Вчитување на попусти...

Не биди луд (а)!

Зошто да добивате 30 e-mail дневно од сите можни веб страни за групни попусти кога можете сите групни попусти да ги добивате во еден единствен email?! ?! Претплати се на SitePopusti.mk newsletter и размази се ⇒

Добивај само 1-e-mail дневно за сите попусти!

Сите Попусти

Сите Групни попусти (50%-90%) во Скопје - на едно место!

На врвот Главни Дополнителни Мапа
Моментално нема активни групни понуди во оваа категорија во Скопје.
Проверете ги другите категории со групни попусти!
Портал

Главни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
60% попуст на дизајн на информативен веб сајт и хостинг сервис

<b>* Веб страна + хостирање + дизајн за само 4800 денари </b>

29 ден
12000 ден
100% Понудата е успешна!
3 дена / 2 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера и сопствен превоз / Термин: 24.05 - 26.05.2019 год.

3 дена / 2 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера и сопствен превоз

3500 ден
7618 ден
54% Понудата е успешна!
1200 ден
2700 ден
56% Понудата е успешна!
ТОП ПОНУДА! ДВЕ НОЌЕВАЊА ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ И РЕСТОРАН ШУТИНОСКИ ВЕВЧАНИ ЗА САМО 1670ДЕН.

* ДВЕ НОЌЕВАЊА ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ И РЕСТОРАН ШУТИНОСКИ ВЕВЧАНИ * Дополнителен попуст од 30% на храната во ресторан Шутиноски * Апартмани и ресторан Шутиноски Вевчани располагаат со 4 студија опремени со купатило, ТВ, интернет, и еден апартман со посебна кујна дневна и тераса, вкупен капацитет на сместување 12 лица * Апартманите се наоѓаат до црквата Св. Никола 60м од центар 200м од Вевчански извори

1670 ден
2600 ден
36% Понудата е успешна!
890 ден
1450 ден
39% 181Понудата е успешна!
299 ден
810 ден
63% Понудата е успешна!
4590 ден
4890 ден
6% Понудата е успешна!
199 ден
399 ден
50% Понудата е успешна!
Еднодневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани. Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др. &nbsp;

1533 ден
1533 ден
- 6Понудата е успешна!
GIZEM LILA

Состав: 80% памук, 20% полиестер, Навлака за јорган: 200 cm x 220 cm, Чаршаф: 220 cm x 240 cm, Две јастучници: 50x70 cm

1490 ден
1490 ден
- Понудата е успешна!
2299 ден
2299 ден
- Понудата е успешна!
Портал

Додатни активни групни попусти во Скопје

Цена Попуст Продадено
ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН.

ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА* Основен дизајн прилагоден за сите екрани (Desktop, Tablet, Mobile)* Неограничен број на производи и категории* Шопинг кошничка* Плаќање со платежни картички (кредитни/дебитни)* Процесирање на платежни картички преку Casys/cPay* Административен панел за самостојно управување со веб продавницата.* Можност за дополнителни јазици и валути* Можност за интеграција со веќе постоечка веб страна или регистрација и хостинг на нова веб страна.* Бесплатна техничка поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

6200 ден
31000 ден
80% 11Понудата е успешна!
2500 ден
17000 ден
85% Понуда која е во тек...
100 ден
12500 ден
99% Понуда која е во тек...
300 ден
12000 ден
98% Понуда која е во тек...
39600 ден
49500 ден
20% Понуда која е во тек...
7249 ден
13955 ден
48% Понудата е успешна!
950 ден
7440 ден
87% Понуда која е во тек...
427 ден
6800 ден
94% Понуда која е во тек...
399 ден
6500 ден
94% Понуда која е во тек...
Основен курс по финансиско сметководство преку реална документација, работа на сметководствен програм + обука за изработка на завршни сметки и уверение

9000 ден. за основен курс по финансиско сметководство преку реална документација, работа на сметководствен програм + обука за изработка на завршни сметки и уверение. Искористете го попустот од 40% и посетете ја целата обука во „ПРОБИВ ИКС“

9000 ден
15000 ден
40% Понудата е успешна!
100 ден
6000 ден
98% Понуда која е во тек...
350 ден
6000 ден
94% Понуда која е во тек...
22180 ден
27720 ден
20% Понуда која е во тек...
22000 ден
27500 ден
20% Понуда која е во тек...
59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

WEB пакет кој вклучува:* Дизајн на веб страна (6000ден.)** Основно мени** Почетна страна** За нас** Нашите услуги/производи** Галерија** Контакт форма со локација** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи * Регистрација на .mk Domain или .com Domain (800ден.) * Вклучен веб Hosting една година (2200ден.) * Email адреси - неограничено* Бесплатна поддршка еден месецБесплатни консултации на телефон 070/391-586

3699 ден
9000 ден
59% 51Понудата е успешна!
9990 ден
14990 ден
33% Понуда која е во тек...
260 ден
5200 ден
95% Понуда која е во тек...
1500 ден
6100 ден
75% Понуда која е во тек...
17499 ден
21999 ден
20% Понуда која е во тек...
3900 ден
8100 ден
52% Понуда која е во тек...
500 ден
4500 ден
89% Понуда која е во тек...
25900 ден
29799 ден
13% Понуда која е во тек...
1250 ден
5000 ден
75% Понуда која е во тек...
5300 ден
9000 ден
41% Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% Понуда која е во тек...
3500 ден
7000 ден
50% Понуда која е во тек...
Термин - 15.04 - 30.09.2019 год. 

Со купон од 300 ден. и доплата од 4030 ден. (65 евра) добивате 44% попуст за две ноќевања за едно лице + незаборавна адреналинска рафтинг авантура на Тара + лудо џип САФАРИ и пешачење низ дождовната шума на националниот парк Сутјеска + комплетна рафтинг / hiking опрема, лиценциран водич и туристичка такса во период од 15.04 - 30.09.2019 год. во прекрасниот рафтинг камп „Highlander“

4330 ден
7750 ден
44% Понудата е успешна!
12798 ден
15998 ден
20% Понуда која е во тек...
Нутри Практик - Модел NET MultiNutrio + бесплатна достава / Шифра на производот: Forzzini - Нутри Практик

40% попуст или 2850 ден. за Нутри Практик - Модел NET MultiNutrio + бесплатна достава

2850 ден
5999 ден
52% Понудата е успешна!
Препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 x 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи

62% попуст или 1900 ден. за препознатливиот традиционален македонски симбол „Пеперутка“ преточен во рачно изработена слика во рамка (56 х 46 цм) од чист срмен конец и додатни украсни елементи. Поседувајте уникатна слика во Вашиот дом или канцеларија

1900 ден
5000 ден
62% 1Понудата е успешна!
20900 ден
23999 ден
13% Понуда која е во тек...
60 ден
3150 ден
98% Понуда која е во тек...
21990 ден
24999 ден
12% Понуда која е во тек...
16998 ден
19999 ден
15% Понуда која е во тек...
16300 ден
19300 ден
16% Понуда која е во тек...
2500 ден
5500 ден
55% Понуда која е во тек...
Белград и Нови Сад - Термин - 24.05 - 26.05.2019 год.

