Еднодневен пакет на база ALL INCLUSIVE во Хотел SUN CITY, Сончев брег

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот Сан Сити располага со двокреветни соби и апартмани. Собите се опремени со клима уред, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, бања со туш и тоалет, балкон со поглед на базен.

« Сите попусти (177)

Понудата е успешна!