, Wi-fi и детско катче

1550 ден
2232 ден
31% 0Понудата е успешна!
Биолифтинг третман за лице со долготраен ефект

За само 390 денари добивате 68% попуст за перфектна и затегната кожа - Биолифтинг третман за лице со долготраен ефект во „Мое студио Дадар“

390 ден
1200 ден
68% 0Понудата е успешна!
Масажа со вулкански камења (60 мин.) во студио „АЛТЕРНАТИВА“

65% или 450 ден. за масажа на цело тело со топли вулкански камења и лековити етерични масла со времетраење од 60 минути во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Ослободете се од стресот и направете детоксикација на организмот преку масажа 

450 ден
1300 ден
65% 2Понудата е успешна!
Шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса и фенирање

61% попуст или за само 390 денари добивате шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“

390 ден
1000 ден
61% 0Понудата е успешна!
Медицинска масажа на грб и врат во студио „АЛТЕРНАТИВА“

57% или 300 ден. за медицинска масажа на грб и врат со ефикаксни AllgaSan производи во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Погрижете се за здравјето и ослободете се од болките 

300 ден
700 ден
57% 13Понудата е успешна!
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за возрасни

За само 800 денари добивате 64% попуст за месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за возрасни за само 800 денари во најдоброто училиште за уметност „Galeria KOTI“

800 ден
2200 ден
64% 1Понудата е успешна!
Курс по класична (шведска) масажа на грб и врат во студио „АЛТЕРНАТИВА“

69% или само 2500 ден. за курс по класична (шведска) масажа на грб и врат со теоретска и практична настава + сертификат за завршен курс по класична масажа во реномираното студио за масажа „АЛТЕРНАТИВА“

2500 ден
8000 ден
69% 0Понудата е успешна!
Чистење вируси на хард диск + средување драјвери на лаптоп / компјутер / таблет во „НИТРО компјутери“

61% или 350 ден. за прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет + дополнителени 50% на лиценца за McAfee Antivirus во „НИТРО компјутери“

350 ден
900 ден
61% 2Понудата е успешна!
Механичка поправка на скршен/напукнат лаптоп во „НИТРО компјутери“

50% или 1200 ден. за механичка поправка на скршен/напукнат лаптоп во „НИТРО компјутери“! Не дозволувајте лаптопот да Ви се уништи целосно поради скршена рамка на екранот, попуштени шарки под екранот или пукнатина на пластиката

1200 ден
2400 ден
50% 1Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база HB + СПА услуги

Со купон од 260 ден. и доплата од 24 еврa во хотелот "Casa Кarina" добивате 30% попуст на 1 ноќевање за едно лице на база полупансион + бесплатно користење на СПА услугите

1748 ден
2500 ден
30% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца со појадок во хотел ЛОВЕЦ** (јануари и февруари)

Јануари и февруари уживајте во Охрид во хотел ЛОВЕЦ**! Со купон од 150 ден. и доплата од 750 ден. во хотелот добивате 44% на ноќевање за двајца во апартман со појадок + дополнителни 10% на менито во ресторанот

900 ден
1600 ден
44% 0Понудата е успешна!
Комплетен третман за деформитети на рбетен столб

59% попуст или само 350 ден. за комплетен третман за деформитети на рбетен столб (кифоза, сколиоза или лордоза) во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“

350 ден
850 ден
59% 4Понудата е успешна!
Пакет третмани за лице со проблематична кожа

63% попуст или за 2500 денари добивате пакет третмани за лице со проблематична кожа (1 основен треман THALGO, 2 медицински третмани со ампули против акни) во салон за убавина „ТРЕНД АС“

2500 ден
6800 ден
63% 0Понудата е успешна!
1 основен третман Thalgo, 2 мезотерапија третман, 3 BHS третмани

81% попуст или за само 6000 денари добивате целосен пакет за Вашето лице (1 основен третман Thalgo, 2 мезотерапија третман, 3 BHS третмани) во салон за убавина „ТРЕНД АС“

6000 ден
32000 ден
81% 0Понудата е успешна!
Проценка на функцијата на тироидната жлезда во ПЗУ "Павлина"

75% попуст или 490 ден. за проценка на функцијата на тироидната жлезда (преку анализа на крв) на FT4, FT3 и TSH тироидни хормони во дијагностичка лабораторија ПЗУ "Павлина"

490 ден
1950 ден
75% 14Понудата е успешна!
Шминка и фризура во салонот за убавина „Vita Lux“

Со купон од 90 ден и доплата од 460 ден добивате 63% попуст за шминка и фризура во салонот за убавина „Vita Lux“

550 ден
1500 ден
63% 0Понудата е успешна!
Класичен маникир со парафински третман на нокти во салонот за убавина „Vita Lux“

Со купон од 50 ден. и доплата од 100 ден. добивате 63% попуст на класичен маникир со парафински третман во салонот за убавина „Vita Lux“

150 ден
400 ден
63% 2Понудата е успешна!
Пакет третмани за лице за целосен лифтинг на кожата

57% попуст или за само 4000 денари добивате лифтинг третман за лице (1 основен третман TALGO, 3 BHS третмани на лице, 1 третман со спирулина алги) во салонот за убавина „ТРЕНД АС“

4000 ден
9400 ден
57% 0Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе со препони со ладен восок

Со купон од 50 денари и доплата од 200 денари добивате 64% попуст за депилација на цели нозе и препони во салонот за убавина „Vita Lux“

250 ден
700 ден
64% 4Понудата е успешна!
Миење со масажа на скалп, маска за ревитализација, обновување и зацврстување, ексклузивен ботокс третман, сушење и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“

Со купон од 50 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 300 ден. добивате 73% попуст за миење со масажа на скалп, маска за ревитализација, обновување и зацврстување, ЕКСКЛУЗИВЕН БОТОКС третман, сушење и фенирање

350 ден
1300 ден
73% 2Понудата е успешна!
Целосен стоматолошки пакет во „СМАЈЛИ ДЕНТ“

290 ден. или 76% на комплетен стоматолошки пакет со преглед и план за идно лекување + дополнителен попуст од 15% на протетиката во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“

290 ден
1200 ден
76% 7Понудата е успешна!
Промена на стари амалгамски (сиви) и бели пломби со нови во „СМАЈЛИ ДЕНТ“

Со купон од 50 ден. добивате 50% попуст во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“ за промена на Вашите стари амалгамски (сиви) и бели пломби со нови пломби по Ваш избор

50 ден
50 ден
- 4Понудата е успешна!
40 третмани за слабеење

91% попуст или за само 3000 денари за 40 третмани за слабеење (10 Антицелулитни масажи, 10 Електро стимулации, 10 Body wrapping, 10 Total vibes) во реномираниот салон за убавина „ТРЕНД АС“

3000 ден
32500 ден
91% 0Понудата е успешна!
Релакс масажа на цело тело по ваш избор

44% попуст или само 390 ден. за релакс масажа на цело тело со ароматични масла и вулкански камења или вендузи чашки по ваш избор во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“

390 ден
700 ден
44% 3Понудата е успешна!
 Комплетен третман за вратна спондилоза

58% попуст или само 250 ден. за комплетен третман за вратна спондилоза во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“

250 ден
600 ден
58% 0Понудата е успешна!
Фенирање во „HAIR VIP STUDIO II“ - ТЦ Бисер!

75% попуст или само 150 денари за миење со масажа на скалпот, третман „so pure“ и фенирање со обликување за само 150 денари во „HAIR VIP STUDIO II“ во ТЦ Бисер!

150 ден
600 ден
75% 13Понудата е успешна!
Пакет за слабеење од 40 третмани

85% попуст или за само 5000 ден. за најдобриот пакет за слабеење (10 BHS, 10 кавитации, 10 Soft&amp;Solve, 10 стимулации) во реномираниот салон за убавина „ТРЕНД АС“

5000 ден
34000 ден
85% 0Понудата е успешна!
Релакс масажа на ЦЕЛО тело

52% попуст или само 290 ден. за релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по избор во салон за убавина „New Feeling“

290 ден
600 ден
52% 1Понудата е успешна!
Класичен или потхранувачки третман на лице со Janssen

51% попуст или 490 ден. за класичен или потхранувачки третман на лице со Janssen во „Edelweiss“!

490 ден
1000 ден
51% 5Понудата е успешна!
Тандем релакс масажа со ароматични масла

51% попуст или само 690 денари за тандем релакс масажа со ароматични масла по избор во времетраењe од 40 минути во салонот за убавина „Edelweiss“!

690 ден
1400 ден
51% 3Понудата е успешна!
Mаникир со UV траен лак

55% попуст или само 360 денари за маникир со UV траен лак на Вашите природни нокти во салон за убавина „Edelweiss“!

360 ден
800 ден
55% 2Понудата е успешна!
Депилација на раце со пазуви

53% попуст или само 190 ден. за депилација на раце со пазуви во салон за убавина „Edelweiss“

190 ден
400 ден
53% 5Понудата е успешна!
Депилација на нозе со препони

53% попуст или само 350 ден. за депилација на нозе со препони во салон за убавина „Edelweiss“

350 ден
750 ден
53% 16Понудата е успешна!
Депилација за мажи

55% попуст или само 290 денари за депилација на мажи на регија по избор во салонот за убавина „Edelweiss“

290 ден
650 ден
55% 5Понудата е успешна!
Целосна депилација за жени

54% попуст или само 600 денари за целосна депилација на Вашето тело во салонот за убавина „Edelweiss“

600 ден
1300 ден
54% 3Понудата е успешна!
2 ноќевање за едно лице на база на HB + СПА услуги

Со купон од 465 ден. и доплата во хотелот „WInslow Infinity &amp; SPA“ - Банско од 42,5 евра добивате 50% попуст на 2 ноќевање за едно лице на база на полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на СПА услугите

3100 ден
6200 ден
50% 4Понудата е успешна!
Месечна членарина за Self Defense Fitness Extreme 

50% попуст или само 500 ден. за месечна членарина за специјализирана програма за самоодбрана и фитнес – Self Defense Fitness Extreme во „Академија за Самоодбрана"

500 ден
1000 ден
50% 2Понудата е успешна!
Пилинг на цело тело + масажа на лице

За само 250 денари добивате 44% попуст за пилинг на цело тело + ГРАТИС масажа на лице во Салонот за убавина „Либера Емма“

250 ден
450 ден
44% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца во Вила „TOMIĆ“ - Охрид (јануари и февруари)

Јануари и февруари во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасната Вила „TOMIC“ добивате 38% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман

1000 ден
1600 ден
38% 6Понудата е успешна!
Ноќевање со појадок за едно лице + СПА 

 Со купон од 115 ден. и доплата од 1025 ден. (16.5 евра) во хотел „Spa Vita Springs“ добивате 40% попуст на ноќевање со појадок за едно лице + бесплатно користење на СПА центар!