Белград и Нови Сад - 24.05 - 26.05.2019 год.! 37% попуст или 5000 ден. за 3 дена / 2 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз + посета на Икеа заедно со Т.А „Ноа Турс“

5000 ден
7998 ден
37% 2Понудата е успешна!
11992 ден
14990 ден
20% Понуда која е во тек...
250 ден
3200 ден
92% Понуда која е во тек...
19600 ден
22499 ден
13% Понуда која е во тек...
Термин - 15.04 - 30.09.2019 год.

Со купон од 300 ден. и доплата од 2170 ден. (35 евра) добивате 53% попуст за две ноќевања за едно лице + незаборавна адреналинска рафтинг авантура на Тара + комплетна рафтинг / hiking опрема, лиценциран водич и туристичка такса во период од 15.04 - 30.09.2019 год. во прекрасниот рафтинг камп „Highlander“

2470 ден
5270 ден
53% 2Понудата е успешна!
6200 ден
9000 ден
31% Понуда која е во тек...
1000 ден
3800 ден
74% Понуда која е во тек...
4706 ден
7429 ден
37% Понудата е успешна!
1299 ден
4000 ден
68% Понуда која е во тек...
Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + масажи во Хотел Бугарија, Велинград

Прекрасната природа, минералните извори и поволните за лекувањето на голем број болести климатски карактеристики го прават Велинград популарна дестинација меѓу&nbsp; бугарски и странски туристи. Крунисан како &quot;СПА престолнина на Балканот&quot; градот пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, бутик кујна и живописни&nbsp; места за одмор и рекреација. Овде има&nbsp; балнеосанаториуми за рехабилитација на различни заболувања, како и бројни хотели. &nbsp;

2654 ден
5309 ден
50% 24Понудата е успешна!
350 ден
3000 ден
88% Понуда која е во тек...
360 ден
3000 ден
88% Понуда која е во тек...
Хромиран сет на тегови од 20 килограми + куфер

36% попуст или само 4600 денари за хромиран сет на тегови од 20 килограми + куфер од „Тесла Лед“

4600 ден
7200 ден
36% Понудата е успешна!
Дводневен делничен пакет со појадок и вечера + внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица - Р. Бугарија

Куќата има капацитет од 36 места во соби за двајца, тројца, четворица и еден апартман. Објектот е новоизградена зграда со еколошки чисто парно греење, лоцирана во центарот на градот, веднаш до зградата на Општината. На располагање на гостите се - таверна со бугарска кујна, опширен заден двор, паркинг места. Во близина на хотелот се наоѓа и градскиот парк. На располагање на гостите е и центар&nbsp; за релаксација со парна бања, џакузи и масажи. Собите се со сопствен санитарен јазол, телевизор, интернет. &nbsp;

2591 ден
5182 ден
50% 5Понудата е успешна!
VIVAX Караоке пренослив звучник VOX BS-300 + 1 година гаранција + бесплатна достава

25% попуст или 7450 ден. за VIVAX Караоке пренослив звучник VOX BS-300 + 1 година гаранција + бесплатна достава

7450 ден
9990 ден
25% Понудата е успешна!
1000 ден
3500 ден
71% Понуда која е во тек...
Термини - 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

Со купон од 111 денари и доплата од 1116 ден. (18 евра) во прекрасниот хотел ,,Dana Palace***", Златни Песоци - Бугарија добивате 67% попуст за 1 ноќевање за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен и лежалки во период од 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

1228 ден
3720 ден
67% Понудата е успешна!
Jапонско исцртување на вашите веѓи

Со купон од 590 ден. и доплата од 3000 ден. добивате 1 третман - јапонско исцртување на вашите веѓи во Студио за убавина "Beauty Port"

3590 ден
6000 ден
40% Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Спа Хотел Персенк*****, Девин

За Вашиот одмор или бизнис настан петѕвездниот&nbsp; SPA Hotel PERSENK нуди пријатна атмосфера и стил, исклучително спокојство, удобност и можност да уживате&nbsp; во&nbsp; локалните јадења и ароматични вина. Комфор и Спокојство: SPA Hotel PERSENK располага со 70 двокреветни соби, 1 семеен апартман, 4 стандардни и 3 VIP апартмани. Сите се со прекрасна глетка кон градот, планинските падини или градината на хотелот. За љубителите на комфорот нудиме соби кои се елегантно декориран и нудат удобност, комфор и просторност. Опремени се со минибар, клима, LCD телевизор, интернет конекција и телефон. Задоволство и Комфор: За неверојатен одмор на планина! Меѓу пријателска атмосфера, професионална услуга и уникатниот&nbsp; ентериер откријте го богатството од незаборавни вкусови и вистински кулинарски задоволства. Нашиот мајстор-готвач ќе ви понуди широк избор на кулинарски задоволства од бугарската и европска кујна, како и избрани локални специјалитети, кои ќе Ви&nbsp; ги наситат сетилата со арома, визија и вкус. Рестораните &quot;Da&#39;Vinia&quot; и &quot;Enigma&quot;, комбинирајќи грациозност и стил, располагаат со богат асортиман на вина. Совршена комбинација на луксуз и квалитетна услуга во една пријатна атмосфера. Пријатната и комфорна&nbsp; атмосфера на лоби барот&nbsp; и кафуле &quot;Панорама&quot;, лоцирана на покривот на хотелот ќе ве предрасположи&nbsp; за чаша ароматично кафе, богат со витамини Фреш, или пак за&nbsp; аперитив пред вечера. Водата во СПА Хотел ПЕРСЕНК за СПА одмор: Водата што тече во водоводниот систем на СПА Хотел ПЕРСЕНК е изворска и е чиста за консумација. Изворот&nbsp; &quot;Балдаран&quot; се наоѓа во Баташкииот&nbsp; дел на Родопите, а водата оттаму поминува 13 километри&nbsp; за да достигне до градот&nbsp; Девин и до Вашата хотелска соба. Изворот е изграден е и ставен во акција во 1968 година. Протокот на вода е од 51 до 54 л. / Сек., А&nbsp; pH вредноста на водата е&nbsp;&nbsp; 7, 55 (норма 6, 5 - 9, 5). Водата не содржи заостанати&nbsp; хлор и нитрити, а количествата нитрати и хлориди се многу под минимално дозволените вредности. Микро-биолошките, физичко-хемиските и радиолошки својства на изворска вода ја прават погодна за пиење без дополнителна преработка. Во последно истражување на здраствената&nbsp; инспекција &ndash; град Смолјан од декември 2009 година водата е целосно погодна за употреба и помага за подмладување и одржување на организмот во одлична здравствена состојба. Уживајте во Вашиот одмор меѓу свежината на природата и Родопите со изворска вода во СПА Хотел ПЕРСЕНК! &nbsp;

2402 ден
4803 ден
50% 30Понудата е успешна!
Термин - 01.07 - 25.08.2019 год.

Со купон од 124 денари и доплата од 1240 ден. (20 евра) во прекрасниот хотел ,,Dana Palace***", Златни Песоци - Бугарија добивате 63% попуст за 1 ноќевање за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен и лежалки во период од 01.07 - 25.08.2019 год.

