Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

WEB пакет кој вклучува:* Дизајн на веб страна (6000ден.)** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Регистрација на .mk Domain или .com Domain (800ден.) * Вклучен веб Hosting една година (2200ден.) * Email адреси - неограничено* Бесплатна поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

3699 ден
9000 ден
59% 51Понудата е успешна!
Еднодневна шопинг тура за 1+1 лице ГРАТИС за посета на "ONE SALONICA" outlеt mall во Солун секоја сабота во Септември

Само 800 ден. за еднодневна шопинг тура за 1+1 лице ГРАТИС за посета на "ONE SALONICA" outlеt mall во Солун за термин 08.09.2018 год. со туристичка агенција „Савана“

800 ден
800 ден
- 0Понудата е успешна!
179 ден
1070 ден
83% 0Понудата е успешна!
3900 ден
8100 ден
52% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Еднодневен пакет во двокреветна соба во Куќа за гости Сијание, Равда

Равда е пријатна и атрактивна туристичка дестинација, лоцирана на брегот на Црното Море. Во близина на неа се наоѓаат два од најпосетените морски одморалишта - Сончев Брег – 5 км и националниот споменик на културата Несебар - 2км. Равда се наоѓа на 27 км се наоѓа Бургас. Равда за своите гости нуди бројни можности за практикување на различни видови водни спортови како винд сурфинг, скијање на вода, прошетки со јахти, педалинки, морски риболов и др. Во туристички населба базите за одмор се претежно приватно сместување и мали семејни хотели. Гратчето располага со бројни ресторани, таверни, локали и дискотеки. Постојан автобуски превоз обезбедува врска со блиските летувалишта во регионот: - за Бургас на секои 30 мин. - за Сончев брег и Несебар на 10 мин.

474 ден
474 ден
- 118Понудата е успешна!
Пакети за целата летна сезона во Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Куќата за гости предлага двокреветни соби и студиа. Секоја двокреветна соба има купатило, TV, фрижидер, клима уред, тераса, интернет и има можност за додавање на дополнително легло. Секое студио располага со купатило, TV, кујна, фрижидер, клима уред, тераса, интернет и има можност за додавање на дополнително легло.

553 ден
1106 ден
50% 53Понудата е успешна!
Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Созопол е град во југоисточна Бугарија на Црното Море. Тој е лоциран на неколку мали полуострови во јужниот дел на Бургаски залив. Созопол е наследник на грчката колонија Аполонија и заедно со Несебар е еден од најстарите бугарски градови. Од антиката до 17 век Созопол е развиен трговски центар. Тој е познат како рибарски и вински центар и зазема важно место во трговијата со жито од Тракија. Од доцната антика градот се развива како важен црковен центар со бројни средновековни манастири. Со своето културно-историско минато, со заштитена архитектура од 18 - 19 век, своите плажи и сезонските празници на уметноста Аполонија, Созопол привлекува многубројни туристи.

1138 ден
1138 ден
- 20Понудата е успешна!
Еднодневен пакет во Етнографски Комплекс Чифлик Чукурово

Етнографски Комплекс "Чифлик Чукурово" Ви ги обезбедува сите неопходни услови да изживеете еден пријатен и неповторлив одмор!

553 ден
1106 ден
50% 16Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Еко Комплекс Флора

Ресторан Флора е посебно место каде што може да поминуваат повеќе време со семејството и пријателите во пријатна атмосфера, да се забавувате и да потанцувате. . Во СПА зоната секој може да се опушти и ослободи од наталожениот стрес. СПА центарот се состои од џакузи, инфрацрвена сауна, сала за релаксација, масажи и внатрешен базен за релаксација. Во внатрешниот базен температурата на водата е 35 - 36 степени, загреана и омекната преку соларен и еко-пелетен систем. ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРОМОТИВНИ УСЛУГИ од хотелот: се нарачуваат  заедно со резервацијата или на рецепција при сместување, плаќа на лице место: Две комплетни масажи, во времетраење од 60 минути на цената на една сеопфатна масажа- по 15 € за еден масажа Две делумни масажати, во времетраење од 30 минути на цената на една делумна масажа- по 10 € за една сеопфатн масажа Романтична вечер за двама- во Релакс центар со џакузи, на свеќи, маса за двајца, шампањ, овошје, соодветна музика- до 2 часа индивидуално во парови по 22 часот – 15 € - нарачка при резервацијата Јавање коњи / прошетка во планината- 10 € за еден час на човек Посета споменици на културата или манастир Св Петар и Павле Користење на наргиле-5 €

822 ден
822 ден
- 8Понудата е успешна!
Пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Викенд населба "Јагода" брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет  или бебешко креветче). Населбата  располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера. Сите вили во населба "Јагода" се тип студио и располагаат со: дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија; мала спална соба со два кревети распоредени еден над  друг, удобни се и за возрасни; кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет; 10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа.  

