Еднодневен пакет со појадок + лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Мунини

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Куќа за гости Мунини нуди сместување во 3 соби (сите се со самостоен санитарен јазол). Вкупниот капацитет на куќата е 10 луѓе. Собите се удобно опремени, со кабловска телевизија, Wi-Fi и парно греење. Во Куќа за гости Мунини на располагање имате одлична таверна, телевизор. Овде домаќините можат да Ви предложат вкусни домашно зготвени Пирински гозби. Куќата располага со пространа летна тераса од која се открива чудесна глетка кон планинат. Куќата располага со паркинг.  

« Сите попусти (420)

Понудата е успешна!