Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
2190 ден
4490 ден
51% 6Понудата е успешна!
749 ден
1300 ден
42% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Шишање, миење и фенирање

Понуда за мажи! 56% попуст или 200 ден. за шишање, миење и фенирање само во најдоброто „Мое студио Дадар“!

200 ден
450 ден
56% 153Понудата е успешна!
350 ден
850 ден
59% 152Понудата е успешна!
 Целосен скрининг на тело - комплетен интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабораторија 

74% попуст или 1390 ден. за целосен скрининг на тело - комплетен интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабораторија (ЕХО; ЕКГ, спирометрија + 11 лабораториски анализи) во поликлиниката „RES HUMANA“

1390 ден
5400 ден
74% 114Понудата е успешна!
Jонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема

67% попуст или само 990 ден. за цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) за Вашето лице во „Дерма Плус

990 ден
3000 ден
67% 103Понудата е успешна!
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин. 

35% попуст или само 390 ден. за релакс масажа на ЦЕЛО тело во времетраење од 60 мин. со етерични масла на Esensa mediterana во салон за убавина „Лаванда Релакс“

390 ден
600 ден
35% 75Понудата е успешна!
Лежечки солариум

Со купон од 20 ден. и доплата од 55 ден. во салон за убавина „Lotos EM“ добивате 70% попуст за лежечки солариум

75 ден
250 ден
70% 57Понудата е успешна!
Ладна депилација на цело тело (раце, нозе, интима) со посебен чист восок 

58% попуст или само 400 ден. за ладна депилација на цело тело (раце, нозе, интима) со посебен чист восок во Студио за убавина „Габи“

400 ден
950 ден
58% 40Понудата е успешна!
„Black Mask“ - маска за отстранување на црнките од кожата

За убаво и свежо лице! 44% попуст или само 390 денари за светски најпознатата „Black Mask“ која ги отстранува црнките од кожата

390 ден
700 ден
44% 35Понудата е успешна!
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор

59% попуст или само 1450 ден. за нијансирање на коса со техника по Ваш избор во најдоброто „Мое Студио Дадар“

1450 ден
3500 ден
59% 24Понудата е успешна!
Порција вкусни и крцкави пилешки прсти 

45% попуст или само 99 ден. за порција вкусни и крцкави пилешки прсти  во Гостилница „Налеј“! Уживајте во вкусно мезе и одлична атмосфера!

99 ден
180 ден
45% 21Понудата е успешна!
Нијансирање со техника по Ваш избор на кратка коса + третман Smart bond

Нијансирање со техника по Ваш избор на кратка коса + третман Smart bond

1390 ден
2500 ден
44% 21Понудата е успешна!
Миење, маска за коса и фенирање 

61% попуст или само 79 ден. за миење, маска за коса и фенирање во Студио за убавина „Габи“

79 ден
200 ден
61% 19Понудата е успешна!
Порција вкусни и крцкави пилешки крилца

36% попуст или само 89 ден. за порција вкусни и крцкави пилешки крилца во Гостилница „Налеј“! Уживајте во вкусно мезе и одлична атмосфера!

89 ден
140 ден
36% 16Понудата е успешна!
Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

Со купон од 50 ден и доплата во салонот за убавина „Mirror“ од 300 ден. добивате гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

350 ден
500 ден
30% 15Понудата е успешна!
Хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил

50% попуст или само 850 ден. за хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил во „Бел Лотос“

850 ден
1700 ден
50% 13Понудата е успешна!
449 ден
449 ден
- 13Понудата е успешна!
Наливни гелни нокти со боја и декорација по избор

Со купон од 90 ден. и доплата во салонот „Mirror“ од само 500 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор

590 ден
1000 ден
41% 13Понудата е успешна!
Рентгенската панорамска слика на цела вилица

51% попуст или само 390 ден. за рентгенската панорамска слика на цела вилица во ПЗУ „Picasso Dental Studio“

390 ден
800 ден
51% 13Понудата е успешна!
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со Esensa mediterana + масажа на лице

31% попуст или само 590 ден. за релакс масажа на ЦЕЛО тело во времетраење од 60 мин. со етерични масла на Esensa mediterana + 20 минутна масажа на лице во салон за убавина „Лаванда Релакс“

590 ден
850 ден
31% 13Понудата е успешна!
Столица - клацкалка PELLO - шифра 500.784.64

3450 ден. за столица - клацкалка PELLO од „Ikea“

3450 ден
3450 ден
- 12Понудата е успешна!
Медицинска масажа на цело тело + масажа со вулкански камења 

