Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Парк-хотел Севастократор, Арбанаси

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот им нуди на своите гости подземен и надворешен паркинг, лоби бар и ресторан со 180 места и поглед на Велико Трново, детско катче и игралиште за нивните најмлади гости, скара, надворешен базен и 5 конференциски сали со различен капацитет. Модерниот спа центар е идеално место за одмор и релаксација. Домашните миленици не се дозволени во хотелот.

« Сите попусти (177)

Понудата е успешна!