Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање

59% попуст или само 350 ден. за шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“

350 ден
850 ден
59% 35Понудата е успешна!
2190 ден
4490 ден
51% 7Понудата е успешна!
60% попуст на кактус „Ноќна Кралица“

<b>* Кактус „Ноќна Кралица“ од с.Вратница за само 60 денари </b>

60 ден
150 ден
60% 13Понудата е успешна!
749 ден
1300 ден
42% 0Понудата е успешна!
999 ден
1500 ден
33% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
 Целосен скрининг на тело - комплетен интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабораторија 

74% попуст или 1390 ден. за целосен скрининг на тело - комплетен интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабораторија (ЕХО; ЕКГ, спирометрија + 11 лабораториски анализи) во поликлиниката „RES HUMANA“

1390 ден
5400 ден
74% 132Понудата е успешна!
Jонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема

67% попуст или само 990 ден. за цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) за Вашето лице во „Дерма Плус

990 ден
3000 ден
67% 110Понудата е успешна!
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин. 

35% попуст или само 390 ден. за релакс масажа на ЦЕЛО тело во времетраење од 60 мин. со етерични масла на Esensa mediterana во салон за убавина „Лаванда Релакс“

390 ден
600 ден
35% 81Понудата е успешна!
Лежечки солариум

Со купон од 20 ден. и доплата од 55 ден. во салон за убавина „Lotos EM“ добивате 70% попуст за лежечки солариум

75 ден
250 ден
70% 81Понудата е успешна!
Ладна депилација на цело тело (раце, нозе, интима) со посебен чист восок 

58% попуст или само 400 ден. за ладна депилација на цело тело (раце, нозе, интима) со посебен чист восок во Студио за убавина „Габи“

400 ден
950 ден
58% 61Понудата е успешна!
„Black Mask“ - маска за отстранување на црнките од кожата

За убаво и свежо лице! 44% попуст или само 390 денари за светски најпознатата „Black Mask“ која ги отстранува црнките од кожата

390 ден
700 ден
44% 35Понудата е успешна!
ЛЕД сијалица од 9W 

ЛЕД сијалица од 9W

55 ден
190 ден
71% 26Понудата е успешна!
Миење, маска за коса и фенирање 

61% попуст или само 79 ден. за миење, маска за коса и фенирање во Студио за убавина „Габи“

79 ден
200 ден
61% 25Понудата е успешна!
Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

Со купон од 50 ден и доплата во салонот за убавина „Mirror“ од 300 ден. добивате гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор

350 ден
500 ден
30% 24Понудата е успешна!
Рентгенската панорамска слика на цела вилица

51% попуст или само 390 ден. за рентгенската панорамска слика на цела вилица во ПЗУ „Picasso Dental Studio“

390 ден
800 ден
51% 20Понудата е успешна!
Наливни гелни нокти со боја и декорација по избор

Со купон од 90 ден. и доплата во салонот „Mirror“ од само 500 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор

590 ден
1000 ден
41% 18Понудата е успешна!
Хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил

50% попуст или само 850 ден. за хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил во „Бел Лотос“

850 ден
1700 ден
50% 17Понудата е успешна!
Депилација на цело тело со топол восок

48% попуст или само 390 ден. за депилација на цело тело со топол восок во Салон за убавина „Био Аестетик“

390 ден
750 ден
48% 17Понудата е успешна!
Медицински педикир

18% попуст или 490 ден. за медицински педикир во салон за убавина „Body&amp;Soul - beauty lounge“

490 ден
600 ден
18% 15Понудата е успешна!
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со Esensa mediterana + масажа на лице

31% попуст или само 590 ден. за релакс масажа на ЦЕЛО тело во времетраење од 60 мин. со етерични масла на Esensa mediterana + 20 минутна масажа на лице во салон за убавина „Лаванда Релакс“

590 ден
850 ден
31% 14Понудата е успешна!
449 ден
449 ден
- 13Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе, интима и надусници со топол восок

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате депилација на цели нозе, интима и надусници со топол восок. Искористете го попустот од 67% во салонот “Сандра Ексклузив“ 

300 ден
900 ден
67% 13Понудата е успешна!
Чистење забен камен, обработка на парадонтални џепови и полирање до висок сјај на заби

86% попуст или само 290 денари за чистење забен камен, обработка на парадонтални џепови и полирање до висок сјај на заби во ПЗУ "Д-р Катарина Бошковска"

290 ден
2000 ден
86% 12Понудата е успешна!
Лечење на зависности, стрес и депресија, јасновидство и изработка на амајлија 

34% попуст или 790 ден. за лечење на зависности, стрес и депресија, јасновидство и изработка на амајлија кај Др. по психологија и јасновидец „Звездна Георгиева“

790 ден
1200 ден
34% 11Понудата е успешна!
Ботокс третман за коса + фенирање 

Ботокс третман за коса + фенирање 

299 ден
1500 ден
80% 11Понудата е успешна!
Педикир со траен гел лак во боја по избор

Со купон од 50 ден. и доплата од 300 ден. добивате 30% попуст за педикир со траен гел лак во боја по избор во Салон за убавина „Сандра Екслузив“

350 ден
500 ден
30% 11Понудата е успешна!
Педикир (чистење на стапала, средување на кутикули, масажа на стапала и лакирање со лак по избор)

29% попуст или само 250 ден. за педикир (чистење на стапала, средување на кутикули, масажа на стапала и лакирање со лак по избор) во Студио за убавина „Габи“

250 ден
350 ден
29% 11Понудата е успешна!
30% попуст на сите парфеми

Со купон од 29 ден. добивате 30% попуст на сите парфеми во парфимерија Лорис, ТЦ Бисер

29 ден
29 ден
- 10Понудата е успешна!
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла 