61% попуст или само 390 ден. за медицинска масажа на цело тело + мобилизација и киропрактика + масажа со вулкански камења во Центар за рехабилитација „Св. Јован"

390 ден
1000 ден
61% 12Понудата е успешна!
Релакс масажа на цело тело

Релакс масажа на цело тело

390 ден
700 ден
44% 11Понудата е успешна!
Лечење на зависности, стрес и депресија, јасновидство и изработка на амајлија 

34% попуст или 790 ден. за лечење на зависности, стрес и депресија, јасновидство и изработка на амајлија кај Др. по психологија и јасновидец „Звездна Георгиева“

790 ден
1200 ден
34% 10Понудата е успешна!
30% попуст на сите парфеми

Со купон од 29 ден. добивате 30% попуст на сите парфеми во парфимерија Лорис, ТЦ Бисер

29 ден
29 ден
- 10Понудата е успешна!
За удобен и пријатен сон! Стандард memory перница со мемори блок

За удобен и пријатен сон! Само 499 ден. за стандардна memory pillow перница со мемори блок од „Comfy Angel“

499 ден
499 ден
- 9Понудата е успешна!
Полица за книги во темно кафена боја со димензии 62х24х165цм / Шифра 401.785.91

Полица за книги со димензии 62х24х165цм(темно кафена боја)

2415 ден
2415 ден
- 9Понудата е успешна!
Професионална шминка + право фенирање

Со купон од 50 ден. и доплата од 250 ден. добивате професионална шминка + право фенирање во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

300 ден
600 ден
50% 9Понудата е успешна!
Педикир (чистење на стапала, средување на кутикули, масажа на стапала и лакирање со лак по избор)

29% попуст или само 250 ден. за педикир (чистење на стапала, средување на кутикули, масажа на стапала и лакирање со лак по избор) во Студио за убавина „Габи“

250 ден
350 ден
29% 9Понудата е успешна!
За удобен сон! Ergonomic перница со перфорирана мемори пена

За удобен и пријатен сон! Само 659 ден. за Ergonomic pillow перница со мемори пена од „Comfy Angel“

659 ден
659 ден
- 8Понудата е успешна!
Депилација на цело тело со топол восок

48% попуст или само 390 ден. за депилација на цело тело со топол восок во Салон за убавина „Био Аестетик“

390 ден
750 ден
48% 8Понудата е успешна!
ЛЕД сијалица од 9W 

ЛЕД сијалица од 9W

55 ден
190 ден
71% 8Понудата е успешна!
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла 

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 500 ден. добивате 40% попуст на тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла во Салон за убавина „Сандра Ексклузив"

600 ден
1000 ден
40% 7Понудата е успешна!
Хемиско чистење на предни или задни седишта на Вашиот автомобил

50% попуст или само 400 ден. за хемиско чистење на предни или задни седишта на Вашиот автомобил во „Бел Лотос“

400 ден
800 ден
50% 6Понудата е успешна!
Третман медицинска акупунктура или Dry Needling ефикасна техника за третирање на мускулна болка и миофасцијална дисфункција и враќање на функционалноста на ткивата

51% попуст или 490 ден. за третман медицинска акупунктура или Dry Needling ефикасна техника за третирање на мускулна болка и миофасцијална дисфункција и враќање на функционалноста на ткивата единствено во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“

490 ден
1000 ден
51% 6Понудата е успешна!
Чистење на стан до 60м2 + ГРАТИС освежување на теписи на лице место

36% попуст или само 1290 ден. за чистење на стан до 60м2 + ГРАТИС освежување на теписи на лице место од „Бел Лотос“

1290 ден
2000 ден
36% 5Понудата е успешна!
Третман сауна за двајца 

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот од 300 ден. добивате 67% попуст за третман сауна за двајца во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив"

400 ден
1200 ден
67% 4Понудата е успешна!
Ноќевање за 2, 3 или макс. 4 лица

Со купон од 100 ден. и доплата од само 1000 ден. добивате 29% попуст за ноќевање за 2,3 или макс. 4 лица во модерно уредените „Ани Апартмани“, Берово

1000 ден
1400 ден
29% 4Понудата е успешна!
 Шишање, миење и маска за коса 

50% попуст или само 150 ден. за шишање, миење и маска за коса во Студио за убавина „Габи“

150 ден
300 ден
50% 4Понудата е успешна!
Со купон од 150 ден. добивате бесплатен ортодонтски преглед и консултација со стручен и професионален тим и изготвување на целосен план за ортодонтски третман кај деца и возрасни + 30% попуст за провидни фолии - invisaligne

