Еднодневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Комплекс Галерија се состои од ресторан со 200 места, коктел бар со 60 места, ноќен клуб 200 места и хотлски дел за 50 гости. Комплексот е едно од најдобрите места во Копривштица! Ресторанот е насликан со моменти од Априлското востание и енајголем во регионот. Погоден е за свадби, крштевки, родендени, имендени и други поводи.Организира рекреативни тематски забави со жива музика и DJ.

« Сите попусти (246)

Понудата е успешна!