Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
2190 ден
4490 ден
51% 7Понудата е успешна!
60% попуст на кактус „Ноќна Кралица“

<b>* Кактус „Ноќна Кралица“ од с.Вратница за само 60 денари </b>

60 ден
150 ден
60% 13Понудата е успешна!
749 ден
1300 ден
42% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Еднодневен пакет на база на база All Inclusive Light + релакс центар во Хотел Родина, Банско

На располагање на гостите се двокреветни соби, пентхаус&nbsp; и апартмани, декорирани луксузно со една единствена цел, Вие да останете&nbsp; задоволни. За удобноста и релаксација хотел Родина нуди специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна и парна бања. За удобноста и релаксација на нашите гости, во хотелот има специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна, парна бања, џакузи Hot wive, Vip-џакузи. Понудените масажи во нашиот SPA-центар се изведуваат од високо квалификуван кинезитерапевт. Користената козметика е од водечки европски и светски компании со докажано благотворно влијание во SPA и Wellness индустријата. Лоби барот располага со 40 места и се наоѓа во пространото фоаје на хотелот коешто&nbsp; ќе ве импресионира со својата&nbsp; стилска и софистицирана атмосфера. Во него можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и колачи. Ресторан - Пицерија Родина нуди бугарска, медитеранска и италијанската кујна. Тука ќе уживате во неверојатни специјалитети, тестенини и пица на фурна&nbsp; приготвена&nbsp; од нашиот главен готвач. За вашите настани, свадби, роденденски забави, забави и коктели, ресторанот нуди 150 седишта. Таверна Родина ги&nbsp; пази&nbsp;&nbsp; традициите&nbsp; и автентичноста на Банско уште од средниот век, предлага за&nbsp; Своите гости незаборавни Бански јадења , украсени со неверојатното различни родопски специјалитети и одлежaни вина. За Вашето добро расположение секоја вечер жива музика со автентичен локален и балкански фолклор. За Вашите корпоративни прослави капацитетот на таверната е 80 места.

1169 ден
1169 ден
- 156Понудата е успешна!
Дводневен или тридневен пакет за двајца на база All Inclusive во Хотелски Комплекс Белица, Приморско

Хотел &quot;Белица&quot; располага со 168 соби со по два кревети. Сите соби се со тераси со поглед на север / кон базенот / или југ / кон градината /. Собите се климатизирани и имаат сателитска ТV, фрижидер, телефон, и бања со туш кабина. Хотелот располага и со 6 апартмани. Хотелот нуди богат појадок на шведска маса вклучен во цената на ноќевање. За одличниот престој и забава на туристите работат ресторан, лоби бар и бар на базен со поглед на новоизградениот базен. За забава на туристите хотел &quot;Белица&quot; располага со надворешен базен, тениско игралиште, фитнес апарати на отворено и сала за пинг понг. Хотелот располага со конференциска сала со капацитет од 90 места.

6446 ден
6446 ден
- 11Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за до пет лица во викенд населба Малина, Боровец

Сите вили се двокатни и располагаат со: 2 самостојни спални со 1 двоен и 2 единечни кревети на вториот кат; дневна соба со телевизор, гардероба, седење со софа кревет и 1 дополнителен кревет; кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер и кујнски површина со мијалник, декориран со сите потребни садови и прибор; бања со бања и туш-кабина; тераса со масичка и клупа. Гостите на вилата населба Малина се добредојдени во ресторан Јагода со капацитет 90 места. Ресторанот се наоѓа на помалку од 100 м. од рецепцијата и нуди одлична кујна и квалитетни пијалоци. &nbsp;

3760 ден
3760 ден
- 9Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + релакс центар во Хотел Родина, Банско

