50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Просториите са мебелирани со нов мебел, клима уред, телевизор со сателитска телевизија, фрижидер, санитарен јазол и балкон. Има можност за две дополнителни легла. Хотелот располага и со апартмани кои се состојат од 2 или 3 простории - 2 спални и дневна о дополнително легло. ВИП Понудата е предоставена од Хотел Роза - гр.Черноморец

« Сите попусти (312)

Понудата е успешна!