1140 ден
1890 ден
40% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 1 лице на база All inclusive light + СПА услуги во хотел „3 Mountains Boutique“ Разлог, Банско

Со купон од 309 ден. и доплата од 1754 денари (28,3 евра) добивате 31% попуст за ноќевање за 1 лице на база All inclusive light + СПА услуги во хотел „3 Mountains Boutique“ Разлог, Банско

2063 ден
3000 ден
31% 20Понудата е успешна!
Ноќевање за двајца + појадок + СПА услуги

Со купон од 290 ден. и доплата во хотелот од 26,35 евра добивате едно ноќевање за двајца + појадок + бесплатно користење на СПА центар. Искористете го попустот од 68% во "Adeona Ski &amp; Spa" - Банско

1922 ден
6076 ден
68% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 2 лица со појадок и вечера во Лукс студио + СПА услуги во хотел „All Seasons Club 4* “ Банско

Со купон од 418 ден. и доплата од 2372 ден. (38,2 евра) добивате 49% попуст за 1 ноќевање за 2 лица со појадок и вечера во Лукс студио + СПА услуги во хотел „All Seasons Club 4* “ Банско

2790 ден
5456 ден
49% 38Понудата е успешна!
Ноќевање за едно лице на база HB + СПА 

Со купон од 265 ден. и доплата од 1510 ден. (24.3 евра) во Хотел „Boriki“ - Пампорово добивате 30% попуст за ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење луксузен спа центар!

1775 ден
2535 ден
30% 0Понудата е успешна!
5 боди врапинг, 5 боди детокс, 5 антицелулитни третмани

86% попуст или 490 ден. за 15 третмани за слабеење: 5 боди врапинг третмани + 5 боди детокс третмани + 5 антицелулитни третмани во салонот "Стива Ви"

490 ден
3500 ден
86% 1Понудата е успешна!
Тандем релакс масажа + третман во сауна за двајца

64% попуст или 800 ден. за тандем релакс масажа + третман во сауна за двајца во "Стива Ви"

800 ден
2200 ден
64% 0Понудата е успешна!
Мезотераписки третман по избор за лице и врат за разубавување и затегнување на кожата во „Diamond S Dental“

65% попуст или за само 990 денари добивате мезотераписки третман по избор за лице и врат за разубавување и затегнување на кожата во „Diamond S Dental“

990 ден
3500 ден
72% 0Понудата е успешна!
Mаникир и педикир

54% попуст или само 320 ден. за маникир и педикир во салонот за убавина "Стива Ви"

320 ден
700 ден
54% 1Понудата е успешна!
Избелување на заби со ПРОФЕСИОНАЛНА ЛАСЕРСКА ЛАМБА, без промени на структурата на забот во Стоматолошко естетско студио „Diamond S Dental“

71% попуст или за само 2200 денари за избелување на заби со ПРОФЕСИОНАЛНА ЛАСЕРСКА ЛАМБА за природен изглед, без промени на структурата на забот во Стоматолошко естетско студио „Diamond S Dental“

2200 ден
7500 ден
71% 1Понудата е успешна!
Медицинска масажа на раце, грб и врат

Со купон од 50 ден. и доплата од 200 ден. добивате 58% попуст на медицинска масажа на раце, грб и врат во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

250 ден
600 ден
58% 0Понудата е успешна!
Пополнување на усни со хијалурон филер или пополнување на брчки во стоматолошко естетско студио „Diamond S Dental“

44% попуст или за 8999 денари добивате пополнување на усни со хијалурон филер или пополнување на брчки во стоматолошко естетско студио „Diamond S Dental“

8999 ден
16000 ден
44% 0Понудата е успешна!
4 третмани за пеглање на брчките со новиот апарат ЦАЦИ

Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1200 ден. добивате 4 ЦАЦИ третмани за пеглање на брчките во “Сандра Ексклузив“

1400 ден
2400 ден
42% 0Понудата е успешна!
4 третмани радиофрекфенција против брчки

Со купон од 300 ден. и доплата во салонот 1500 ден. добивате 70% попуст на 4 третмани радиофрекфенција против брчки во “Сандра Ексклузив“

1800 ден
6000 ден
70% 0Понудата е успешна!
Пломбирање со високо квалитетна и естетска нано-композитна пломба од  „Diamond S Dental“

74% попуст или за само 310 денари добивате пломбирање со високо квалитетна и естетска нано-композитна пломба во „Diamond S Dental“

310 ден
1200 ден
74% 6Понудата е успешна!
Шатирање, миење, фенирање, маска за коса

Со купон од 90 ден. и доплата во салонот 550 ден. добивате 47% попуст на миење, фенирање, маска и шатирање во фолија во "Сандра Ексклузив"

640 ден
1200 ден
47% 1Понудата е успешна!
1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок + СПА услуги

Со купон од 120 ден. и доплата од 10 евра во хотелот „Eagle Lodge“ Банско добивате 40% попуст на 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок + бесплатно користење на СПА услугите

744 ден
1240 ден
40% 12Понудата е успешна!
Шишање + миење со масажа на скалпот + маска

Со купон од 20 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате 40% попуст на миење со масажа на скалп, шишање + маска во “Сандра Ексклузив“

120 ден
200 ден
40% 6Понудата е успешна!
Чистење забен камен, полирање... во стоматолошко естетско студио „Diamond S Dental“

88% попуст или само за 290 денари добивате чистење забен камен, меки наслаги, полирање, пескарење, парадонтални џебови со ултразвук, масажа со нано гел + флуоризација во „Diamond S Dental“

290 ден
2500 ден
88% 10Понудата е успешна!
Фенирање + миење со масажа на скалпот + маска

Со купон од 20 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате 40% попуст на миење со масажа на скалп, фенирање + маска за соодветна коса во “Сандра Ексклузив“

120 ден
200 ден
40% 1Понудата е успешна!
Освежителен третман на лице

Со купон од 50 ден. и доплата од 350 ден. добивате 56% попуст на освежителен третман на лице во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

400 ден
900 ден
56% 0Понудата е успешна!
Mиење на коса со масажа на скалп, фенирање и третман на лице ESENSA MEDITERANA во „Vita Lux“

Со купон од 80 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 370 ден. добивате 70% попуст за миење на коса со масажа на скалп, фенирање и третман на лице ESENSA MEDITERANA

450 ден
1500 ден
70% 0Понудата е успешна!
5 стимулации, 5 антицeлулитни масажи и 5 боди терм

Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1000 ден. добивате 60% на пакет за слабеење: 5 стимулации, 5 антицелулитни масажи и 5 боди терм третмани во "Сандра Ексклузив"

1200 ден
3000 ден
60% 0Понудата е успешна!
Третман на лице со црн кавијар + ултразвук

50% попуст или 500 ден. за освежувачки третман на лице со црн кавијар + ултразвук на лице во „Fashion &amp; Vision

500 ден
1000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Миење на коса со масажа на скалп, шатирање и фенирање во „Vita Lux“

Со купон од 100 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 500 ден. добивате 54% попуст за миење на коса со масажа на скалп, шатирање и фенирање

600 ден
1300 ден
54% 1Понудата е успешна!
Слики со димензија по Ваш избор

За само 80 денари добивате 33% попуст за најквалитетни слики со димензија по Ваш избор во фото студио „ДИЧО“!

80 ден
120 ден
33% 18Понудата е успешна!
Пакет 5 релакс масажи

50% попуст или 1000 ден. за пакет 5 релакс масажи со етерично масло по избор во „Fashion &amp; Vision“ 

1000 ден
2000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Шминкање, фризура и трепки во „Vita Lux“

Со купон од 90 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 410 ден. добивате 67% попуст за шминкање, фризура и трепки

500 ден
1500 ден
67% 1Понудата е успешна!
50 ефикасни третмани за слабеење

74% попуст или 1800 ден. за пакет 50 ефикасни третмани за слабеење (20 електро стимулации + 20 боди врапинг + 10 ултразвук третмани) во „Fashion &amp; Vision“

1800 ден
7000 ден
74% 0Понудата е успешна!
Миење на коса со масажа на скалп, фарбање и фенирање во „Vita Lux“

Со купон од 70 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 280 ден. добивате 56% попуст за миење на коса со масажа на скалп, фарбање и фенирање

350 ден
800 ден
56% 2Понудата е успешна!
Миење на коса со масажа на скалп, фенирање и гел лак OPI на вашите нокти во „Vita Lux“

Со купон од 70 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 280 ден. добивате 56% попуст за миење на коса со масажа на скалп, фенирање и гел лак OPI на вашите нокти

350 ден
800 ден
56% 3Понудата е успешна!
Фенирање со миење и класичен маникир во „Vita Lux“

Со купон од 60 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 240 денари добивате 54% попуст за миење, фенирање и класичен маникир

300 ден
650 ден
54% 1Понудата е успешна!
20 третмани за слабеење (10 антицелулитни и 10 стимулации) во Салон за убавина „VELVET SKIN“

НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ!!! 70% или за само 1480 денари добивате пакет од 20 третмани за слабеење (10 антицелулитни и 10 стимулации) во Салон за убавина „VELVET SKIN“

1480 ден
5000 ден
70% 0Понудата е успешна!
Гел лак на раце и нозе и класичен педикир во Салон за убавина „VELVET SKIN“

НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ!!! Со купон од 120 ден. и доплата од 600 ден добивате 35% попуст за гел лак на раце и нозе и класичен педикир во Салон за убавина „VELVET SKIN“

720 ден
1100 ден
35% 0Понудата е успешна!
Миење со масажа на скалп, фенирање во форма на таласи и професионална шминка во „Vita Lux“

Со купон од 80 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 320 ден. добивате 67% попуст за миење со масажа на скалп, фенирање во форма на таласи и професионална шминка

400 ден
1200 ден
67% 0Понудата е успешна!
Надградба на коса со штипки и шиење со доволна густина

Со купон од 500 ден. и доплата во Салонот за убавина „Vita Lux“ од 5000 ден. добивате 38% попуст за надградба на коса со штипки и шиење со доволна густина

5000 ден
8000 ден
38% 0Понудата е успешна!
Најквалитетни рачно изработени плетени аксесоари по ваш избор во Ателје за рачна изработка „Vida Knitting“

Со купон од 99 ден. добивате 40% попуст на најквалитетни рачно изработени плетени аксесоари по ваш избор во Ателје за рачна изработка „Vida Knitting“

2399 ден
3999 ден
40% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за едно лице во соба, студио или апартман на база HB + СПА во во Hotel „Sofia***“, Банско

Од јануари до март во Банско! Со купон од 155 денари и соодветна доплата во Hotel „Sofia***“, Банско добивате до 51% попуст за 1 ноќевање за едно лице во соба, студио или апартман на база HB + СПА

1116 ден
2289 ден
51% 0Понудата е успешна!
Гел на Вашите нокти + декорација во козметички салон “Tamara Beauty“

Со купон од 100 ден. и доплата од 250 ден. добивате гел на Вашите нокти + декорација. Искористете го попустот од 36% во козметички салон “Tamara Beauty“

350 ден
550 ден
36% 3Понудата е успешна!
Двоспратно креветче изработено од парена бука, лакирано до висок сјај од „Шишковиќ Компани“

24% попуст или за 10590 денари добивате двоспратно креветче изработено од најквалитетна парена бука, лакирано до висок сјај од најквалитетен лак за дрво од Изработка на мебел „Шишковиќ Компани“

10590 ден
14000 ден
24% 0Понудата е успешна!
Креветчиња од најквалитетна парена бука, професионално изработени и лакирани со висок сјај од „Шишковиќ Компани“