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 500 ден. добивате 40% попуст на тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла во Салон за убавина „Сандра Ексклузив"

600 ден
1000 ден
40% 9Понудата е успешна!
Професионална шминка + право фенирање

Со купон од 50 ден. и доплата од 250 ден. добивате професионална шминка + право фенирање во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

300 ден
600 ден
50% 9Понудата е успешна!
За удобен сон! Ergonomic перница со перфорирана мемори пена

За удобен и пријатен сон! Само 659 ден. за Ergonomic pillow перница со мемори пена од „Comfy Angel“

659 ден
659 ден
- 8Понудата е успешна!
 Шишање, миење и маска за коса 

50% попуст или само 150 ден. за шишање, миење и маска за коса во Студио за убавина „Габи“

150 ден
300 ден
50% 8Понудата е успешна!
Гел лак на нокти 

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот од 200 ден. добивате 50% попуст за гел лак на нокти во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

250 ден
500 ден
50% 7Понудата е успешна!
Хемиско чистење на предни или задни седишта на Вашиот автомобил

50% попуст или само 400 ден. за хемиско чистење на предни или задни седишта на Вашиот автомобил во „Бел Лотос“

400 ден
800 ден
50% 7Понудата е успешна!
Нијансирање со техника по Ваш избор +  INSIGHT третман + фен

54% попуст или само 690 ден. за нијансирање со Омбре, Бронде, Сомбре или Балајаж техника по Ваш избор + третман со професионалната линија на INSIGHT + фенирање во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

690 ден
1500 ден
54% 7Понудата е успешна!
Чистење на стан до 60м2 + ГРАТИС освежување на теписи на лице место

36% попуст или само 1290 ден. за чистење на стан до 60м2 + ГРАТИС освежување на теписи на лице место од „Бел Лотос“

1290 ден
2000 ден
36% 7Понудата е успешна!
Хемиско чистење на единечен душек

Хемиско чистење на единечен душек

290 ден
700 ден
59% 6Понудата е успешна!
Миење, фенирање и маска

Со купон од 20 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате 40% попуст на миење, фенирање и маска во „Сандра Ексклузив“

120 ден
200 ден
40% 6Понудата е успешна!
Класичен педикир на Вашите стапала

Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате класичен педикир на Вашите стапала во студио „Комплетна“

370 ден
590 ден
37% 5Понудата е успешна!
Шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација со 8 ефекти на Вашата коса

Со купон од 70 ден и доплата од 280 ден. добивате шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација со 8 ефекти на Вашата коса во салонот за убавина „Mirror“

350 ден
800 ден
56% 4Понудата е успешна!
Депилација на цело тело (раце, нозе, интима и пазуви) + депилација на стомак

Со купон од 90 денари и доплата од 300 денари добивате 61% попуст за депилација на цело тело (раце, нозе, интима и пазуви) + депилација на стомак во студио „Комплетна“

390 ден
1000 ден
61% 4Понудата е успешна!
Третман сауна за двајца 

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот од 300 ден. добивате 67% попуст за третман сауна за двајца во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив"

400 ден
1200 ден
67% 4Понудата е успешна!
Anti-age третман на лице и деколте

54% или само 689 ден. за anti-age третман на лице и деколте во Салон за убавина „Био Аестетик“

689 ден
1500 ден
54% 4Понудата е успешна!
Ноќевање за 2, 3 или макс. 4 лица

Со купон од 100 ден. и доплата од само 1000 ден. добивате 29% попуст за ноќевање за 2,3 или макс. 4 лица во модерно уредените „Ани Апартмани“, Берово

1000 ден
1400 ден
29% 4Понудата е успешна!
Маникир со гел лак + маска

57% попуст или 350 ден. за маникир со гел лак + маска во салон за убавина „Body&amp;Soul - beauty lounge

350 ден
700 ден
50% 4Понудата е успешна!
Со купон од 150 ден. добивате бесплатен ортодонтски преглед и консултација со стручен и професионален тим и изготвување на целосен план за ортодонтски третман кај деца и возрасни + 30% попуст за провидни фолии - invisaligne

Со купон од 150 ден. добивате бесплатен ортодонтски преглед и консултација со стручен и професионален тим и изготвување на целосен план за ортодонтски третман кај деца и возрасни + 30% попуст за провидни фолии -invisaligne во ПЗУ „Ортодонција М“

150 ден
150 ден
- 3Понудата е успешна!
Бебешки сет од перница и бебешко јорганче со полиестерски влакна

За здрав и удобен сон на вашето најмило! Само 449 ден. за бебешки сет од перница и бебешко јорганче со полиестерски влакна од „Comfy Angel“

449 ден
449 ден
- 3Понудата е успешна!
Депилација на цели нозе + интима со топол восок

22% попуст или 350 ден. за депилација на цели нозе + интима со топол восок во козметичко студио „Miss“

350 ден
450 ден
22% 3Понудата е успешна!
Стандардна халогена сијалица - модел Osram H4 / Шифра: 4050300925127

Стандардна халогена сијалица - модел Osram H4

139 ден
180 ден
23% 3Понудата е успешна!
Класичен третман на лице со завршна маска според типот на кожа

44% попуст или 450 ден. за класичен третман на лице со завршна маска според типот на кожа во салон за убавина „Body&amp;Soul - beauty lounge“

450 ден
800 ден
44% 3Понудата е успешна!
Ноќевање за 2 лица + појадок

Вистински одмор на чист планински воздух! Со купон од 90 ден. и доплата од 600 ден. добивате ноќевање за 2 лица + појадок во „Конак Попова Шапка“

690 ден
690 ден
- 2Понудата е успешна!
Депилацијана цели нозе со топол восок

Со купон од 80 ден. и доплата од 180 ден. добивате попуст од 48% за депилацијана цели нозе со топол восок во „Lotos EM“