2812 ден
2812 ден
- 4Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет во комплекс Rose Village

Комплексот се состои од 3 згради лоцирани на вкупна површина од 4500 кв.м. Секоја од зградите се состои од шест спрата. Апартманскиот хотел е погоден за семеен летен одмор во мирна и пријатна атмосфера. Комплексот располага со 120 апартмани, вклучувајќи  56 еднособни апартмани, 54 двособни апартмани и 10 студиа. Rose Villagе, располага со ресторан со 150 места на затворено и на отворено, прекрасни тревниц, исто така има два бабазени / 250 и 100 метри /, со посебна зона за деца, игралиште, паркинзи.

948 ден
1896 ден
50% 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет или дводневен викенд пакет со појадок + СПА во СПА комплекс Mentor Resort, Гајтаниново

Комплексот располага со модерен СПА центар: финска сауна, парна бања, джакузита, кабинети за масажи, фитнес центар и солариум. Располагаме со детски лоби бар, каде што децата можат да поиграат Play Station, како и да се забавуваат самостојно во нашата приватна зоолошката градина, каде слободно се шетаат коњчиња и елени, како и слободна употреба на велосипеди, со кои може да ја разгледате околината. Комплексот располага со опремена конференциска сала со мултимедијална опрема за деловни состаноци. Ресторанот на комплексот има капацитет од 70 лица. Овде ќе имате можност да уживате во широк спектар на деликатеси, печено јагне или прасе. Исто така ќе можете да ги вкусите традиционалните специјалитети за овој регион. Богато вегетаријанско мени е достапно за сите вегетаријанци. Пред пријатниот камин можете да уживате во богат избор на селектирани вина. Во жешките летни денови, можете да се разладите во нашиот надворешен базен или да се сончате на лежалките околу базенот. И за децата има посебно детско катче со лизгалки и нишалки каде што можат да играат безбедно. Базата и условите на комплексот одговараат на хотел со 4 ѕвездички. Вие сте добредојдени да почувствувате да бидете сами со природата, како што всушност е и нашето мото.

1106 ден
1106 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Робин Худ, Жеравица

Самите куќи за гости се наоѓаат на површина од 1000 метри квадратни и ги исполнуваат сите современи стандарди за удобност и комфор. Вилите се самостојни и се поделени во двокреветни соби и апартмани со капацитет од 16-20 кревети. Сите соби се опремени со приватни бањи, локално греење, мини барови и сателитска телевизија. Секоја од куќите има таверна со камин и кујна за комфор на гостите. На располагање на гостите исто така има скара, детско игралиште и сопствен паркинг.

6320 ден
6320 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен СПА пакет во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

За Emerald SPA центар: Во комплекс Emerald Beach Resort & Spa се наоѓа првиот во Европа и единствениот во Бугарија индонезиски SPA центар, дел од светската синџир Taman Sari Royal Heritage SPA која нуди терапија, која се користи во кралското индонезиско семејство со векови. Работи со оригинални индонезиски производи за тело и лице. Сите терапии се изведуваат од добро обучени индонезиски терапевти. SPA центарот и загреаниот базен кон него се простираат на површина од 1500 кв.м. Видови простории: Студио - една соба со приближно 35 квадратни метри. Располага со кујна со фрижидер и трпезариска маса, 2 кревети, 1 растеглива фотелја, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен. Еднособен апатрман - приближно 70 кв.м., се состои од една спална соба со 2 кревети и дневна соба со кујна со фрижидер, трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен. Апартман со две спални - приближно 100 кв. м. Се состои од две спални (4 кревети) и дневна соба со кујна со фрижидер и трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон , бања со када и туш, фен.

1232 ден
1232 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет куќа за гости Хисарски

Куќа за гости '' Хисарски''  располага со пријатни соби во топли бои, секоја со бања, панорамска тераса кон браната на езерото, SMART телевизори со дигитална телевизија, WiFi, подови со мокет. Скара, катче за подготовка на храна (печки, фритеза, микробранова, кафемат), базен со лежалки., Паркинг во објектот, тревник за игри и забава, детско катче. Куќата има 4 соби – четирикреветни сови; 6 соби со два кревети + софа кревет; 6 студиа со канапе и 3 еднокреветни соби.

790 ден
790 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен делничен пакет со појадок + внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица - Р. Бугарија

Куќата има капацитет од 36 места во соби за двајца, тројца, четворица и еден апартман. Објектот е новоизградена зграда со еколошки чисто парно греење, лоцирана во центарот на градот, веднаш до зградата на Општината. На располагање на гостите се - таверна со бугарска кујна, опширен заден двор, паркинг места. Во близина на хотелот се наоѓа и градскиот парк. На располагање на гостите е и центар  за релаксација со парна бања, џакузи и масажи. Собите се со сопствен санитарен јазол, телевизор, интернет.  