1364 ден
3720 ден
63% Понудата е успешна!
4650 ден
7000 ден
34% Понуда која е во тек...
200 ден
2500 ден
92% Понуда која е во тек...
Термини - 15.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

Со купон од 105 ден. и доплата од 1054 ден. (17 евра) во прекрасниот хотел „Dana Park**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 65% попуст за 1 ноќевањe за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен + лежалки + чадор во период од 15.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

1159 ден
3348 ден
65% Понудата е успешна!
130 ден
2300 ден
94% Понуда која е во тек...
Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио или апартман во комплекс Флора Резиденс Дејзи, Боровец

Ова Ви гарантира неповторлива атмосфера во зима и во лето, како и забава и рекреација за Вас и&nbsp; вашето семејство, вашите пријатели и партнери. Овде можете да уживате во спокојот и традиционалната гостопримливост на домаќините. Комплексот располага со 15 апартмани и 25 студиа. Луксузно и удобно опремените апартмани имаат комплетно опремена кујна, спална соба, дневен престој&nbsp; и тераса. &nbsp;

2149 ден
4298 ден
50% 2Понудата е успешна!
2390 ден
4500 ден
47% 2Понуда која е во тек...
2352 ден
4458 ден
47% Понудата е успешна!
100 ден
2200 ден
95% Понуда која е во тек...
100 ден
2200 ден
95% Понуда која е во тек...
150 ден
2200 ден
93% Понуда која е во тек...
ЕХО на абдомен + ЕКГ со интерпретација + мерење на притисок и преглед 

75% попуст или 680 ден. за ЕХО на абдомен + ЕКГ со интерпретација + мерење на притисок и преглед во ПЗУ „Интермед Арт“

680 ден
2700 ден
75% 1Понудата е успешна!
15998 ден
17999 ден
11% Понуда која е во тек...
1000 ден
3000 ден
67% Понуда која е во тек...
1500 ден
3500 ден
57% Понуда која е во тек...
14999 ден
16998 ден
12% Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% Понуда која е во тек...
13500 ден
15499 ден
13% Понуда која е во тек...
Термин - 01.07 - 25.08.2019 год.

Со купон од 124 ден. и доплата од 1240 ден. (20 евра) во прекрасниот хотел „Dana Park**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 59% попуст за 1 ноќевањe за едно лице во двокреветна соба на база All Inclusive + бесплатно користење на базен + лежалки + чадор во период од 01.07 - 25.08.2019 год.

1364 ден
3348 ден
59% Понудата е успешна!
150 ден
2100 ден
93% Понуда која е во тек...
12499 ден
14399 ден
13% Понуда која е во тек...
100 ден
2000 ден
95% Понуда која е во тек...
50% попуст на дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + влезница за градскиот музеј во Хотел Деспот Слав, Мелник

Изграден целосно во традициите на типичните стари Мелнички куќи - со камени основи и ѕидови, врати од дрво, прозорци од обоено стакло, мебел од ковано железо и стакло во &quot;Ретро&quot; стил, хотелот располага&nbsp; со предностите на современата цивилизација - телефон, дигитална телевизија, сопствен санитарен јазол и мини бар во секоја соба. Хотелот располага со 14 двокреветни соби со спална, 2 двокреветни соби со единечни кревети, 4 трокреветни соби, 2 триѕвездни&nbsp; апартмани со капацитет 3 луѓе и 2 апартмани категорија три ѕвезди со капацитет за сместување до 4 луѓе. Богатата античка култура и мноштвото историски знаменитости во градот Мелник го рангира меѓу најголемите богатства на Бугарија. Мелник е место со вековната винска традиција што го прави ова чудо место идеален избор, како за домашните туристи така и за гости љубители на добрата храна, виното и културата. Местоположба и знаменитости: Во месноста има бројни интересни места како манастирот на Ванѓа во месноста Рупите, Роженскиот Манастир, Мелничките&nbsp; пирамиди а самиот град Мелник е под заштита на УНЕСКО. Бројни пешачки патеки започнуваат од градот. Хотел и Ресторан &quot;Деспот Слав&quot; е лоциран на главната улица на стариот град, со одличен поглед кон Мелничките пирамиди, параклисот Света Зона, а во непосредна близина има&nbsp; остатоци од древна Црква. Климата во месноста е погодна за луѓето со проблеми со дишењето и има над 250 сончеви денови во годината. &nbsp;

1896 ден
3792 ден
50% Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет за двајца во студио или апартман во комплекс Флора, Боровец

Комплекс Флора се наоѓа во самиот центар на Боровец - одморалиште со долгогодишни традиции во Бугарија. Тоа е комплекс со исклучителен квалитет, се наоѓа на само 50 метри од жичарницата. Удобно опремените&nbsp; 15 апартмани и 25 студиа имаат дневна соба, спална (двоен кревет), тераса, опремена кујна, купатило, телефон, кабелска ТВ, интернет конекција. 15-те станови се удобно опремени и располагаат со дневна соба, спална соба (брачен кревет или две двојни легла), тераса, вградена кујна, кауч, гардероба, бања со када. Кујни е опремена&nbsp; со мијалник, фрижидер, две рингли, тенџериња, тави, чаши и прибор за јадење и кафе-машина. 26-те студија се удобно опремени и располагаат со спална (двоен кревет или 2 двокреветни кревети), тераса, вградена кујна, плакар, двосед, и бања со када. Кујната е опремена&nbsp; со мијалник, фрижидер, две рингли, тенџериња, тави, чаши, прибор за јадење и кафе-машина &nbsp;

1896 ден
3792 ден
50% Понудата е успешна!
120 ден
2000 ден
94% Понуда која е во тек...
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black

2900 ден. за Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black

2900 ден
4752 ден
39% Понудата е успешна!
150 ден
2000 ден
93% Понуда која е во тек...
800 ден
2600 ден
69% Понуда која е во тек...
200 ден
2000 ден
90% Понуда која е во тек...
200 ден
2000 ден
90% Понуда која е во тек...
2180 ден
3960 ден
45% 5Понуда која е во тек...
990 ден
2750 ден
64% Понуда која е во тек...
TRGOPRODUKT печка Thalia EKO

Само 5990 ден. за TRGOPRODUKT печка Thalia EKO

5990 ден
7750 ден
23% Понудата е успешна!
990 ден
2750 ден
64% Понуда која е во тек...
100 ден
1850 ден
95% Понуда која е во тек...
9249 ден
10999 ден
16% Понуда која е во тек...
100 ден
1800 ден
94% Понуда која е во тек...
100 ден
1800 ден
94% Понуда која е во тек...
200 ден
1800 ден
89% Понуда која е во тек...
1700 ден
3300 ден
48% Понуда која е во тек...
120 ден
1700 ден
93% Понуда која е во тек...
Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