На располагање на гостите се двокреветни соби, пентхаус&nbsp; и апартмани, декорирани луксузно со една единствена цел, Вие да останете&nbsp; задоволни. За удобноста и релаксација хотел Родина нуди специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна и парна бања. За удобноста и релаксација на нашите гости, во хотелот има специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна, парна бања, џакузи Hot wive, Vip-џакузи. Понудените масажи во нашиот SPA-центар се изведуваат од високо квалификуван кинезитерапевт. Користената козметика е од водечки европски и светски компании со докажано благотворно влијание во SPA и Wellness индустријата. Лоби барот располага со 40 места и се наоѓа во пространото фоаје на хотелот коешто&nbsp; ќе ве импресионира со својата&nbsp; стилска и софистицирана атмосфера. Во него можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и колачи. Ресторан - Пицерија Родина нуди бугарска, медитеранска и италијанската кујна. Тука ќе уживате во неверојатни специјалитети, тестенини и пица на фурна&nbsp; приготвена&nbsp; од нашиот главен готвач. За вашите настани, свадби, роденденски забави, забави и коктели, ресторанот нуди 150 седишта. Таверна Родина ги&nbsp; пази&nbsp;&nbsp; традициите&nbsp; и автентичноста на Банско уште од средниот век, предлага за&nbsp; Своите гости незаборавни Бански јадења , украсени со неверојатното различни родопски специјалитети и одлежaни вина. За Вашето добро расположение секоја вечер жива музика со автентичен локален и балкански фолклор. За Вашите корпоративни прослави капацитетот на таверната е 80 места.

758 ден
758 ден
- 6Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за четири лица со појадок во апартман во комплекс Марина Кејп, Ахелој

Марина Кејп е мал романтичен комплекс што може да ги задоволи високите критериуми на секој познавач на убавината и удобноста, но и на функционалноста и модерните технологии. Четирите делови на комплексот - Марината, Заливот, Кулата и Фарот, се поврзани со тивки улички, паркови со цвеќиња и овошки. 761 апартмани и студија - секој со уникатна атмосфера, удобно опремени со сите удобности и комуникации, што гарантира на гостите неприкосновено личен простор за мирен одмор, но и можност за брза реакција, ако сакате да не го прекинувате распустот, но и да сте во чекор со вашиот бизнис - во конференциски центар со главна сала за 350 луѓе и уште 6 сали од 50 до 150 луѓе. Комплексот е достапен во текот на годината, апартманите, локалите и салите се со клима уред, насекаде има безжичен интернет. Секоја сезона во Марина Кејп е совршено време за одмор - свежина во лето, топлина и комфор во зима. Совршениот одмор е загарантиран!

4171 ден
4171 ден
- 5Понудата е успешна!
Пакети сo еднo, три или пет ноќевања за до шест лица во Комплекс Јасен***, Сончев брег

Сите апартмани се климатизирани и имаат кујна и балкон. Wi-Fi пристап е достапен во секој апартман со доплата. Во комплексот има супермаркет и ресторан кадешто се служи вкусна бугарска и интернационална кујна. Во рамките на една кратка прошетка ќе најдете неколку ресторани и барови. Плиток базен и детско игралиште се предвидени за најмалите. Разни екскурзии може да се резервира на рецепција.

2528 ден
2528 ден
- 1Понудата е успешна!
Тридневен или петдневен пакет во студио за до три лица во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Комплексот располага со летна градина со мебел, детско игралиште, базен со детска секција кон него и А-ла carte ресторан. Покрај студијата, комплексот нуди сместување во стилски опремени мезонети со уникатен поглед на морето. Во близина на комплексот има многу ресторани и супермаркети. Студио (20 студиа) - 40 кв.м. Максимално сместување е до 3 возрасни лица. Располагаат со индивидуален клима уред, купатило, LED TV, кабловска телевизија, фрижидер, опремено кујнско катче, трпезариска маса, балкон со мебел, сушилник за облека, студиата се поглед парк / базен / Море. Дополнителни информации за комплексот: 24-часовна рецепција Сместување од 14:00; бесплатно до 12:00 Бесплатен јавен паркинг WIFI - бесплатно Надворешен базен со детски дел Детско игралиште Салон за убавина А ла Карт ресторан

6162 ден
6162 ден
- 1Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за две или четири лица во Апартмани Extreme - Рајковски ливади, Пампорово

Базата се состои од 4 одделни трикатна куќи со вкупно 34 еднособни и двособни (мезонети на 2 спрата) апартмани со сместувачка база од 80 легла. Зградите се завршени во 2007 година, изградени по модерна технологија со современи градежни материјали и топлинска изолација. Секој апартман располага со спална соба (мезонитите се&nbsp; со 2 спални), дневна со кујна опремена со потребните електрични уреди и прибори, телевизор, камин, сопствен санитарен јазол со када и пространа тераса. На Ваше располагање има: бистро сауна сала за тенис кошаркарска зона зелена површина со детски објекти во непосредна близина на шумата - нуди можности за игри на отворено, скара, релакцација самостојна сателитска телевизија интернет Во непосредна близина на базата има: Шумска патека обележана за прошетка меѓу шумата - стартува од самата база На 30 метри во соседен објект има СПА центар (базен, џакузи) - може да се користи од страна на нашите гости На 150 метри &ndash; тениско игралиште - може да се користи од страна на нашите гости. Во блиската околина се наоѓаат: Еко патека &quot;невестата&quot; Вештачки ѕид за спортско качување Опремени (обезбедени) карпести масиви за спортско качување &quot;Воздушен тролеј&quot; Еко патека &quot;кањон на водопадите&quot; Смолјаннските езера