885 ден
885 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости House of time

Опуштете се крај минералниот базен, уживајќи во погледот кон планината или пак подгответе ги ранците и прошетајте се по некоја од мноштвото екопатеки во областа. Уживајте во свежите вечери со пријателите, подготвувајќи нешто вкусно на скарата. House of time се состои од шест двокреветни соби, декорирани во модерен стил, од кои секоја е со купатило и балкон. На располагање на сите гости е пространа трпезарија и пријатно катче за рекреација со удобен троседот, ТВ со широк екран и камин. Куќата располага со сончева тераса и голема градина со поглед кон планината. За комфор на нашите посетители, е обезбедена бесплатна Wi-Fi конекција на територијата на целиот објект, како и бесплатен приватен паркинг.

948 ден
948 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок + загреан надворешен базен во Thassos Grand Resort*****, Тасос

Комплексот се состои од 14 одделни згради кои создаваат атмосфера на мали независни вили, опкружени со убави градини. Овој луксузен хотел е на ефектена крајбрежна локација и нуди 167 двокреветни соби и 12 апартмани, лоцирани во зградите. Сите соби и апартмани се опремени со: * бања * телевизор * сателитска телевизија * телефон * Мини бар * клима * Wi-Fi * Со балкон или веранда Хотелот е лоциран на самиот морски брег и ги нуди сите удобности за еден прекрасен одмор на море, како за парови, така и за семејства со мали деца. Плажа и базени: Неверојатно чиста морска вода, со повеќе нијанси на сина и зелена, бела песочна плажа, лоциран меѓу вековни борови, во двестегодишна Маслинова гора. Почуствувајте ја топлината на песокот под нозете, искапете се во сончевите зраци и пливајте во водите на плажата на комплексот. Четирите надворешни базени се лоцирани во близина на морскиот брег, нудат комбинација на впечатлива глетка со висококвалитетна услуга. Asteria Spa & Wellness: Повелете во нашиот СПА центар да го преоткриете вашето тело и да го балансирате Вашиот ум за да постигнете здрав, среќен и долг живот! Нашиот СПА центар предлага масажи и терапии кои Ви гарантираат смиреност и целосна релаксација. За нас физичкото и психичкото спокојство на гостите е од исклучително значење и затоа посветуваме посебно внимание на секој наш клиент, со единствена цел да предложиме незаборавен престој. Asteria Spa & Wellness е поделен на 2 дела: Зона за релаксација, која вклучува: Парна бања, класична финска сауна, солна соба, џакузи, топли легла, кнајп патека, ледена кофа. Зона за процедури - нуди широк спектар на масажи, третмани за лице и хидротерапија, естетски и козметички услуги. ресторан Олимп: Со поглед кон заливот Агиос Јоанис Лукас, ресторанот на своите посетители предлага појадок на шведска маса, проследен со интернационално бифе, со зона за подготовка на јадења во живо пред клиентите за вечера, како и специјални тематски вечери посветени на одредена кујна. За ручек, на располагање на гостите е а ла карт менито на ресторанот. Со можност за јадење на отворено и затворено, и во двата случаи морската глетка и вкусните јадења придонесуваат за едно прекрасно искуство со вашите најблиски. Таверна DIONYSUS: Софистицирана автентична грчка кујна, со модерен вкус и префинети традиционални медитерански рецепти, приготвени од свежи природни производи, произведени на островот Тасос.

2086 ден
2086 ден
- 0Понудата е успешна!
790 ден
1590 ден
50% 54Понуда која е во тек...
2260 ден
3960 ден
43% 6Понуда која е во тек...
2180 ден
3960 ден
45% 5Понуда која е во тек...
1490 ден
3540 ден
58% 5Понуда која е во тек...
2390 ден
4500 ден
47% 2Понуда која е во тек...
Капуера за Деца

Капуера за Деца

590 ден
1200 ден
51% 55Понудата е успешна!
10% попуст на целиот асортиман

ПРЕВЗЕМИ КАТАЛОГСо купон од 59 ден. добивате 10% попуст на целиот асортиман во „Mr. Bricolage“! Не пропуштајте!!!

59 ден
59 ден
- 43Понудата е успешна!
Две лед светлечки ѕивани

За поголема приметност во сообраќајот! 80% попуст или 49 ден. за две лед светлечки ѕивани

49 ден
250 ден
80% 27Понудата е успешна!
Брзо и ефикасно полирање на фарови

55% попуст или само 500 ден. за брзо и ефикасно полирање на фарови во „Бел Лотос - Нестровоски“

500 ден
1100 ден
55% 21Понудата е успешна!
 1 час билјард + 20% попуст на сите видови пијалоци 

40% попуст или само 120 ден. за 1 час билјард + 20% попуст на сите видови пијалоци во Спорт Кафе - Спортски Центар Аеродром

120 ден
200 ден
40% 17Понудата е успешна!
Моќен конвертор за во автомобил од 12V и 24V на 220V + USB приклучок

55% попуст или само 179 ден. за моќен конвертор за во автомобил од 12V и 24V на 220V + USB приклучок

179 ден
400 ден
55% 12Понудата е успешна!
Држач за очила за во автомобил

76% попуст или само 69 ден. за држач за очила за во автомобил

69 ден
290 ден
76% 9Понудата е успешна!
20% попуст на целиот асортиман

Со купон од 99 ден. добивате 20% попуст на целиот асортиман во продажниот салон на „Exima“

99 ден
99 ден
- 8Понудата е успешна!
Фасонка со кабел во боја по избор 

85% попуст или само 99 ден. за фасонка со кабел во боја по избор 

99 ден
650 ден
85% 7Понудата е успешна!
Промена на масло и филтер + Гратис филтер

72% попуст или само 199 денари за промена на масло и сите филтри + ГРАТИС филтер за масло во „ЕВРОПА ГУМИ“

199 ден
700 ден
72% 7Понудата е успешна!
Попуст на летни гуми или бандажи од познати брендови за Вашиот автомобил! 

