Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во куќа за гости Хисарски

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Куќа за гости '' Хисарски''  располага со пријатни соби во топли бои, секоја со бања, панорамска тераса кон браната на езерото, SMART телевизори со дигитална телевизија, WiFi, подови со мокет. Скара, катче за подготовка на храна (печки, фритеза, микробранова, кафемат), базен со лежалки., Паркинг во објектот, тревник за игри и забава, детско катче. Куќата има 4 соби – четирикреветни сови; 6 соби со два кревети + софа кревет; 6 студиа со канапе и 3 еднокреветни соби.

« Сите попусти (322)

Понудата е успешна!