Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Јантра, Сончев брег

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот располага со двокреветни соби и студиа, сите опремени со клима, плазма телевизори, мали фрижидери, телефон, купатило, балкон со маса и столчиња.

« Сите попусти (334)

Понудата е успешна!