Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Астери 3*

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотел Астери располага со вкупно 15 простирии за сместувавње : 4 двокреветни соби (2 + 0, 2 + 1) и бања со туш. 10 апартмани со една спална соба (2 + 0, 2 + 1, 2 + 2, 3 + 0, 3 + 1), составени од пространа дневна соба и посебна спална соба, бања со туш. 1 двособен апартман(3 + 2, 4 + 0, 4 + 1), составен од две спални соби и посебна дневна соба, секоја спална соба има бања со туш. Сите соби се опремени со мини бар, чајник, телефон, сателитска ТВ (апартманите имаат ТВ во секоја соба), интернет, фен, бањарки, пространа бања снабдена со брендирана козметика. Хотелот Астери располага со ресторан за 60 луѓе, каде гостите можат да уживаат во здрава храна подготвена со производи од мали локални фарми покрај топлината на запаленото огниште. Сè на менито на ресторанот е здраво и домашно зготвено. Лоби барот на хотелот нуди планински билен чај, домашна лимонада, разновидни свежи сокови, варено вино, здрави пијалоци зачинети со вистински балкански мед. Во модерниот спа простор, гостите можат да уживаат во топла финска сауна, парна бања и релаксирачко џакузи со топла вода до 36 степени, студио за масажа, кофа за мраз и простор за релаксација. За љубителите на зимските спортови Хотел „Астери“ располага со гардеробер за скијачка опрема, трансфер до ски-лифт, можност за изнајмување ски опрема. Други хотелски услуги: 24-часовна рецепција, безжичен интернет, платен паркинг, бесплатни сефови, вредни предмети, трансфери, услуга во соба. Хотел „Астери“ располага со детско игралиште одвоено во посебна сала и можност за детски аниматор.

« Сите попусти (75)

Понудата е успешна!