Еднодневен пакет + лифт карта за ски зона Добриниште во куќа за гости Тања, Добриниште

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Пријатните соби во Куќа за гости Тања имаат дрвени подови и мебел и располагаат со сопствено купатило со туш. Секоја соба има кабловска телевизија. Некои од нив имаат посебен дневен престој и спална. За љубителите на зимските спортови, скијачките патеки Банско се со долќина од6 километри. Само на 50 метри од куќата има природен извор со минерални бањи, а голем минерален базен е достапен во Алфа Спа, на околу 200 метри од куќата.

« Сите попусти (273)

Понудата е успешна!