1580 ден
1580 ден
- 0Понудата е успешна!
Повелете во хотелот со најтоплата минерална вода во Велинград – СПА одмор со појадок и вечера во Балнеохотел Аура***

Хотелот располага со 63 двокреветни соби, 3 стандардни апартмани и 3 големи апартмани. Собите се опремени со кабловска телевизија, интернет, бесплатен WI-FI, клима, телефон, мини бар, аудио озвучување, паник копче. Сите соби и апартмани на хотелот се напојуваат со топла минерална вода. Хотелот располага со обезбедуван паркинг (ограничен број места). За време на престојот гостите можат да отседнат во класичен ресторан со модерна и софистицирана атмосфера со 180 места во затворен простор и 60 места на отворено, распоредени на пространа сончева тераса. Ентериерот на лоби барот на хотелот создава неповторлива атмосфера за релаксација на посетителите. Хотел &quot;Аура&quot; Велинград е одлично место и за вашите деловни состаноци, конференции и семинари. Хотелот располага со пространа конференциска сала со капацитет од 130 места и со целосна техничка опрема - екран, флипчарт, мултимедија, безжичен интернет. Минералната вода во хотелот &quot;Аура&quot; е од извор &quot;Влас&quot;, познат по своите извонредни лековити својства. Лековито-профилактичките својства на водата се потврдени како од истражувањата, така и од стекнатото искуство во лекувањето на разни болести. Хотел &quot;Аура&quot; за своите гости предлага различни спа третмани и хидромасажа, како што се: подводна струјна масажа / тангентор /; бисерна када; При овие процедури се користат лековитите својства на минералната вода, минерални соли, билки и различни масла на билна основа. При комбинацијата на овие производи со минералната вода организмот се релаксира, ободрува и тонизира.

1675 ден
1675 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за до четири лица во луксузен апартман во Несебар

Несебар е уникатен град кој ги комбинира антиката и модерноста. Тоа е едно од најпопуларните места на Црното Море меѓу туристите. Како основна летна туристичка дестинација Несебар е место каде што изобилуваат хотели, вили и куќи за гости. Повеќето сопственици ги пречекуваат гостите за време на летната сезона, но има и неколку кои работат преку целата година. Во стариот дел од градот, повеќето хотели и куќи имаат античка архитектура и луксузен мебел, додека во новиот град има објекти на луксузни хотелски ланци.

3792 ден
3792 ден
- 0Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за до четири лица во Куќа за гости Нептун, Приморско

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас. Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија. Понудата е обезбедена од страна на нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско.&nbsp;

1580 ден
3160 ден
50% 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за сместување на до пет лица во апартман во Резиденција Бумеранг

Комплексот располага со два надворешни базени, со детска секција на едниот од нив, вкупната должина на кои е 68 м .; двор со широки тревници, скара; игралиште каде најмладите гости можат непречено да играат во текот на целиот ден; обезбеден паркинг и деноноќно осигурување на целиот комплекс. Апартманите се модерно опремени и имаат самостојна спална, дневна соба со трпезарија и софа на растегнување, целосно нова опремена кујна, тераса со надворешен мебел, бања со туш кабина, клима, кабловска HD TV. Можноста за сместување во апартманите е до максимум четири луѓе. Карактеристики во апартманите: спална, дневна соба со софа на растегнување, трпезарија, комплетно опремена кујна - рингла, микробранова, електричен бокал за вода, фрижидер, машина за перење во некои од апартманите, клима уред со индивидуален контрола, кабловска, сателитска телевизија, бања со туш кабина, балкон, интернет. Комплексот се наоѓа во елитниот Регион запад во Сончев Брег, од страна на одморалиштето Св. Влас, на само 300 метри од плажите на Црно море и крајбрежната улица. Во рамките на 200 метри од зградата има продавници за намирници, а на 50 метри има ресторан, центарот на одморалиштето е на 1,8 километри. Аквапаркот и Трговскиот центар Ројал Бич се на 10 минути пешачење од комплексот.