На располагање на гостите на хотелот Мирамар се вкупно 82 двокреветни соби, 2 еднокреветни соби, 1 соба за лица со инвалидитет, 4 студиа и 9 апартмани, така што вкупниот капацитет на хотелот е 196 гости. Собите се со балкон, клима уред и имаат сателитска ТВ, телефон, мини бар, бања со тоалет. Апартманите се со посебна дневна зона, кујна, централна климатизација, сателитска ТВ, телефон и тераса. На територијата на хотелот ќе најдете: Базен - базен се наоѓа во задниот дел на комплексот и наоколу се распоредени лежалки и чадори. Детски Центар - детскиот центар е погоден за забава на деца од сите возрасти. Ресторан - Главниот ресторан на комплексот ќе ги фасцинира љубителите на добрата кујна со својата софистицирана атмосфера, балансирано мени и специјалната селекција на вина. Ресторанот располага со затворен дел и пространа тераса, од која се отвора прекрасен поглед кон базенот и планината. Бар базен - лоциран пред базенот, бар базенот потсетува на мала оаза. Додека уживате во сончевото време, мирната атмосфера и собирате тен, можете да се разлади со свежо подготвен Фреш или коктел. Лоби бар - лоби барот импресионира со стилска атмосфера во која можете да уживате во добро балансирана селекција виски, коњак, различни безалкохолни пијалоци и убаво кафе. &nbsp;

1580 ден
3160 ден
50% Понудата е успешна!
100 ден
1650 ден
94% Понуда која е во тек...
Електричен стимулатор за мускули + додатоци за раце и нозе

43% попуст или само 1990 денари за електричен стимулатор за мускули + додатоци за раце и нозе од „Тесла Лед“

1990 ден
3500 ден
43% 2Понудата е успешна!
1500 ден
3000 ден
50% Понуда која е во тек...
100 ден
1600 ден
94% Понуда која е во тек...
2500 ден
4000 ден
38% Понуда која е во тек...
500 ден
2000 ден
75% Понуда која е во тек...
Комплетен сет за вежбање од 11 парчиња

41% попуст или само 2200 денари за комплетен сет за вежбање од 11 парчиња од „Тесла Лед“

2200 ден
3700 ден
41% Понудата е успешна!
100 ден
1600 ден
94% Понуда која е во тек...
1360 ден
2820 ден
52% 60Понуда која е во тек...
Комплетен сет на тегови

38% попуст или само 2400 денари за комплетен сет на тегови од „Тесла Лед“

2400 ден
3850 ден
38% Понудата е успешна!
50 ден
1500 ден
97% Понуда која е во тек...
100 ден
1500 ден
93% Понуда која е во тек...
 KONCAR комбиниран фрижидер HL1A 54 262.BF 

9890 ден. за KONCAR комбиниран фрижидер HL1A 54 262.BF 

9890 ден
11240 ден
12% Понудата е успешна!
Термини - 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

Со купон од 105 денари и доплата од 1054 ден. (17 евра) во Хотел „Царевец**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 54% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive во период од 01.06 - 30.06 и 26.08 - 15.09.2019 год.

1159 ден
2500 ден
54% Понудата е успешна!
399 ден
1700 ден
77% Понуда која е во тек...
2590 ден
3890 ден
33% 5Понуда која е во тек...
1200 ден
2500 ден
52% Понуда која е во тек...
13699 ден
14999 ден
9% Понуда која е во тек...
Тромесечен курс по деловен англиски

81% попуст или само 300 ден. за тромесечен курс по деловен англиски во центарот за јазично образование "Bronco"

300 ден
1600 ден
81% Понудата е успешна!
500 ден
1800 ден
72% Понуда која е во тек...
1720 ден
2990 ден
42% 19Понуда која е во тек...
Еднодневен пакет со појадок и вечера + руска бања во Парк Хотел Дрјаново

Хотелот располага со 64 двокреветни соби и 8 апартмани. Собите и апартманите се опремени со бања, клима уред, кабловска телевизија, телефон. Предлагаме рум сервис, перење и пеглање, рент-а-кар, туристички информации, фотокопири и факс услуги. Хотелот располага со паркинг во непосредна близина. Ресторан:&nbsp; ресторанот на хотелот располага со 120 места, овде можете да уживате во богата разновидност од национални и светски специјалитети и одбрани пијалаци. Конференциски сали: &bdquo;Парк Хотел Дрјаново &quot;нуди перфектни услови за бизнис настани. Располага со конференциска сала со 100 места и сала за состаноци со 50 места, технички опремени за прес-конференции, корпоративни настани и презентации. Спа центар - масажи - класичнa, делумнa, рефлекторна, масажа на грб со мед, релаксирачка масажа - целосна. Терапии - пилинг на цело тело, пилинг со вино на целото тело, винска маска, винска терапија, чоколадна терапија. Гостите на хотелот можат да уживаат во благопријатното влијание на автентичната руска бања.

1264 ден
2528 ден
50% Понудата е успешна!
12749 ден
13998 ден
9% Понуда која е во тек...
Еднодневен делничен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Митјовата куќа, Стрелча - Бугарија

Куќата располага со надворешен отворен детски и голем БАЗЕН со топла минерална вода, САУНА, СОБА за МАСАЖА, билјард и електронско пикадо за вас и вашите деца, летна бавча, бесплатен интернет. Во зима куќата се загрева со камин, кој создава дополнителен комфор во таверната. Работиме во текот на целата година. Прифаќаме домашни миленичиња, за поголеми кучиња се плаќа надомест. Град Стрелча се наоѓа во планински регион. Тој лежи во подножјето на Средна Гора. На север од него се наоѓа врв Бунаја (1572 м надм.вис.). Во Стрелча тече реката Стрелчанска Луда Јана (Медедере). Таа се влева во Панаѓурска Луда Јана малку после селото Попинци и така двете ја формираат реката Луда Јана. Соседните населени места се: Град Панаѓуриште (12 км на запад), град Копривштица (22 км на север), село Крстевич (11 км на исток) и село Дјулево (8 километри на југ). &nbsp;

1232 ден
2465 ден
50% Понудата е успешна!
120 ден
1350 ден
91% Понуда која е во тек...
1200 ден
2400 ден
50% Понуда која е во тек...
1200 ден
2400 ден
50% Понуда која е во тек...
4800 ден
6000 ден
20% Понуда која е во тек...
400 ден
1600 ден
75% Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% Понуда која е во тек...
300 ден
1500 ден
80% Понуда која е во тек...
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.

Со купон од 181 ден. и доплата од 1631 ден. (26,3 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive Light во лукс студио или едноспален апартман + СПА услуги во период од 09.04 - 13.06.2019 год. во хотел „3 Mountains“ 3* Разлог, Банско

1812 ден
3000 ден
40% Понудата е успешна!
2678 ден
3844 ден
30% Понудата е успешна!
50 ден
1200 ден
96% Понуда која е во тек...
50 ден
1200 ден
96% Понуда која е во тек...
50% попуст на пакети со појадок, ручек и вечера за целата летна сезона во Хотел Хаваи, Лозенец

Хотел Хаваи располага со двокреветни соби и соби со 2 + 1 кревети - опремени со бања, телефон, кабелска телевизија, клима, минибар, тераса и безжичен интернет. Хотел &quot;Хаваи&quot; Лозенецрасполага со апартман и студиа. Апартманот е со панорамска тераса кон целиата туристичка населба, кон плажите, морскиот брег и планината Странџа. Апартманот и студиата се опремени со бања, телефон, кабелска телевизија, клима, минибар и безжичен интернет. Грижејќи се за вашиот добар апетит Ви предлагаме ресторан со бугарска и медитеранска кујна и безжичен интернет за да останете во врска со светот! Туристичката населба Лозенец е лоцирана точно во средината меѓу градовите Китен и Царево, на 60 километри јужно од Бургас.

