Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Стругa - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Стругa.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Стругa

Цена Попуст Продадено
33% попуст на ПРОФЕСИОНАЛНА ДЕТСКА ФОТОСЕСИЈА + 20 ОБРАБОТЕНИ ФОТОГРАФИ НА DVD ОД KRISTINA ZATUROVSKA PHOTOGRAPHY во вредност од 3000ден. за само 1999ден.

* ПРОФЕСИОНАЛНА ДЕТСКА ФОТОСЕСИЈА ЗА ЕДНО ДЕТЕ * 20 ОБРАБОТЕНИ ФОТОГРАФИ НА DVD* Дозволете си прекрасна професионална фотосесија на вашето дете во радосен амбиент и имајте незаборавен спомен за цел живот!

1999 ден
3000 ден
33% 0Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Стругa

Цена Попуст Продадено
ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 999ДЕН.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА* ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ – СТРУГА располага со бесплатен паркинг и сопствен ресторан, собите се опремени со засебно купатило, кабелска-тв, и бесплатен wifi интернет.

999 ден
1500 ден
33% 16Понудата е успешна!
ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 1600ДЕН.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА<br><br>* ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ – СТРУГА располага со бесплатен паркинг и сопствен ресторан, собите се опремени со засебно купатило, кабелска-тв, и бесплатен wifi интернет.

1600 ден
2100 ден
24% 0Понудата е успешна!
БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА: СТРУШКА ТАВА, МЕШАНА САЛАТА И ДЕСЕРТ ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ – СТРУГА . ЗА САМО 899ДЕН.

* БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА:** Мешана салата за четири лица** Струшка тава за четири лица** Лепче** Десерт блага палачинка X4

899 ден
1800 ден
50% 1Понудата е успешна!
БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ВО ВИЛА РАДОЖДА – СТРУГА: АПЕРИТИВ, САЛАТА, РИБА, ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 399ДЕН.

** Аперитив: жолта ракија** Мешана салата со парче сирење** Макало, Ајвар, Леб** Порциа риба по избор белвица или крап со гарнир пекарски компир** 0,25л. Вино вранец или траминец** Десерт домашна торта

399 ден
800 ден
50% 5Понудата е успешна!
32% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ И РЕСТОРАН ШУТИНОСКИ ВЕВЧАНИ во вредност од 1300ден. за само 890ден.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ И РЕСТОРАН ШУТИНОСКИ ВЕВЧАНИ * Дополнителен попуст од 30% на храната во ресторан Шутиноски * Апартмани и ресторан Шутиноски Вевчани располагаат со 4 студија опремени со купатило, ТВ, интернет, и еден апартман со посебна кујна дневна и тераса, вкупен капацитет на сместување 12 лица * Апартманите се наоѓаат до црквата Св. Никола 60м од центар 200м од Вевчански извори

890 ден
1300 ден
32% 6Понудата е успешна!
ПОСНО И ВКУСНО! 50% попуст на КОМПЛЕТ МЕНИ СО САЛАТА, РИБА, ДЕСЕРТ И ВИНО во ресторан „АНТИКА“ - СТРУГА во вредност од 600ден. за само 299ден.

* КОМПЛЕТ ПОСНО МЕНИ:** Мешана салата** Мавровска пастрмка на скара** Палачинки со џем** Чаша наливно вино бело или црвено по изборНе пропуштајте! посетете го ресторан „Антика“ Струга и задоволете го вашиот апетит со богато посно мени, неодоливо вкусно и здраво.

299 ден
600 ден
50% 3Понудата е успешна!
50% попуст на ПОСЕН ОБРОК во ресторан „АНТИКА“ Струга во вредност од 150ден. за само 75ден.

* Печурки, Вариво, Ориз, Помфрит* Лесен, посен и здрав оброк!За сите оние кој ги почитуваат велигденските пости или се вегетаријанци повелете на посно мени во прекрасниот амбиент на ресторан Антика покрај реката Црн Дрим

75 ден
150 ден
50% 2Понудата е успешна!
ТОП ПОНУДА! ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА СО ГАРНИР И ПОМФРИТ ВО ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 249ДЕН.

* ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА: ** Домашен колбас ** Пилешки стек ** Шарска плескавица ** Бела свинска вешалица ** Гарнир и помфрит ** Лепче

249 ден
400 ден
38% 5Понудата е успешна!
БОГАТО МЕНИ ВО ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ - СТРУГА: АПЕРИТИВ, МЕШАНА САЛАТА, ПОРЦИЈА ЗЛАТНА ПАСТРМКА СО ГАРНИР И ЧАША ВИНО ЗА САМО 299ДЕН.

* БОГАТО МЕНИ : ** Еден аперитив по избор ** Мешана салата ** Порција златна пастрмка со гарнир ** Лути пиперчиња ** Чаша вино бело, црвено или розе по избор

299 ден
500 ден
40% 15Понудата е успешна!
250 ден
500 ден
50% 3Понудата е успешна!
ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА СО ГАРНИР И ПОМФРИТ ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ - СТРУГА ЗА САМО 249ДЕН.

* ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА:** Домашен колбас** Пилешки стек** Шарска плескавица** Бела свинска вешалица** Гарнир: зелка, морков кромид** Помфрит** Лепче

249 ден
400 ден
38% 12Понудата е успешна!
БОГАТА ПОХОВАНА ДАСКА: ПОХОВАН КАШКАВАЛ, ПОХОВАНИ ЗДЕНКИ, ПИЛЕШКИ ПРСТИ, ПЕЧЕНО СИРЕЊЕ, ПОМФРИТ И СОС ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ - СТРУГА ЗА САМО 299ДЕН.

* БОГАТА ПОХОВАНА ДАСКА:** ПОХОВАН КАШКАВАЛ** ПОХОВАНИ ЗДЕНКИ** ПИЛЕШКИ ПРСТИ** ПЕЧЕНО СИРЕЊЕ** ПОМФРИТ** СОС

299 ден
600 ден
50% 7Понудата е успешна!
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 13
Просечен групни попуст: 41%
Вкупна дневна групна заштеда: 5144 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115901
2. Moemesto.mk 59377
3. Wow.mk 47674
4. Webklinika.mk 34566
5. Lapaj.mk 29887
6. Mkupon.com.mk 23404
7. Kelepur.mk 23096
8. VipPonuda.com 20402
9. Ekolektiva.mk 3509
10. Goshopping.mk 2089
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Стругa и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+