Со купон од 150 ден. добивате бесплатен ортодонтски преглед и консултација со стручен и професионален тим и изготвување на целосен план за ортодонтски третман кај деца и возрасни + 30% попуст за провидни фолии -invisaligne во ПЗУ „Ортодонција М“

150 ден
150 ден
- 3Понудата е успешна!
Бебешки сет од перница и бебешко јорганче со полиестерски влакна

За здрав и удобен сон на вашето најмило! Само 449 ден. за бебешки сет од перница и бебешко јорганче со полиестерски влакна од „Comfy Angel“

449 ден
449 ден
- 3Понудата е успешна!
 Полица за книги во бела боја - модел BILLY

4898 ден. за полица за книги во бела боја - модел BILLY од „Ikea„

4898 ден
4898 ден
- 3Понудата е успешна!
Хемиско чистење на единечен душек

Хемиско чистење на единечен душек

290 ден
700 ден
59% 3Понудата е успешна!
Пакет физикална терапија + специјалистички физијатриски преглед 

390 ден. за пакет физикална терапија + специјалистички физијатриски преглед во ПЗУ „Интермед Арт“

390 ден
1450 ден
73% 3Понудата е успешна!
Шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација со 8 ефекти на Вашата коса

Со купон од 70 ден и доплата од 280 ден. добивате шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација со 8 ефекти на Вашата коса во салонот за убавина „Mirror“

350 ден
800 ден
56% 2Понудата е успешна!
Пломбирање на заб со нано-композитна пломба

висококвалитетна нано-композитна пломба или менување на стара амалгамска пломба со нова

450 ден
600 ден
25% 2Понудата е успешна!
Полица со три рафтови - модел BILLY

2418 ден. за полица со три рафтови - модел BILLY од „Ikea„

2418 ден
2418 ден
- 2Понудата е успешна!
Столица - модел NOLMYRA

3968 ден. за столица - модел NOLMYRA од „Ikea„

3968 ден
3968 ден
- 2Понудата е успешна!
Ноќевање во студио за 2 лица 

Со купон од 100 ден. и доплата од 1100 ден. добивате ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“ - Крушево

1200 ден
1200 ден
- 2Понудата е успешна!
Третман за лумбален синдром и болки во кичмата (комбинација од електро терапија, ултразвучна и кинезитерапија) со времетраење од 60 минути 

35% или 390 ден. за третман за лумбален синдром и болки во кичмата (комбинација од електро терапија, ултразвучна и кинезитерапија) со времетраење од 60 минути во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“

390 ден
600 ден
35% 2Понудата е успешна!
Единечен фротирен чаршаф во боја по избор + навлака за перница

Единечен фротирен чаршаф во боја по избор + навлака за перница

480 ден
570 ден
16% 2Понудата е успешна!
Пакет од 15 третмани

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот од 900 ден. добивате пакет од 15 третмани за слабеење во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

1000 ден
3000 ден
67% 2Понудата е успешна!
Mасажер за зголемување на гради

Симболизирајте убавина и женственост! 40% попуст или само 1140 ден. за масажер за зголемување на гради од „Super Ortho“

1140 ден
1900 ден
40% 1Понудата е успешна!
Mедицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед

69% попуст или 990 ден. за медицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед во поликлиниката „RES HUMANA“

990 ден
3200 ден
69% 1Понудата е успешна!
Аква детокс спа третман

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 200 ден. искористете го попустот од 58% и добијте аква детокс спа третман во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

250 ден
600 ден
58% 1Понудата е успешна!
Хемиско чистење на гарнитура

54% попуст или само 1100 ден. за хемиско чистење на гарнитура од „Бел Лотос“

1100 ден
2400 ден
54% 1Понудата е успешна!
Ортодонтски специјалистички преглед

85% попуст или само 150 денари за ортодонтски специјалистички преглед во ПЗУ "Ортодонција"

150 ден
1000 ден
85% 1Понудата е успешна!
Уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper / Шифра AS30174

53% попуст или 450 ден. за уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper

450 ден
960 ден
53% 1Понудата е успешна!
Дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јојоба, витамин Е, quillaja saponaria extract и Алое вера

30% попуст или 546 ден. за дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јојоба, витамин Е, quillaja saponaria extract и Алое вера од „SIxth Sense“

546 ден
780 ден
30% 1Понудата е успешна!
Ноќевање во вила за 6 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток)

Ноќевање во вила за 6 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток)

4588 ден
6200 ден
26% 0Понудата е успешна!
Ноќевање во вила за 4 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток) 

Ноќевање во вила за 4 лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток) 

3658 ден
5200 ден
30% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за две лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток) 

