Еднодневен пакет на база ALL INCLUSIVE LIGHT во Хотел Инкогнито, Поморие

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Просторните соби во хотелот Инкогнито се мебелирани со светол мебел од дрво и богати ткаенини во контрастни бои. Собите располагаат со телевизор со рамен екран со кабловска телевизија, фрижидер и балкон. Повеќето бањи имаат хидромасажен туш. Центарот на Поморие е на 1,5 километри, а заштитеното подрачје на лагуната Поморијско Солено езеро е на 2 километри од хотелот. Најблиската автобуска станица се наоѓа на околу 800 метри од хотелот.

« Сите попусти (177)

Понудата е успешна!