Жолт мантил-кабаница за дожд Жолт мантил-кабаница за дожд Цена450 ден 500 ден Попуст10% Фамилијарна пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари! Фамилијарна пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари! Цена319 ден 690 ден Попуст54% TEFAL Пегла на пареа FV4920E0 TEFAL Пегла на пареа FV4920E0 Цена2999 ден 3299 ден Попуст9% RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG01T, 2350W RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG01T, 2350W Цена4290 ден 4799 ден Попуст11% PLAMEN Шпорет на цврсто гориво 850 Glass PLAMEN Шпорет на цврсто гориво 850 Glass Цена21990 ден 24999 ден Попуст12% Мешана скара за четворица + грчка салата =333 денари! Мешана скара за четворица + грчка салата =333 денари! Цена333 ден 730 ден Попуст54% 70% ПОПУСТ на Специјалистички преглед + ЕКГ + Ехо на црн дроб + Жолчка + Панкреас + Слезина +Абдоменална аорта + Бубрези + Мокрачна бешика + Простата кај мажи со рест урина, лекарски извештај и контрола до 30 дена. 70% ПОПУСТ на Специјалистички преглед + ЕКГ + Ехо на црн дроб + Жолчка + Панкреас + Слезина +Абдоменална аорта + Бубрези + Мокрачна бешика + Простата кај мажи со рест урина, лекарски извештај и контрола до 30 дена. Цена800 ден 2600 ден Попуст69% RADE KONCAR Електричен тајфун SM 6 RADE KONCAR Електричен тајфун SM 6 Цена8599 ден 9350 ден Попуст8% TONS-FORM Гедора сет 40 пар. + кутија TONS-FORM Гедора сет 40 пар. + кутија Цена299 ден 650 ден Попуст54% 80% попуст на медицинска масажа на грб и рамена во вредност од 1000 ден. по цена од 200 ден. во САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК " 80% попуст на медицинска масажа на грб и рамена во вредност од 1000 ден. по цена од 200 ден. во САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК " Цена200 ден 1000 ден Попуст80% ПРОМОТИВНА ПОНУДА!Добивате 77% попуст на шишање + фенирање + ботокс третман на коса со професионалната линија Botu-Cure Special Care во фризерски салон Перфект во вредност од 1700 ден. по цена од 399 ден. ПРОМОТИВНА ПОНУДА!Добивате 77% попуст на шишање + фенирање + ботокс третман на коса со професионалната линија Botu-Cure Special Care во фризерски салон Перфект во вредност од 1700 ден. по цена од 399 ден. Цена399 ден 1700 ден Попуст77% Анатомска мемори перница Анатомска мемори перница Цена599 ден 1350 ден Попуст56% Двојна тава за готвење 36цм Двојна тава за готвење 36цм Цена1490 ден 1990 ден Попуст25% 50% попуст на спирометрија  со бронодилатор тест за дијагноза на астма,ЕКГ,ХОББ,нарушување на белодробна функција кај пушачи,дијагностицирање на хронични состојби како ЕМФИЗЕМ,хроничен бронхит,намален витален капацитет и други белодробни заболувања. 50% попуст на спирометрија со бронодилатор тест за дијагноза на астма,ЕКГ,ХОББ,нарушување на белодробна функција кај пушачи,дијагностицирање на хронични состојби како ЕМФИЗЕМ,хроничен бронхит,намален витален капацитет и други белодробни заболувања. Цена600 ден 1200 ден Попуст50% PLAMEN Камин на цврсто гориво Trenk PLAMEN Камин на цврсто гориво Trenk Цена13500 ден 15499 ден Попуст13% Еднодневен викенд пакет на база All Inclusive light во GREEN VILLAGE, Рибарица Еднодневен викенд пакет на база All Inclusive light во GREEN VILLAGE, Рибарица Цена885 ден 885 ден Попуст- СЕТ: TONS-FORM ножна пумба + Сет клучеви - рачвасти, 6ком. СЕТ: TONS-FORM ножна пумба + Сет клучеви - рачвасти, 6ком. Цена449 ден 610 ден Попуст26% TONS Батериска прскалка, 16л+ Рачна прскалка1,5л TONS Батериска прскалка, 16л+ Рачна прскалка1,5л Цена1900 ден 2300 ден Попуст17% Професионална надградба на свилени трепки на 48% попуст во Козметичкo студио и центар за едукација „Tropic Belleza“ Професионална надградба на свилени трепки на 48% попуст во Козметичкo студио и центар за едукација „Tropic Belleza“ Цена1700 ден 3300 ден Попуст48% Парафинска ногавица на 50% попуст! Имајте мазни и негувани стопала во Козметичкo студио и центар за едукација „Tropic Belleza“ Парафинска ногавица на 50% попуст! Имајте мазни и негувани стопала во Козметичкo студио и центар за едукација „Tropic Belleza“ Цена150 ден 300 ден Попуст50% PLAMEN Печка на цврсто гориво Amity 3 PLAMEN Печка на цврсто гориво Amity 3 Цена19600 ден 22499 ден Попуст13% RAIDER Pro Моторна пила RD-GCS08, 2200W RAIDER Pro Моторна пила RD-GCS08, 2200W Цена8299 ден 9160 ден Попуст9% WHIRLPOOL Вградна плотна AKT-315 IX WHIRLPOOL Вградна плотна AKT-315 IX Цена9249 ден 10999 ден Попуст16% Екстравагантен сет од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Galactic боја Crystal Clear за само 2180 ден. Бесплатна испорака! Екстравагантен сет од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Galactic боја Crystal Clear за само 2180 ден. Бесплатна испорака! Цена2180 ден 3960 ден Попуст45% Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско Цена790 ден 1580 ден Попуст50% TONS-FORM Сет од 3 клешти TONS-FORM Сет од 3 клешти Цена485 ден 600 ден Попуст19% ТH072 ЦРНИ ТH072 ЦРНИ Цена999 ден 1990 ден Попуст50% TONS Garden Тенда со метална конкструкција, 3x3m TONS Garden Тенда со метална конкструкција, 3x3m Цена3200 ден 4199 ден Попуст24% 56% ПОПУСТ специјалистички преглед по интерна медицина + ЕКГ + Ехо кардиографија (ехо на срце) + ехо на тироидна жлезда + доплер на крвни садови на врат + специјалистички извештај со препорака за  терапија и контрола до 30 дена. 56% ПОПУСТ специјалистички преглед по интерна медицина + ЕКГ + Ехо кардиографија (ехо на срце) + ехо на тироидна жлезда + доплер на крвни садови на врат + специјалистички извештај со препорака за терапија и контрола до 30 дена. Цена1200 ден 2700 ден Попуст56% Со ваучер од 300 денари, добивате попуст на поставување на фиксни протези -метал керамика во престижниот универзитетски стоматолошки центар Проф-Др Бојо Андрески. Со реална цена од 14 500 по цена од 12 000. Со ваучер од 300 денари, добивате попуст на поставување на фиксни протези -метал керамика во престижниот универзитетски стоматолошки центар Проф-Др Бојо Андрески. Со реална цена од 14 500 по цена од 12 000. Цена300 ден 12000 ден Попуст98%
→ SITEPOPUSTI.MK - попусти до 90% во Македонија на едно место