Ноќевање за две лица + користење на СПА услуги (од недела до четврток) 

3038 ден
4600 ден
34% 0Понудата е успешна!
Моп бела крпа за чистење на под со дршка (шифра 7009)

15% попуст или 103 ден. за моп бела крпа за чистење на под со дршка (шифра 7009)

103 ден
121 ден
15% 0Понудата е успешна!
Керамичка пегла за коса CSS 6268 со 1 година гаранција

710 ден. за керамичка пегла за коса со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат

710 ден
710 ден
- 0Понудата е успешна!
Депилацијана цели нозе со топол восок

Со купон од 80 ден. и доплата од 180 ден. добивате попуст од 48% за депилацијана цели нозе со топол восок во „Lotos EM“

260 ден
500 ден
48% 0Понудата е успешна!
Сет за чистење на лице и кожа

Се што и е потребно на една жена за да може секогаш да изгледа убаво и средено! 37% попуст или само 454 ден. за сет за чистење на лице и кожа од „Super Ortho“

454 ден
720 ден
37% 0Понудата е успешна!
Инфраред масажер за лице и тело

Една масажа на крајот на работниот ден е во состојба да изврши чуда со нас! 35% попуст или само 1378 ден. за инфраред масажер за лице и тело од „Super Ortho“

1378 ден
2120 ден
35% 0Понудата е успешна!
Aпарат за ладни третмани (криотерапија) 

Криотерапија во служба на Вашата убавина! 45% попуст или само 1705 ден. за апарат за ладни третмани (криотерапија) од „Super Ortho“

1705 ден
3100 ден
45% 0Понудата е успешна!
Aпарат за ладни и топли третмани на лице

35% попуст или 3133 ден. за апарат за ладни и топли третмани на лице од „Super Ortho“

3133 ден
4820 ден
35% 0Понудата е успешна!
Aпарат за ладни и топли третмани

Kажете збoгум на хемиските препарати! 38% попуст или само 3987 ден. за апарат за ладни и топли третмани од „Super Ortho“

3987 ден
6430 ден
38% 0Понудата е успешна!
Aпарат за коса и лице со пареа

36% попуст или само 2266 ден. за апарат за коса и лице со пареа од „Super Ortho“

2266 ден
3540 ден
36% 0Понудата е успешна!
Ултразвук и ЛЕД нега за лице

40% попуст или 2820 ден. за ултразвук и ЛЕД нега за лице од „Super Ortho“

2820 ден
4700 ден
40% 0Понудата е успешна!
Столица за на плажа во портокалова или тиркизна боја - модел MYSINGSÖ 

2480 ден. за уникатна столица за на плажа во портокалова или тиркизна боја - модел MYSINGSÖ од „Ikea“

2480 ден
2480 ден
- 0Понудата е успешна!
Прекрасна шарена столица - модел SKRUVSTA / Шифра 602.786.41

8358 ден. за прекрасна шарена столица - модел SKRUVSTA од „Ikea“

8358 ден
8358 ден
- 0Понудата е успешна!
Шатор за Вашата градина со бели завеси - модел KARLSÖ / Шифра 801.988.46

15314 ден. за шатор за Вашата градина со бели завеси - модел KARLSÖ од „Ikea“

15314 ден
15314 ден
- 0Понудата е успешна!
Радио фрекфенција третман

Со купон од 100 ден. и доплата од 400 ден. добивате радио фрекфенција третман во Салон за убавина „Сандра Ексклузив“

500 ден
1000 ден
50% 0Понудата е успешна!
1 ЦАЦИ третман за пеглање на брчките 

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате 91% попуст за 1 ЦАЦИ третман за пеглање на брчките во Салон за убавина „Сандра Ексклузив“

300 ден
3200 ден
91% 0Понудата е успешна!
Трајна ласерска епилација на надусници

Трајна ласерска епилација на надусници

990 ден
1500 ден
34% 0Понудата е успешна!
Mасажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин. 