1138 ден
2275 ден
50% 30Понудата е успешна!
Термин - 01.07 - 25.08.2019 год.

Со купон од 124 денари и доплата од 1240 ден. (20 евра) во Хотел „Царевец**“, Златни Песоци, Бугарија добивате 52% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive во период од 01.07 - 25.08.2019 год.

1364 ден
2500 ден
45% Понудата е успешна!
880 ден
2000 ден
56% Понуда која е во тек...
399 ден
1500 ден
73% Понуда која е во тек...
100 ден
1200 ден
92% Понуда која е во тек...
Тромесечен интензивен конверзациски курс по англиски или германски јазик 

85% попуст или само 200 ден. за тромесечен интензивен конверзациски курс по англиски или германски јазик во центарот за јазично образование"Bronco"

200 ден
1300 ден
85% Понудата е успешна!
4400 ден
5500 ден
20% Понуда која е во тек...
4400 ден
5500 ден
20% Понуда која е во тек...
100 ден
1200 ден
92% Понуда која е во тек...
4320 ден
5400 ден
20% Понуда која е во тек...
130 ден
1200 ден
89% Понуда која е во тек...
6799 ден
7850 ден
13% Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% Понуда која е во тек...
750 ден
1800 ден
58% Понуда која е во тек...
Индивидуална советодавна психотераписка сеанса со времетраење од 90 минути

Решение за Вашите проблеми! 67% попуст или само 490 ден. за индивидуална советодавна психотераписка сеанса со времетраење од 90 минути во „Интернационалниот Гешталт институт на Македонија“

490 ден
1500 ден
67% 15Понудата е успешна!
999 ден
2000 ден
50% Понуда која е во тек...
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил

 Прославете го роденденот на Вашето дете во диско стил!! 40% попуст или само 1500 ден. за двочасовна супер роденденска забава, покани за дечињата, диско топка, DJ и караоке натпревар само во „Тениска Академија Аеродром“

1500 ден
2500 ден
40% 1Понудата е успешна!
5499 ден
6499 ден
15% Понуда која е во тек...
4999 ден
5999 ден
17% Понуда која е во тек...
6999 ден
7999 ден
13% Понуда која е во тек...
3500 ден
4500 ден
22% Понуда која е во тек...
2000 ден
3000 ден
33% Понуда која е во тек...
5990 ден
6990 ден
14% Понуда која е во тек...
1250 ден
2250 ден
44% Понуда која е во тек...
2290 ден
3290 ден
30% Понуда која е во тек...
500 ден
1500 ден
67% Понуда која е во тек...
3200 ден
4199 ден
24% Понуда која е во тек...
ТК072 КАФE

МАТЕРИЈАЛ: ЕКО КОЖА, ПРОИЗВОДСТВО: МК

999 ден
1990 ден
50% Понудата е успешна!
ТH072 ЦРНИ

МАТЕРИЈАЛ: ЕКО КОЖА, ПРОИЗВОДСТВО: МК

999 ден
1990 ден
50% Понуда која е во тек...
ТК075 КАФЕ НУБ

МАТЕРИЈАЛ: ЕКО КОЖА, ПРОИЗВОДСТВО: МК

999 ден
1990 ден
50% Понуда која е во тек...
ТК075 БЕЖ

МАТЕРИЈАЛ: ЕКО КОЖА, ПРОИЗВОДСТВО: МК

999 ден
1990 ден
50% Понуда која е во тек...
ТК075 СИВИ

МАТЕРИЈАЛ: ЕКО КОЖА, ПРОИЗВОДСТВО: МК

999 ден
1990 ден
50% Понуда која е во тек...
999 ден
1990 ден
50% Понуда која е во тек...
2699 ден
3650 ден
26% Понуда која е во тек...
Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Панорама, Калофер

Семеен Хотел Панорама се наоѓа на главниот пат Софија - Бургас (Е871) над градот Калофер и истовремено на 15 минути пешачење од центарот на градот, се состои од ресторан со панорамски тераса и хотелски дел, чиј што капацитет е 15 места. &nbsp;

948 ден
1896 ден
50% Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + базен во Хотел Даниела, Китен

Сите се со самoстоен санитарен јазол, тераса, кабловска TV и фрижидер, клима уред, ( се плаќа дополнително), нова опрема и мебел. Има широк двор и градина со катче за рекреација, голем и детски базен со лежалки и чадори, бар кон базенот, скара, детско катче со играчки и паркинг. Се наоѓа веднаш до автобуската станица, на околу 350 м. од плажите на Црното море и на околу 150 м. од центарот на градот Китен. Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

948 ден
1896 ден
50% Понудата е успешна!
80 ден
1000 ден
92% Понуда која е во тек...
Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Валентино 2, Добриниште

Хотелот располага со 12 студиа, 7 двокреветни соби, ресторан, летна бавча и спортски терен. На 300 метри од хотелот се наоѓа отворен минерален базен, кој прави попусти&nbsp; за групни посети. Минералната&nbsp; плажа Алфа е идеално место меѓу природата, каде ќе се ослободите од стресот и ќе се исполните со сила и енергија. Хотел Валентино 2 располага со ресторан / 45 места /, во кој можете да пробате од вкусните јадења на мајстор готвачот и да уживате со чаша црвено вино. Претворете го сонот во реалност. Вашата&nbsp; релаксација ќе најдете единствено и само кај нас. Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите. Добриниште е комбинација од&nbsp; најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам.

916 ден
1833 ден
50% 4Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

Хотел Жери располага со 14 двокреветни соби и две студиа, како секоја соба може да биде користена како единечна или двојна, а некои како трокреветни. Hа располагање во нашите пријатни и комфорни соби се следниве удобства: дигитална телевизија мини бар телефон Интернет конекција | Wi-Fi купатило фен некои од собите се со клима уред Секоја соба (* без првиот кат) е со тераса, големината на собата е 23 кв.м. Некои од собите се со када и дополнително легло. Двете студија на хотел Жери се состојат од една голема соба со димензии 35 кв.м.- спална соба, софи кои&nbsp; дават можност за дополнителен број места, студиата имаат кади. Има огромна панорамски тераса со фасцинантен поглед. Располагаме со класичен ресторан, со можност за организирање на корпоративни промоции, коктели и свадби. Во нашиот Лоби Бар можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци. &nbsp;

901 ден
1801 ден
50% 58Понудата е успешна!
3390 ден
4290 ден
21% Понуда која е во тек...
600 ден
1500 ден
60% Понуда која е во тек...
179 ден
1070 ден
83% Понуда која е во тек...
Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