29% попуст или за 4990 денари добивате креветчиња од најквалитетна парена бука, професионално изработени и лакирани со висок сјај за квалитет, стил и удобност во Вашиот дом од „Шишковиќ Компани“

4990 ден
7000 ден
29% 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и СПА третман + внатрешен базен во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Прекрасната природа, минералните извори и поволните климатски карактеристики за лекувањето на голем број болести го прават Велинград посакувана од бугарските и странски туристи дестинација. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканскиот полуостров&quot; градот ги пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, софистицирана кујна и живописни места за одмор. &nbsp;

679 ден
1359 ден
50% 32Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет за двајца на база All Inclusive Light + Fish Spa во Хотел Селект****, Велинград

СПА Хотел Селект располага со 77 простории за сместување, од кои 47 стандардни соби/ 14 соби со два посебни кревети, 33 соби со спална, 29 луксузни соби / 19 со два посебни кревети, 10 спални и 1 ВИП апартман. 19 од луксузните соби имаат трет дополнителен единечен кревет / + софа фотеља, а во бањите - туш / туш кабина или када. Комфорните хотелски соби во хотелот се опремени со: Широкопојасен кабелски интернет, LCD TV со сателитски канали, минибар, директна телефонска линија, системи за електронско заклучување, противпожарен систем, паник копче при потреба. Повеќето од собите во хотелот се со тераса. Спа центарот на хотел Селект ги покрива стандардите за дизајн и квалитет според барањата за 4 ѕвезден спа хотел и нуди сеопфатна грижа за обновување на телото и релаксација. Опремата на спа центарот е најсовремена и вклучува базен со полуолимписки димензии полн со минерална вода, детски минерален базен, џакузи на отворено, туш на задоволство, соба за релаксација со топли кревети, лакониум, руска бања, амам и солариум. Предавајќи се на задоволството од професионалните услуги понудени во спа центарот на хотелот Селект Вие ќе имате можност да избирате меѓу широк избор на терапии како хидроминерални терапии со ароматични масла и термални соли, класичин и лековити масажи, терапии со медицинска козметика, чоколадна и геотермална терапија, широдхара и ориенталскии пилинг со пенлива масажа. За луѓето кои го сакаат спортот или само за забава на гостите хотелот располага со богата спортска база вклучувајќи&nbsp; куглана, терени за тенис, мини голф, одбојка на плажа, плажен бадминтон, велосипеди и ATV. СПА Хотел Селект има ресторан на два спрата со градина, незаборавен поглед и луксузна ВИП сала, лоби бар со тераса, Пури бар, Бар - базен и Пијано бар. Ресторан &quot;Селект&quot; &ndash; Луксузен амбиент, префинета&nbsp; кујна, соодветна услуга, сето ова можете да го почувствувате единствено посетувајќи го ресторанот кон СПА Хотел Селект. Со традиционалната бугарска и европска кујна ресторанот ќе ги задоволи дури и најпрефинетите и капризни вкусови. Капацитетот на ресторанот е 150 места, а во текот на топлите месеци можете да се восхитувате на неверојатната глетка од нашата отворена тераса. ВИП Ресторанот е Вашето местото, ако сакате да се почувствувате специјално, во интимна атмостфера, само вие со пријатели или едноставно на роматична вечера. (30 места)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Скара + Веранда - во текот на летото и топлите месеци од годината можете да уживате во прекрасен поглед, вкусна скара и тематски вечери. (70 места) Лоби бар - богата разновидност од пијалаци и десерти во пријатна атмосфера (40 места). Турско кафе на песок - вистинско турско кафе се служи во градината на СПА Хотел Селект. Бар- базен- за практичноста на гостите СПА хотел Селект располага со Бар до базенот, кој нуди свежо исцедени сокови и коктели. (20 места). Пијано бар - еден незаборавен финиш на вечерта со релаксирачка музика или Караоке во ретро стил. (60 места). Конференциска сала Чепино има капацитет од 70 места и располага со озвучување и флип чарт. Конференциска сала Родопи е технички опремена со екран, озвучување, мултимедија, флип чарт и безжичен интернет. Салата нуди капацитет од 150 места. Спа хотел Селект Велинград располага уште со VIP конференциска сала и 3 други конференциски сали за реализација на бизнис состаноци, конференции, корпоративни обуки и други. Сите конференциски сали се климатизирани и имаат можност да бидат аранжирани според потребите за конкретен настан. Конференциска сала 1 е опремена со безжичен интернет и флип чарт и има капацитет од 42 места. &nbsp;

3097 ден
6194 ден
50% 73Понудата е успешна!
Викенд и делнични пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Ајсберг***, Банско

Хотел Ајсберг, гр. Банско е на три ката и располага вкупно со 35 соби, од кои 25 двојни стандардни соби, 3 двојни проширени соби, 4 фамилијарни соби, 3 апартмани. Сите простории на првиот и вториот кат се со тераси, а просториите на третиот кат - со панорамски прозорци. Собите се пријатно опремени со спална или две поединечни кревети, мини бар, телефон, кабелска TV, бања со туш кабина и фен. Хотелот има простран ресторан, лоби бар, две таверни, внатрешен базен со џакузи, сауна, парна бања, фитнес, две конференциски сали опремени со соодветна опрема / со 20 и 50 места /, ски гардеробер за сопствена ски опрема, Wi-Fi. Хотелот располага со ресторан со 70 места и таверна со 2 сали. Во пријатна атмосфера секој љубител на добрата бугарска и европска кујна ќе се наслади на вкусни и квалитетни јадења, одбрани вина и омилени пијалоци! Хотелот на своите гости им нуди слободни дневни трансфери до ски-лифт станицата и бесплатен паркинг. Банско е лоцирано во подножјето на Североисточен Пирин, на 925 м н. в., под највисокиот и убав Карст на планината. Најновиот и брзо растечки бугарски зимски центар нуди комбинација на чистата животна средина на планината и атмосферата на мал град, кој го сочувал шармот на архитектонско - историското наследство. Банско е родно место на познати бугарски преродбеници, поети, писатели, уметници, зографи и револуционери. Градот е познат по својата самобитност и култура, со оригиналнатa преродбенска архитектура и локалните кулинарски специјалитети (Бански шашлик, Банска капама, Бански старец). &nbsp;

4424 ден
8848 ден
50% 15Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера во студио или апартман во Balkan Jewel Resort, Разлог

Комплексот располага со 160 пространи и модерно опремени студиа, еднокреветни&nbsp; и двокреветни&nbsp; апартмани (вклучувајќи и апартман за лица со хендикеп) со комплетно опремена кујна, балкон, подно греење, кабловска TV, бесплатен интернет, сеф и телефон. Сите заеднички делови во комплексот се достапни за лицата со хендикеп. Вашата релаксација е исклучително важна за нас. Покрај пријатна атмосфера и спокојство во подножјето на Пирин планина ние нудиме и избор на СПА процедури со кои можете да се опуштите. Можете да ги комбинирате овие процедури со бесплатна посета на фитнес, сауна, парна бања или&nbsp; зоната&nbsp; за релаксација. Преку&nbsp; лето на располагање е и надворешниот&nbsp; базен и летна бавча од која се открива&nbsp; неверојатен поглед кон Пирин планина и терените&nbsp; за голф. Кај нас ќе најдете пријатни места&nbsp; за игра и забава, како за возрасни така и за деца - тенис и билјард маса, фудбал на маса, детско катче и игралиште. Располагаме со удобна сала за конференции, состаноци и настани на вашиот избор. Во ресторан ќе ве пречека вкусно и добро обучен&nbsp; тим кој ќе ви понуди различни вкусни јадења од традиционалната бугарска и интернационална кујна (вклучувајќи и италијанска паста) и лимитирана селекција од бугарски вина, која ќе ги задоволи секој префинет вкус. За да обезбеди удобност на своите гости Balkan Jewel Resort нуди бесплатен редовен транаспорт до терените на&nbsp; Пирин Голф, до Разлог&nbsp; и почетна станица на жичарницата во Банско. Можеме да организираме еднодневни екскурзии до атракции во регионот и подалеку, незаборавни искуства како рафтинг, посети на пештери, јавање, риболов, Пејнтбол, излети&nbsp; во планината, планински тури, планински велосипедизам, ATV и оф роуд излети, туристички летови со Делтапланер, лекции по скијање&nbsp; и голф и др. Среќни сме да ви посакаме добредојде&nbsp; како наши гости! &nbsp;

1390 ден
2781 ден
50% 170Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - Бугарија

Хотелот располага со 45 еднокреветни, 8 двокреветни соби и 4 студиа. Секој апартман&nbsp; нуди: опремена кујна LCD TV сателитска телевизија телефон наметка, папучи Ресторанот ќе ги задоволи Вашите кулинарски желби, благодарение на суптилното мајсторство на нашиот готвач, а винската листа вклучува вина од стариот и новиот свет, како и од домашни реномирани&nbsp; винарски визби. Нашиот персоналот е млад и симпатичен, подготвен да ги исполни сите ваши желби. Кај нас ќе ги доживеете Вашите волшебни моменти со вашите најблиски! &nbsp;

1343 ден
2686 ден
50% 4Понудата е успешна!
Дводневен пакет со појадок и ручек + користење на СПА услуги и процедури в Хотелски комплекс Јаев, Карлово

Хотелската база располага со 100 кревети распоредени во 35 соби. 28 двоjни стандардни соби, од кои секоја со сопствен санитарен јазол, клима уред, телевизор со дигитална сателитска телевизија, софа, бесплатен безжичен интернет и собна услуга. Класична удобност со свежи комплименти кон секој гостин. Универзален комфор за сите основни потреби за време на краток или подолг престој. Понудените соби во категорија стандард се со спална соба или поединечни кревети, со можност за сместување на трет човек. Тие се без балкон, но со одличен сончево осветлување. Во собата се одвоени катчиња за одмор и работа и доволно простор за слобода на движењето. Деликатната декорација, форми и меки бои создаваат топлина, сигурност и спокојство. Бањата ги предлага сите услови кои одговараат на нашиот стандард. 7 двојни луксузни соби од кои секоја со тераса, сопствена бања опремена со хидромасажна када (џакузи), фен, фрижидер со наполнет минибар, клима уред, телевизор со дигитална сателитска телевизија, софа, бесплатен безжичен интернет и собна услуга. Повеќе комфор и чувство за специјална грижа. Собите од категорија &quot;Лукс&quot; се одликуваат со својот индивидуален дизајн и релаксирачка атмосфера. Од терасите се откриваат величествените глетки кон Стара Планина и Средна Гора. Хотелот одржува богата гама од основни услуги, дополнителни удобности и индивидуални комплименти кон секој гостин со основни акценти - сместување, ресторан, градина, СПА центар и спорт, конференциска дејност, приватни и бизнис прослави. &nbsp;

2686 ден
5372 ден
50% 30Понудата е успешна!
Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера во куќа за гости Свети Георги, Вршец

