Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Сирона, Разлог

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Секоја просторија располага со целосно опремена кујна, катче за дневен престој и софа кревет. Максимален капацитет за поместување: Студио - 2 + 1; Апартман со една спална - 2 + 2; 4 + 0;

« Сите попусти (273)

Понудата е успешна!