Еднодневен пакет со појадок во Апартхотел Спомар, Банско

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот е лоциран на тивко и пријатно место. Располага со 9 апартмани и две студиа, секој од нив располага со телевизор со рамен екран, сопствена бања, а некои од просториите во Спомар се со балкон. Сите соби имаат гардеробер.

« Сите попусти (460)

Понудата е успешна!