За безбеден и сигурен автомобил! Превземете бесплатен купон и откријте го попустот кој го добивате на супер квалитетни летни гуми или бандажи за Вашиот автомобил во продажните центри на „Мултибренд“!

0 ден
0 ден
- 6Понудата е успешна!
Женски рачен часовник Geneve со боја по избор

88% попуст или само 290 денари за женски рачен часовник Geneve со боја по избор

290 ден
2500 ден
88% 6Понудата е успешна!
Стол Монти ХБ со силна метална конструкција

24% попуст или 4025 ден. за стол Монти ХБ со силна метална конструкција

4025 ден
5290 ден
24% 4Понудата е успешна!
Маска за спиење 

59% попуст или само 150 ден. за маска за спиење 

150 ден
370 ден
59% 4Понудата е успешна!
RGB подводно лед светло за аквариум со далечински управувач

61% попуст или само 175 денари за RGB подводно лед светло за аквариум со далечински управувач

175 ден
450 ден
61% 4Понудата е успешна!
2 ноќевања во студио база HB

2 ноќевања во студио база HB

2664 ден
2664 ден
- 4Понудата е успешна!
Тример за уво и нос

57% попуст или само 149 денари за тример за уво и нос

149 ден
350 ден
57% 2Понудата е успешна!
7 ноќевања за 1 лице со вклучен појадок 

7 ноќевања за 1 лице со вклучен појадок со цени почнувајќи од 4898 ден. (79 евра) во Хотел „Maya Bay“ - Калитеа!

4898 ден
4898 ден
- 2Понудата е успешна!
Закачалка за во автомобил

62% попуст или само 69 ден. за закачалка за во автомобил

69 ден
180 ден
62% 2Понудата е успешна!
ЛЕД светло за аквариум

48% попуст или само 490 денари за ЛЕД светло за аквариум

490 ден
950 ден
48% 2Понудата е успешна!
Пумпа за автомобил - компресор TONS FORM / Шифра 008515

39% попуст или 599 ден. за пумпа за автомобил - компресор TONS FORM 

599 ден
990 ден
39% 2Понудата е успешна!
ЛЕД светлечка рачка за туш

57% попуст или 390 ден. за ЛЕД светлечка рачка за туш

390 ден
900 ден
57% 1Понудата е успешна!
ЛЕД вградливи панели од 18W

38% попуст или 230 ден. за ЛЕД вградливи панели од 18W

230 ден
370 ден
38% 1Понудата е успешна!
Прочистувач на воздух - Озонер за во автомобил

50% попуст или 350 ден. за прочистувач на воздух - Озонер за во автомобил

350 ден
700 ден
50% 1Понудата е успешна!
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON

15938 ден. за фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON од „Ikea“

15938 ден
15938 ден
- 1Понудата е успешна!
ЛЕД филтер за чешма

44% попуст или само 250 ден. за ЛЕД филтер за чешма

250 ден
450 ден
44% 1Понудата е успешна!
Темно сина машка кошула со долг ракав

Темно сина машка кошула со долг ракав

1035 ден
4340 ден
76% 1Понудата е успешна!
Препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 x 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи

62% попуст или 1900 ден. за препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 х 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи. Поседувајте уникатна слика во Вашиот дом или канцеларија

1900 ден
5000 ден
62% 1Понудата е успешна!
Базен сет со димензии 102X55cm

10% попуст или само 470 денари за базен сет со димензии 102X55cm од „Зизи Трег“

470 ден
520 ден
10% 1Понудата е успешна!
Лед плоча од 18W

Лед плоча од 18W

200 ден
250 ден
20% 1Понудата е успешна!
VIVAX производи по супер поволни цени!

VIVAX производи по супер поволни цени!

0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
 Xenon сијалички H4 6000K (2ком) High/Low Bi Xenon

17% попуст или за само 1560 ден. добивате Xenon сијалички H4 6000K (2ком) High/Low Bi Xenon

1560 ден
1872 ден
17% 0Понудата е успешна!
Бела кошула со долг ракав - шифра 01.003002

Бела кошула со долг ракав

1035 ден
4340 ден
76% 0Понудата е успешна!
1000 ден
1500 ден
33% 0Понудата е успешна!
Дезенирани шишиња 2/1 во сина или розева боја од 340ml (со цуцла 3 + м) - модел TOMMEE TIPPEE

730 ден. за дезенирани шишиња 2/1 во сина или розева боја од 340ml (со цуцла 3 + м) - модел TOMMEE TIPPEE

730 ден
730 ден
- 0Понудата е успешна!
Мини персонален тример бријач 2 во 1 со 1 год. гаранција и овластен сервис

680 ден. за мини персонален тример бријач 2 во 1 со 1 год. гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“

680 ден
680 ден
- 0Понудата е успешна!
Шпански јазик за почетно и напредно ниво во времетраење од 6 месеци

Шпански јазик за почетно и напредно ниво во времетраење од 6 месеци

1178 ден
18538 ден
94% 0Понудата е успешна!
9 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба

9 ноќевања во Вила „Ригас“ - Скијатос со цени почнувајќи од 7798 ден. (129 евра) за 1 лице во двокреветна соба. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз!

