Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел МИШЕЛ, Банско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

На располагање се 8 соби со 2 или 3 кревети. Секоја соба располага со сопствена бања, кабелска телевизија, безжичен интернет, фрижидер и тераса. Ако сакате да пробате највкусни јадења од локалната кујна од регионот на Банско, тогаш ние ќе ги приготвиме со задоволство за вас така, како не научиле нашите баби.

« Сите попусти (75)

Понудата е успешна!