20% ПОПУСТ, преглед и одредување на диоптрија на сите видови леќи во Очна Оптика Геталдус. 20% ПОПУСТ, преглед и одредување на диоптрија на сите видови леќи во Очна Оптика Геталдус. Цена800 ден 1000 ден Попуст20% За здрави непца,пријатен здив и копмлетна заштита при појава на болести на непца. 10% попуст на антибактериска концентрирана вода со седум билки- 30 мл. За здрави непца,пријатен здив и копмлетна заштита при појава на болести на непца. 10% попуст на антибактериска концентрирана вода со седум билки- 30 мл. Цена1780 ден 1980 ден Попуст10% ПЕЧЕНО ПИЛЕ НА ЖАР 1кг + ПОМФРИТ 0,5кг + 2 PEPSI 0.5L = 249ден. ПЕЧЕНО ПИЛЕ НА ЖАР 1кг + ПОМФРИТ 0,5кг + 2 PEPSI 0.5L = 249ден. Цена249 ден 500 ден Попуст50% 50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол 50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол Цена5309 ден 10618 ден Попуст50% Еднодневен пакет со појадок во Хотел TIME OUT, Сандански Еднодневен пакет со појадок во Хотел TIME OUT, Сандански Цена1185 ден 1185 ден Попуст- ИЗРАБОТКА НА СТАТИЧНА ВЕБ СТРАНА ЗА САМО 2999ДЕН.! KELEPUR ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРОФЕСИОНАЛЕН И МОДЕРЕН ВЕБ ДИЗАЈН ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА. ИЗРАБОТКА НА СТАТИЧНА ВЕБ СТРАНА ЗА САМО 2999ДЕН.! KELEPUR ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРОФЕСИОНАЛЕН И МОДЕРЕН ВЕБ ДИЗАЈН ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА. Цена2999 ден 6000 ден Попуст50% 54% попуст, фамилијарни пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари! 54% попуст, фамилијарни пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари! Цена319 ден 690 ден Попуст54% Со ваучер од 300 денари, добивате попуст на поставување на фиксни протези -метал керамика во престижниот универзитетски стоматолошки центар Проф-Др Бојо Андрески. Со реална цена од 14 500 по цена од 12 000. Со ваучер од 300 денари, добивате попуст на поставување на фиксни протези -метал керамика во престижниот универзитетски стоматолошки центар Проф-Др Бојо Андрески. Со реална цена од 14 500 по цена од 12 000. Цена300 ден 12000 ден Попуст98% Фамилијарна пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари! Фамилијарна пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари! Цена319 ден 690 ден Попуст54% За само 199 денари! Две пијачки + две кафиња + еден час билијард! За само 199 денари! Две пијачки + две кафиња + еден час билијард! Цена199 ден 440 ден Попуст55% Појадок по избор: клуб сендвич, Цезар салата, чорба, омлет, стек…+лепче+ џус = 119 денари Појадок по избор: клуб сендвич, Цезар салата, чорба, омлет, стек…+лепче+ џус = 119 денари Цена119 ден 240 ден Попуст50% Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие Цена885 ден 1770 ден Попуст50% Подарок кој грее.ПРОМОТИВНА ЦЕНА на крзнена ТОПЛИНКА со наша достава...Количините се ограничени Подарок кој грее.ПРОМОТИВНА ЦЕНА на крзнена ТОПЛИНКА со наша достава...Количините се ограничени Цена1430 ден 1800 ден Попуст21% 12% попуст на KING COBRA за мажи, 120 капсули, Додаток во исхрана 12% попуст на KING COBRA за мажи, 120 капсули, Додаток во исхрана Цена2500 ден 2820 ден Попуст11% ТК075 КАФЕ НУБ ТК075 КАФЕ НУБ Цена999 ден 1990 ден Попуст50% ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ, ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА + ХОСТИНГ И РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН ЗА САМО 8999ДЕН. ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ, ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА + ХОСТИНГ И РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН ЗА САМО 8999ДЕН. Цена8999 ден 18000 ден Попуст50% Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Кипарис, Китен Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Кипарис, Китен Цена758 ден 1517 ден Попуст50% GD-C ниско енергетски ласер GD-C ниско енергетски ласер Цена4400 ден 5500 ден Попуст20% Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Реденка Холидеј Клуб, Разлог Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Реденка Холидеј Клуб, Разлог Цена1580 ден 1580 ден Попуст- 45% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 1500ден. за само 819ден. 45% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 1500ден. за само 819ден. Цена819 ден 1500 ден Попуст45% 55% попуст на коктел по избор, само за 89 денари! 55% попуст на коктел по избор, само за 89 денари! Цена89 ден 200 ден Попуст56% SPECTRUM SMM21 SPECTRUM SMM21 Цена999 ден 999 ден Попуст- Spectrum Par SM02 BLUE Spectrum Par SM02 BLUE Цена1399 ден 1399 ден Попуст- Spectrum SM01 Black Spectrum SM01 Black Цена1399 ден 1399 ден Попуст- GIZEM LILA GIZEM LILA Цена1490 ден 1490 ден Попуст- ИЗРАБОТКА НА СТАТИЧНА ВЕБ СТРАНА + ХОСТИНГ И РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН ЗА САМО 4799ДЕН.! KELEPUR ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЕБ РЕШЕНИЕ ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА. ИЗРАБОТКА НА СТАТИЧНА ВЕБ СТРАНА + ХОСТИНГ И РЕГИСТРАЦИЈА НА ДОМЕН ЗА САМО 4799ДЕН.! KELEPUR ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЕБ РЕШЕНИЕ ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА. Цена4799 ден 9600 ден Попуст50% Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско Цена1580 ден 1580 ден Попуст- Еднодневен делничен или дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во хотел Магнолија***, Паничиште Еднодневен делничен или дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во хотел Магнолија***, Паничиште Цена1201 ден 1201 ден Попуст- 50% ПОПУСТ на комплетен офталмолошки преглед и одредување диоптрија на наочари во очна оптика Геталдус со најсовремени методи и апарати. 50% ПОПУСТ на комплетен офталмолошки преглед и одредување диоптрија на наочари во очна оптика Геталдус со најсовремени методи и апарати. Цена500 ден 1000 ден Попуст50% Точна прогноза за женскиот стерилитет (HSG – Histerosalpingografija) Точна прогноза за женскиот стерилитет (HSG – Histerosalpingografija) Цена3500 ден 4500 ден Попуст22%
→ SITEPOPUSTI.MK - попусти до 90% во Македонија на едно место