50% попуст или 250 ден. за масажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин. во Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“

250 ден
500 ден
50% 0Понудата е успешна!
Полица за нагодување модел KALLAX со 16 полици и боја по Ваш избор

10230 ден. за полица за нагодување модел KALLAX со 16 полици и боја по Ваш избор од „Ikea“

10230 ден
10230 ден
- 0Понудата е успешна!
Полица за нагодување со фиоки или кутии модел KALLAX со 8 полици и боја по Ваш избор

6634 ден. за полица за нагодување со фиоки или кутии модел KALLAX со 8 полици и боја по Ваш избор од „Ikea“

6634 ден
6634 ден
- 0Понудата е успешна!
2875 ден
2875 ден
- 0Понудата е успешна!
Дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоба и Алое вера

30% попуст или 546 ден. за дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоба и Алое вера од „Sixth Sense“

546 ден
780 ден
30% 0Понудата е успешна!
10 HOT body wrapping третмани со пилинг на тело + ПОДАРОК од 5 освежителни третмани на лице

За совршена фигура! 50% попуст или само 5000 ден. за 10 екстра ефективни третмани на тело - hot body wrapping со антицелулитна крема + пилинг на тело + масажа за отстранување на масти и намалување на обем + ПОДАРОК од 5 освежителни третмани на лице во салон за убавина „Лаванда Релакс“

5000 ден
10000 ден
50% 0Понудата е успешна!
 Kрема против стрии - за навлажнување на кожата која содржи органски масла и витамини 

20% попуст или 536 ден. за крема против стрии - за навлажнување на кожата која содржи органски масла и витамини од „Sixth Sense“

536 ден
670 ден
20% 0Понудата е успешна!
 Дневна крема за сува и нормална кожа збогатена со 5% уреа за измазнување на сувите делови

20% попуст или 536 ден. за дневна крема за сува и нормална кожа збогатена со 5% уреа за измазнување на сувите делови од „Sixth Sense“

536 ден
670 ден
20% 0Понудата е успешна!
Ноќна крема за избелување и темни подочници со природни состојки кои се од витално значење за здрава кожа

20% попуст или 536 ден. за ноќна крема за избелување и темни подочници со природни состојки кои се од витално значење за здрава кожа од „Sixth Sense“

536 ден
670 ден
20% 0Понудата е успешна!
 Перфорирана универзална крпа за чистење 14 m x 27 cm (шифра 1875)

15% попуст или 390 ден. за перфорирана универзална крпа за чистење (шифра 1875)

390 ден
459 ден
15% 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет на база на база All Inclusive Light + релакс центар во Хотел Родина, Банско

На располагање на гостите се двокреветни соби, пентхаус  и апартмани, декорирани луксузно со една единствена цел, Вие да останете  задоволни. За удобноста и релаксација хотел Родина нуди специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна и парна бања. За удобноста и релаксација на нашите гости, во хотелот има специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна, парна бања, џакузи Hot wive, Vip-џакузи. Понудените масажи во нашиот SPA-центар се изведуваат од високо квалификуван кинезитерапевт. Користената козметика е од водечки европски и светски компании со докажано благотворно влијание во SPA и Wellness индустријата. Лоби барот располага со 40 места и се наоѓа во пространото фоаје на хотелот коешто  ќе ве импресионира со својата  стилска и софистицирана атмосфера. Во него можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и колачи. Ресторан - Пицерија Родина нуди бугарска, медитеранска и италијанската кујна. Тука ќе уживате во неверојатни специјалитети, тестенини и пица на фурна  приготвена  од нашиот главен готвач. За вашите настани, свадби, роденденски забави, забави и коктели, ресторанот нуди 150 седишта. Таверна Родина ги  пази   традициите  и автентичноста на Банско уште од средниот век, предлага за  Своите гости незаборавни Бански јадења , украсени со неверојатното различни родопски специјалитети и одлежaни вина. За Вашето добро расположение секоја вечер жива музика со автентичен локален и балкански фолклор. За Вашите корпоративни прослави капацитетот на таверната е 80 места.

1169 ден
1169 ден
- 66Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + релакс центар во Хотел Родина, Банско

На располагање на гостите се двокреветни соби, пентхаус  и апартмани, декорирани луксузно со една единствена цел, Вие да останете  задоволни. За удобноста и релаксација хотел Родина нуди специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна и парна бања. За удобноста и релаксација на нашите гости, во хотелот има специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна, парна бања, џакузи Hot wive, Vip-џакузи. Понудените масажи во нашиот SPA-центар се изведуваат од високо квалификуван кинезитерапевт. Користената козметика е од водечки европски и светски компании со докажано благотворно влијание во SPA и Wellness индустријата. Лоби барот располага со 40 места и се наоѓа во пространото фоаје на хотелот коешто  ќе ве импресионира со својата  стилска и софистицирана атмосфера. Во него можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и колачи. Ресторан - Пицерија Родина нуди бугарска, медитеранска и италијанската кујна. Тука ќе уживате во неверојатни специјалитети, тестенини и пица на фурна  приготвена  од нашиот главен готвач. За вашите настани, свадби, роденденски забави, забави и коктели, ресторанот нуди 150 седишта. Таверна Родина ги  пази   традициите  и автентичноста на Банско уште од средниот век, предлага за  Своите гости незаборавни Бански јадења , украсени со неверојатното различни родопски специјалитети и одлежaни вина. За Вашето добро расположение секоја вечер жива музика со автентичен локален и балкански фолклор. За Вашите корпоративни прослави капацитетот на таверната е 80 места.

