Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен хотел Булгари, Мелник

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Собите имаат сопствено купатило, тоалет, ТВ, некои соби имаат клима уред. Се состојат од спална соба и софа кревет. Собите без климатизација имаат камени wallsидови и температурата е нормална. Евентуално, можете да платите дополнително за дегустација во Музејот на вино - 5 лева по лице.

« Сите попусти (246)

Понудата е успешна!