Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

WEB пакет кој вклучува:* Дизајн на веб страна (6000ден.)** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Регистрација на .mk Domain или .com Domain (800ден.) * Вклучен веб Hosting една година (2200ден.) * Email адреси - неограничено* Бесплатна поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

3699 ден
9000 ден
59% 51Понудата е успешна!
Половен телефон марка Samsung J5 2016 

6200 ден. за половен телефон марка Samsung J5 2016 во одлична состојба 

6200 ден
6200 ден
- 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Робин Худ, Жеравица

Самите куќи за гости се наоѓаат на површина од 1000 метри квадратни и ги исполнуваат сите современи стандарди за удобност и комфор. Вилите се самостојни и се поделени во двокреветни соби и апартмани со капацитет од 16-20 кревети. Сите соби се опремени со приватни бањи, локално греење, мини барови и сателитска телевизија. Секоја од куќите има таверна со камин и кујна за комфор на гостите. На располагање на гостите исто така има скара, детско игралиште и сопствен паркинг.

6320 ден
6320 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Мунини

Куќа за гости Мунини нуди сместување во 3 соби (сите се со самостоен санитарен јазол). Вкупниот капацитет на куќата е 10 луѓе. Собите се удобно опремени, со кабловска телевизија, Wi-Fi и парно греење. Во Куќа за гости Мунини на располагање имате одлична таверна, телевизор. Овде домаќините можат да Ви предложат вкусни домашно зготвени Пирински гозби. Куќата располага со пространа летна тераса од која се открива чудесна глетка кон планинат. Куќата располага со паркинг.  

695 ден
695 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет + лифт карта за ски зона Добриниште во куќа за гости Тања, Добриниште

Пријатните соби во Куќа за гости Тања имаат дрвени подови и мебел и располагаат со сопствено купатило со туш. Секоја соба има кабловска телевизија. Некои од нив имаат посебен дневен престој и спална. За љубителите на зимските спортови, скијачките патеки Банско се со долќина од6 километри. Само на 50 метри од куќата има природен извор со минерални бањи, а голем минерален базен е достапен во Алфа Спа, на околу 200 метри од куќата.

1169 ден
2338 ден
50% 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет во куќа за гости Тања, Добриниште

Пријатните соби во Куќа за гости Тања имаат дрвени подови и мебел и располагаат со сопствено купатило со туш. Секоја соба има кабловска телевизија. Некои од нив имаат посебен дневен престој и спална. За љубителите на зимските спортови, скијачките патеки Банско се со долќина од6 километри. Само на 50 метри од куќата има природен извор со минерални бањи, а голем минерален базен е достапен во Алфа Спа, на околу 200 метри од куќата.

632 ден
632 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет куќа за гости Хисарски

Куќа за гости '' Хисарски''  располага со пријатни соби во топли бои, секоја со бања, панорамска тераса кон браната на езерото, SMART телевизори со дигитална телевизија, WiFi, подови со мокет. Скара, катче за подготовка на храна (печки, фритеза, микробранова, кафемат), базен со лежалки., Паркинг во објектот, тревник за игри и забава, детско катче. Куќата има 4 соби – четирикреветни сови; 6 соби со два кревети + софа кревет; 6 студиа со канапе и 3 еднокреветни соби.

790 ден
790 ден
- 0Понудата е успешна!
Пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Викенд населба "Јагода" брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет  или бебешко креветче). Населбата  располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера. Сите вили во населба "Јагода" се тип студио и располагаат со: дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија; мала спална соба со два кревети распоредени еден над  друг, удобни се и за возрасни; кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет; 10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа.  

4076 ден
4076 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок + лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Мунини

Куќа за гости Мунини нуди сместување во 3 соби (сите се со самостоен санитарен јазол). Вкупниот капацитет на куќата е 10 луѓе. Собите се удобно опремени, со кабловска телевизија, Wi-Fi и парно греење. Во Куќа за гости Мунини на располагање имате одлична таверна, телевизор. Овде домаќините можат да Ви предложат вкусни домашно зготвени Пирински гозби. Куќата располага со пространа летна тераса од која се открива чудесна глетка кон планинат. Куќата располага со паркинг.  

