Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел BLACK SEA, СOнчев брEг

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Во собите има климатизација, кабловска телевизија и интернет, телефон, бања со тоалетот, фрижидер, фен за коса, пегла., рум-сервис услуги. Секоја соба има тераса со поглед. Хотелот има 30 соби - 20 со спална и10 со два посебни кревети, како и четири луксузни апартмани. Сите соби имаат трет кревет и кабловска ТВ, интернет, телефон, клима уред, фрижидер, фен и тераси. Хотелот располага фитнес центар од висока класа и студио за масажи.

« Сите попусти (663)

Понудата е успешна!