Еднодневен или дводневен пакет со појадок или со појадок и вечера + сауна во хотел Ловечка средба, Сончев брег

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

На располагање на гостите се 8 двокреветни соби и 2 апартмани, кои комбинираат удобност и стил. Сите простории имаат бања со туш кабина, кабелска телевизија, безжичен интернет пристап и климатизација. Апартманите се идентично опремени и дополнително располагаат со посебна спална, дневна соба, фрижидер и фен.

« Сите попусти (988)

Понудата е успешна!