1043 ден
1043 ден
- 22Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за до четири лица во Куќа за гости Нептун, Приморско

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас. Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија. Понудата е обезбедена од страна на нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско. 

1580 ден
3160 ден
50% 11Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за две, три или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

На прв кат / приземје / - се наоѓаат супермаркет, продавници, лоби - бар, канцеларии, фитнес центар, сауна, ординации за масажа, салон за убавина, аптека. На спратовите се наоѓаат станови и атељеа со површина од 31,39 квадратни метри да 120,77 кв.м. Од голем дел од становите се открива прекрасна панорама кон морето.

790 ден
790 ден
- 10Понудата е успешна!
Повелете во хотелот со најтоплата минерална вода во Велинград – СПА одмор со појадок и вечера во Балнеохотел Аура***

Хотелот располага со 63 двокреветни соби, 3 стандардни апартмани и 3 големи апартмани. Собите се опремени со кабловска телевизија, интернет, бесплатен WI-FI, клима, телефон, мини бар, аудио озвучување, паник копче. Сите соби и апартмани на хотелот се напојуваат со топла минерална вода. Хотелот располага со обезбедуван паркинг (ограничен број места). За време на престојот гостите можат да отседнат во класичен ресторан со модерна и софистицирана атмосфера со 180 места во затворен простор и 60 места на отворено, распоредени на пространа сончева тераса. Ентериерот на лоби барот на хотелот создава неповторлива атмосфера за релаксација на посетителите. Хотел "Аура" Велинград е одлично место и за вашите деловни состаноци, конференции и семинари. Хотелот располага со пространа конференциска сала со капацитет од 130 места и со целосна техничка опрема - екран, флипчарт, мултимедија, безжичен интернет. Минералната вода во хотелот "Аура" е од извор "Влас", познат по своите извонредни лековити својства. Лековито-профилактичките својства на водата се потврдени како од истражувањата, така и од стекнатото искуство во лекувањето на разни болести. Хотел "Аура" за своите гости предлага различни спа третмани и хидромасажа, како што се: подводна струјна масажа / тангентор /; бисерна када; При овие процедури се користат лековитите својства на минералната вода, минерални соли, билки и различни масла на билна основа. При комбинацијата на овие производи со минералната вода организмот се релаксира, ободрува и тонизира.

1643 ден
1643 ден
- 8Понудата е успешна!
Дводневен или тридневен пакет за двајца на база All Inclusive во Хотелски Комплекс Белица, Приморско

Хотел "Белица" располага со 168 соби со по два кревети. Сите соби се со тераси со поглед на север / кон базенот / или југ / кон градината /. Собите се климатизирани и имаат сателитска ТV, фрижидер, телефон, и бања со туш кабина. Хотелот располага и со 6 апартмани. Хотелот нуди богат појадок на шведска маса вклучен во цената на ноќевање. За одличниот престој и забава на туристите работат ресторан, лоби бар и бар на базен со поглед на новоизградениот базен. За забава на туристите хотел "Белица" располага со надворешен базен, тениско игралиште, фитнес апарати на отворено и сала за пинг понг. Хотелот располага со конференциска сала со капацитет од 90 места.

6636 ден
6636 ден
- 2Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за две или четири лица во Апартмани Extreme - Рајковски ливади, Пампорово

Базата се состои од 4 одделни трикатна куќи со вкупно 34 еднособни и двособни (мезонети на 2 спрата) апартмани со сместувачка база од 80 легла. Зградите се завршени во 2007 година, изградени по модерна технологија со современи градежни материјали и топлинска изолација. Секој апартман располага со спална соба (мезонитите се  со 2 спални), дневна со кујна опремена со потребните електрични уреди и прибори, телевизор, камин, сопствен санитарен јазол со када и пространа тераса. На Ваше располагање има: бистро сауна сала за тенис кошаркарска зона зелена површина со детски објекти во непосредна близина на шумата - нуди можности за игри на отворено, скара, релакцација самостојна сателитска телевизија интернет Во непосредна близина на базата има: Шумска патека обележана за прошетка меѓу шумата - стартува од самата база На 30 метри во соседен објект има СПА центар (базен, џакузи) - може да се користи од страна на нашите гости На 150 метри – тениско игралиште - може да се користи од страна на нашите гости. Во блиската околина се наоѓаат: Еко патека "невестата" Вештачки ѕид за спортско качување Опремени (обезбедени) карпести масиви за спортско качување "Воздушен тролеј" Еко патека "кањон на водопадите" Смолјаннските езера

