Еднодневен пакет со појадок во ARDOSPA HOTEL AND RESTAURANT

- SKOPJE- групни намалувања, групни понуди и попусти на едно место

Хотелот нуди 10 двокреветни соби, 2 - трокреветни соби и 3 апартмани (од кои 1 - е фамилијарна двокреветна соба со една спална соба и два кревети). Разполага со ресторан - таверна и скара. Бесплатен паркинг, wi fi и велосипеди .Секоја соба има сопствена бања. телевизор, кабловска, wi fi.

« Сите попусти (246)

Понудата е успешна!