260 ден
500 ден
48% 2Понудата е успешна!
Шатирање на цела коса + шишање + фенирање + ампула за регенерација и освежување на влакното

Со купон од 90 денари и доплата од 600 денари добивате 51% попуст за шатирање на цела коса + шишање + фенирање + ампула за регенерација и освежување на влакното во Студио „Комплетна“

690 ден
1200 ден
43% 2Понудата е успешна!
Целосен маникир за Вашите нокти 

Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате целосен маникир за Вашите нокти во студио „Комплетна“

370 ден
570 ден
35% 2Понудата е успешна!
Надградба на трепки

Со купон од 70 ден. и доплата од 300 ден. во „Студио Комплетна“ добивате надградба на трепки. Искористете го попустот од 47% и имајте заводлив изглед

370 ден
700 ден
47% 2Понудата е успешна!
Ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen

79% попуст или 190 ден. за ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen

190 ден
900 ден
79% 2Понудата е успешна!
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки

51% попуст или 490 ден. за медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки во салон за убавина „Body&amp;Soul - beauty lounge“

490 ден
1000 ден
51% 2Понудата е успешна!
Специјална понуда за мажи - депилација на нозе со топол восок

Специјална понуда за мажи! 40% попуст или само 390 ден. за депилација на нозе со топол восок во Салон за убавина „Био Аестетик“

390 ден
650 ден
40% 2Понудата е успешна!
1 ЦАЦИ третман за пеглање на брчките 

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате 91% попуст за 1 ЦАЦИ третман за пеглање на брчките во Салон за убавина „Сандра Ексклузив“

300 ден
3200 ден
91% 2Понудата е успешна!
Силвер третман на коса (за плави и светли тонови)

60% попуст или 399 ден. за силвер третман на коса (за плави и светли тонови) во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

399 ден
1000 ден
60% 2Понудата е успешна!
Единечен фротирен чаршаф во боја по избор + навлака за перница

Единечен фротирен чаршаф во боја по избор + навлака за перница

480 ден
570 ден
16% 2Понудата е успешна!
Пакет од 15 третмани

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот од 900 ден. добивате пакет од 15 третмани за слабеење во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

1000 ден
3000 ден
67% 2Понудата е успешна!
Депилација на цело тело ( раце, нозе и пазуви - без интима) со топол восок + ГРАТИС депилација на надусници

Со купон од 140 ден. и доплата од 350 ден. во салон за убавина „Lotos EM“ добивате 30% попуст за депилација на цело тело ( раце, нозе и пазуви - без интима) со топол восок + ГРАТИС депилација на надусници

490 ден
700 ден
30% 1Понудата е успешна!
Гелна надградба на нокти со типсови

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот од 400 ден. добивате 38% попуст за гелна надградба на нокти со типсови во Салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

500 ден
800 ден
38% 1Понудата е успешна!
Mасажер за зголемување на гради

Симболизирајте убавина и женственост! 40% попуст или само 1140 ден. за масажер за зголемување на гради од „Super Ortho“

1140 ден
1900 ден
40% 1Понудата е успешна!
Mедицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед

69% попуст или 990 ден. за медицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед во поликлиниката „RES HUMANA“

990 ден
3200 ден
69% 1Понудата е успешна!
LED соларна сијалица

46% попуст или само 350 денари за LED соларна сијалица

350 ден
650 ден
46% 1Понудата е успешна!
Специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на телото со акцент на првиот вратен прешлен - атласот 

58% попуст или 750 ден. за специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на телото со акцент на првиот вратен прешлен - атласот во „Атлас Центар“. Трајно отстранете го главниот причинител на Вашите здравствени проблеми!

750 ден
1800 ден
58% 1Понудата е успешна!
Аква детокс спа третман

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 200 ден. искористете го попустот од 58% и добијте аква детокс спа третман во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

250 ден
600 ден
58% 1Понудата е успешна!
Хемиско чистење на гарнитура

54% попуст или само 1100 ден. за хемиско чистење на гарнитура од „Бел Лотос“

1100 ден
2400 ден
54% 1Понудата е успешна!
Органски пилинг за чистење на масен скалп

60% попуст или 399 ден. за органски пилинг за чистење на масен скалп во Фризерско студио „Перфект“

399 ден
1000 ден
60% 1Понудата е успешна!
Ортодонтски специјалистички преглед

85% попуст или само 150 денари за ортодонтски специјалистички преглед во ПЗУ "Ортодонција"

150 ден
1000 ден
85% 1Понудата е успешна!
Уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper / Шифра AS30174

53% попуст или 450 ден. за уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper

450 ден
960 ден
53% 1Понудата е успешна!
Класичен педикир + лакирање со обичен лак

40% попуст или 300 ден. за класичен педикир + лакирање со обичен лак во салон за убавина „Body&amp;Soul - beauty lounge“

300 ден
500 ден
40% 1Понудата е успешна!
Дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јојоба, витамин Е, quillaja saponaria extract и Алое вера

30% попуст или 546 ден. за дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јојоба, витамин Е, quillaja saponaria extract и Алое вера од „SIxth Sense“

546 ден
780 ден
30% 1Понудата е успешна!
Моп бела крпа за чистење на под со дршка (шифра 7009)

15% попуст или 103 ден. за моп бела крпа за чистење на под со дршка (шифра 7009)

103 ден
121 ден
15% 0Понудата е успешна!
Керамичка пегла за коса CSS 6268 со 1 година гаранција

710 ден. за керамичка пегла за коса со 1 година гаранција и овластен сервис од „Унимакс Дат

710 ден
710 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет од осум дела за нега на Вашето малечко - модел TOMEE TIPPEE