1327 ден
1327 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера + надворешен, внатрешен базен и Релакс зона во Cliff Beach and SPA Resort**** Обзор

Хотелот нуди рафиниран и квалитетен дизајн, комфорни соби и хотелски услуги. Неверојатна кујна, неограничен број на идеи за слободно време, 140 стилски опремени хотелски соби и апартмани Cliff Beach & Spa во привлечен бегство на спокојството на луксуз и софистицираност. Во прилог на прекрасен поглед на морето на располагање на гостите се: - Ресторан Cliff Signature- ќе ви понуди најсофистицирани јадења за љубителите на бугарската и интернационалната кујна. - Lounge Bar - опуштете се и уживајте со омилениот коктел во рака. - Софистицираниот Cliff Bar Breeze, кој се наоѓа на терасата покрај базенот каде што можете нарачате богат асортиман на јадења и пијалаци на отворено. - Open air lounge - Додека се релаксира на удобни тиканапеа од тиково дрво, ќе Ве послужиме со ароматично кафе или чај придружени со нашиот сладок комплимент. - Cliff Beach Bar - околу базенот, во убави песоци на Обзор, ние ќе ви посакаме добредојде освежувачки пијалок. Сите соби и апартмани на Cliff Beach се дизајнирани да обезбедат луксуз и удобност. Елеганцијата на ентериерот создава привлечно чувство на гостопримство и комфорна атмосфера. Балконот од секоја соба и апартман ја открива романтичната убавина на заливот на Обзор. Во најголем дел, апартманите се со целосно опремени кујни, интернет пристап, аудио и видео опрема, а некои со џакузи.

2686 ден
2686 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за до пет лица во викенд населба Малина, Боровец

Сите вили се двокатни и располагаат со: 2 самостојни спални со 1 двоен и 2 единечни кревети на вториот кат; дневна соба со телевизор, гардероба, седење со софа кревет и 1 дополнителен кревет; кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер и кујнски површина со мијалник, декориран со сите потребни садови и прибор; бања со бања и туш-кабина; тераса со масичка и клупа. Гостите на вилата населба Малина се добредојдени во ресторан Јагода со капацитет 90 места. Ресторанот се наоѓа на помалку од 100 м. од рецепцијата и нуди одлична кујна и квалитетни пијалоци.  

3634 ден
3634 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневни пакети за две, три или четири лица во Апарт хотел Асторија, Хисарја

Хотелот располага со 15 луксузно опремени апартмани. Секој апартман има балкон, две посебни соби - спална и дневна соба со софа и кујна. Секоја соба е опремена со клима уред. Капацитетот на секој апартман е до 4 лица. За нашите гости предлагаме бесплатен паркинг, Wi-Fi, масажи на претходна резервација и појадок со доплата.

2212 ден
2212 ден
- 0Понудата е успешна!
ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 1600ДЕН.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА<br><br>* ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ – СТРУГА располага со бесплатен паркинг и сопствен ресторан, собите се опремени со засебно купатило, кабелска-тв, и бесплатен wifi интернет.

1600 ден
2100 ден
24% 0Понудата е успешна!
2190 ден
3850 ден
43% 15Понуда која е во тек...
2190 ден
4490 ден
51% 6Понуда која е во тек...
60% попуст на кактус „Ноќна Кралица“

