Еднодневен пакет на база ALL INCLUSIVE во Хотел Бохеми, Сончев брег

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот располага со 85 двокреветни соби и 2 апартмани, базен, билијард, ресторан, лоби бар, сефови. Персоналот е професионален со 24-часовна насмевка и на Ваше располагање. Во ресторанот се служат вкусни бугарски и интернационални јадења. Барот Ви предлага различни алкохолни и безалкохолни пијалоци.

« Сите попусти (311)

Понудата е успешна!