Вршец е познат како НАЈЗЕЛЕНИОТ И ЕКОЛОШКИ град во Бугарија, лоциран во подножјето на врвот &quot;Тодорини кули&quot;, во северните падини на Стара Планина меѓу голема долина по течението на реката Ботуња, оддалечен 85 километри северно од Софија и на 30 километри јужно од регионалниот&nbsp; центар Монтана. Во околината на Вршец има интересни знаменитости и локалитети за рекреација и туризам. Најблиското и лесно достапно место е Водопадот - на околу 3 км. Кон месноста Бела Вода водат 2 рути &ndash; патека за пешаци и асфалтиран пат. Месноста Зелени дел, над кварталот Заножене е популарна дестинација за излети и кампување со шатори. За љубителите на планинскиот туризам интерес претставува врвот Тодорини кули - еден од највисоките врвови на Стара Планина. На 12 километри југозападно од градот се наоѓа Клисурскиот манастир. Остатоци од римски тврдини се откриени кај селата Черкаски и Долно Озирово во околината на Вршец. На околу 30 километри на југоисток е Природниот парк &quot;Врачански Балкан&quot;. На околу 30 километри источно од Вршец е лоциран градот Враца, во чија околина се пештерата ЛЕДЕНИКА и резерватот ЗМЕЈОВА ДУПКА.На околу 60&nbsp; км. северозападно се наоѓаат феноменалните БЕЛОГРАДЧИШКИ СКАЛИ и пештерата МАГУРАТА.&nbsp; 16 километри северозападно од Вршец се наоѓа градот Берковица. &nbsp;

2496 ден
4993 ден
50% 2Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Банско Спа & Холидејс****

Модерно декориран, со својата елеганција&nbsp; и префинетост хотелот располага со 80 двокреветни стандардни соби, 9 двокреветни соби на поткровје, 3 фамилијарни соби и 6 апартмани ( вклучувајќи соба и апартман за лицата со хендикеп ). Сите тие се опремени со телефон, сателитска ТВ, интернет, клима, сеф, мини бар и бања со када и фен. Повеќето од собите имаат и пространи балкони! Хотелот поседува модерен систем за безбедност, такашто&nbsp; сите соби се отклучуваат со магнетни чипови. Хотелот &quot;Банско Спа &amp; Празници&quot; ги импресионира своите гости со разновидноста на допълителните услуги кои ги нуди: рум-сервис, перење, пеглање, фризерски услуги, автомобили и велосипеди за изнајмување, различни патувања, излети, походи во планината, јавање, риболов, рафтинг !!! Хотелот &quot;Банско Спа &amp; холидејс&quot; е идеално место за конгресен туризам! Со своите две конференциски сали со капацитет 60 и 100 места, хотелот е погоден за одржување на семинари, конференции, и други организирани настани. Салите се опремени со мултимедија, екран, флипчарт, лаптоп, озвучување. На ваше располагање се и прекрасно украсените места за хранење и забава: класичен ресторан, традиционална бугарска меана&nbsp; со национална кујна, лоби со разновидни предлози и одлична услуга!!! Уживајте&nbsp; во&nbsp; највкусните&nbsp; кулинарски задоволства, подготвени од нашите професионални готвачи само кај нас, затоа што нема подобри од таверната на &quot;Банско Спа &amp; Холидејс&quot;. Хотелот &quot;Банско Спа &amp; Холидејс&quot; може да се пофали со најмодерниот&nbsp; Спа центар во традиционален источен стил и атмосфера !!! Овде ќе ве пречекаат нашите професионални терапевти во 18 различни кабинети, за да ви понудат богата гама од масажи и третмани за лице и тело. &nbsp;

1612 ден
3223 ден
50% 10Понудата е успешна!
Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера +јавање коњи во Комплекс Рибарската Куќа, Девин

Рибарската Куќа на своите гости им нуди топла минерална вода која извира од Беденскиот минерален извор за СПА третмани и природна изворска вода за пиење со одличен вкус. Ова допринесува за севкупно зајакнување на организмот, зголемен тонус, здравје и бодрост. Хотелскиот дел на комплексот располага со 18 двокреветни соби, 4 апартмани и 2 VIP-апартмани. Регионот на градот Девин се одликува со поволни климатски услови - меката зима обезбедува услови за скијање и свежо лето со голем број сончеви денови. Во Родопскиот регион секој може да остане без зборови пред уникатните карпести феномени Чудните мостови, Слонот,Орфеевите карпи, Триградската и Бујновската клисура,&nbsp; во мистичните и длабоки пештери Ѓаволско грло, Јагодинската Пештера, Ухловица, Надарска пештера, Ледницата, Орфеевата дупка. Овде Ве очекуваат &quot;смарагдните очи&quot; на Родопите - Смолјанските езера, тука можете да го почувствувате вековниот родопски дух во Танцувачката Гора, да се доближите до ѕвездите во Роженската опсерваторија и планетариумот во Смолјан, да слушнете прекрасна родопска музика на соборот во Рожен, да отпиете топла голтка Планински (Мурсалски) чај приготвен од гостопримливите родопчани ... Ние ќе се потрудиме Вашиот одмор да биде незаборавно искуство! &nbsp;

5214 ден
10428 ден
50% 10Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Елегант Лукс, Банско

Ресторан &quot;A la Carte&quot; Луксузната атмосфера во нашиот ресторан со Versace мотиви предиспонирач за една елегантна вечера, комбинирана со добра услуга. Дали јадете со или без повод, ресторан &quot;A la Carte&quot; создава празник за сите ваши сетила. Тука секогаш ќе постои причина да се вратите повторно - било да е тоа сезонски јадења жива музика или постојаната и квалитетна услуга! СПА центар: Телото е храм на душата. Грижата за него е израз на љубовта кон самите нас. Нашите гости можат да уживаат во времето поминато во внатрешниот базен со топла минерална вода. Џакузито е совршено место за одмор пред или по СПА терапии и масажи. Таму ќе добиете потполно бесплатна и возбудлива масажа од водните турбини. Откако ќе поминете малку време во Турската парна бања - амам, вашата кожа ќе биде препородена и ќе бидат отстранети сите токсини од Вашето тело. Жешката пареа ја засилува циркулацијата, ја стимулира работата на срцето и белите дробови, го подобрува метаболизмот и квалитативниот состав на крвта, ја активира дејноста на жлездите со внатрешно лачење, ја смирува болката, а во истовреме го забрзува метаболизмот и процесите на детоксикација. Престојот во сауната го зголемува внесувањето на кислород, се зголемува срцевата активност и ја пречистува вашата кожа од токсини. Високата температура и ниската влажност на воздухот доведуваат до проширување на крвните садови, при што до кожата достигнува поголемо количество крв. Инфрацрвената сауна го стимулира здравото потење на телото при што организмот се ослободува од штетните отрови, токсини, метали, холестерол. Истовремено со излачувањето на штетните материи преку порите, од кожата се ослободуваат и мртвите клетки. За да бидете шармантни и со стил за даден повод или едноставно да поуживате , Ви го предлагаме нашиот салон за убавина каде ќе најдете фризерски услуги, маникир и педикир. Модерна опремената сала за фитнес на хотелот е погодна за активните гости кои сакаат да ја одржуваат својата форма. &nbsp;

1548 ден
3097 ден
50% 32Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во двојна соба или студио во Комплекс Островот - Тројан, Р. Бугарија

За разновидност и доживување: на само 15 километри од Комплекс Островот, се наоѓа &quot;Верверичка&quot; &ndash; Забавнен парк, кој нуди систем од различни јажиња&nbsp; и елементи , монтирани меѓу дрвјата во шумата, преминувањето&nbsp; преку нив е поврзано со многу забава и адреналин. Културно- историските знаменитости во близина на Комплекс Островот го на дополнуваат престојот на секој гостин: на 10- 12 км од Островот, во село&nbsp; Орешак, се наоѓаат Национална Изложба на народните и уметничките занаети и применетата уметност,како и Тројанскиот Манастир &quot;Успение Богородично&quot; - трет по големина во Бугарија. А на 2 километри од манастирот е уникатниот&nbsp; Природо Научнен музеј во село Црни Осам- богата изложба од препарирани цицачи, птици, влекачи, инсекти, претставници на фауната во Централна Стара Планина. Во градот Тројан гостите можат да го посетат едно беспорно обележје - Музејот на народни ракотворби и применетата уметност, со 50- годишна историја и традиција, како и Серјаковата куќа- градска уметничка галерија. &nbsp; Комплекс Островот- на 5 километри од&nbsp; Тројан, и на 150 километри од Софија, предлага: парк расположен на&nbsp; 20 декари, обграден&nbsp; од прекрасна планинска Панорама, хотел со 3 ѕвезди, ресторан со show-cooking и пространа тераса, одличен СПА центар, разновидни масажи со попуст, базени: според временските услови за периодот на располагање се внатрешен базен со топла вода 30-32˚С, сезонски отворен базен со полу-олимписки размери. &nbsp;

1232 ден
2465 ден
50% 90Понудата е успешна!
Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок и вечера во СПА Хотел Клептуза, Велинград - Р. Бугарија

Спа Хотел &quot;Клептуза&quot;, Велинград, располага со 13 стандардни двокреветни соби, 7 двокреветни соби со бања, 6 еднокреветни соби, 13 двокреветни луксузни соби, 2 студиа и 4 луксузни апартмани. Секој од апартманите&nbsp; е со дневна соба, две одделни спални соби и две купатила. Собите се опремени со кабловска телевизија, бесплатен интернет, мини бар, телефон и фен. Во ресторанот на хотелот можете да уживате во префинета&nbsp; и разновидна кујна, а во лоби барот - на различни пијалоци и коктели. Во СПА центарот на хотелот Клептуза за вашата релаксација е предвиден топол базен за возрасни, детски базен, џакузи, сауна, парна бања, самостојно бисерно џакузи, фитнес, зона за релаксација, амам, Када на Клеопатра. Во Хотелот &quot;Клептуза&quot; се нудат разновидни масажи - класичен, со етерични масла, со чоколадно масло, со мед, со вендузи или други на ваша желба. &nbsp;

4582 ден
9164 ден
50% 100Понудата е успешна!
50% попуст на дводневни, тридневни и петдневни пакети за двајца со појадок и вечера во Хотел Попини Л'ки, Јагодина - Бугарија