7798 ден
7798 ден
- 0Понудата е успешна!
ЛЕД светлечки обетки кои се закачуваат на увото со помош на магнетчиња во боја

72% попуст или 99 ден. за ЛЕД светлечки обетки кои се закачуваат на увото со помош на магнетчиња во боја

99 ден
350 ден
72% 0Понудата е успешна!
Професионален ласер поинтер Green Laser Pointer 

53% попуст или само 890 денари за професионален ласер поинтер Green Laser Pointer 

890 ден
1900 ден
53% 0Понудата е успешна!
Комплетен сет на тегови

38% попуст или само 2400 денари за комплетен сет на тегови

2400 ден
3850 ден
38% 0Понудата е успешна!
Лед ламба со латиумски батерии

48% попуст или само 960 денари за лед ламба со латиумски батерии

960 ден
1850 ден
48% 0Понудата е успешна!
Вага за телесна тежина со 1 година гаранција и овластен сервис

760 ден. за вага за телесна тежина со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“

760 ден
760 ден
- 0Понудата е успешна!
Модел H7

Модел H7

990 ден
2000 ден
51% 0Понудата е успешна!
Хромиран сет на тегови од 20 килограми + куфер

36% попуст или само 4600 денари за хромиран сет на тегови од 20 килограми + куфер

4600 ден
7200 ден
36% 0Понудата е успешна!
Рачно изработени, уникатни свеќи ,,Candleful - Handmade Candles" по СУПЕР промотивна цена!

СУПЕР ПРОМОТИВНА ЦЕНА или само 350 ден. за рачно изработени, уникатни свеќи ,,Candleful - Handmade Candles" со арома која ги брка комарците од Вашиот дом!

350 ден
350 ден
- 0Понудата е успешна!
Мини тег од 0.5кг

Мини тег од 0.5кг

160 ден
320 ден
50% 0Понудата е успешна!
10 ноќевања во петкреветно студио 17.09 - 27.09.2018 год. 

8680 ден. (140 евра) за 10 ноќевања во петкреветно студио за термин од 17.09 - 27.09.2018 год. во Вила „Анастасиас“ - Неа Флогита

8680 ден
8680 ден
- 0Понудата е успешна!
Електричен стимулатор за мускули + додатоци за раце и нозе

43% попуст или само 1990 денари за електричен стимулатор за мускули + додатоци за раце и нозе

1990 ден
3500 ден
43% 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 262X175X51cm

10% попуст или само 1880 денари за базен со димензии 262X175X51cm од „Зизи Трег“

1880 ден
2090 ден
10% 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 198X51cm

10% попуст или само 1880 денари за базен со димензии 198X51cm од „Зизи Трег“

1880 ден
2090 ден
10% 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 262X157X46cm

10% попуст или само 1700 денари за базен со димензии 262X157X46cm од „Зизи Трег“

1700 ден
1890 ден
10% 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 201X150X51cm

10% попуст или само 1520 денари за базен со димензии 201X150X51cm од „Зизи Трег“

1520 ден
1690 ден
10% 0Понудата е успешна!
Базен SPIDERMAN со димензии 152X30cm

10% попуст или само 980 денари за базен SPIDERMAN со димензии 152X30cm од „Зизи Трег“

980 ден
1090 ден
10% 0Понудата е успешна!
Летни гуми Sava 195/65 R15 91T PERFECTA

30% попуст или 2730 ден. за летни гуми Sava 195/65 R15 91T PERFECTA

2730 ден
3900 ден
30% 0Понудата е успешна!
7 или 9 ноќевања за 1 лице во двокреветна или трокреветна соба

7 или 9 ноќевања во Вила „Orama“ - Неа Мармарас со цени почнувајќи од 5518 ден. (89 евра) за 1 лице во двокреветна или трокреветна соба. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз

5518 ден
5518 ден
- 0Понудата е успешна!
Летни гуми Sava 205/55 R16 91V INTENSA HP

30% попуст или 3220 ден. за летни гуми Sava 205/55 R16 91V INTENSA HP

3220 ден
4600 ден
30% 0Понудата е успешна!
Со купон од 99 ден. добивате дополнителен попуст од 10 - 30% на веќе постоечкиот, на машки, женски и детски обувки

