Еднодневен делничен или викенд СПА пакет со појадок или со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Исто така нуди: Бар-библиотека, ресторан Панорамски поглед на Тетевенската планина Удобност, комфор во комбинација со ексклузевен мебел Загарантиран мир на умот

« Сите попусти (319)

Понудата е успешна!