50% попуст на еднодневни пакети со појадок во Куќа за гости Георгиев, Равда

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Равда се наоѓа до Несебар и Сончев брег, на 28 км од Бургас, и на 7 км од Сончев брег. Овде ќе најдете многу ресторани, таверни, пицерии, дискотеки, мали дуќанчиња и шарени тезги. Постојан автобуски превоз обезбедува врска на Равда со Сончев Брег, Поморие, Несебар, Бургас. Специјализиран транспорт има до аквапаркот во Несебар. Равда е соодветно место за Вашиот семеен одмор.

« Сите попусти (332)

Понудата е успешна!