Хотел Попини Л&rsquo;ки се наоѓа во срцето на Родопските планини на 220 километри од Софија, 100 километри од Пловдив, 60 километри од Пампорово и на 25 километри од Девин. Хотелот располага со 13 двокреветни соби секоја со тераса и санитарен јазол. Двокреветна соба нуди можност за сместување со две кревети или со спална според желбата на гостите. Хотел &quot; Попини Л&rsquo;ки &quot; има 4 трокреветни соби распоредени на последниот кат,&nbsp; секоја соба има тераса и санитарен јазол. Тројната соба е погодна за семејства со деца. Се состои од спална и единечен кревет. Хотелот располага и со 2 апартмани, коишто се состојат од дневна соба, спална, бања и две тераси. Апартманите&nbsp; се погодни за семејства со две деца. Ресторанот на хотелот &quot; Попини Л&rsquo;ки &quot; е модерно опремен и удобен. Погоден е како за индивидуални посети, така и за групни собири и корпоративни настани. Со својот дизајн е идеален за свадби и семејни прослави. Во топлите месеци на годината работи&nbsp; и надворешниот дел на реесторанот, за поголема близина до природата. Во ресторан &quot; Попини Л&rsquo;ки &quot; може да пробате најразлични родопски специалетети и да уживате во традиционалните јадења подготвени со желба и внимание од страна на нашите готвачи. Семеен Хотел &quot; Попини Л&rsquo;ки &quot; се наоѓа на крајот на познатата и неописливо убава &quot;Бујновска клисура&quot;, а за да дојдете до неа патот поминува и покрај бисерот на пештерите во Бугарија, Јагодинската Пештера. Хотелот се наоѓа на надморска височина од 1350 метри, се наоѓа надвор од секакви населени места во убаво планинско плато со бујна и зелена вегетација, точно до изворот на Бујновската река. Се&nbsp; наоѓа и во непосредна близина на границата со Грција. Во близина е и пештерата &quot;Ѓаволско грло&quot; - еден од феномените на Триградската клисура. Овде е и пештерата &quot;Арамијската дупка&quot; - примамлива за љубителите на екстремните доживувања. Патувањето до &quot;Орлово око&quot; се остварува со отворен сафари џип, такашто патот поминува низ карпите до с. Јагодина, а од таму почнува едно вистинско оф роуд искуство. По вртоглавото искачување се достигнува до самата бина. Таа е монтирана на работ на карпите на височина 1563 метри надморска височина. Од неа се открива панорамски поглед на целите Родопи, делови од Пирин и Рила, Бујновската клисура, Борино, Чала, Јагодина, во далечината се набљудуваат планините во Грција, а рано наутро во јасен ден одовде може да се види и Егејско море. Дфинитивно вреди човек да си го подари ова неверојатно искуство и да ги види убавините на бугарската природа од птичја перспектива. &nbsp;

4361 ден
8722 ден
50% 1Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Парк Хотел Дрјаново

Хотелот располага со 64 двокреветни соби и 8 апартмани. Собите и апартманите се опремени со бања, клима уред, кабловска телевизија, телефон. Предлагаме рум сервис, перење и пеглање, рент-а-кар, туристички информации, фотокопири и факс услуги. Хотелот располага со паркинг во непосредна близина. Ресторан:&nbsp; ресторанот на хотелот располага со 120 места, овде можете да уживате во богата разновидност од национални и светски специјалитети и одбрани пијалаци. Конференциски сали: &bdquo;Парк Хотел Дрјаново &quot;нуди перфектни услови за бизнис настани. Располага со конференциска сала со 100 места и сала за состаноци со 50 места, технички опремени за прес-конференции, корпоративни настани и презентации. Спа центар - масажи - класичнa, делумнa, рефлекторна, масажа на грб со мед, релаксирачка масажа - целосна. Терапии - пилинг на цело тело, пилинг со вино на целото тело, винска маска, винска терапија, чоколадна терапија. Гостите на хотелот можат да уживаат во благопријатното влијание на автентичната руска бања. &nbsp;

2812 ден
5625 ден
50% 4Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA Luxury Resort

Четириѕвездниот&nbsp; Хотел во Банско располага со пријатен и елегантен ресторан, со соодветна и&nbsp; разновидна кујна. Овде секој гостин може да ужива во прекрасни&nbsp; јадења и беспрекорна услуга во комфорна&nbsp; атмосфера. На располагање во хотелот е простран лоби бар со камин, погоден за релаксација со омилен пијалок, средби со пријатели или деловни партнери. Спа центарот на Свети Георги импресионира со својата хармонична атмосфера, просторност и дизајн. На располагање на неговите посетители на површина од над 1000 кв.м. се арома сауна, класична парна бања, турска парна бања, загреан затворен базен со дел за деца, чиј стаклен покрив се отвора во текот на летото, фитнес сала, салон за аеробик и јога, салони за масажа, џакузи, када на Клеопатра, арома терапии , терапии со лековита кал, салон за убавина. Сите 69 спа третмани и процедури во центарот се изведуваат од страна на искусни професионалци во соодветната област. &nbsp;

1706 ден
3413 ден
50% 110Понудата е успешна!
Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера + користење на минерален базен во Хотел ДИВА

Хотел Дива е сместен меѓу вековните дрвја на прекрасниот Тројанската Балкан, далеку од метежот на големиот град. Нуди 35 двокреветни соби, 5 апартмани и 2 пентхауси&nbsp; со можност за сместување до 90 гости. Собите се комфорно опремени и ги нудатсите&nbsp; неопходности како- Кабловска телевизија, фрижидер, телефон, бања со козметика и фен. Сите соби имаат балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се со посебен дневен престој, купатило со наметки, фен и козметика. Секое утро во ресторанот на хотелот нуди богат појадок на блок маса. При барање се нудат и дополнителни услуги: перење, пеглање, собна услуга и екскурзии. За дополнителна удобност на гостите има осигурен бесплатен обезбедуван паркинг и Wi-Fi на територијата на целиот хотел. Ресторанот на хотел Дива е елегантно декориран, со архитектонски решенија на 2 нивоа со вкупно 110 места. Пријатен ентериер, љубезна услуга и богато мени со традиционални јадења и селектирани бугарски вина - ова се дел од придобивките, поради кои треба да го одберете&nbsp; ресторанот на хотел ДИВА за Вашиот личен празник, приватна забава, свадба или корпоративен настан. Хотелот располага со Лоби бар со капацитет од 40 места. Пријатниот&nbsp; камин, околу кој се наоѓаат зоните за одмор, е пријатно место за средби на чаша топол планински чај или вкусно ароматично кафе. Атракција за гостите на хотелот е минералниот базен со температура на водата над 30 &deg; С во текот на целата година, каде можете да релаксирате и да уживате во прекрасната глетка која ве опкружува од сите страни. Центарот за&nbsp; Масажа на хотел Дива располага со сауна, хидромасажна када и нуди разни масажи и релаксирачки третмани - турска бања, рефлексотерапија, минерална и аромотерапија, терапија со мед, третмани за лице и др. Можностите за спорт се - тенис на маса, билјард. При дополнителна барање се организираат екскурзии, планински маршрути, излети и др. &nbsp;

1454 ден
2907 ден
50% 10Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско - Бугарија

Хотелот располага со 23 стандардни двокреветни соби и 4 простории тип junior suite. Просториите имаат балкон, кревет - King size, мини бар, плазма телевизор со кабловска телевизија, гардеробер, централно греење, купатило со туш кабина, фен. Просториите тип - junior suite се доволно удобни за да се чувствуваат удобно во нив 3 гости. &nbsp;

1074 ден
2149 ден
50% 10Понудата е успешна!
Пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во ТЕРРА Комплекс!

Комплексот нуди модерни двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Сите соби располагаат со ТВ со кабловска, безжичен интернет, телефон, мини бар, бња со туш и фен. Апартманите дополнително располагаат&nbsp; со дневна соба со софа, кујна (перална, тостер, фурна, фрижидер), балкон, бања со када / туш кабина и тоалети. Сите простории се загреваат со парно. Спорт и СПА: СПА зона (финска сауна, парна бања, џакузи, затворен базен (20х7м.) Со температура на водата 31 оC. На располагање на гостите на хотелот се ресторан, лоби бар, сала за игри, детско катче, конференциска сала, безжичен интернет во целиот комплекс, паркинг. &nbsp;

1801 ден
3602 ден
50% 51Понудата е успешна!
50% попуст на викенд и делничен пакет за двајца со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Бугарија, Велинград

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу&nbsp; бугарски и странски туристи. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканот&quot; градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни&nbsp; места за одмор и рекреација. Овде има&nbsp; балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели. &nbsp;

2370 ден
4740 ден
50% 170Понудата е успешна!
50% попуст на дводневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на внатрешен базен во Комплекс Винпалас, Арбанаси - Р. Бугарија

Комплексот располага со 36 соби, од кои: два апартмани,Две студиа, една соба&nbsp; со три кревети, една еднокреветна соба 1, и 30 двокреветни соби. Секоја од собите е удобно мебелирана и модерно опремена. Нашиот персонал е специјализиран во организирање и спроведување на: Cвадби, семејни прослави, родендени и слави. Семинари, деловни состаноци, презентации, спроведување на обука на компании Комплексот располага со сите предуслови за деловна работа, има три сали за состаноци (со 12, 30 и 80 места), проектор, флип-чарт, мултимедија, екрани, видео, факс, DVD, копир-апарат. Во зависност од Вашите желби може да ја поминете вечерта во нашата винарија со типична арбанашка атмосфера и жива музика, на нашата летна тераса со скара или во ресторанот со прекрасен поглед и интимно опкружување. Во близина на Арбанаси можете да ги посетите: Тврдината Царевец, лоцирана веднаш до центарот на градот Велико Трново. Трапезица - историско место, каде што биле главните црковни згради на старата бугарска престолнина, Патријаршијата, како и резиденцијата на патријархот. Црквата &quot;Свети Четириесет маченици&quot; - во подножјето на тврдината Царевец во Велико Трново. Во црквата се наоѓаат едни од најзначајните старобугарски епиграфски споменици - Омуртаговиот, Асеновиот и граничен столб од тврдината Родосто од времето на хан Крум. Преображенското манастир - познат по &quot;Тркалото на животот&quot; - Фреска на Захариј Зограф, прибежиште на именитиот преродбеник Матеј Преображенски. Уникатните градби на неимарот Кољо Фичето во Велико Трново - конакот во кој е проведено првото Велико Собрание во 1879г, анот на Хаџи Никола - еден од најинтересните Архитектурни споменици од времето на преродбата, Црквите &quot;Св. Кирил и Методиј &quot;(1861),&quot; Св. Спас &quot;(Вознесение) од 1862-1863 година и&quot; Св. Константин и Елена &quot;(1872), како и Куќата со мајмунчето (изградена 1849 година, во центарот на градот), која го добила името од скулптурата на седнатото мајмунче, поставена високо над влезната врата, со натпишана плоча над неа. Музејот на Втората бугарска држава во Велико Трново Велико Трново - Стариот преродбенски град - родната куќа на Петко Р. Славејков; црквата &quot;Св. Никола &quot;(1836), при чија изградба како калфа работел Кољо Фичето; затворот-музеј (1862), во кој поминале многу слободољубиви Бугари, вклучувајќи ги Левски, Филип Тотју, Стефан Караджа, Бачо Киро; куќата на Кокона Анастасија (од крајот на XVIII век); Стамболовиот ан (бил во сопственост на семејството на Стефан Стамболов, тука работел и бунтовниот Капетан дедо Никола); споменикот Велчова завера на истоимениот плоштад. &nbsp;

4076 ден
8153 ден
50% 13Понудата е успешна!
50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + СПА во Комплекс Рим***, Велинград