1800 ден. за сет од осум дела за нега на Вашето малечко - модел TOMEE TIPPEE

1800 ден
1800 ден
- 0Понудата е успешна!
Сет за чистење на лице и кожа

Се што и е потребно на една жена за да може секогаш да изгледа убаво и средено! 37% попуст или само 454 ден. за сет за чистење на лице и кожа од „Super Ortho“

454 ден
720 ден
37% 0Понудата е успешна!
Инфраред масажер за лице и тело

Една масажа на крајот на работниот ден е во состојба да изврши чуда со нас! 35% попуст или само 1378 ден. за инфраред масажер за лице и тело од „Super Ortho“

1378 ден
2120 ден
35% 0Понудата е успешна!
Aпарат за ладни третмани (криотерапија) 

Криотерапија во служба на Вашата убавина! 45% попуст или само 1705 ден. за апарат за ладни третмани (криотерапија) од „Super Ortho“

1705 ден
3100 ден
45% 0Понудата е успешна!
1 третман за слабеење стимулација

Со купон од 30 денари и доплата од 120 денари во Студио „Комплетна“ добивате 40% попуст на 1 третман за слабеење стимулација

150 ден
250 ден
40% 0Понудата е успешна!
Aпарат за ладни и топли третмани на лице

35% попуст или 3133 ден. за апарат за ладни и топли третмани на лице од „Super Ortho“

3133 ден
4820 ден
35% 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база BB + СПА (недела до четврток)

1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база BB + СПА (недела до четврток)

5087 ден
5087 ден
- 0Понудата е успешна!
1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база HB + СПА

1 ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба на база HB + СПА

6995 ден
6995 ден
- 0Понудата е успешна!
Aпарат за ладни и топли третмани

Kажете збoгум на хемиските препарати! 38% попуст или само 3987 ден. за апарат за ладни и топли третмани од „Super Ortho“

3987 ден
6430 ден
38% 0Понудата е успешна!
Aпарат за коса и лице со пареа

36% попуст или само 2266 ден. за апарат за коса и лице со пареа од „Super Ortho“

2266 ден
3540 ден
36% 0Понудата е успешна!
Ултразвук и ЛЕД нега за лице

40% попуст или 2820 ден. за ултразвук и ЛЕД нега за лице од „Super Ortho“

2820 ден
4700 ден
40% 0Понудата е успешна!
ЛЕД светлосно огледало за шминкање 

63% попуст или само 475 денари за ЛЕД светлосно огледало за шминкање 

475 ден
1300 ден
63% 0Понудата е успешна!
Освежувачки третман на лице

38% попуст или 250 ден. за освежувачки третман на лице во козметичко студио „Miss“

250 ден
400 ден
38% 0Понудата е успешна!
Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба

Со купон од 100 ден. и доплата од 950 ден. добивате ноќевање за 2 лица во двокреветна соба во Ресторан и апартман „Шутиноски“ - Вевчани

1050 ден
1400 ден
25% 0Понудата е успешна!
Чистење на забен камен + обработка на парадонтални џепови + полирање 

50% попуст или 299 ден. за чистење на забен камен + обработка на парадонтални џепови + полирање во стоматолошката ординација ПЗУ „Д-р Кристијан“

299 ден
600 ден
50% 0Понудата е успешна!
 Пломбирање со висококбалитетна нано-композитна пломба или замена на стара со нова

36% попуст или 350 ден. за пломбирање со висококвалитетна нано-композитна пломба или замена на стара со нова во стоматолошката ординација ПЗУ „Д-р Кристијан“

350 ден
550 ден
36% 0Понудата е успешна!
Понуда за матуранти која не се пропушта - Целосен стоматолошки преглед (чистење на забен камен, обработка на парадонтални џепови, третман на непца и полирање на вилици)

Понуда за матуранти! 60% попуст или 390 ден. за целосен стоматолошки преглед (чистење на забен камен, обработка на парадонтални џепови, третман на непца и полирање на двете вилици) во стоматолошката ординација ПЗУ „Д-р Кристијан“

390 ден
1000 ден
61% 0Понудата е успешна!
Третман за проблематична кожа на лице

46% попуст или само 380 ден. за третман за проблематична кожа на лице во Салон за убавина „Био Аестетик“

380 ден
700 ден
46% 0Понудата е успешна!
Сапун за тело од природни мацерати и ладно цедени масла

Сапун за тело од природни мацерати и ладно цедени масла

129 ден
200 ден
36% 0Понудата е успешна!
Радио фрекфенција третман

Со купон од 100 ден. и доплата од 400 ден. добивате радио фрекфенција третман во Салон за убавина „Сандра Ексклузив“

500 ден
1000 ден
50% 0Понудата е успешна!
Третман за намалување на стрии

40% попуст или само 600 ден. за третман за намалување на стрии во Салон за убавина „Био Аестетик“

600 ден
1000 ден
40% 0Понудата е успешна!
Третман No Oragne Gigs (за фарбана коса со темни тонови)

60% попуст или 399 ден. за третман No Oragne Gigs (за фарбана коса со темни тонови) во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

399 ден
1000 ден
60% 0Понудата е успешна!
Трајна ласерска епилација на надусници

Трајна ласерска епилација на надусници

990 ден
1500 ден
34% 0Понудата е успешна!
7 ноќевања за 2 лица со појадок и вечера / Термин (10.06 - 02.07 или 24.08 - 07.09.2018 год.)

7 ноќевања за 2 лица со појадок и вечераТермин (10.06 - 02.07 или 24.08 - 07.09.2018 год.)

