Еднодневен пакет на база ALL INCLUSIVE во Комплекс М2, Приморско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Гостите на хотелот можат да користат безжичен и бесплатен Wi-Fi во сите соби. На располагање на гостите има лоби бар и ресторан. Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат пријатна, пријатна атмосфера и незаборавни моменти за време на вашиот одмор.

« Сите попусти (177)

Понудата е успешна!