1232 ден
2465 ден
50% 0Понудата е успешна!
790 ден
1590 ден
50% 54Понуда која е во тек...
2260 ден
3960 ден
43% 6Понуда која е во тек...
2180 ден
3960 ден
45% 5Понуда која е во тек...
2390 ден
4500 ден
47% 2Понуда која е во тек...
Промена на летни со зимски гуми, центрирање на предница, замена на кочници и моторно масло, зимски гуми и алуминиумски бандажиПревземете бесплатен купон и откријте ги СУПЕР промотивните цени во Европа Гуми!

Промена на летни со зимски гуми, центрирање на предница, замена на кочници и моторно масло, зимски гуми и алуминиумски бандажи Превземете бесплатен купон и откријте ги СУПЕР промотивните цени во Европа Гуми!

0 ден
0 ден
- 66Понудата е успешна!
10% попуст на целиот асортиман

ПРЕВЗЕМИ КАТАЛОГСо купон од 59 ден. добивате 10% попуст на целиот асортиман во „Mr. Bricolage“! Не пропуштајте!!!

59 ден
59 ден
- 49Понудата е успешна!
Сет од три даски за пеглање за на маса модел JÄLL / Шифра 202.428.90

1319 ден. за сет од три даски за пеглање за на маса модел JÄLL од „Ikea"

1319 ден
1319 ден
- 17Понудата е успешна!
Tрпезариска маса MELLTORP

2195 ден. за трпезариска маса MELLTORP од "Ikea"

2195 ден
2195 ден
- 15Понудата е успешна!
Производи од Somnia shop по супер промотивни цени!

Се што Ви е потребно за удобен сон и здрав живот! Превземете бесплатен купон и откријте ги СУПЕР промотивните цени на производите од Somnia shop ( перници, јоргани, заштитници, наддушеци, комплети, додатоци)

0 ден
0 ден
- 15Понудата е успешна!
Четири декоративни вештачки цвеќиња модел FEJKA / Шифра 902.076.85 

Четири декоративни вештачки цвеќиња модел FEJKA Шифра 902.076.85 

1054 ден
1054 ден
- 7Понудата е успешна!
8 абажури во бела боја - модел REGOLIT / Шифра на производот: 701.034.10

1052 ден. за 8 абажури во бела боја - модел REGOLIT од „Ikea"

1052 ден
1052 ден
- 4Понудата е успешна!
Стол Монти ХБ со силна метална конструкција

24% попуст или 4025 ден. за стол Монти ХБ со силна метална конструкција

4025 ден
5290 ден
24% 4Понудата е успешна!
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR

964 ден. за 100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR од „Ikea“

964 ден
964 ден
- 3Понудата е успешна!
Четири нелизгачки подлоги - модел STOPP / Шифра на производот 802.278.77

1054 ден. за четири нелизгачки подлоги - модел STOPP од „Ikea“

1054 ден
1054 ден
- 2Понудата е успешна!
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61

1052 ден. за 8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK од „Ikea“

1052 ден
1052 ден
- 2Понудата е успешна!
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON

16236 ден. за фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON од „Ikea“

16236 ден
16236 ден
- 1Понудата е успешна!
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90

7040 ден. за ТВ комода во бела боја - модел BESTA од „Ikea“

7040 ден
7040 ден
- 1Понудата е успешна!
Сет од 2 модерни, помошни масички - модел LACK за Вашиот дом

1143 ден. за сет од 2 модерни, помошни масички - модел LACK за Вашиот дом од „Ikea“

1143 ден
1143 ден
- 1Понудата е успешна!
Препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 x 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи

62% попуст или 1900 ден. за препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 х 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи. Поседувајте уникатна слика во Вашиот дом или канцеларија

1900 ден
5000 ден
62% 1Понудата е успешна!
ARGOGEN спреј за рани и повреди со јонизирано сребро, микронизиран зеолит и алое вера 

Само 890 ден. за ARGOGEN спреј за рани и повреди со јонизирано сребро, микронизиран зеолит и алое вера 

890 ден
1150 ден
23% 1Понудата е успешна!
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG

1759 ден. за две декоративни закачалки - модел TJUSIG од „Ikea“

1759 ден
1759 ден
- 1Понудата е успешна!
Kомплетен гинеколошки преглед (пап, ехо, дигитална колпоскопија)

53% попуст или само 1390 ден. за комплетен гинеколошки преглед (пап, ехо, дигитална колпоскопија) во ПЗУ „Гинекомедика

1390 ден
2950 ден
53% 0Понудата е успешна!
VIVAX производи по супер поволни цени!

VIVAX производи по супер поволни цени!

