Дводневен пакет со појадок или со појадок и вечера во семеен хотел Јужни ноќи, Свети Влас

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот предлага 18 двокреветни соби (2 + 1) и 5 студија (2 + 2), сите со балкони со поглед кон морето. Собите располагаат со телевизори со дигитална кабловска телевизија, мини бар, бања со туш кабина, клима уред. За комфорот на гостите во хотелот има на располагање надворешен базен со џакузи, ресторан (60 места) со тераса, персонални сефови, безжичен интернет, соба за детски игри, паркинг. На 300 метри од хотелот има автобуска станица за автобуси за околните туристички населби Сончев Брег, Несебар, Елените.

« Сите попусти (324)

Понудата е успешна!