OOZOO C7327

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Софистициран холандски дизајн, ултра слим каса, нерѓосувачки челик, висококвалитекно кожно ремче. Дијаметар: Женски 36-40мм, Машки 44мм, 1 година гаранција.

« Сите попусти (246)

Понудата е успешна!