0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање

56% попуст или 390 ден. за 2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање

390 ден
890 ден
56% 0Понудата е успешна!
Сет од 3 полици во бела боја - модел BESTA од „Ikea„

924 ден. за сет од 3 полици во бела боја - модел BESTA од „Ikea“

924 ден
924 ден
- 0Понудата е успешна!
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„

2195 денари за килим - модел KARBAK од „Ikea„

2195 ден
2195 ден
- 0Понудата е успешна!
 Сет од три четки за во тоалет - модел ENUDDEN од „Ikea„

1318 ден. за сет од три четки за во тоалет - модел ENUDDEN од „Ikea„

1318 ден
1318 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од два мали килими за во бања во темно сина боја - модел TOFTBO од "Ikea"

1759 ден. за сет од два мали килими за во бања во темно сина боја - модел TOFTBO од "Ikea"

1759 ден
1759 ден
- 0Понудата е успешна!
 Сет од 3 крпи за во бања во розева боја - модел VAGSJON од "IKEA"

Само 922 ден. за сет од 3 крпи за во бања во розева боја - модел VAGSJON од "IKEA"

922 ден
922 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од 3 големи крпи во бела боја за во бања - модел FRÄJEN од „Ikea“

Само 1319 ден. за сет од 3 големи крпи во бела боја за во бања - модел FRÄJEN од „Ikea“

1319 ден
1319 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од 5 мали крпи за во бања во бела боја - модел FRÄJEN од „Ikea“

Само 1098 ден. за сет од 5 мали крпи за во бања во бела боја - модел FRÄJEN од „Ikea“

1098 ден
1098 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од 5 мали крпи во темно сина боја за во бања - модел FRÄJEN од „Ikea“

Само 1098 ден. за сет од 5 мали крпи во темно сина боја за во бања - модел FRÄJEN од „Ikea“

1098 ден
1098 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од три абажури - модел SOLLEFTEA од "Ikea"

1319 ден. за сет од три абажури - модел SOLLEFTEA од "Ikea"

1319 ден
1319 ден
- 0Понудата е успешна!
Рачна еко-хефталка без хефт игли KW-Trio 5299

Хит во канцелариската опрема! 10% попуст или 275 ден. за рачна еко-хефталка без хефт игли KW-Trio 5299 од Кони - Копи

275 ден
305 ден
10% 0Понудата е успешна!
Рачно изработени, уникатни свеќи ,,Candleful - Handmade Candles" по СУПЕР промотивна цена!

СУПЕР ПРОМОТИВНА ЦЕНА или само 350 ден. за рачно изработени, уникатни свеќи ,,Candleful - Handmade Candles" со арома која ги брка комарците од Вашиот дом!

350 ден
350 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од 3 големи крпи за во бања - модел FRÄJEN од „Ikea“

Само 1318 ден. за сет од 3 големи крпи за во бања - модел FRÄJEN од „Ikea“

1318 ден
1318 ден
- 0Понудата е успешна!
Сеф со дигитален безбедносен код - EXTOL CRAFT / Шифра 99030

4490 ден. за сеф со дигитален безбедносен код со димензии 350х250х250мм - EXTOL CRAFT од „Купи Алат“

4490 ден
4490 ден
- 0Понудата е успешна!
Масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea"

3075 ден. за масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea"

3075 ден
3075 ден
- 0Понудата е успешна!
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор

47% попуст или 800 ден. за Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор

800 ден
1500 ден
47% 0Понудата е успешна!
Лаптоп марка Asus K53U SX152 во одлична состојба

Половен лаптоп марка Asus K53U SX152 во одлична состојба, појачан со 4 GB RAM и SSD Hard Disk по цена од само 6200 ден.

6200 ден
6200 ден
- 0Понудата е успешна!
Две модерни помошни масички во брезова боја - модел LACK / Шифра 401.042.70

1407 ден. за две модерни помошни масички во брезова боја - модел LACK од „Ikea“ 

1407 ден
1407 ден
- 0Понудата е успешна!
Четири декоративни вештачки цвеќиња за на ѕид - модел FEJKA / Шифра на производот: 203.495.32

1054 ден. за четири декоративни вештачки цвеќиња за на ѕид - модел FEJKA од „Ikea“

1054 ден
1054 ден
- 0Понудата е успешна!
80% попуст на неограничен хостинг план

<b>* Неограничен хостинг план од само 100 денари месечно </b>

100 ден
500 ден
80% 0Понудата е успешна!
60% попуст на дизајн на информативен веб сајт и хостинг сервис

