Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Хотел TIME OUT, Сандански

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Местоположбата  на хотелот открива неверојатна глетка кон прекрасниот Сандански. Непосредната близина на познатиот парк на градот Сандански, меката медитеранска клима и лековитите бањи кои го опкружуваат ќе го направат вашиот одмор незаборавен. Вратите на Спа хотелот се отворени за посетители преку целата година.  

« Сите попусти (89)

Понудата е успешна!