На располагање на гостите се голем надворешен базен, лежалки за релаксација и сончање, надворешен бар со богат асортиман од одлични коктели, ресторан со отворен надворешен дел, којшто предлага традиционални бугaрски јадења и вкусни специјалитети. Блискиот парк и свежиот морски ветрец ги освежува гостите на комплексот во жешките летни денови. Во парк зоната има специјално катче за оние кои сакаат да направат пикник и скара. За љубителите на водените спортови, пловењето и риболов&nbsp; има прекрасна можност - морето во реонот е мирно и чисто. Во непосредна близина се наоѓаат најубавите плажи во Поморие. Апарт хотелот &quot;Блу Беј Палас&quot; е омилено место за одмор на семејства со деца поради лесниот пристап до плажите, мирното Море со плитко дно, детско катче, детски базен, можноста да се подготвуваат омилените јадења на децата во кујните на студиата и апартманите или да имаат се храните&nbsp; во добрата кујна во ресторанот на хотелот. На 10 минути пешачење од комплексот се наоѓа &quot;Новиот град&quot;, со продавници, кафулиња, ресторани и друга најразновидна забава, како и автобуската станица за &quot;Стариот град&quot; и другите блиски одморалишта, како и до блискиот град Бургас. Комплексот нуди: &bull; Рецепција &bull; Ресторан и кафе &bull; Паркинг и подземна гаража &bull; Детско катче &bull; Отворен базен со детска секција и зона за лежалки &bull; Парк зона за одмор &bull; Скара &bull; Лифт во секој влез &bull; 24-часовно обезбедување &bull; Кабловска телевизија &bull; Бесплатен Wi-Fi интернет пристап &bull; Трансфери Не пропуштајте да ги посетите и: &bull; познатото Поморијско Езеро; &bull; Единствениот од ваков вид во Бугарија и на Балканскиот Полуостров специјализиран Музеј на солта; &bull; Единствената тракиска куполна гробница; &bull; Архитектонскиот резерват &quot;Стари поморијски куќи&quot;; &bull; Споменикот на Пејо Јаворов; &bull; Средновековната црква - &quot;Преображение Господово&quot;; &bull; Храмот &quot;Рождество на Пресвета Богородица&quot;; &bull; Манастирот &quot;Свети Ѓорѓи&quot;; &bull; Историскиот музеј; &bull; и да ги пробате неверојатните вина на поморијските винарии.

885 ден
1770 ден
50% 823Понудата е успешна!
620 ден
1500 ден
59% Понуда која е во тек...
4500 ден
5370 ден
16% Понуда која е во тек...
8299 ден
9160 ден
9% Понуда која е во тек...
Ортодонтски специјалистички преглед

85% попуст или само 150 денари за ортодонтски специјалистички преглед во ПЗУ "Ортодонција"

150 ден
1000 ден
85% 2Понудата е успешна!
9650 ден
10500 ден
8% Понуда која е во тек...
50 ден
900 ден
94% Понуда која е во тек...
675 ден
1500 ден
55% Понуда која е во тек...
ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ „LARUM“ - ПЕШТАНИ ЗА САМО 1199ДЕН.

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ „LARUM“ - ПЕШТАНИ * Секој апартман е опремен со своја спална, кујна, дневна и балкон со поглед на езеро. * На располагање се 3 апартмани.

1199 ден
2000 ден
40% Понудата е успешна!
790 ден
1590 ден
50% 54Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% Понуда која е во тек...
800 ден
1600 ден
50% Понуда која е во тек...
1000 ден
1800 ден
44% Понуда која е во тек...
200 ден
1000 ден
80% Понуда која е во тек...
800 ден
1600 ден
50% Понуда која е во тек...
400 ден
1200 ден
67% Понуда која е во тек...
399 ден
1190 ден
66% Понуда која е во тек...
50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

Просториите са мебелирани со нов мебел, клима уред, телевизор со сателитска телевизија, фрижидер, санитарен јазол и балкон. Има можност за две дополнителни легла. Хотелот располага и со апартмани кои се состојат од 2 или 3 простории - 2 спални и дневна о дополнително легло. ВИП Понудата е предоставена од Хотел Роза - гр.Черноморец

790 ден
1580 ден
50% 819Понудата е успешна!
50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

На располагање на гостите на хотелот е летната тераса со поглед кон морската шир. Ресторанот нуди морски деликатеси и специјалитети од бугарската и интернационална кујна, приготвени од мајстор готвач. Созопол се наоѓа во јужниот дел на Бургаскиот залив, на 36 километри од административниот и стопански центар на Југоисточна Бугарија - гр.Бургас, на 40 километри од Аеродромот Бургас и 36 км. од железничката станица Бургас. Созопол е најстариот град на Бугарското крајбрежје на Црното Море - основан е во 610 год. п.н.е.. Славната 26-вековна историја е добро зачувана во атмосферата на градот. Основачите&nbsp; - Грци од Милет - го нарекуваат Аполонија во чест на хеленскиот бог на уметноста и занаетите. Многу брзо античка Аполонија станува не само во значаен трговски центар, но и во место каде што се пресретнуваат еленистичката и тракиската култура. Низ вековите, градот е познат како Аполонија Понтика, што значи Аполонија на Црното Море, а исто така и Аполонија Магна - Голема Аполонија. Древни извори наведуваат дека Аполонија го прифаќа христијанството во 4 век и слично на голем број други градови, наречени на бог Аполон, се преименува во Созопол - &quot;Град на спасението&quot;. Од средниот век Созопол се етаблира како голем рибарски центар, а денес го развива и зацврстува туристичкиот потенцијал.

790 ден
1580 ден
50% Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско

Во непосредна близина на хотелот се храмот Света Тројца (една од најстарите цркви во регионот), историскиот споменик Отец Паисиј, куќата - музеј Неофит Рилски и други културно-историски знаменитости. Капацитетот на хотелот е 10 двокреветни соби и 2 апартмани. Сите простории располагаат со бања, сателитска ТВ и парно греење. Безжичен пристап до интернет, ќе ви достави можност за постојан пристап до мрежата, дури и кога сте на одмор. Повеќето соби нудат сончеви балкони со прекрасен поглед кон Пирин планина. Нашата Сауна и парна бања ќе се претворат во незаменлив дел за релаксација по напорниот скијачки ден. Хотел Бојанова Куќа располага со пицерија на своите гости, каде што секој може да проба од вкусните пици на фурна и низа други специјалитети. Тазе испечени пици во друштво на најдоброто вино, ќе донесе безброј незаборавни моменти за вашето семејство и пријатели. Овде покрај каминот, можете да ја почувствувате автентичната атмосфера на една вистинска Банска вечер во Пицерија Бојанови. &nbsp;

790 ден
1580 ден
50% Понудата е успешна!
60 ден
850 ден
93% Понуда која е во тек...
Интензивно хемиско чистење на штоф на предни и задни седишта на Вашиот автомобил

37% попуст или само 1320 ден. за интензивно хемиско чистење на штоф на предни и задни седишта на Вашиот автомобил во „ДС Ауто“

1320 ден
2100 ден
37% 3Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно&nbsp; да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор. Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

758 ден
1517 ден
50% 10Понудата е успешна!
Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Кипарис, Китен

Градот Китен се наоѓа во југоисточна Бугарија на брегот на Црното Море во јужниот дел на Приморскиот залив, на 55 км. јужно од градот Бургас, 20 километри од Созопол, на 5 километри јужно од градот Приморско. &quot;Китен - Море од емоции&quot; - тоа е мотото кое најмногу ја изразува суштината на туристичкото гратче. Овде ќе се потопите во атмосферата на нашиот комфорен хотел во центарот на Китен, како и на многуте дискотеки ( &quot;Зангадор&quot;, &quot;Кариби&quot; &quot;Најклуб&quot; и др.) и локали, десетици ресторани со добра кујна, кои привлекуваат и стотици илјади луѓе во текот на летната сезона.