<b>* Веб страна + хостирање + дизајн за само 4800 денари </b>

29 ден
12000 ден
100% 0Понудата е успешна!
12249 ден
12999 ден
6% 0Понуда која е во тек...
6870 ден
7299 ден
6% 0Понуда која е во тек...
2999 ден
3299 ден
9% 0Понуда која е во тек...
250 ден
450 ден
44% 0Понуда која е во тек...
199 ден
399 ден
50% 0Понуда која е во тек...
999 ден
1199 ден
17% 0Понуда која е во тек...
2250 ден
2490 ден
10% 0Понуда која е во тек...
450 ден
700 ден
36% 0Понуда која е во тек...
400 ден
650 ден
38% 0Понуда која е во тек...
500 ден
800 ден
38% 0Понуда која е во тек...
5499 ден
6499 ден
15% 0Понуда која е во тек...
550 ден
990 ден
44% 0Понуда која е во тек...
1616 ден
2155 ден
25% 0Понуда која е во тек...
16998 ден
19999 ден
15% 0Понуда која е во тек...
14999 ден
16998 ден
12% 0Понуда која е во тек...
3499 ден
3999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
199 ден
599 ден
67% 0Понуда која е во тек...
13699 ден
14999 ден
9% 0Понуда која е во тек...
19600 ден
22499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
12798 ден
15998 ден
20% 0Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
8599 ден
9350 ден
8% 0Понуда која е во тек...
25900 ден
29799 ден
13% 0Понуда која е во тек...
4999 ден
5999 ден
17% 0Понуда која е во тек...
1860 ден
2230 ден
17% 0Понуда која е во тек...
2180 ден
2499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
1799 ден
2199 ден
18% 0Понуда која е во тек...
12499 ден
14399 ден
13% 0Понуда која е во тек...
399 ден
799 ден
50% 0Понуда која е во тек...
2199 ден
2499 ден
12% 0Понуда која е во тек...
12749 ден
13998 ден
9% 0Понуда која е во тек...
9249 ден
10999 ден
16% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2150 ден
42% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2150 ден
42% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2150 ден
42% 0Понуда која е во тек...
6999 ден
7999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
2241 ден
2988 ден
25% 0Понуда која е во тек...
12999 ден
15999 ден
19% 0Понуда која е во тек...
599 ден
990 ден
39% 0Понуда која е во тек...
850 ден
1000 ден
15% 0Понуда која е во тек...
299 ден
340 ден
12% 0Понуда која е во тек...
3599 ден
4290 ден
16% 0Понуда која е во тек...
430 ден
890 ден
52% 0Понуда која е во тек...
890 ден
1400 ден
36% 0Понуда која е во тек...
7499 ден
8890 ден
16% 0Понуда која е во тек...
1899 ден
2250 ден
16% 0Понуда која е во тек...
1899 ден
2199 ден
14% 0Понуда која е во тек...
4290 ден
4799 ден
11% 0Понуда која е во тек...
9998 ден
12999 ден
23% 0Понуда која е во тек...
6799 ден
7850 ден
13% 0Понуда која е во тек...
7299 ден
7999 ден
9% 0Понуда која е во тек...
23999 ден
29990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
380 ден
500 ден
24% 0Понуда која е во тек...
899 ден
1099 ден
18% 0Понуда која е во тек...
399 ден
499 ден
20% 0Понуда која е во тек...
1499 ден
1700 ден
12% 0Понуда која е во тек...
2999 ден
3690 ден
19% 0Понуда која е во тек...
1990 ден
2360 ден
16% 0Понуда која е во тек...
1890 ден
2199 ден
14% 0Понуда која е во тек...
1990 ден
2199 ден
10% 0Понуда која е во тек...
599 ден
760 ден
21% 0Понуда која е во тек...
2999 ден
3738 ден
20% 0Понуда која е во тек...
12999 ден
15999 ден
19% 0Понуда која е во тек...
19999 ден
24999 ден
20% 0Понуда која е во тек...
21990 ден
24999 ден
12% 0Понуда која е во тек...
3999 ден
4570 ден
12% 0Понуда која е во тек...
10700 ден
11000 ден
3% 0Понуда која е во тек...
9650 ден
10500 ден
8% 0Понуда која е во тек...
3999 ден
4600 ден
13% 0Понуда која е во тек...
3390 ден
3999 ден
15% 0Понуда која е во тек...
5990 ден
6990 ден
14% 0Понуда која е во тек...
650 ден
1250 ден
48% 0Понуда која е во тек...
18998 ден
22998 ден
17% 0Понуда која е во тек...
17499 ден
21999 ден
20% 0Понуда која е во тек...
650 ден
1200 ден
46% 0Понуда која е во тек...
299 ден
650 ден