22134 ден
22134 ден
- 0Понудата е успешна!
Anti Age третман на лице со веднаш видливи резултати

54% попуст или 690 ден. за Anti Age третман на лице со веднаш видливи резултати во салон за убавина „Body&amp;Soul - beauty lounge“

690 ден
1500 ден
54% 0Понудата е успешна!
Mаникир со траен лак (гел лак) + парафин на раце

44% попуст или 450 ден. за маникир со траен лак (гел лак) + парафин на раце во салон за убавина „Body&amp;Soul - beauty lounge“

450 ден
800 ден
44% 0Понудата е успешна!
Професионална шминка, свечена фризура и маникир со траен лак

Со купон од 200 денари и доплата од 1000 денари добивате 52% попуст на професионална шминка, свечена фризура и маникир со траен лак во салон за убавина „Сандра Ексклузив“

1200 ден
2500 ден
52% 0Понудата е успешна!
Дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоба и Алое вера

30% попуст или 546 ден. за дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоба и Алое вера од „Sixth Sense“

546 ден
780 ден
30% 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет на база на база All Inclusive Light + релакс центар во Хотел Родина, Банско

На располагање на гостите се двокреветни соби, пентхаус&nbsp; и апартмани, декорирани луксузно со една единствена цел, Вие да останете&nbsp; задоволни. За удобноста и релаксација хотел Родина нуди специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна и парна бања. За удобноста и релаксација на нашите гости, во хотелот има специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна, парна бања, џакузи Hot wive, Vip-џакузи. Понудените масажи во нашиот SPA-центар се изведуваат од високо квалификуван кинезитерапевт. Користената козметика е од водечки европски и светски компании со докажано благотворно влијание во SPA и Wellness индустријата. Лоби барот располага со 40 места и се наоѓа во пространото фоаје на хотелот коешто&nbsp; ќе ве импресионира со својата&nbsp; стилска и софистицирана атмосфера. Во него можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и колачи. Ресторан - Пицерија Родина нуди бугарска, медитеранска и италијанската кујна. Тука ќе уживате во неверојатни специјалитети, тестенини и пица на фурна&nbsp; приготвена&nbsp; од нашиот главен готвач. За вашите настани, свадби, роденденски забави, забави и коктели, ресторанот нуди 150 седишта. Таверна Родина ги&nbsp; пази&nbsp;&nbsp; традициите&nbsp; и автентичноста на Банско уште од средниот век, предлага за&nbsp; Своите гости незаборавни Бански јадења , украсени со неверојатното различни родопски специјалитети и одлежaни вина. За Вашето добро расположение секоја вечер жива музика со автентичен локален и балкански фолклор. За Вашите корпоративни прослави капацитетот на таверната е 80 места.

1169 ден
1169 ден
- 84Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Елица, Пампорово

Сместување: Хотелот Елица располага со 10 двокреветни соби со спална или со два поединечни кревети, бесплатна телевизија и безжичен интернет, купатило, фен и балкон. Има седум&nbsp; апартмани погодни за сместување на тројца луѓе- спална соба, кревет, софа, мини фрижидер, бесплатна телевизија и безжичен интернет, DVD или видео, купатило, фен. Три&nbsp; двособни&nbsp; апартмани кои располагаат со спална, детска соба, бесплатна телевизија и безжичен интернет, купатило, фен. Хотелот располага со централно греење. Нудиме и детско креветче и столче за хранење. Во близина на хотелот се наоѓа луксузна&nbsp; алпска вила со 3 спални со можност за дополнителен&nbsp; кревет, секоја спална има&nbsp; бања, фен и телевизија, комплетно опремена кујна, трпезарија, дневна соба со камин, остаклена тераса, машина за перење, пегла, самостојно парно, телевизија, безжичен интернет и DVD. Ресторани и барови: Во ресторанот на хотел Елица ќе бидете пријатно изненадени од квалитетната услуга, широкиот&nbsp; избор на безалкохолни и алкохолни&nbsp; пијалоци, храна од месната родопска и Бугарската национална кујна. Хотелор располага со: ресторан, фитнес, сауна, џакузи, бања со кал, конференциска сала, паркинг, организира екскурзии, детски кампови, игралиште, билијард, транспорт до скијачките патеки и објекти. Карактеристики во собите: бања, туш кабина, фен, балкон, сателитска ТВ, во апартманите има&nbsp; целосно опремена кујна, DVD, камин, парно, безжичен интернет. Хотел &#39;Елица&#39; располага со сопствен паркинг. Хотел &#39;Елица&#39; се наоѓа на 2 километри од скијачките патеките и лифтовите. Располагаме со конференциска сала со безжичен интернет, мултимедија и озвучување.

616 ден
616 ден
- 10Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за до пет лица во викенд населба Малина, Боровец

Сите вили се двокатни и располагаат со: 2 самостојни спални со 1 двоен и 2 единечни кревети на вториот кат; дневна соба со телевизор, гардероба, седење со софа кревет и 1 дополнителен кревет; кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер и кујнски површина со мијалник, декориран со сите потребни садови и прибор; бања со бања и туш-кабина; тераса со масичка и клупа. Гостите на вилата населба Малина се добредојдени во ресторан Јагода со капацитет 90 места. Ресторанот се наоѓа на помалку од 100 м. од рецепцијата и нуди одлична кујна и квалитетни пијалоци. &nbsp;

3760 ден
3760 ден
- 8Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со или без појадок и користење на зона за релаксација во Апарт хотел Дрим***, Банско