758 ден
1517 ден
50% Понудата е успешна!
8599 ден
9350 ден
8% Понуда која е во тек...
599 ден
1350 ден
56% Понуда која е во тек...
12249 ден
12999 ден
6% Понуда која е во тек...
Индустриска фритеза од 3л- модел MF-3 / Шифра на производот: 366

13% попуст или 5240 ден. за индустриска фритеза од 3л - модел MF-3

5240 ден
5990 ден
13% Понудата е успешна!
50 ден
800 ден
94% Понуда која е во тек...
2241 ден
2988 ден
25% Понуда која е во тек...
Скара - модел MP-30E со димензии 30х45 цм / Шифра на производот: 370

14% попуст или 4745 ден. за скара - модел MP-30E со димензии 30х45 цм

4745 ден
5490 ден
14% Понудата е успешна!
Апарат за чај со капацитет до 50 шољи чај - модел CM-50 / Шифра на производот: 6401

14% попуст или 4745 ден. за апарат за чај со капацитет до 50 шољи чај - модел CM-50

4745 ден
5490 ден
14% Понудата е успешна!
Индустриски тостер - модел ELK-12 / Шифра на производот: 363

10% попуст или 6445 ден. за индустриски тостер - модел ELK-12

6445 ден
7190 ден
10% Понудата е успешна!
60 ден
800 ден
93% Понуда која е во тек...
4163 ден
4898 ден
15% Понудата е успешна!
RTG на бели дробови и срце

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

580 ден
1310 ден
56% Понуда која е во тек...
79 ден
800 ден
90% Понуда која е во тек...
80 ден
800 ден
90% Понуда која е во тек...
490 ден
1200 ден
59% 21Понудата е успешна!
Ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen

79% попуст или 190 ден. за ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen од „Тесла Лед“

190 ден
900 ден
79% 9Понудата е успешна!
795 ден
1500 ден
47% Понуда која е во тек...
499 ден
1200 ден
58% Понуда која е во тек...
Пакет од три книги: Лексикон на личните имиња, Фактура и Козметика на непријателот

За љубителите на пишаниот збор! 70% попуст или само 300 ден. за пакет од три книги: Лексикон на личните имиња, Фактура и Козметика на непријателот од Книжарница „Клуб Матица“

300 ден
1000 ден
70% 5Понудата е успешна!
300 ден
1000 ден
70% Понуда која е во тек...
Пакет од три книги: Љубовникот на Ленин, Безимениот и Живот на тркала + ГРАТИС боенка за деца

За љубителите на пишаниот збор! 70% попуст или само 300 ден. за пакет од три книги: Љубовникот на Ленин, Безимениот и Живот на тркала + ГРАТИС боенка за деца од Книжарница „Клуб Матица“

300 ден
1000 ден
70% Понудата е успешна!
7299 ден
7999 ден
9% Понуда која е во тек...
300 ден
1000 ден
70% Понуда која е во тек...
2290 ден
2990 ден
23% Понуда која е во тек...
300 ден
1000 ден
70% Понуда која е во тек...
600 ден
1300 ден
54% Понуда која е во тек...
OOZOO C7327

Софистициран холандски дизајн, ултра слим каса, нерѓосувачки челик, висококвалитекно кожно ремче. Дијаметар: Женски 36-40мм, Машки 44мм, 1 година гаранција.

3900 ден
4600 ден
15% Понудата е успешна!
3900 ден
4600 ден
15% Понуда која е во тек...
2999 ден
3690 ден
19% Понуда која е во тек...
45% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 1500ден. за само 819ден.

* ПО ЕКСТРА ЦЕНА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА во вилата „Стар Град“ која располага со 5 двокреветни апартмани на идеална локација со фантастичен поглед на езерото и градот* Апартманите се опремени со кабелска-тв , засебно купатило, тераса, греење, free wi-fi.* Апартманите се над Охридската чаршија

819 ден
1500 ден
45% 21Понудата е успешна!
Комплетен очен преглед

68% попуст или само 320 ден. на комплетен очен преглед  во реномираната поликлиника за очни болести „Офталмос“

320 ден
1000 ден
68% Понудата е успешна!
630 ден
1300 ден
52% Понуда која е во тек...
690 ден
1350 ден
49% 26Понуда која е во тек...
Чистење на клима и дополнителни 35% попуст за чистење на фреон

Ултрапромотивна цена за чистење на Вашата клима! 46% попуст или само 750 ден. за чистење на клима и дополнителни 35% попуст за чистење на фреон во „Хаус Мајстор“

750 ден
1400 ден
46% 1Понудата е успешна!
869 ден
1500 ден
42% Понуда која е во тек...
269 ден
890 ден
70% Понуда која е во тек...
Сет за маникир и педикир - Модел Laica PC3004 / Шифра на производот: Laica PC3004

31% попуст или 1379 ден. за сет за маникир и педикир - Модел Laica PC3004 + бесплатна достава

1379 ден
1999 ден
31% Понудата е успешна!
390 ден
1000 ден
61% Понуда која е во тек...
3990 ден
4600 ден
13% Понуда која е во тек...
3390 ден
3999 ден
15% Понуда која е во тек...
Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Пенелопе***, Приморско

Хотел Пенелопе располага со панорамски двокреветни соби и апартмани - сите со бања, балкон, ТВ, високоскростна безжична (wireless) интернет конекција, фрижидер и клима уред. По потреба кон секоја една соба може да биде додаден дополнителен (детски) кревет. Од панорамските соби се открива прекрасен поглед на заливот, песочните дини и плажите на Црното море. Градот Приморско е се наоѓа на мал полуостров помеѓу прекрасниот залив Стамополу и ѓаволскиот залив. Се наоѓа на 50 км. јужно од Бургас. Крајбрежен панорамски пат го поврзува градот со сите црноморски населби - Китен, Дјуни, Созопол, Бургас, Несебар, Варна и др. Релјефот на Приморско е уникатен со различноста и убавината. Двете пространи плажи со чисти и фин песок се опколени со песочни дини. Плажите се со вкупна површина 1045 илјади метри квадратни. Климата на регионот е континентално - медитеранска, а тоа значи едно сончево и топло лето со свежи дневни ветрови и релативно високи ноќни температури. Просечната јули температура е 23-24 &deg; С.Максималните температури ретко надминуваат 32-33 &deg; C. Сферата на туризмот е најразвиена во структурата на општинската економија. Овде се предлагаат услови за различни видови туризам-не само основно рекреативен, а исто така и културен, екотуризам, селски, риболовен, ловен, спортски и др.Поради атрактивноста на туристичката населба има засилен инвестициски процес и развој на градежната индустрија. Природата донираше одморалиштата со разновидни и уникатни природни ресурси. Од витално значење за развојот на туризмот се плажите со вкупна површина 1045 илјади метри квадратни, а вклучувајќи ги и заштитените песочни дини и плажи општо се 523 илјади метри квадратни.