Со купон од 99 ден. добивате дополнителен попуст од 10 - 30% на веќе постоечкиот, на машки, женски и детски обувки во Салон за чевли „Exclusive“, лоциран во ГТЦ на 2 спрат

99 ден
99 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет керамички ножеви од 3 парчиња со 1 год. гаранција

2030 ден. за сет керамички ножеви од 3 парчиња со 1 год. гаранција од „Унимакс Дат“

2030 ден
2030 ден
- 0Понудата е успешна!
Сеф со дигитален безбедносен код - EXTOL CRAFT / Шифра 99030

4490 ден. за сеф со дигитален безбедносен код со димензии 350х250х250мм - EXTOL CRAFT од „Купи Алат“

4490 ден
4490 ден
- 0Понудата е успешна!
7, 8 или 9 ноќевања со цени почнувајќи од 11718 ден. (189 евра) за 1 лице во двокреветно студио на база BB

7, 8 или 9 ноќевања во Хотел „Papageorgiou“ - Тасос со цени почнувајќи од 11718 ден. (189 евра) за 1 лице во двокреветно студио на база BB. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз!

11718 ден
11718 ден
- 0Понудата е успешна!
Специјално моделирани часови за Вашите лични потреби

60% попуст или само 250 ден. на специјално моделирани часови за Вашите лични потреби за усовршување на англискиот јазик во "Стар ДТ"

250 ден
620 ден
60% 0Понудата е успешна!
7 ноќевања со цени почнувајќи од 18600 ден. (300 евра) за 1 лице во двокреветно студио

7 ноќевања во Вила „Themelis“ - Фурка со цени почнувајќи од 18600 ден. (300 евра) за 1 лице во двокреветно студио. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз!

18600 ден
18600 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања со цени почнувајќи од 17360 ден. (280 евра) за 1 лице во двокреветно студио

7 ноќевања во Вила „Stasha“ - Полихроно со цени почнувајќи од 17360 ден. (280 евра) за 1 лице во двокреветно студио. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз!

17350 ден
17350 ден
- 0Понудата е успешна!
Мултифункционален држач за автоседиште

62% попуст или само 99 ден. за мултифункционален држач за автоседиште

99 ден
260 ден
62% 0Понудата е успешна!
7 ноќевања со цени почнувајќи од 18166 ден. (293 евра) за 1 лице во двокреветно студио

7 ноќевања во Вила „Asimenia“ - Полихроно со цени почнувајќи од 18166 ден. (293 евра) за 1 лице во двокреветно студио. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз!

18166 ден
18166 ден
- 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 183X38cm

10% попуст или само 890 денари за базен со димензии 183X38cm од „Зизи Трег“

890 ден
990 ден
10% 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 152X30cm

10% попуст или само 650 денари за базен со димензии 152X30cm од „Зизи Трег“

650 ден
720 ден
10% 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 152X25cm

10% попуст или само 590 денари за базен со димензии 152X25cm од „Зизи Трег“

590 ден
655 ден
10% 0Понудата е успешна!
Базен со димензии 122X25cm

10% попуст или само 490 денари за базен со димензии 122X25cm од „Зизи Трег“

490 ден
545 ден
10% 0Понудата е успешна!
7 ноќевања на база HB за 1 лице во двокреветна соба

7 ноќевања на база HB во Хотел „Jenni 3*“ - Сивири со цени почнувајќи од 13578 ден. (219 евра) за 1 лице во двокреветна соба. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз!

13578 ден
13578 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба

7 ноќевања на база HB во Хотел „Kassandra Bay Village 3*“ - Криопиги со цени почнувајќи од 11098 ден. (179 евра) за 1 лице во двокреветна соба. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда со или без превоз!

11098 ден
11098 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од 3 нелепливи калапи за печење во кружна форма / Шифра АС30229-410613

46% попуст или 650 ден. за сет од 3 нелепливи калапи за печење во кружна форма

650 ден
1200 ден
46% 0Понудата е успешна!
OSRAM Xenarc Standard D2S со 4 годишна гаранција / Шифра: 4008321184573

 OSRAM Xenarc Standard D2S со 4 годишна гаранција

2499 ден
2800 ден
11% 0Понудата е успешна!
OSRAM NIGHT BREAKER LASER H4

OSRAM NIGHT BREAKER LASER H4

1199 ден
1300 ден
8% 0Понудата е успешна!
LED рефлектор со нова германска технологија

48% попуст или само 490 денари за LED рефлектор со нова германска технологија

490 ден
950 ден
48% 0Понудата е успешна!
Ланци за Вашиот автомобил - модел Е.Т. 80

990 ден. за ланци за Вашиот автомобил - модел Е.Т. 80

990 ден
990 ден
- 0Понудата е успешна!
Сино - бела светлина - модел OSRAM COOL BLUE INTENSE H4 / Шифра: 4052899413108

Сино - бела светлина - модел OSRAM COOL BLUE INTENSE H4

777 ден
900 ден
14% 0Понудата е успешна!
Мини спортска торбичка (појас)

73% попуст или само 199 денари за мини спортска торбичка (појас)

