Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок + СПА во СПА Хотел Орбита, Благоевград

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Комплексот има 34 елегантно опремени соби (од типот Економи, Стандард, Стандард со балкон, Делукс) и 7 апартмани (Апартман и Делукс Апартман). Сите соби и апартмани имаат неверојатен планински поглед. Бањите се луксузни со кади и посебни тушеви. Секоја соба има интерактивна ТВ, телефон за внатрешно бирање, фрижидер со мини бар, електричен бокал, чај, кафе, комплет аксесоари, сеф.

« Сите попусти (280)

Понудата е успешна!