600 ден
1201 ден
50% 30Понудата е успешна!
899 ден
1500 ден
40% Понуда која е во тек...
199 ден
800 ден
75% Понуда која е во тек...
1400 ден
2000 ден
30% Понуда која е во тек...
Термин - 24.05 - 26.05.2019 год.

Викенд во прекрасното Банско во хотел Orphey 4* - 24.05 - 26.05.2019 год.! 25% попуст или само 4650 ден. за две ноќевања за едно лице на база All Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА центар заедно со Т.А „Бисер Пром“

4650 ден
5250 ден
11% Понудата е успешна!
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL

4390 ден. за SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL

4390 ден
4990 ден
12% Понудата е успешна!
400 ден
1000 ден
60% Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% Понуда која е во тек...
400 ден
1000 ден
60% Понуда која е во тек...
890 ден
1490 ден
40% Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% Понуда која е во тек...
600 ден
1200 ден
50% Понуда која е во тек...
3090 ден
3690 ден
16% Понуда која е во тек...
Мини тример - Модел Grundig MT-3910 + бесплатна достава / Шифра на производот: 25

24% или 1899 ден. за мини тример - Модел Grundig MT-3910 + бесплатна достава

1899 ден
2498 ден
24% Понудата е успешна!
3299 ден
3890 ден
15% Понуда која е во тек...
3400 ден
3990 ден
15% Понуда која е во тек...
3400 ден
3990 ден
15% Понуда која е во тек...
399 ден
980 ден
59% Понуда која е во тек...
3999 ден
4570 ден
12% Понуда која е во тек...
890 ден
1450 ден
39% 181Понуда која е во тек...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај

Здрави заби и бисерна насмевка! 66% попуст или 290 ден. за чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај во ПЗУ "ДЕНТАЛЕА ЛИВ"

290 ден
850 ден
66% 4Понудата е успешна!
990 ден
1550 ден
36% Понуда која е во тек...
830 ден
1390 ден
40% Понуда која е во тек...
440 ден
1000 ден
56% Понуда која е во тек...
249 ден
800 ден
69% Понуда која е во тек...
Мини спортска торбичка (појас)

73% попуст или само 199 денари за мини спортска торбичка (појас) од „Тесла Лед“

199 ден
750 ден
73% Понудата е успешна!
650 ден
1200 ден
46% Понуда која е во тек...
650 ден
1200 ден
46% Понуда која е во тек...
350 ден
900 ден
61% Понуда која е во тек...
1616 ден
2155 ден
25% Понуда која е во тек...
2070 ден
2590 ден
20% Понуда која е во тек...
Уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper / Шифра AS30174

53% попуст или 450 ден. за уред за професионална нега на нокти (додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите) - Salon Shaper

450 ден
960 ден
53% 1Понудата е успешна!
450 ден
960 ден
53% Понуда која е во тек...
4290 ден
4799 ден
11% Понуда која е во тек...
Овлажнувач на воздух Gorenje - модел H17BY + бесплатна достава

2790 ден. за овлажнувач на воздух Gorenje - модел H17BY + бесплатна достава

2790 ден
3299 ден
15% Понудата е успешна!
4699 ден
5200 ден
10% Понуда која е во тек...
300 ден
800 ден
63% Понуда која е во тек...
3499 ден
3999 ден
13% Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% Понуда која е во тек...
KAPPA правосмукалка KP502

Само 3590 ден. за KAPPA правосмукалка KP502

3590 ден
4090 ден
12% Понудата е успешна!
950 ден
1450 ден
34% Понуда која е во тек...
1099 ден
1599 ден
31% Понуда која е во тек...
1490 ден
1990 ден
25% Понуда која е во тек...
Индустриски тостер - модел DT-30 DOKUMIX / Шифра на производот: 1550

10% попуст или 4490 ден. за индустриски тостер - модел DT-30 DOKUMIX

4490 ден
4990 ден
10% Понудата е успешна!
2890 ден
3390 ден
15% Понуда која е во тек...
500 ден
1000 ден
50% Понуда која е во тек...
Федер за вежбање на раце, грб и градни мускули 

50% попуст или само 475 денари на федер за вежбање на раце, грб и градни мускули од „Тесла Лед“

475 ден
950 ден
50% Понудата е успешна!
430 ден
890 ден
52% Понуда која е во тек...
 Промотивна понуда за СИТЕ полуматурантки, матурантки и апсолвентки - професионална шминка + трепки

 Промотивна понуда за СИТЕ полуматурантки, матурантки и апсолвентки! 35% попуст или 850 ден. за професионална шминка + трепки од MakeUp „Todorovska“. Дозволете да ја истакнеме вашата убавина!

850 ден
1300 ден
35% 3Понудата е успешна!
349 ден
799 ден
56% Понуда која е во тек...
650 ден
1100 ден
41% Понуда која е во тек...
650 ден
1100 ден
41% Понуда која е во тек...
650 ден
1100 ден
41% Понуда која е во тек...
1050 ден
1500 ден
30% Понуда која е во тек...
6870 ден
7299 ден
6% Понуда која е во тек...
425 ден
850 ден
50% Понуда која е во тек...
390 ден
800 ден
51% 56Понудата е успешна!
Печатена маица со текст, боја и големина по Ваш избор

51% попуст или само 390 ден. за печатена маица со текст, боја и големина по Ваш избор од „Anfil Group"

390 ден
800 ден
51% 24Понудата е успешна!
290 ден
700 ден
59% Понуда која е во тек...
30% попуст на масажа на цело тело 50 минути

ПЗУ Поликлиника Мед-Х Дијагностика

950 ден
1360 ден
30% Понуда која е во тек...
40 ден
450 ден
91% Понуда која е во тек...
2590 ден
2999 ден
14% Понуда која е во тек...
вчитај уште попусти
Статистика
Вкупно групни понуди: 843
Просечен групни попуст: 25%
Вкупна дневна групна заштеда: 573604 ден
ТОП 10 на Facebook
1. Kupinapopust.mk 115834
2. Moemesto.mk 65551
3. Wow.mk 46934
4. Webklinika.mk 35921
5. Lapaj.mk 29529
6. Kelepur.mk 24105
7. Mkupon.com.mk 22913
8. VipPonuda.com 20079
9. Ekolektiva.mk 3663
10. Goshopping.mk 2069
Постани фан SitePopusti.mk
Прегледај ги активните групни понуди во Скопје и на мапата и провери кои групни понуди ти се во близина!
Партнери на Сите попусти портал – Обединување на сите веб страни за групни попусти во Македонија на едно место
Сите попусти на Facebook Сите попусти на Twitter Сите попусти на Google+