Еднодневен пакет на база ALL INCLUSIVE во Гранд хотел Оазис, Сончев брег

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Сите соби имаат фрижидер и бања со туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи. Рецепцијата на Гранд Хотел Оазис е отворена 24 часа на ден. За 4 минути пешачење гостите можат да стигнат до главната улица на летувалиштето со многу барови, ресторани и супермаркети.

« Сите попусти (532)

Понудата е успешна!