Еднодневен пакет со лифт карта за ски зона Добриниште во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Комплекс Четирилисна детелина се состои од четири самостојни згради лоцирани во затворен комплекс, кој располага со ресторан, центар за релаксација со топол базен, парна бања, сауна, џакузи и паркинг.

« Сите попусти (319)

Понудата е успешна!