1580 ден
1580 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за две или три лица во Семеен Хотел "Чаневи", Черноморец

Чермоморец се наоѓа на 24 километри југоисточно од градот Бургас, на јужното крајбрежје на Црното Море. Од стари времиња Грците го нарекувале &quot;Агиос Никас&quot;, или&quot;Свети Никола&quot;. Близу десеткилометровата плажа е поделена на четири плажи. Тие се Централната плажа, залив &quot;Вромос&quot; кампинг &quot;Градина&quot; и кампинг &quot;Черноморец&quot;. Секоја од плажите е уникатна и различна на свој начин.

474 ден
474 ден
- 0Понудата е успешна!
ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 1600ДЕН.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА<br><br>* ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ – СТРУГА располага со бесплатен паркинг и сопствен ресторан, собите се опремени со засебно купатило, кабелска-тв, и бесплатен wifi интернет.

1600 ден
2100 ден
24% 0Понудата е успешна!
790 ден
1450 ден
46% 177Понуда која е во тек...
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин. 

35% попуст или само 390 ден. за релакс масажа на ЦЕЛО тело во времетраење од 60 мин. со етерични масла на Esensa mediterana во салон за убавина „Лаванда Релакс“

390 ден
600 ден
35% 82Понудата е успешна!
ЛЕД сијалица од 9W 

ЛЕД сијалица од 9W

55 ден
190 ден
71% 28Понудата е успешна!
Хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил

50% попуст или само 850 ден. за хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил во „Бел Лотос“

850 ден
1700 ден
50% 19Понудата е успешна!
Столица - клацкалка PELLO

3450 ден. за столица - клацкалка PELLO од „Ikea“

3450 ден
3450 ден
- 16Понудата е успешна!
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со Esensa mediterana + масажа на лице

31% попуст или само 590 ден. за релакс масажа на ЦЕЛО тело во времетраење од 60 мин. со етерични масла на Esensa mediterana + 20 минутна масажа на лице во салон за убавина „Лаванда Релакс“

590 ден
850 ден
31% 16Понудата е успешна!
Хавајска „ломи ломи“ масажа на цело тело (50 минути)

63% попуст или 450 ден. за познатата хавајска „ломи ломи“ масажа во студио „АЛТЕРНАТИВА“! Дозволете си 50 минути опуштање на цело тело и добијте дополнителни 20% попуст на сите останати услуги 

450 ден
1200 ден
63% 11Понудата е успешна!
Хемиско чистење на предни или задни седишта на Вашиот автомобил

50% попуст или само 400 ден. за хемиско чистење на предни или задни седишта на Вашиот автомобил во „Бел Лотос - Несторовски“

400 ден
800 ден
50% 8Понудата е успешна!
Чистење на стан до 60м2 + ГРАТИС освежување на теписи на лице место

36% попуст или само 1290 ден. за чистење на стан до 60м2 + ГРАТИС освежување на теписи на лице место од „Бел Лотос“

1290 ден
2000 ден
36% 8Понудата е успешна!
60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со познатото етерично органско масло Allga San од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор

44% попуст или 450 ден. за 60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со познатото етерично органско масло Allga San од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор во Центарот за рехабилитација, физикална и кинезитерапија „КИНЕЗИКА“

450 ден
800 ден
44% 7Понудата е успешна!
Хемиско чистење на единечен душек

Хемиско чистење на единечен душек

290 ден
700 ден
59% 6Понудата е успешна!
 1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба + 15% попуст на целото мени во ресторанот 

Со купон од 100 ден. и доплата во комплексот од 900 ден. добивате 59% попуст за 1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба + 15% попуст на целото мени во ресторанот во Комплекс „Етно Село Тимчевски“

1000 ден
2460 ден
59% 6Понудата е успешна!
1 ноќевање во апартман за максимум 3 лица

Со купон од 280 ден. и доплата од 2790 ден. (45 евра) добивате 36% попуст за 1 ноќевање во апартмани „Charula“ за максимум 3 лица лоциран во прекрасната Nea Flogita - Грција

3080 ден
4900 ден
37% 5Понудата е успешна!
Ноќевање во студио за 2 лица

Лето во Крушево! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. добивате ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“