54% 0Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% 0Понуда која е во тек...
20900 ден
23999 ден
13% 0Понуда која е во тек...
449 ден
610 ден
26% 0Понуда која е во тек...
649 ден
840 ден
23% 0Понуда која е во тек...
15998 ден
17999 ден
11% 0Понуда која е во тек...
8299 ден
9160 ден
9% 0Понуда која е во тек...
7999 ден
8890 ден
10% 0Понуда која е во тек...
400 ден
590 ден
32% 0Понуда која е во тек...
249 ден
600 ден
59% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2400 ден
50% 0Понуда која е во тек...
349 ден
500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
170 ден
350 ден
51% 0Понуда која е во тек...
249 ден
400 ден
38% 0Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% 0Понуда која е во тек...
1299 ден
4000 ден
68% 0Понуда која е во тек...
149 ден
400 ден
63% 0Понуда која е во тек...
89 ден
190 ден
53% 0Понуда која е во тек...
299 ден
599 ден
50% 0Понуда која е во тек...
360 ден
750 ден
52% 0Понуда која е во тек...
129 ден
460 ден
72% 0Понуда која е во тек...
650 ден
1200 ден
46% 0Понуда која е во тек...
80 ден
120 ден
33% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
169 ден
450 ден
62% 0Понуда која е во тек...
350 ден
625 ден
44% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1000 ден
70% 0Понуда која е во тек...
599 ден
890 ден
33% 0Понуда која е во тек...
450 ден
790 ден
43% 0Понуда која е во тек...
4500 ден
9500 ден
53% 0Понуда која е во тек...
190 ден
390 ден
51% 0Понуда која е во тек...
1650 ден
4000 ден
59% 0Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% 0Понуда која е во тек...
399 ден
1190 ден
66% 0Понуда која е во тек...
6000 ден
12000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
80 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
40 ден
450 ден
91% 0Понуда која е во тек...
675 ден
1500 ден
55% 0Понуда која е во тек...
250 ден
500 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1950 ден
69% 0Понуда која е во тек...
375 ден
1700 ден
78% 0Понуда која е во тек...
680 ден
1010 ден
33% 0Понуда која е во тек...
430 ден
640 ден
33% 0Понуда која е во тек...
16300 ден
19300 ден
16% 0Понуда која е во тек...
235 ден
390 ден
40% 0Понуда која е во тек...
625 ден
1040 ден
40% 0Понуда која е во тек...
1430 ден
1580 ден
9% 0Понуда која е во тек...
195 ден
300 ден
35% 0Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% 0Понуда која е во тек...
3900 ден
8100 ден
52% 0Понуда која е во тек...
6200 ден
9000 ден
31% 0Понуда која е во тек...
5300 ден
9000 ден
41% 0Понуда која е во тек...
2070 ден
2590 ден
20% 0Понуда која е во тек...
300 ден
12000 ден
98% 0Понуда која е во тек...
39600 ден
49500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
1275 ден
1500 ден
15% 0Понуда која е во тек...
425 ден
850 ден
50% 0Понуда која е во тек...
11992 ден
14990 ден
20% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
4500 ден
22% 0Понуда која е во тек...
2820 ден
3528 ден
20% 0Понуда која е во тек...
22180 ден
27720 ден
20% 0Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
RTG на бели дробови и срце

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

580 ден
1310 ден
56% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1600 ден
75% 0Понуда која е во тек...
22000 ден
27500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
675 ден
1500 ден
55% 0Понуда која е во тек...
1780 ден
1980 ден
10% 0Понуда која е во тек...
740 ден
825 ден
10% 0Понуда која е во тек...
4320 ден
5400 ден
20% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 650
Просечен групни попуст: 33%
Вкупна дневна групна заштеда: 645276 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 116041
2. Moemesto.mk 64040
3. Wow.mk 47254
4. Webklinika.mk 35597
5. Lapaj.mk 29730
6. Kelepur.mk 23546
7. Mkupon.com.mk 23125
8. VipPonuda.com 20188
9. Ekolektiva.mk 3570
10. Goshopping.mk 2071
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+