Покрај хотелот во комплексот се наоѓаат ресторан и таверна, каде се нудат разни специјалитети- српска скара, бугарски јадења, а за доброто расположение на гостите има и богата музичко-уметнички програма. Во комплекс &quot;Рим&quot; се наоѓа изградената во 1918 г. КАРБОНАТНА БАЊА, реконструирана и модернизирана. Водата во неа е хипертермална,се&nbsp; применува&nbsp; за лекување на воспалителни болести и при заболувања на периферниот нервен систем. Повелете во комплекс &quot;Рим&quot; и уживајте во пријатна атмосфера, во друштво на пријатели, примамливи&nbsp; јадења и пијалоци! Уште одамна&nbsp; бугарските цареви знаеле за&nbsp; лековитите својства на минералините извори во овој регион. За целосна употреба на лековитите својства на различните по минерален состав и температура води, во Велинград се надградени и модернизирани&nbsp; 6 бањи со прегради и тушеви . Вкупниот број на минералните извори е 27. Изворите со минерална вода за пиење се број 11 и број 15, сите&nbsp; чешми во квартал&nbsp; Чепино, а исто така и сонда&nbsp; број 5 од истата населба , која се наоѓа кај шумскиот пункт. Температурата на одделните&nbsp; извори е различна: во квартал. Чепино - 42 &deg; -43 &deg; C; во квартал. Лаџене - 28 &deg; -63 &deg; C; во квартал&nbsp; Каменица - 84 &deg; -89 &deg; С, а во село&nbsp; Драгиново на&nbsp; 5 километри&nbsp; од Велинград&nbsp; - 94 &deg; C. Вкупниот проток на минералниот проток&nbsp; е 143 л / сек. &nbsp;

3128 ден
6320 ден
51% 111Понудата е успешна!
50% попуст на пакети со појадок и користење на бесплатни СПА третмани во СПА Хотел Орфеј*****, Девин - Р. Бугарија

Комплексот располага со 210 соби, од кои 45 апартмани и 165 двокреветни соби. Меѓу главните предности на комплексот се пријатна атмосфера и можноста за комплетен одмор, квалитетот на СПА услугите и не на последно место вкусната храна. Гостите на хотелот можат да се восхитуваат на бугарската, европска и ориентална кујна во: Главен ресторан со капацитет од 260 внатрешни и 80 надворешните места. Европски ресторан со капацитет од 120 внатрешни и 60 надворешните места. Ориенталски ресторан со капацитет 90 внатрешни и 60 надворешните места. Балнеолошкиот блок на комплексот е единствен од ваков вид и е изграден на начин кој овозможува спроведување на врвни и ефикасни Физикални методологии и програми за балнеопрофилактика, рехабилитација и рекреација. Хотелот се напојува од два минерални извори, познати по своите лековити својства - Беденски и Девински извори, за коишто&nbsp; има дозволи за искористување на водата. По истекот на крајниот рок на дозволите, корисникот може автоматски да ги обнови за пет години. Сето ова го прави СПА Хотел Орфеј како забавен и привлечен центар, така и во место за спроведување на најсовремените и ефикасни Физикални методологии и програми за балнеопрофилактика и рекреација. Бубрежни - уролошки заболувања (бубрежно-камена болест, која протекува со кисела и алкална урина, состојби по литотрипсија, пиелонефритис, гломерулонефритис, акутна бубрежна инсуфициенција од Прв степен) - ендокрини заболувања (различни видови на дијабетес, гихт и хиперурикемија); за надворешна употреба: - локомоторниот апарат (дегенеративни и воспалителни заболувања на зглобовите, пост-травматични и ортопедски болести, оштетување на меките ткива); - Болести на нервниот систем (периферен и централнен); - Половиот систем (ендометритис, параметритис, стерилитет, простатитис и др.) - Кардиоваскуларниот систем (хипертензивна болест, исхемична болест на срцето и пост- инфарктни состојби) - кожни болести (од воспалителна, алергиска и друга природа како егземи, дерматитис, псоријаза и др.) - за инхалациона терапија кај болести на респираторниот систем од воспалителна, алергиска и токсична природа (на трахеите, бронхијална астма, хронична пневмонија и др.) - за спортско-профилактички цели и калење на организмот. Комплексот нуди широк спектар на услуги и производи: Пијано бар со капацитет од 70 места Лоби бар со капацитет од 20 места Бар-басен со капацитет од 45 места СПА и балнеорекреациски услуги Деноноќен рум-сервис Перење и пеглање Сефови за скапоцености Модерно опремен бизнис центар со две конференциски сали&nbsp; (капацитет од 150 и 300 луѓе ) со модерна мултимедија и опрема за озвучување Медицински услуги Туристички тури и екскурзии во околината на градот Девин Продавница&nbsp; за сувенири, фризерски салон,Бутик Паркинг со капацитет од 120 возила Хотелот нуди и прекрасни услови како за рекреација, така и за спорт. На располагање на гостите се: игралиште за тенис, одбојка и фудбал. &nbsp;

2560 ден
5119 ден
50% 202Понудата е успешна!
Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со вклучена исхрана + џакузи во Бутик Хотел St.George, Велинград - Бугарија

Бутик Хотел &quot;St.George&quot;, Велинград располага со 8 соби и 2 апартмани. Собите се опремени со централно греење со можност за ининдивидуално регулирање, мини бар, телефон, LCD телевизор, кабловска телевизија, безжична интернет конекција, бања со туш кабина, фен. Некои од собите имаат тераси. Во ресторанот на хотелот може да уживате во разновидноста на бугарската национална и европска кујна. Менито вклучува богата селекција од најдобрите традиционални јадења и се подготвува со исклучителна професионалност и имагинација од главниот готвач и неговиот тим. Предлагаме исклучителна селекција на вино. &nbsp;

2970 ден
5941 ден
50% 29Понудата е успешна!
50% попуст на пакети со појадок или појадок и вечера и внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица

Куќата има капацитет од 36 места во соби за двајца, тројца, четворица и еден апартман. Објектот е новоизградена зграда со еколошки чисто парно греење, лоцирана во центарот на градот, веднаш до зградата на Општината. На располагање на гостите се - таверна со бугарска кујна, опширен заден двор, паркинг места. Во близина на хотелот се наоѓа и градскиот парк. На располагање на гостите е и центар&nbsp; за релаксација со парна бања, џакузи и масажи. Собите се со сопствен санитарен јазол, телевизор, интернет. &nbsp;

1138 ден
2275 ден
50% 36Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА во Хотел Аква Вива, Велинград

Велинград се наоѓа во западниот дел на Чепинската котлина, која ги поврзува планините Родопи и Рила на 740м. надморска височина. Прекрасната природа, меката&nbsp; и пријатна клима, над 80 минерални извори. 46 балнеохотели и санаториуми, блиските релации до главниот град Софија (130км) и вториот по големина град во Бугарија - Пловдив (80км), го претвораат Велинград во најголемото и најпосетено балнеолошко одморалиште не само во Бугарија, но и на Балканот. &nbsp;

1359 ден
2718 ден
50% 192Понудата е успешна!
63% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive Light од јануари до март во GREEN VILLAGE, Рибарица

СМЕСТУВАЊЕ: Вили Комплексот е реализиран во согласност со современите&nbsp; градежни технологии,и согласно европските стандарди за планински и екотуризам. Првото нешто, што ќе ви направи впечаток е модерниот мебел и внатрешен дизајн. Акцентот е ставен на природните еко материјали - дрво, камен, лен и волна. Секоја вила има свој сопствен стил, атмосфера и интересен дизајн и&nbsp; решенија кои предиспонираат кон релаксација и одмор. Секоја вила претставува модерно декорирана двокатна зграда со површина 179 метри квадратни. Двата ката се поврзани со внатрешни скали, но е предвиден и посебен влез за секој кат.Сите соби во вилата се расположени&nbsp; така што да се независни една од друга. На првото ниво има дневна соба со камин, плазма&nbsp; со 32 или 42 инчи, трпезарија со целосно опремена кујна* , летно студио за рекреација со панорамски прозорци. Во соседството се наоѓа фамилијарна спална со телевизор и две простории -&nbsp; бања опремена со џакузи за двајца и купатило со туш кабина. * Кујните во вилите не се опремени со садови и кујнски прибор. На второ ниво се наоѓаат две двокреветни соби со единечни кревети или спална соба, секоја соба е опремена со ТВ, фрижидер и со купатило и тоалет со џакузи. Кабловска телевизија, безжичен интернет и паркинг. Хотел Хотелскиот дел располага со 2 еднокреветни соби, 4 стандардни двокреветни соби без балкон, 2 стандардни двокреветни соби со балкон и 4 стандартни трокреветни соби, 1 луксузна двокреветна соба, 1 студио без балкон, 2 студиа со балкон. Сите соби се удобно опремени и опремени со телевизор и сопствен санитарен јазол. Кабловска телевизија, безжичен интернет и паркинг. &nbsp; &nbsp;

822 ден
2212 ден
63% 120Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Банско

Двојните соби се со две поединечни кревети или можност за спална . Две соби може да се обединат со посредство на врата и се погодни за семејства со деца. Фамилијарните соби и апартманите се со две одделни простории и посебен тоалет. Во лукс апартманите, бањата е со џакузи и туш кабина, а во дневната соба има камин. Главниот ресторан на хотелот нуди спокојна и пријатна атмосфера. Готвачот на ресторанот ќе ги задоволи дури и најсофистицираните кулинарски вкусови. &nbsp;

1375 ден
2749 ден
50% 117Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на внатрешен базен во Хотел Премиер****, Велико Трново - Бугарија

Хотелот располага со 23 двојни соби, 11 спални и 9 апартмани. Спалните соби се опремени со клима уред, кабелска телевизија, мини бар, телефон, фен и када во 13 од нив. Две се целосно приспособени за употреба од страна на инвалиди. Повеќето соби имаат балкони со прекрасна панорама кон старо Трново и тврдината &quot;Царевец&quot;. Апартманите нудат индивидуални сауни, а во два од нив има и џакузи. Велико Трново - древната престолнина на Бугарија, го импресионира секој гостин со својата единствена убавина. Градот се наоѓа во централна Бугарија во подножјето на Стара Планина. Лоциран е на историските ридови Царевец, Трапезица и Света Гора, надвиснат над широките меандри на реката Јантра. Велико Трново на прв поглед ги пленува посетителите со уникатната местоположба. Тоа е град којшто Ви остава впечаток и делува магично со својата оригинална, неповторлива и специфична преродбенска архитектура. &nbsp;

1548 ден
3097 ден
50% 71Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен и дводневен пакет со појадок, вечера + користење на СПА услуги и масажи во Хотел Сириус****, Св. Константин и Елена - Бугарија

