Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

СПА центарот се состои од: парна бања; сауна; Џакузи. Хотел планинско езера исто така има: конференциска сала за 80 лица; ски гардеробер; ски-патека; скара; фудбалско игралиште.

« Сите попусти (390)

Понудата е успешна!