Еднодневен пакет со поајадок + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Локацијата на хотелот ви дава можност да ја почувствувате историјата на градот, да се прошетате по автентичните тесни калдрмени улички, како и да ги посетите многубројните традиционални таверни и ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и атмосфера, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот се совршена комбинација за Вашиот незаборавен престој во Банско.

« Сите попусти (68)

Понудата е успешна!