<b>* Кактус „Ноќна Кралица“ од с.Вратница за само 60 денари </b>

60 ден
150 ден
60% 13Понудата е успешна!
649 ден
1300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
399 ден
749 ден
47% 0Понуда која е во тек...
2399 ден
2799 ден
14% 0Понуда која е во тек...
2290 ден
2599 ден
12% 0Понуда која е во тек...
1790 ден
2740 ден
35% 0Понуда која е во тек...
450 ден
960 ден
53% 0Понуда која е во тек...
599 ден
1350 ден
56% 0Понуда која е во тек...
4000 ден
24000 ден
83% 0Понуда која е во тек...
2640 ден
2640 ден
- 0Понуда која е во тек...
360 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
249 ден
800 ден
69% 0Понуда која е во тек...
90 ден
900 ден
90% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
366 ден
5200 ден
93% 0Понуда која е во тек...
925 ден
1550 ден
40% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
350 ден
500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
1293 ден
1612 ден
20% 0Понуда која е во тек...
290 ден
600 ден
52% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
620 ден
900 ден
31% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1000 ден
70% 0Понуда која е во тек...
1500 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
150 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
300 ден
800 ден
63% 0Понуда која е во тек...
4650 ден
7000 ден
34% 0Понуда која е во тек...
380 ден
550 ден
31% 0Понуда која е во тек...
300 ден
4600 ден
93% 0Понуда која е во тек...
250 ден
380 ден
34% 0Понуда која е во тек...
620 ден
7800 ден
92% 0Понуда која е во тек...
630 ден
1300 ден
52% 0Понуда која е во тек...
366 ден
5100 ден
93% 0Понуда која е во тек...
400 ден
500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
350 ден
580 ден
40% 0Понуда која е во тек...
149 ден
280 ден
47% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
8500 ден
12500 ден
32% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
399 ден
650 ден
39% 0Понуда која е во тек...
159 ден
350 ден
55% 0Понуда која е во тек...
1000 ден
1000 ден
- 0Понуда која е во тек...
375 ден
700 ден
46% 0Понуда која е во тек...
630 ден
2000 ден
69% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2400 ден
50% 0Понуда која е во тек...
630 ден
890 ден
29% 0Понуда која е во тек...
70 ден
150 ден
53% 0Понуда која е во тек...
850 ден
1700 ден
50% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
50 ден
90 ден
44% 0Понуда која е во тек...
120 ден
880 ден
86% 0Понуда која е во тек...
1899 ден
4800 ден
60% 0Понуда која е во тек...
500 ден
750 ден
33% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
540 ден
1200 ден
55% 0Понуда која е во тек...
3000 ден
26000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
250 ден
400 ден
38% 0Понуда која е во тек...
149 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
3000 ден
53% 0Понуда која е во тек...
200 ден
2000 ден
90% 0Понуда која е во тек...
80 ден
1000 ден
92% 0Понуда која е во тек...
1190 ден
4500 ден
74% 0Понуда која е во тек...
210 ден
2850 ден
93% 0Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% 0Понуда која е во тек...
99 ден
1000 ден
90% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% 0Понуда која е во тек...
100 ден
800 ден
88% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% 0Понуда која е во тек...
950 ден
7440 ден
87% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
125 ден
250 ден
50% 0Понуда која е во тек...
349 ден
600 ден
42% 0Понуда која е во тек...
350 ден
1000 ден
65% 0Понуда која е во тек...
60 ден
500 ден
88% 0Понуда која е во тек...
79 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
140 ден
140 ден
- 0Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% 0Понуда која е во тек...
400 ден
500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
189 ден
350 ден
46% 0Понуда која е во тек...
600 ден
700 ден
14% 0Понуда која е во тек...
1500 ден
6100 ден
75% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
450 ден
800 ден
44% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
150 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1800 ден
56% 0Понуда која е во тек...
620 ден
1500 ден
59% 0Понуда која е во тек...
80 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
350 ден
650 ден
46% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1250 ден
16% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2250 ден
44% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1500 ден
73% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
880 ден
2000 ден
56% 0Понуда која е во тек...
375 ден
1800 ден
79% 0Понуда која е во тек...
427 ден
6800 ден
94% 0Понуда која е во тек...
370 ден
800 ден
54% 0Понуда која е во тек...
375 ден
6100 ден
94% 0Понуда која е во тек...
2000 ден
4000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
120 ден
250 ден
52% 0Понуда која е во тек...
125 ден
1200 ден
90% 0Понуда која е во тек...
250 ден
4200 ден
94% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2000 ден
38% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
850 ден
29% 0Понуда која е во тек...
300 ден
440 ден
32% 0Понуда која е во тек...
144 ден
200 ден
28% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
2000 ден
30% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2500 ден
52% 0Понуда која е во тек...
999 ден
1500 ден
33% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
5000 ден
75% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2700 ден
56% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
350 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
35% попуст на масажа на заден дел од телото 40 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

650 ден
1000 ден
35% 0Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% 0Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
800 ден
2600 ден
69% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1600 ден
50% 0Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% 0Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
2240 ден
2800 ден
20% 0Понуда која е во тек...
30% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

850 ден
1200 ден
29% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2000 ден
66% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 1205
Просечен групни попуст: 25%
Вкупна дневна групна заштеда: 828846 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 116114
2. Moemesto.mk 61753
3. Wow.mk 47504
4. Webklinika.mk 34967
5. Lapaj.mk 29776
6. Kelepur.mk 23360
7. Mkupon.com.mk 23285
8. VipPonuda.com 20298
9. Ekolektiva.mk 3529
10. Goshopping.mk 2079
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+