Банско е ски-центар број 1 на Балканот и има 70 км. скијачки патеки со различна тежина. Создадени се одлични услови за практикување на ски алпски дисциплини, ски трчање, биатлон и сноубординг. Локацијата на хотелот Дрим *** и ски гардероберот се идеални, ако сте љубител на зимските спортови и сакате да ги искористат предностите на совршените услови кои ги нудат скијачките терени во одморалиштето. Во текот на летото, пак, Хотел Дрим *** ќе ви ги обезбеди потребните услови за комплетен одмор, благодарение на планинската свежина, чистиот воздух во регионот и зоната за релаксација. Има 24-часовна рецепција и Wi-Fi пристап во хотелот. Апарт-хотелот работи со конкурентни и достапни цени, и може да понуди специјални понуди за вашиот личен одмор или бизнис настан. Апарт хотел Дрим *** се состои од една зграда, заеднички делови и апартмани, кои се меѓусебно поврзани со топла врска за максимална удобност на гостите. Достапни за сместување се 60 апартмани кои се опремени на начин кој да одговори на барањата за комфор и удобен престој за време на вашиот одмор. Специјално за семејствата со деца има обезбедено детско катче, како и соба за игри. Dream Hotel *** располага со подземен паркинг, лоби бар и ресторан со 150 седишта и богато мени. За вашиот комплетен одмор, како гости на хотелот можете да ги искористат предностите на зоната за релаксација со загреан внатрешен базен, кабинет за масажа, финска сауна и единствената од ваков вид во Банско класична руска бања. Фановите на зимски спортови, исто така, можат да ги искористат предностите на ски гардероберот за опрема за скијање и сушење на чевли.

758 ден
758 ден
- 8Понудата е успешна!
Повелете во хотелот со најтоплата минерална вода во Велинград – СПА одмор со појадок и вечера во Балнеохотел Аура***

Хотелот располага со 63 двокреветни соби, 3 стандардни апартмани и 3 големи апартмани. Собите се опремени со кабловска телевизија, интернет, бесплатен WI-FI, клима, телефон, мини бар, аудио озвучување, паник копче. Сите соби и апартмани на хотелот се напојуваат со топла минерална вода. Хотелот располага со обезбедуван паркинг (ограничен број места). За време на престојот гостите можат да отседнат во класичен ресторан со модерна и софистицирана атмосфера со 180 места во затворен простор и 60 места на отворено, распоредени на пространа сончева тераса. Ентериерот на лоби барот на хотелот создава неповторлива атмосфера за релаксација на посетителите. Хотел &quot;Аура&quot; Велинград е одлично место и за вашите деловни состаноци, конференции и семинари. Хотелот располага со пространа конференциска сала со капацитет од 130 места и со целосна техничка опрема - екран, флипчарт, мултимедија, безжичен интернет. Минералната вода во хотелот &quot;Аура&quot; е од извор &quot;Влас&quot;, познат по своите извонредни лековити својства. Лековито-профилактичките својства на водата се потврдени како од истражувањата, така и од стекнатото искуство во лекувањето на разни болести. Хотел &quot;Аура&quot; за своите гости предлага различни спа третмани и хидромасажа, како што се: подводна струјна масажа / тангентор /; бисерна када; При овие процедури се користат лековитите својства на минералната вода, минерални соли, билки и различни масла на билна основа. При комбинацијата на овие производи со минералната вода организмот се релаксира, ободрува и тонизира.

1770 ден
1770 ден
- 6Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + релакс центар во Хотел Родина, Банско

На располагање на гостите се двокреветни соби, пентхаус&nbsp; и апартмани, декорирани луксузно со една единствена цел, Вие да останете&nbsp; задоволни. За удобноста и релаксација хотел Родина нуди специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна и парна бања. За удобноста и релаксација на нашите гости, во хотелот има специјално дизајниран и изграден од шпанската фирма на вкупна површина 220 кв.м. SPA и Wellness центар, вклучувајќи базен, сауна, парна бања, џакузи Hot wive, Vip-џакузи. Понудените масажи во нашиот SPA-центар се изведуваат од високо квалификуван кинезитерапевт. Користената козметика е од водечки европски и светски компании со докажано благотворно влијание во SPA и Wellness индустријата. Лоби барот располага со 40 места и се наоѓа во пространото фоаје на хотелот коешто&nbsp; ќе ве импресионира со својата&nbsp; стилска и софистицирана атмосфера. Во него можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и колачи. Ресторан - Пицерија Родина нуди бугарска, медитеранска и италијанската кујна. Тука ќе уживате во неверојатни специјалитети, тестенини и пица на фурна&nbsp; приготвена&nbsp; од нашиот главен готвач. За вашите настани, свадби, роденденски забави, забави и коктели, ресторанот нуди 150 седишта. Таверна Родина ги&nbsp; пази&nbsp;&nbsp; традициите&nbsp; и автентичноста на Банско уште од средниот век, предлага за&nbsp; Своите гости незаборавни Бански јадења , украсени со неверојатното различни родопски специјалитети и одлежaни вина. За Вашето добро расположение секоја вечер жива музика со автентичен локален и балкански фолклор. За Вашите корпоративни прослави капацитетот на таверната е 80 места.

758 ден
758 ден
- 6Понудата е успешна!
Дводневен или тридневен пакет за двајца на база All Inclusive во Хотелски Комплекс Белица, Приморско

Хотел &quot;Белица&quot; располага со 168 соби со по два кревети. Сите соби се со тераси со поглед на север / кон базенот / или југ / кон градината /. Собите се климатизирани и имаат сателитска ТV, фрижидер, телефон, и бања со туш кабина. Хотелот располага и со 6 апартмани. Хотелот нуди богат појадок на шведска маса вклучен во цената на ноќевање. За одличниот престој и забава на туристите работат ресторан, лоби бар и бар на базен со поглед на новоизградениот базен. За забава на туристите хотел &quot;Белица&quot; располага со надворешен базен, тениско игралиште, фитнес апарати на отворено и сала за пинг понг. Хотелот располага со конференциска сала со капацитет од 90 места.

