Дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Хотел Капри, Несебар

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот располага со 16 двокреветни соби / сите со опција за дополителен кревет / и 2 апартмани. Сите простории се опремени стилски и модерно и импресионираат со комфор и удобност, располагаат со бања, LCD телевизор, WI-FI, клима, минибар, фен, тераса. Гостите на хотелот може бесплатно да користат лежалки околу базенот, сеф на рецепција, бесплатна гаража, фитнес сала, како и обезбедуван паркинг и WI-FI. Со доплата ви предлагаме руски билијард, билијард и пинг-понг. Хотел Капри располага со ресторан со панорамски поглед на морето и тераса над плажа. Може да уживате во пријатна атмосфера и префинет амбиент со богато мени од свежа риба, традиционални бугарски јадења и интернационална кујна.

« Сите попусти (777)

Понудата е успешна!