1000 ден
1000 ден
- 4Понудата е успешна!
Стандардна халогена сијалица - модел Osram H4 / Шифра: 4050300925127

Стандардна халогена сијалица - модел Osram H4

139 ден
180 ден
23% 3Понудата е успешна!
Ноќевање за 2 лица + појадок

Вистински одмор на чист планински воздух! Со купон од 90 ден. и доплата од 600 ден. добивате ноќевање за 2 лица + појадок во „Конак Попова Шапка“

690 ден
690 ден
- 2Понудата е успешна!
7 или 10 ноќевања за две лица во двокреветна соба на база All Inclusive + авионски превоз + аеродромски такси 

Цени почнувајќи од 1097 евра за 7 или 10 ноќевања за две лица во двокреветна соба на база All Inclusive + авионски превоз + аеродромски такси за термин по избор во Хотел „Sunny Days El Palacio 4*“ -  Хургада, Египет

68014 ден
68014 ден
- 2Понудата е успешна!
Ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen

79% попуст или 190 ден. за ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen

190 ден
900 ден
79% 2Понудата е успешна!
1 ноќевање за максимум 6 лица во апартман

Со купон од 350 ден. и доплата од 3720 ден. (60 евра) добивате 1 ноќевање за максимум 6 лица во климатизирани, целосно опремени апартмани „Charula“ 

4070 ден
6500 ден
37% 2Понудата е успешна!
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки

Со купон од 225 ден. и доплата од 1275 ден. (20.5 евра) добивате ноќевање за две лица со појадок во Double room во хотел „Almopia 3* близу топлите бањи во Лутраки, Грција

1500 ден
2940 ден
49% 2Понудата е успешна!
LED соларна сијалица

46% попуст или само 350 денари за LED соларна сијалица

350 ден
650 ден
46% 1Понудата е успешна!
Хемиско чистење на гарнитура

54% попуст или само 1100 ден. за хемиско чистење на гарнитура од „Бел Лотос“

1100 ден
2400 ден
54% 1Понудата е успешна!
Хемиско чистење на седишта и тапацир на врати

Блескаво чист автомобил! 50% попуст или само 850 ден. за хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил во „L-Ninjo“

850 ден
1700 ден
50% 1Понудата е успешна!
7 ноќевања во студио за три лица во Вила „Тhеа“ - Калитеа

7 ноќевања во студио за три лица со цени почнувајќи од 19778 ден. (319 евра) во Вила „Тhеа“ - Калитеа. Изберете го вашиот посакуван термин за патување ова лето и уживајте!

19778 ден
19778 ден
- 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база BB + СПА (недела до четврток)

1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база BB + СПА (недела до четврток)

5087 ден
5087 ден
- 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база HB + СПА

1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база HB + СПА

6995 ден
6995 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања во студио за две лица во  „Liolios Studios“

7 ноќевања во студио за две лица со цени почнувајќи од 22258 ден. (359 евра) во „Liolios Studios“,  Скала Потамиа на Тасос! Изберете го вашиот посакуван термин за патување ова лето и уживајте! 

22258 ден
22258 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања во студио за две лица  во Вила „Finikas“ - Тасос

7 ноќевања во студио за две лица со цени почнувајќи од 21080 ден. (340 евра) во Вила „Finikas“ - Тасос. Изберете го вашиот посакуван термин за патување ова лето и уживајте! 

21080 ден
21080 ден
- 0Понудата е успешна!
Паста за заби со активен јаглен за максимално избелување на вашите заби + бесплатна достава

38% попуст или 590 ден. за паста за заби со активен јаглен за максимално избелување на вашите заби + бесплатна достава

590 ден
950 ден
38% 0Понудата е успешна!
Чистење на клима и дополнителни 35% попуст за чистење на фреон

Ултрапромотивна цена за чистење на Вашата клима! 46% попуст или само 750 ден. за чистење на клима и дополнителни 35% попуст за чистење на фреон во „Хаус Мајстор“

750 ден
1400 ден
46% 0Понудата е успешна!
Штедлива 9.5 ватна сијалица модел - CLA60

Штедлива 9.5 ватна сијалица модел - CLA60 од марката "OSRAM"

196 ден
280 ден
30% 0Понудата е успешна!
ЛЕД светлосно огледало за шминкање 

63% попуст или само 475 денари за ЛЕД светлосно огледало за шминкање 

475 ден
1300 ден
63% 0Понудата е успешна!
Штедлива сијалица марка OSRAM DULUX ENSAV (8w=40w) 