6446 ден
6446 ден
- 5Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за четири лица со појадок во апартман во комплекс Марина Кејп, Ахелој

Марина Кејп е мал романтичен комплекс што може да ги задоволи високите критериуми на секој познавач на убавината и удобноста, но и на функционалноста и модерните технологии. Четирите делови на комплексот - Марината, Заливот, Кулата и Фарот, се поврзани со тивки улички, паркови со цвеќиња и овошки. 761 апартмани и студија - секој со уникатна атмосфера, удобно опремени со сите удобности и комуникации, што гарантира на гостите неприкосновено личен простор за мирен одмор, но и можност за брза реакција, ако сакате да не го прекинувате распустот, но и да сте во чекор со вашиот бизнис - во конференциски центар со главна сала за 350 луѓе и уште 6 сали од 50 до 150 луѓе. Комплексот е достапен во текот на годината, апартманите, локалите и салите се со клима уред, насекаде има безжичен интернет. Секоја сезона во Марина Кејп е совршено време за одмор - свежина во лето, топлина и комфор во зима. Совршениот одмор е загарантиран!

4171 ден
4171 ден
- 5Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за две или четири лица во Апартмани Extreme - Рајковски ливади, Пампорово

Базата се состои од 4 одделни трикатна куќи со вкупно 34 еднособни и двособни (мезонети на 2 спрата) апартмани со сместувачка база од 80 легла. Зградите се завршени во 2007 година, изградени по модерна технологија со современи градежни материјали и топлинска изолација. Секој апартман располага со спална соба (мезонитите се&nbsp; со 2 спални), дневна со кујна опремена со потребните електрични уреди и прибори, телевизор, камин, сопствен санитарен јазол со када и пространа тераса. На Ваше располагање има: бистро сауна сала за тенис кошаркарска зона зелена површина со детски објекти во непосредна близина на шумата - нуди можности за игри на отворено, скара, релакцација самостојна сателитска телевизија интернет Во непосредна близина на базата има: Шумска патека обележана за прошетка меѓу шумата - стартува од самата база На 30 метри во соседен објект има СПА центар (базен, џакузи) - може да се користи од страна на нашите гости На 150 метри &ndash; тениско игралиште - може да се користи од страна на нашите гости. Во блиската околина се наоѓаат: Еко патека &quot;невестата&quot; Вештачки ѕид за спортско качување Опремени (обезбедени) карпести масиви за спортско качување &quot;Воздушен тролеј&quot; Еко патека &quot;кањон на водопадите&quot; Смолјаннските езера

1580 ден
1580 ден
- 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за до четири лица во луксузен апартман во Несебар

Несебар е уникатен град кој ги комбинира антиката и модерноста. Тоа е едно од најпопуларните места на Црното Море меѓу туристите. Како основна летна туристичка дестинација Несебар е место каде што изобилуваат хотели, вили и куќи за гости. Повеќето сопственици ги пречекуваат гостите за време на летната сезона, но има и неколку кои работат преку целата година. Во стариот дел од градот, повеќето хотели и куќи имаат античка архитектура и луксузен мебел, додека во новиот град има објекти на луксузни хотелски ланци.

3792 ден
3792 ден
- 0Понудата е успешна!
Пакети сo еднo, три или пет ноќевања за до шест лица во Комплекс Јасен***, Сончев брег

Сите апартмани се климатизирани и имаат кујна и балкон. Wi-Fi пристап е достапен во секој апартман со доплата. Во комплексот има супермаркет и ресторан кадешто се служи вкусна бугарска и интернационална кујна. Во рамките на една кратка прошетка ќе најдете неколку ресторани и барови. Плиток базен и детско игралиште се предвидени за најмалите. Разни екскурзии може да се резервира на рецепција.

2528 ден
2528 ден
- 0Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за до четири лица во Куќа за гости Нептун, Приморско

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас. Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија. Понудата е обезбедена од страна на нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско.&nbsp;

1580 ден
3160 ден
50% 0Понудата е успешна!
Еднодневен пакет за две или три лица во Семеен Хотел "Чаневи", Черноморец

Чермоморец се наоѓа на 24 километри југоисточно од градот Бургас, на јужното крајбрежје на Црното Море. Од стари времиња Грците го нарекувале &quot;Агиос Никас&quot;, или&quot;Свети Никола&quot;. Близу десеткилометровата плажа е поделена на четири плажи. Тие се Централната плажа, залив &quot;Вромос&quot; кампинг &quot;Градина&quot; и кампинг &quot;Черноморец&quot;. Секоја од плажите е уникатна и различна на свој начин.

474 ден
474 ден
- 0Понудата е успешна!
ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 1600ДЕН.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА<br><br>* ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ – СТРУГА располага со бесплатен паркинг и сопствен ресторан, собите се опремени со засебно купатило, кабелска-тв, и бесплатен wifi интернет.