199 ден
750 ден
73% 0Понудата е успешна!
Со купон од 99 ден. добивате дополнителен попуст од 10% на веќе постоечкиот

Со купон од 99 ден. добивате дополнителен попуст од 10% на веќе постоечкиот во Бутик „Vasidora“

99 ден
99 ден
- 0Понудата е успешна!
Декоративна, стаклена мат лампа во форма по избор (округла, конусна или долгнавеста форма)

46% попуст или само 1500 денари за декоративна, стаклена мат лампа во форма по избор (округла, конусна или долгнавеста форма)

1500 ден
2800 ден
46% 0Понудата е успешна!
Циклонска правосмукалка со 1 година гаранција

3930 ден. за циклонска правосмукалка со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“! Уживајте во чистењето на Вашиот дом или канцеларија

3930 ден
3930 ден
- 0Понудата е успешна!
КРЧКО (4.5L) со 1 година гаранција

2450 ден. за КРЧКО (4.5L) со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат“

2450 ден
2450 ден
- 0Понудата е успешна!
299 ден
810 ден
63% 0Понуда која е во тек...
80% попуст на неограничен хостинг план

<b>* Неограничен хостинг план од само 100 денари месечно </b>

100 ден
500 ден
80% 0Понудата е успешна!
60% попуст на дизајн на информативен веб сајт и хостинг сервис