Штедлива сијалица марка OSRAM DULUX ENSAV (8w = 40w) 

114 ден
163 ден
30% 0Понудата е успешна!
Се што треба да направите е да го одберете вистинскиот третман, да се препуштите и да уживате во Центар за рехабилитација „Св. Јован"

Се што треба да направите е да го одберете вистинскиот третман, да се препуштите и да уживате во Центар за рехабилитација „Св. Јован"

0 ден
0 ден
- 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба

Со купон од 100 ден. и доплата од 950 ден. добивате ноќевање за 2 лица во двокреветна соба во Ресторан и апартман „Шутиноски“ - Вевчани

1050 ден
1400 ден
25% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 2 лица

1 ноќевање за 2 лица

990 ден
1200 ден
18% 0Понудата е успешна!
Понуда за матуранти која не се пропушта - Целосен стоматолошки преглед (чистење на забен камен, обработка на парадонтални џепови, третман на непца и полирање на вилици)

Понуда за матуранти! 60% попуст или 390 ден. за целосен стоматолошки преглед (чистење на забен камен, обработка на парадонтални џепови, третман на непца и полирање на двете вилици) во стоматолошката ординација ПЗУ „Д-р Кристијан“

390 ден
1000 ден
61% 0Понудата е успешна!
Со купон од 232 ден. и доплата во хотелот од 1317 ден. (21 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице во студио на база HB / Термин (01.12 - 21.12.2018 год.)

Со купон од 232 ден. и доплата во хотелот од 1317 ден. (21 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице во студио на база HB во период од 01.12 - 21.12.2018 год. во прекрасниот Apart Hotel &amp; SPA ,,Orbilux" - Банско

1550 ден
1550 ден
- 0Понудата е успешна!
7 ноќевања во студио за 2 лица во вила „Poppis“, Калитеа

7 ноќевања в студио за две лица  во Вила „Poppis“ - Калитеа со цени почнувајќи од 15000 ден. (242 евра). Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и уживајте! 

15000 ден
15000 ден
- 0Понудата е успешна!
 1 ноќевање за 2 лица со вклучен појадок + СПА 

Балканскиот бисер ни малку не губи од својата убавина! 20% попуст или 3410 ден. за 1 ноќевање за 2 лица со вклучен појадок + СПА во прекрасниот Хотел „Тино“ - Охрид

3410 ден
4278 ден
20% 0Понудата е успешна!
LED сијалица - модел LED SR504030 3,9W

LED сијалица - модел LED SR504030 3,9W

163 ден
233 ден
30% 0Понудата е успешна!
Штедлива 9 ватна сијалица - модел DSST CL P

Штедлива 9 ватна сијалица - модел DSST CL P

126 ден
168 ден
25% 0Понудата е успешна!
Лед 9 ватна сијалица - модел DSST CLA

Лед 9 ватна сијалица - модел DSST CLA

126 ден
168 ден
25% 0Понудата е успешна!
Штедлива 20 ватна сијалица

Штедлива 20 ватна сијалица

150 ден
215 ден
30% 0Понудата е успешна!
7 ноќевања во студио за 2, 3 или 4 лица!

7 ноќевања во Вила „Armiriki“ -  Неа Врасна со цени почнувајќи од 15438 ден. (249 евра) во студио за 2, 3 или 4 лица. Изберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и уживајте

15438 ден
15438 ден
- 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба + СПА