1600 ден
2100 ден
24% 0Понудата е успешна!
790 ден
1450 ден
46% 177Понуда која е во тек...
2190 ден
3850 ден
43% 16Понуда која е во тек...
2190 ден
4490 ден
51% 7Понуда која е во тек...
2590 ден
3890 ден
33% 5Понуда која е во тек...
649 ден
1300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
399 ден
749 ден
47% 0Понуда која е во тек...
2399 ден
2799 ден
14% 0Понуда која е во тек...
450 ден
960 ден
53% 0Понуда која е во тек...
490 ден
1600 ден
69% 0Понуда која е во тек...
599 ден
1350 ден
56% 0Понуда која е во тек...
4000 ден
24000 ден
83% 0Понуда која е во тек...
2640 ден
2640 ден
- 0Понуда која е во тек...
360 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
249 ден
800 ден
69% 0Понуда која е во тек...
90 ден
900 ден
90% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
366 ден
5200 ден
93% 0Понуда која е во тек...
925 ден
1550 ден
40% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
350 ден
500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
290 ден
600 ден
52% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
620 ден
900 ден
31% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1000 ден
70% 0Понуда која е во тек...
1500 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
150 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
300 ден
800 ден
63% 0Понуда која е во тек...
4650 ден
7000 ден
34% 0Понуда која е во тек...
380 ден
550 ден
31% 0Понуда која е во тек...
250 ден
380 ден
34% 0Понуда која е во тек...
630 ден
1300 ден
52% 0Понуда која е во тек...
366 ден
5100 ден
93% 0Понуда која е во тек...
400 ден
500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
350 ден
580 ден
40% 0Понуда која е во тек...
149 ден
280 ден
47% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
399 ден
650 ден
39% 0Понуда која е во тек...
159 ден
350 ден
55% 0Понуда која е во тек...
375 ден
700 ден
46% 0Понуда која е во тек...
630 ден
2000 ден
69% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2400 ден
50% 0Понуда која е во тек...
70 ден
150 ден
53% 0Понуда која е во тек...
850 ден
1700 ден
50% 0Понуда која е во тек...
2170 ден
2170 ден
- 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
50 ден
90 ден
44% 0Понуда која е во тек...
120 ден
880 ден
86% 0Понуда која е во тек...
1899 ден
4800 ден
60% 0Понуда која е во тек...
590 ден
1200 ден
51% 0Понуда која е во тек...
540 ден
1200 ден
55% 0Понуда која е во тек...
3000 ден
26000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
250 ден
400 ден
38% 0Понуда која е во тек...
149 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
3000 ден
53% 0Понуда која е во тек...
200 ден
2000 ден
90% 0Понуда која е во тек...
80 ден
1000 ден
92% 0Понуда која е во тек...
1190 ден
4500 ден
74% 0Понуда која е во тек...
210 ден
2850 ден
93% 0Понуда која е во тек...
390 ден
590 ден
34% 0Понуда која е во тек...
99 ден
1000 ден
90% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% 0Понуда која е во тек...
100 ден
800 ден
88% 0Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% 0Понуда која е во тек...
950 ден
7440 ден
87% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
125 ден
250 ден
50% 0Понуда која е во тек...
349 ден
600 ден
42% 0Понуда која е во тек...
350 ден
1000 ден
65% 0Понуда која е во тек...
79 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
140 ден
140 ден
- 0Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% 0Понуда која е во тек...
400 ден
500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
189 ден
350 ден
46% 0Понуда која е во тек...
600 ден
700 ден
14% 0Понуда која е во тек...
1500 ден
6100 ден
75% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
450 ден
800 ден
44% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
150 ден
300 ден
50% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1800 ден
56% 0Понуда која е во тек...
620 ден
1500 ден
59% 0Понуда која е во тек...
80 ден
800 ден
90% 0Понуда која е во тек...
350 ден
650 ден
46% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1250 ден
16% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2250 ден
44% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1500 ден
73% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
880 ден
2000 ден
56% 0Понуда која е во тек...
100 ден
100 ден
- 0Понуда која е во тек...
375 ден
1800 ден
79% 0Понуда која е во тек...
427 ден
6800 ден
94% 0Понуда која е во тек...
370 ден
800 ден
54% 0Понуда која е во тек...
375 ден
6100 ден
94% 0Понуда која е во тек...
2000 ден
4000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
120 ден
250 ден
52% 0Понуда која е во тек...
2480 ден
2480 ден
- 0Понуда која е во тек...
125 ден
1200 ден
90% 0Понуда која е во тек...
150 ден
200 ден
25% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
2000 ден
38% 0Понуда која е во тек...
440 ден
1000 ден
56% 0Понуда која е во тек...
3800 ден
3800 ден
- 0Понуда која е во тек...
600 ден
2300 ден
74% 0Понуда која е во тек...
750 ден
2400 ден
69% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% 0Понуда која е во тек...
1490 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
1490 ден
3000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2500 ден
72% 0Понуда која е во тек...
690 ден
2000 ден
66% 0Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
600 ден
850 ден
29% 0Понуда која е во тек...
300 ден
440 ден
32% 0Понуда која е во тек...
144 ден
200 ден
28% 0Понуда која е во тек...
1400 ден
2000 ден
30% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2500 ден
52% 0Понуда која е во тек...
1250 ден
5000 ден
75% 0Понуда која е во тек...
1200 ден
2700 ден
56% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% 0Понуда која е во тек...
350 ден
3000 ден
88% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
35% попуст на масажа на заден дел од телото 40 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

650 ден
1000 ден
35% 0Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% 0Понуда која е во тек...
910 ден
1140 ден
20% 0Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
800 ден
2600 ден
69% 0Понуда која е во тек...
390 ден
1000 ден
61% 0Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% 0Понуда која е во тек...
400 ден
700 ден
43% 0Понуда која е во тек...
800 ден
1600 ден
50% 0Понуда која е во тек...
390 ден
600 ден
35% 0Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% 0Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% 0Понуда која е во тек...
1580 ден
1980 ден
20% 0Понуда која е во тек...
600 ден
940 ден
36% 0Понуда која е во тек...
2240 ден
2800 ден
20% 0Понуда која е во тек...
30% ПОПУСТ на Психолошко советување и Психотерапија

ГЕШТАЛТ ЦЕНТАР "Младен Костиќ" АСПЕКТИ-Скопје

850 ден
1200 ден
29% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1800 ден
72% 0Понуда која е во тек...
1050 ден
1500 ден
30% 0Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% 0Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Активна групна понуда со најголем приход:
1552820 ден Vipponuda.com Еднодневен пакет на база All Inclusive light во GREEN VILLAGE, Рибарица
Вкупно групни понуди: 1156
Просечен групни попуст: 28%
Вкупна дневна групна заштеда: 1000358 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 116085
2. Moemesto.mk 62476
3. Wow.mk 47337
4. Webklinika.mk 35382
5. Lapaj.mk 29784
6. Kelepur.mk 23366
7. Mkupon.com.mk 23183
8. VipPonuda.com 20231
9. Ekolektiva.mk 3566
10. Goshopping.mk 2075
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+