Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Мистрал, Несебар

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот располага со 10 двокреветни соби, 2 студиа, 2 апартмани и 4 трокреветни соби. Секоја од нив располага со тераса, сопствена бања, клима, телефон, мини бар и сателитски телевизиски програми. Поволната комбинација на климатските услови на Несебар, помагаат на туристите да го зајакнат своето здравје и истовремено со тоа, да добијат комплетен одмор.

« Сите попусти (654)

Понудата е успешна!