Одморалиштето. Св. Константин и Елена се наоѓа само на 5 километри североисточно од морската престолнина&nbsp; на Бугарија &ndash; градот&nbsp; Варна. Близината на динамичниот град ги открива пред вас своите историски знаменитости: Римските Терми, Археолошкиот музеј, кадешто чувајте најстарото златно богатство во светот- тракиското златно богатство, и модерните Аквариум, планетариум и единствениот на Балканскиот полуостров делфинариум, каде што ќе се восхитите и ќе споделите весела игра со Варненските делфини. Предлаганиот&nbsp; широк&nbsp; спектар на можности за забава, како и високиот стандард на услуги, го претвораат хотелскиот комплекс SIRIUS BEACH во одлично место за рекреативен туризам. Комплекс SIRIUS BEACH располага со главен ресторан, лоби бар, Скај бар и ресторан-Кораб. Лоби бар - префинета атмосфера,пријатно место за кафе, пијалок&nbsp; и средба со пријателите. Ресторанот Кораб - едно пријатно искуство со мени од Медитеранот, традиционални и национални специјалитети. Најважнен во ресторан Сириус е квалитетот на храната. Менито претставува мешавина од софистицирана&nbsp; морска храна, свежа риба приготвена на скара, мезе од маринирани риби. Задоволството од морските специјалитети не би било целосно без да е комбинирано со вино. Во ресторанот се нудат најдобрите бугарски вина, како и прочуените француски вина од Бордо, италијански, шпански, дури и новозеландски вина. И поважно од богатото мени е тоа што секое јадење се подготвува со вештина и специјален однос! Хотелски комплекс SIRIUS BEACH нуди затворен базен со топла минерална вода ( 37&deg;) со џакузи. Во WELLNESS-центарот на комплексот квалификувани кадри се грижат за убавината и здравјето на гостите на хотелот &ndash; се предлага ароматерапија, масажи, третмани со кал, сауна, солариум. &nbsp;

3508 ден
7015 ден
50% 47Понудата е успешна!
Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Туристички Kомплекс Дивеците, с.Ичера - Р. Бугарија

Ичера - мало село со впечатлива архитектура во пазувите на Сливенскиот Балкан во близина на живописните преродбенски села Жеравна, Медвен, Котел и Катуниште. Најраните траги за појавата на селото водат кон средновековната тврдина &quot;Сикера&quot; од IV - V век. Од називот Сикера потекнува и денешно име на село Ичера. Селото е често ја менувало својата местоположба, за што зборуваат наодите и различни имиња на локациите: Манастирот, Дивеците, Селски дол, Черковенски &lsquo;рт, Маалски &lsquo;рт. За време на Руско-турската војна во 1828-29 година голем дел од полски селани во Сливенско биле принудени да ги напуштат селата поради палењата на Турците, одмаздуваќи се за поддршка на Бугарите за руската армија. Едно од овие села било село Матеј. Повеќето од матејчани емигрирале во Русија, но четири семејства останаа во Ичера (каде што поминал караванот). Во селото имало најразлични занаети: шумски работници, килимари, ковачи, колари, калајџии, собаџии, бочвари, столари, кројачи, кондуарџии, сарачи, бербери, воденичари, фурнаџии, касапи ... Во Ичера било силно развиено сточарството (одгледување на овци, кози, добиток, свињи). И покрај каменитиот терен во околината на селото има и земјоделство. Се одгледува јачмен, пченка, овес,&nbsp; пченица, &#39;рж, грав, леќа, трска, сончоглед, компир. Ичера е соодветно место за селски туризам, одмор и рекреација како во зима така и во текот на летото. &nbsp;

629 ден
1258 ден
50% 56Понудата е успешна!
50% попуст на дводневен СПА пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел TIME OUT, Сандански, Р. Бугарија

Местоположбата&nbsp; на хотелот открива неверојатна глетка кон прекрасниот Сандански. Непосредната близина на познатиот парк на градот Сандански, меката медитеранска клима и лековитите бањи кои го опкружуваат ќе го направат вашиот одмор незаборавен. Вратите на Спа хотелот се отворени за посетители преку целата година. &nbsp;

3697 ден
7394 ден
50% 0Понудата е успешна!
56% попуст на пакети со појадок, ручек и вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Хотел &quot;Панорама&quot; располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, отворен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража. СПА центарот на хотелот &quot;Панорама&quot; е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги. Хотел &quot;Панорама&quot; нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче. &nbsp;

1959 ден
4424 ден
56% 82Понудата е успешна!
Дводневен и тридневен пакет со појадок, вечера и ароматична бања во СПА Хотел Панорама, Сандански

Хотел &quot;Панорама&quot; располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, отворен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража. СПА центарот на хотелот &quot;Панорама&quot; е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги. Хотел &quot;Панорама&quot; нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче. &nbsp;

1833 ден
4108 ден
55% 35Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Друм, Добриниште - Бугарија

Хотелот располага со вкупно 30 соби, од кои 25 двокреветни соби, 5 трокреветни соби и 2 апартмани. Собите го&nbsp; комбинираат современиот стил, со пријатно чувство на мебел од&nbsp; природни материјали. Лоби барот&nbsp; на хотелот обезбедува 30 места со панорамски поглед кон Пирин планина и градот. Располага со сала за бизнис состаноци, таверна, летна градина, паркинг, ресторан, ноќен бар, минерална бања, гардероба за скијање. Пријатна атмосфера и првокласна услуга ви гарантираат убав и незаборавен одмор. Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите. Добриниште е комбинација од&nbsp; најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам. &nbsp;

1390 ден
2781 ден
50% 516Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско - Бугарија

Златева куќа располага со 11 двокреветни соби, 2 апартмани. Секоја соба е со купатило, SAT TV, мини бар и телефон. Преродбенска&nbsp; куќа во стар Бански&nbsp; стил, целосно реновирана. Хотелот е опремен со телевизор, телефон, посебен санитарен јазол за секоја соба, тераса, типична Банска таверна со три мали салони со 35 места. &nbsp;

758 ден
1517 ден
50% 32Понудата е успешна!
50% попуст на пакети за двајца со појадок, вечера и СПА центар во Ловечка Резиденција АСТЕЈА, во срцето на планината Странџа - Бугарија

За гостите на резиденцијата, кои сакаат да ја почувствуваат магијата на Странџа Планина, нудиме излети до бројните историски и природни атракции во регионот. &nbsp;

4392 ден
8785 ден
50% 2Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Икономов СПА, Банско

На располагање Ви стојат: 1 пентхаус, 1 мал луксузен апартман, 12 двокреветни и трокреветни соби, секоја со посебна бања и санитарен јазол, фен, фрижидер, кабловска ТВ, минибар! &nbsp;

616 ден
1232 ден
50% 33Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Комплекс Банско Ројал Таурс располага со сместувачката база од 120 места (60 редовни и 60 дополнителни кревети). Комплексот е лоциран во југозападниот дел на градот. Банско, покрај реката Глазне, само на 100 метри&nbsp; од лифтот. Карактеристики: СПА центар, фитнес, соби за масажа, отворен и затворен базен, ресторан на две нивоа, снек - бар со пространа тераса со прекрасен поглед кон Пирин планина, ноќен клуб, банкарска канцеларија, продавници, обезбедуван паркинг, интернет во заедничките простории и во апартманите. Карактеристики во становите: кујна опремена со прибор за готвење, пегла&nbsp; и даска за пеглање. &nbsp;

790 ден
1580 ден
50% 349Понудата е успешна!
Дводневни делнични и викенд пакети со појадок и процедури за него и неа во Хотелски Комплекс Скалите, Белоградчик

Хотелот располага со сите удобности потребни за одмор или пак бизнис викенд. Комплексот е со капацитет од 81 кревети. Белоградчик е мал град во областа Видин, северозападна Бугарија. Тој е административен центар на истоимената општина Белоградчик. Населението на градот кон 2009 година е 5 334 жители, што го прави вториот по големина во областа. Градот е живописно сместен во западниот дел на Стара Планина, во подножјето на Белоградчишкото било. Урбанизиран и гостопримлив, Белоградчик е меѓу најатрактивните туристички места на Бугарија. Градот предлага&nbsp; можности за излети, спелеолошки и конгресен туризам, планинарење, лов и риболов, спортување и астрономски набљудувања. Населбата е создадена во времето на Римјаните, кои изградиле тврдина на истото место, каде што и денес се наоѓаат остатоците од Белоградчишката тврдина. Во првите турски документи од почетокот на ропството градот го нарекуваат Белград, бидејќи поголем дел од куќите во овој период биле изградени од плитар, кал и вар, што му придавало особена белина на градот на позадината на црвените скали. Подоцна, за да го различат од српскиот Белград го нарекуваат Белградин (мал Белград). Суфиксот &quot;-чик&quot; на сегашното име Белоградчик е од турско потекло. &nbsp;

3697 ден
7394 ден
50% 13Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банско

Комплексот Ви предлага да изберете сместување во студиа или еднокреветни&nbsp; апартмани, кои ја комбинираат&nbsp; слободата на приватноста&nbsp; и практичноста на хотелски услуги. &quot;Четирилисна Детелина&quot; се состои од четири главни згради дизајнирани така, да се восхитувате на погледот којшто се открива кон трите околни&nbsp; планини - Пирин, Рила и Родопи. По напорен, исполнет со спортски предизвици ден соживте го духот и телото, такашто ќе&nbsp; поуживате&nbsp; во Спа - центарот или ресторанот, вкусувајќи од богатството и традицијата на локалната кујна. &nbsp;

1485 ден
2970 ден
50% 36Понудата е успешна!
Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Хотелскиот&nbsp; дел се состои од 54 луксузно опремени двокреветни соби сместени на 4 спрата. Во нив има можност за сместување по двајца луѓе&nbsp; на редовни кревети со можност за сместување на уште двајца на&nbsp; дополнителни кревети. Во секоја соба креветите се од&nbsp; француски&nbsp; тип, опремени се со&nbsp; гардеробер, конвекциски радијатор, мини бар, телевизор, wi fi (платена услуга), подот е послан со мокет. Собите располагаат со луксузно завршени купатила со туш кабини со сите потребни додатоци во нив. Поголемиот дел од просториите имаат тераси со поглед кон градот и планината. За децата имаме забавно&nbsp; детско катче, каде ќе можат да играат, додека нивните родители уживаат во мирен одмор. Следната година за спроведување на семинари, конференции, обуки и други корпоративни настани ќе биде достапна и конференциската сала со 100-120 места. Комплексот располага со различни по распоред&nbsp; и големина апартмани, откривајќи неверојатни&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; глетки кон Рила и Пирин планина.&nbsp;&nbsp; Апартхотел Каса Карина во градот Банско располага со вкупно 80 студиа, апартмани со 1 и 2 спални. Секој од нив е опремен со туш или када, кабелска ТВ, кујна и многу од нив се со балкон. Спа-центарот вклучува сауна, парна бања, турска бања, фитнес сала, одделни простории за масажа и релаксирање и импресивен затворен базен. Ресторан Уживајте во незаборавен престој во ресторанот на Каса Карина. Овде&nbsp; имате можност да пробате јадења од традиционалната бугарска кујна. Сите јадења на жар можат да бидат приготвени&nbsp; како од страна на нашиот готвач, така и од самите гости на хотелот. Спа центарот на апартхотел Каса&nbsp; Карина располага со Финска сауна, парна бања, ледено катче, Турска бања, фитнес центар, одделни простории за масажа и релаксација, голем базен (температура од&nbsp; 30 степени) со местоположба кон јужната сончева страна. Спа центарот на апартхотел Каса&nbsp; Карина располага со финска сауна, парна бања, ледено катче, турска бања, фитнес центар, одделни простории за масажа и релаксација, голем базен (температура од&nbsp; 30 степени) со местоположба кон јужната сончева страна. &nbsp;

1580 ден
3160 ден
50% 32Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Комплекс Пирин Голф

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен чајник, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон. Се открива прекрасна панорамата&nbsp;&nbsp; кон планината, центарот на градот&nbsp; или кон теренот за голф. Студио - од 35 метри квадратни&nbsp; до 44 метри квадратни. Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло &nbsp;