1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба + СПА

2273 ден
2798 ден
19% 0Понудата е успешна!
649 ден
1300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
399 ден
749 ден
47% 0Понуда која е во тек...
2399 ден
2799 ден
14% 0Понуда која е во тек...
2290 ден
2599 ден
12% 0Понуда која е во тек...
450 ден
960 ден
53% 0Понуда која е во тек...
490 ден
1600 ден
69% 0Понуда која е во тек...
599 ден
1350 ден
56% 0Понуда која е во тек...
4000 ден
24000 ден
83% 0Понуда која е во тек...
360 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
249 ден
800 ден
69% 0Понуда која е во тек...
90 ден
900 ден
90% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
366 ден
5200 ден
93% 0Понуда која е во тек...
925 ден
1550 ден
40% 0Понуда која е во тек...
100 ден
1200 ден
92% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
350 ден
500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
290 ден
600 ден
52% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
620 ден
900 ден
31% 0Понуда која е во тек...
120 ден
2000 ден
94% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1000 ден
70% 0Понуда која е во тек...
1500 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
150 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
300 ден
800 ден
63% 0Понуда која е во тек...
4650 ден
7000 ден
34% 0Понуда која е во тек...
380 ден
550 ден
31% 0Понуда која е во тек...
250 ден
380 ден
34% 0Понуда која е во тек...
630 ден
1300 ден
52% 0Понуда која е во тек...
400 ден
500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
350 ден
580 ден
40% 0Понуда која е во тек...
149 ден
280 ден
47% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
399 ден
650 ден
39% 0Понуда која е во тек...
159 ден
350 ден
55% 0Понуда која е во тек...
375 ден
700 ден
46% 0Понуда која е во тек...
630 ден
2000 ден
69% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2400 ден
50% 0Понуда која е во тек...
70 ден
150 ден
53% 0Понуда која е во тек...
850 ден
1700 ден
50% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
50 ден
90 ден
44% 0Понуда која е во тек...
120 ден
880 ден
86% 0Понуда која е во тек...
1899 ден
4800 ден
60% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
3000 ден
26000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
250 ден
400 ден
38% 0Понуда која е во тек...
149 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
3000 ден
53% 0Понуда која е во тек...
200 ден
2000 ден
90% 0Понуда која е во тек...
80 ден
1000 ден
92% 0Понуда која е во тек...
1190 ден
4500 ден
74% 0Понуда која е во тек...
210 ден
2850 ден
93% 0Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% 0Понуда која е во тек...
99 ден
1000 ден
90% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% 0Понуда која е во тек...
100 ден
800 ден
88% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% 0Понуда која е во тек...
950 ден
7440 ден
87% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
125 ден
250 ден
50% 0Понуда која е во тек...
349 ден
600 ден
42% 0Понуда која е во тек...
350 ден
1000 ден
65% 0Понуда која е во тек...
79 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
140 ден
140 ден
- 0Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% 0Понуда која е во тек...
400 ден
500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
189 ден
350 ден
46% 0Понуда која е во тек...
600 ден
700 ден
14% 0Понуда која е во тек...
1500 ден
6100 ден
75% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
450 ден
800 ден
44% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
150 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1800 ден
56% 0Понуда која е во тек...
620 ден
1500 ден
59% 0Понуда која е во тек...
80 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
350 ден
650 ден
46% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1250 ден
16% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2250 ден
44% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1500 ден
73% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
880 ден
2000 ден
56% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
375 ден
1800 ден
79% 0Понуда која е во тек...
370 ден
800 ден
54% 0Понуда која е во тек...
2000 ден
4000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
120 ден
250 ден
52% 0Понуда која е во тек...
125 ден
1200 ден
90% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2000 ден
38% 0Понуда која е во тек...
440 ден
1000 ден
56% 0Понуда која е во тек...
600 ден
2300 ден
74% 0Понуда која е во тек...
750 ден
2400 ден
69% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1600 ден
50% 0Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% 0Понуда која е во тек...
140 ден
2990 ден
95% 0Понуда која е во тек...
400 ден
900 ден
56% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1300 ден
54% 0Понуда која е во тек...
199 ден
500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
199 ден
300 ден
34% 0Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% 0Понуда која е во тек...
1490 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
1490 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2500 ден
72% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2000 ден
66% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
850 ден
29% 0Понуда која е во тек...
300 ден
440 ден
32% 0Понуда која е во тек...
144 ден
200 ден
28% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
2000 ден
30% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2500 ден
52% 0Понуда која е во тек...
999 ден
1500 ден
33% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
5000 ден
75% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2700 ден
56% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
350 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
35% попуст на масажа на заден дел од телото 40 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

650 ден
1000 ден
35% 0Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% 0Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
800 ден
2600 ден
69% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1600 ден
50% 0Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% 0Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
2240 ден
2800 ден
20% 0Понуда која е во тек...
30% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

850 ден
1200 ден
29% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 874
Просечен групни попуст: 29%
Вкупна дневна групна заштеда: 747579 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 116048
2. Moemesto.mk 63357
3. Wow.mk 47291
4. Webklinika.mk 35567
5. Lapaj.mk 29761
6. Kelepur.mk 23458
7. Mkupon.com.mk 23163
8. VipPonuda.com 20198
9. Ekolektiva.mk 3571
10. Goshopping.mk 2071
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+