Еднодневен делничен или викенд пакет во Куќа за гости Робин Худ, Жеравица

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Самите куќи за гости се наоѓаат на површина од 1000 метри квадратни и ги исполнуваат сите современи стандарди за удобност и комфор. Вилите се самостојни и се поделени во двокреветни соби и апартмани со капацитет од 16-20 кревети. Сите соби се опремени со приватни бањи, локално греење, мини барови и сателитска телевизија. Секоја од куќите има таверна со камин и кујна за комфор на гостите. На располагање на гостите исто така има скара, детско игралиште и сопствен паркинг.

« Сите попусти (332)

Понудата е успешна!