<b>* Веб страна + хостирање + дизајн за само 4800 денари </b>

29 ден
12000 ден
100% 0Понудата е успешна!
12249 ден
12999 ден
6% 0Понуда која е во тек...
6870 ден
7299 ден
6% 0Понуда која е во тек...
2999 ден
3299 ден
9% 0Понуда која е во тек...
250 ден
450 ден
44% 0Понуда која е во тек...
199 ден
399 ден
50% 0Понуда која е во тек...
2250 ден
2490 ден
10% 0Понуда која е во тек...
450 ден
700 ден
36% 0Понуда која е во тек...
400 ден
650 ден
38% 0Понуда која е во тек...
500 ден
800 ден
38% 0Понуда која е во тек...
5499 ден
6499 ден
15% 0Понуда која е во тек...
550 ден
990 ден
44% 0Понуда која е во тек...
1616 ден
2155 ден
25% 0Понуда која е во тек...
16998 ден
19999 ден
15% 0Понуда која е во тек...
14999 ден
16998 ден
12% 0Понуда која е во тек...
3499 ден
3999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
199 ден
599 ден
67% 0Понуда која е во тек...
13699 ден
14999 ден
9% 0Понуда која е во тек...
4200 ден
4590 ден
8% 0Понуда која е во тек...
19600 ден
22499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
12798 ден
15998 ден
20% 0Понуда која е во тек...
3850 ден
4200 ден
8% 0Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
8599 ден
9350 ден
8% 0Понуда која е во тек...
25900 ден
29799 ден
13% 0Понуда која е во тек...
4999 ден
5999 ден
17% 0Понуда која е во тек...
1860 ден
2230 ден
17% 0Понуда која е во тек...
599 ден
799 ден
25% 0Понуда која е во тек...
2180 ден
2499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
1799 ден
2199 ден
18% 0Понуда која е во тек...
12499 ден
14399 ден
13% 0Понуда која е во тек...
399 ден
799 ден
50% 0Понуда која е во тек...
2199 ден
2499 ден
12% 0Понуда која е во тек...
12749 ден
13998 ден
9% 0Понуда која е во тек...
9249 ден
10999 ден
16% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2150 ден
42% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2150 ден
42% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2150 ден
42% 0Понуда која е во тек...
6999 ден
7999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
2241 ден
2988 ден
25% 0Понуда која е во тек...
12999 ден
15999 ден
19% 0Понуда која е во тек...
599 ден
990 ден
39% 0Понуда која е во тек...
340 ден
580 ден
41% 0Понуда која е во тек...
299 ден
340 ден
12% 0Понуда која е во тек...
3599 ден
4290 ден
16% 0Понуда која е во тек...
430 ден
890 ден
52% 0Понуда која е во тек...
890 ден
1400 ден
36% 0Понуда која е во тек...
7499 ден
8890 ден
16% 0Понуда која е во тек...
1899 ден
2199 ден
14% 0Понуда која е во тек...
4290 ден
4799 ден
11% 0Понуда која е во тек...
9998 ден
12999 ден
23% 0Понуда која е во тек...
6799 ден
7850 ден
13% 0Понуда која е во тек...
7299 ден
7999 ден
9% 0Понуда која е во тек...
23999 ден
29990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
380 ден
500 ден
24% 0Понуда која е во тек...
1890 ден
2840 ден
33% 0Понуда која е во тек...
2290 ден
3148 ден
27% 0Понуда која е во тек...
3990 ден
4810 ден
17% 0Понуда која е во тек...
2890 ден
4170 ден
31% 0Понуда која е во тек...
899 ден
1099 ден
18% 0Понуда која е во тек...
399 ден
499 ден
20% 0Понуда која е во тек...
1499 ден
1700 ден
12% 0Понуда која е во тек...
2999 ден
3690 ден
19% 0Понуда која е во тек...
1990 ден
2360 ден
16% 0Понуда која е во тек...
1890 ден
2199 ден
14% 0Понуда која е во тек...
599 ден
760 ден
21% 0Понуда која е во тек...
2999 ден
3738 ден
20% 0Понуда која е во тек...
12999 ден
15999 ден
19% 0Понуда која е во тек...
19999 ден
24999 ден
20% 0Понуда која е во тек...
21990 ден
24999 ден
12% 0Понуда која е во тек...
3999 ден
4570 ден
12% 0Понуда која е во тек...
10700 ден
11000 ден
3% 0Понуда која е во тек...
9650 ден
10500 ден
8% 0Понуда која е во тек...
3999 ден
4600 ден
13% 0Понуда која е во тек...
3390 ден
3999 ден
15% 0Понуда која е во тек...
5990 ден
6990 ден
14% 0Понуда која е во тек...
650 ден
1250 ден
48% 0Понуда која е во тек...
18998 ден
22998 ден
17% 0Понуда која е во тек...
1099 ден
1750 ден
37% 0Понуда која е во тек...
17499 ден
21999 ден
20% 0Понуда која е во тек...
650 ден
1200 ден
46% 0Понуда која е во тек...
299 ден
650 ден
54% 0Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
20900 ден
23999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
3790 ден
4990 ден
24% 0Понуда која е во тек...
15998 ден
17999 ден
11% 0Понуда која е во тек...
8299 ден
9160 ден
9% 0Понуда која е во тек...
7999 ден
8890 ден
10% 0Понуда која е во тек...
400 ден
590 ден
32% 0Понуда која е во тек...
249 ден
600 ден
59% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2400 ден
50% 0Понуда која е во тек...
349 ден
500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
170 ден
350 ден
51% 0Понуда која е во тек...
249 ден
400 ден
38% 0Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% 0Понуда која е во тек...
1299 ден
4000 ден
68% 0Понуда која е во тек...
149 ден
400 ден
63% 0Понуда која е во тек...
89 ден
190 ден
53% 0Понуда која е во тек...
299 ден
599 ден
50% 0Понуда која е во тек...
360 ден
750 ден
52% 0Понуда која е во тек...
129 ден
460 ден
72% 0Понуда која е во тек...
650 ден
1200 ден
46% 0Понуда која е во тек...
80 ден
120 ден
33% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
169 ден
450 ден
62% 0Понуда која е во тек...
350 ден
625 ден
44% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1000 ден
70% 0Понуда која е во тек...
599 ден
890 ден
33% 0Понуда која е во тек...
450 ден
790 ден
43% 0Понуда која е во тек...
4500 ден
9500 ден
53% 0Понуда која е во тек...
190 ден
390 ден
51% 0Понуда која е во тек...
1650 ден
4000 ден
59% 0Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% 0Понуда која е во тек...
399 ден
1190 ден
66% 0Понуда која е во тек...
6000 ден
12000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
80 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
40 ден
450 ден
91% 0Понуда која е во тек...
675 ден
1500 ден
55% 0Понуда која е во тек...
250 ден
500 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1950 ден
69% 0Понуда која е во тек...
375 ден
1700 ден
78% 0Понуда која е во тек...
680 ден
1010 ден
33% 0Понуда која е во тек...
430 ден
640 ден
33% 0Понуда која е во тек...
16300 ден
19300 ден
16% 0Понуда која е во тек...
235 ден
390 ден
40% 0Понуда која е во тек...
625 ден
1040 ден
40% 0Понуда која е во тек...
1430 ден
1580 ден
9% 0Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% 0Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% 0Понуда која е во тек...
6200 ден
9000 ден
31% 0Понуда која е во тек...
5300 ден
9000 ден
41% 0Понуда која е во тек...
2070 ден
2590 ден
20% 0Понуда која е во тек...
300 ден
12000 ден
98% 0Понуда која е во тек...
39600 ден
49500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
1275 ден
1500 ден
15% 0Понуда која е во тек...
425 ден
850 ден
50% 0Понуда која е во тек...
11992 ден
14990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2000 ден
66% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
4500 ден
22% 0Понуда која е во тек...
2820 ден
3528 ден
20% 0Понуда која е во тек...
22180 ден
27720 ден
20% 0Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
RTG на бели дробови и срце

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

580 ден
1310 ден
56% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1600 ден
75% 0Понуда која е во тек...
22000 ден
27500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
675 ден
1500 ден
55% 0Понуда која е во тек...
1780 ден
1980 ден
10% 0Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
4320 ден
5400 ден
20% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 874
Просечен групни попуст: 29%
Вкупна дневна групна заштеда: 747579 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 116048
2. Moemesto.mk 63357
3. Wow.mk 47291
4. Webklinika.mk 35567
5. Lapaj.mk 29761
6. Kelepur.mk 23458
7. Mkupon.com.mk 23163
8. VipPonuda.com 20198
9. Ekolektiva.mk 3571
10. Goshopping.mk 2071
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+