1043 ден
2086 ден
50% 293Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Мура***, Боровец

Ресторан Happy Duck се наоѓа на 20 м. од влезот на хотелот и е најстариот ресторан во Боровец.&nbsp; Датира од изградбата на првите хотели во одморалиштето. Сопствениците се грижат овде секој ден да се служи домашна кујна во пријатна атмосфера. Хотелот располага со 47 двокреветни и 19 трокреветни соби. Сите соби се со сопствена бања, телефон, телевизор и фрижидер / минибар, а собите на првиот кат - и со тераси. Хотелот нуди ресторан со капацитет од 120 места, лоби бар со камин, интернет клуб и две конференциски сали со 20 и 50 места. За удобство&nbsp; на семејствата со деца, има&nbsp; и детско катче за многу забава. Какво&nbsp; е чувството за планината, чистиот воздух, восхитувачките панорами - без квалитативната храна? Ви го предлагаме&nbsp; најдоброто од Балканот&nbsp; во кулинарска смисла - во ресторан Балкан: од ражничи&nbsp; до вегетаријански јадења, од класичните балкански јадења до најновите рецепти - сето тоа потопено во традиционалната бугарска атмосфера и комбинирано од благи (и не толку лесни) вина и ракија придружено од&nbsp; звуците на уникатен оркестар. И бидејќи на чист воздух брзо се наспивате, а кога ви врие крвта, ноќите се вашето време &ndash; повелете&nbsp;&nbsp; во BUZZ Bar! Ова е местото каде сте во Боровец по полноќ- со клупска атмосфера, модерно озвучување&nbsp; и во центарот на забавата. &nbsp;

1359 ден
2718 ден
50% 87Понудата е успешна!
Дводневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Комплекс Пирин Голф

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен чајник, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон. Се открива прекрасна панорамата&nbsp;&nbsp; кон планината, центарот на градот&nbsp; или кон теренот за голф. Студио - од 35 метри квадратни&nbsp; до 44 метри квадратни. Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло &nbsp;

2402 ден
4803 ден
50% 10Понудата е успешна!
Дводневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Френдс***, Банско

Хотел Френдс предлага модерни и комфорни соби и апартмани за сместување во срцето на Банско. Со својот елегантен дизајн, гостопримството и посветеност кон своите гости се стремиме да Ви го направиме патувањето полесно и поудобно. Сите соби во Хотел Френдс *** се со удобни двојни кревети, минибар, телевизор со кабловска телевизија, телефон, гардеробер, биро, звукоизолирани прозорци и врати и бесплатен Wi-Fi интернет. За целосен одмор и рекреација располагаме со релакс зона, каде можете да уживате во нашата&nbsp; сауна, парна бања, џакузи и масажни третмани. &nbsp;

2402 ден
4803 ден
50% 0Понудата е успешна!
50% попуст за еднодневен пакет со појадок и вечера преку целата зимска сезона во Хотел Бреза***, Боровец

Хотелот располага со 29 соби: 2 еднокреветни, 17 двокреветни и 1 тројнан соба, како и со 7 апартмани. Секоја соба има сопствена бања, телефон, телевизор и фрижидер / минибар. Дел од собите на вториот кат имаат прекрасни сончеви тераси. Хотелот нуди пространи соби и апартмани, ресторан со камин и капацитет од 80 места, лоби бар, огромна сончева тераса со скара, сауна и детско катче. Какво&nbsp; е чувството за планината, чистиот воздух, восхитувачките панорами - без квалитетната храна? Ви го предлагаме&nbsp; најдоброто од Балканот&nbsp; во кулинарска смисла - во ресторан Балкан: од ражничи&nbsp; до вегетаријански јадења, од класичните балкански јадења до најновите рецепти - сето тоа потопено во традиционалната бугарска атмосфера и комбинирано од благи (и не толку лесни) вина и ракија придружено од&nbsp; звуците на уникатен оркестар. И бидејќи на чист воздух брзо се наспивате, а кога ви врие крвта, ноќите се вашето време &ndash; повелете&nbsp;&nbsp; во BUZZ Bar! Ова е местото каде сте во Боровец по полноќ- со клупска атмосфера, модерно озвучување&nbsp; и во центарот на забавата. &nbsp;

1454 ден
2907 ден
50% 18Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет за до четири лица во викенд населба Малина, Боровец

Сите вили се двокатни и располагаат со: 2 самостојни спални со 1 двоен и 2 единечни кревети на вториот кат; дневна соба со телевизор, гардероба, седење со софа кревет и 1 дополнителен кревет; кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер и кујнски површина со мијалник, декориран со сите потребни садови и прибор; бања со бања и туш-кабина; тераса со масичка и клупа. Гостите на вилата населба Малина се добредојдени во ресторан Јагода со капацитет 90 места. Ресторанот се наоѓа на помалку од 100 м. од рецепцијата и нуди одлична кујна и квалитетни пијалоци. &nbsp;

3350 ден
6699 ден
50% 54Понудата е успешна!
Зимување во планината со 50 % попуст! Пакети за четворица во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Викенд населба &quot;Јагода&quot; брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет&nbsp; или бебешко креветче). Населбата&nbsp; располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера. Сите вили во населба &quot;Јагода&quot; се тип студио и располагаат со: дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија; мала спална соба со два кревети распоредени еден над&nbsp; друг, удобни се и за возрасни; кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет; 10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа. &nbsp;

3034 ден
6067 ден
50% 19Понудата е успешна!
Пакети со појадок, вечера + зимска забава со санки во Хотел Биле, Бели Осам

Хотел Биле се наоѓа во Тројанскиот Балкан и има 9 пространи двокреветни соби во кои има доволно простор и за Вашето дете, 2 еднокреветни соби, каде што ќе се чувствувате добро, два стандардни хотелски апартмани, семеен апартман којшто е погоден и за и големи семејства , VIP апартман. Секоја соба располага со бања, купатило, тераса, ТВ, безжичен интернет, мини бар, телефон, сеф, фен. Сите соби ги задоволаат стандардите&nbsp; за просторност, мебел, удобност и комфор. &nbsp;

2054 ден
4108 ден
50% 0Понудата е успешна!
Двoдневен и тридневен пакет за двајца со појадок и подарок шише вино во Туристички Kомплекс Божур

ЛОКАЦИЈА: Општина Средец е сместена во југоисточна Бугарија и е една од најголемите по површина општини во Бугарија - зазема територија 1146 километри квадратни - 1% од територијата на земјата. Таа е важен крстопат на три региони: јужното крајбрежје на Црното Море; Јужен централен регион; Република Турција. Општина Средец граничи со општините на: исток со Созопол и Малко Трново, југ со Турција, југозапад - Бољарово, запад - Елхово, Јамбол, Стралџа и север со Камено. Крстопат на патиштата за Елхово, Јамбол, Карнобат и Бургас, Средец е важен автотранспортен центар за населбите во средишниот дел на Странџа Планина. ЗНАМЕНИТОСТИ: Општината е богата со историски, археолошки и етнографски споменици: античкиот град Деултум, доцноантички и средновековни тврдини во Дебелт, Средец, Факија, Росеново, Богданово, Буково, Кирово, Јаболково, Момина Црква и др. Долмени и тракиски могили кај селата Кирово, Горно и Долно Јаболково , Богданово, Факија и др., Етногафски куќи во Момина Црква, Буковскиот манастир и др. Има привремена изложба на археолошки материјали и етнографска ексозиција во град Средец, национална археолошка база &quot;Деултум - Дебелт&quot; - с. Дебелт. На територијата на општината се наоѓа единствениот манастир во јужниот дел на Бургаскиот регион - манастирот &quot;Живоприемниј извор&quot;. &nbsp;

1864 ден
3792 ден
51% 2Понудата е успешна!
Над 50% попуст на СПА пакети со појадок, вечера и Wellness пакет во Бутик СПА Хотел Heaven**** Велинград

Ресторан &quot;Дионис&quot; нуди вкусно приготвените јадења, декорирани од нашите мајстори со многу вкус и љубов, одбрани вина од најпознатите познатите региони во Бугарија и светот кои персоналот вешто ги комбинира со соодветни храна и совршена услуга. Ресторанот работи и со био продукти, имаме секојдневно достава со пресно месо и риба, зачинети со соодветни маринади&nbsp; и зачини за&nbsp; задоволување на&nbsp; најсофистицираните вкусови! &nbsp;

3223 ден
7078 ден
54% 84Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско

Во непосредна близина на хотелот се храмот Света Тројца (една од најстарите цркви во регионот), историскиот споменик Отец Паисиј, куќата - музеј Неофит Рилски и други културно-историски знаменитости. Капацитетот на хотелот е 10 двокреветни соби и 2 апартмани. Сите простории располагаат со бања, сателитска ТВ и парно греење. Безжичен пристап до интернет, ќе ви достави можност за постојан пристап до мрежата, дури и кога сте на одмор. Повеќето соби нудат сончеви балкони со прекрасен поглед кон Пирин планина. Нашата Сауна и парна бања ќе се претворат во незаменлив дел за релаксација по напорниот скијачки ден. Хотел Бојанова Куќа располага со пицерија на своите гости, каде што секој може да проба од вкусните пици на фурна и низа други специјалитети. Тазе испечени пици во друштво на најдоброто вино, ќе донесе безброј незаборавни моменти за вашето семејство и пријатели. Овде покрај каминот, можете да ја почувствувате автентичната атмосфера на една вистинска Банска вечер во Пицерија Бојанови. &nbsp;

790 ден
1580 ден
50% 54Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско

Во непосредна близина на хотелот се храмот Света Тројца (една од најстарите цркви во регионот), историскиот споменик Отец Паисиј, куќата - музеј Неофит Рилски и други културно-историски знаменитости. Капацитетот на хотелот е 10 двокреветни соби и 2 апартмани. Сите простории располагаат со бања, сателитска ТВ и парно греење. Безжичен пристап до интернет, ќе ви достави можност за постојан пристап до мрежата, дури и кога сте на одмор. Повеќето соби нудат сончеви балкони со прекрасен поглед кон Пирин планина. Нашата Сауна и парна бања ќе се претворат во незаменлив дел за релаксација по напорниот скијачки ден. Хотел Бојанова Куќа располага со пицерија на своите гости, каде што секој може да проба од вкусните пици на фурна и низа други специјалитети. Тазе испечени пици во друштво на најдоброто вино, ќе донесе безброј незаборавни моменти за вашето семејство и пријатели. Овде покрај каминот, можете да ја почувствувате автентичната атмосфера на една вистинска Банска вечер во Пицерија Бојанови. &nbsp;

1232 ден
2465 ден
50% 9Понудата е успешна!
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 730
Просечен групни попуст: 49%
Вкупна дневна групна заштеда: 1065901 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kolektiva.net 107001
2. Kupinapopust.mk 94792
3. Lapaj.mk 26847
4. Kelepur.mk 16059
5. Megapopust.mk 8837
6. Unisales.mk 4595
7. Popustid.mk 4085
8. Webklinika.mk 3670
9. Sakampopust.mk 0
10. Wow.mk 0
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+